NÓŻ SEGMENTOWY OLFA NA-1 OSTRZE 9 MM. JAPONIA (6482540535)

9 dni do końca
cena kup teraz
20,91 zł
z 10 kompletów
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
 • List polecony priorytetowy 10,50 zł
 • Przesyłka kurierska 11,00 zł
 • lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.30 [kg]

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST NÓŻ - OLFA TYP NA-1 (SEGMENTOWY) 9 mm.

Nóż jest nowy, nieużywany zapakowany fabrycznie przez producenta w opakowanie typu blister.

Kupując jeden komplet nabywacie Państwo jeden zestaw. W skład zestawu wchodzi: jeden nóż typu NA-1 (rękojeść) i jedno ostrze wymienne segmentowe (szerokość 9 mm.).

W tej aukcji wystawiono pięć kompletów - w razie zapotrzebowania na większą ilość istnieje możliwość wystawienia potrzebnej Państwu ilości noży NA-1 jako osobnej aukcji Allegro. Na innych naszych aukcjach można kupić m.in. dodatkowe ostrza wymienne do tego noża.

CHARAKTERYSTYKA WYROBU:

Nóż łamany NA-1 jest przeznaczony m.in. do cięcia papierów, folii, tkanin itp. materiałów. Jest to nóż z nowoczesnej serii - COMFORT GRIP, wyposażony w automatyczną blokadę rękojeści - AUTO LOCK.

Przemyślana konstrukcja oraz wykonanie z najwyższej jakości materiałów dają w efekcie narzędzie o dużej trwałości, niezawodne i bardzo wygodne w użyciu.

Rękojeść noża NA-1 wykonana z trwałego tworzywa jest odporna na działanie potu, wody, olejów niektórych kwasów i rozpuszczalników (np. acetonu). Można ją myć z użyciem detergentów . W środku rękojeści zatopiona jest metalowa prowadnica ostrza wykonana ze stali nierdzewnej która dodatkowo usztywnia rękojeść. Kształt rękojeści i jej faktura poprawia komfort pracy i zapewnia pewny chwyt nawet w spoconej czy zabrudzonej tłuszczem dłoni. Suwak regulujący wysunięte ostrze - wygodny i łatwo dostępny. W rękojeści znajduje się otwór pozwalający odwiesić nieużywany nóż na haczyk lub np. przepleść linkę

Do noża Olfa NA-1 pasują m.in. ostrza wymienne Olfa ABB-50 EXCEL BLACK szerokości 9 mm. są one dostępne w ciągłej sprzedaży w DULEDO. Sprzedajemy je m.in. na jednej z naszych aukcji Allegro.

W RAZIE ZAPOTRZEBOWANIA NA WIĘKSZĄ ILOŚĆ NOŻY OLFA NA-1 NIŻ WYSTAWIONA W TEJ AUKCJI POPROSIMY O KONTAKT Z DULEDO - WYSTAWIMY NA ALLEGRO JAKO OSOBNĄ AUKCJĘ POTRZEBNĄ PAŃSTWU ILOŚĆ.

W ofercie firmy DULEDO znajdują się również inne artykuły dla krojowni ale także dla małych zakładów krawieckich i amatorów.

Firma DULEDO posiada w ciągłej sprzedaży więcej modeli narzędzi m.in. nożyce i nożyczki w tym również specjalizowane do cięcia skór czy aramidy (kevlaru) lub włókna szklanego, noże segmentowe i krążkowe oraz ostrza wymienne do nich, centymetry, liniały, olej do maszyn, maty samogojące, ostrza wymienne taśmowe (proste i faliste) i pionowe (m.in. firm Wilson, Kuris, Wolf, B+S), sznurki i paski ostrzące (m.in. firmy Eastman: C2-2, C2-1, C2-6) o zróżnicowanych gradacjach, taśmy termo w wielu szerokościach i rodzajach a także inne rodzaje klejów, preszpany rozmaitych grubości, bogatą ofertę filców i fizelin, zszywacze: Rapid K-1 oraz Tacker, zszywki różnych typów i rozmiarów m.in. 43/6 i 43/8, 16G, 18G, 20G a także bardzo bogaty wybór papierów do plotera i kreślarskich o zróżnicowanej gramaturze i szerokościach z klejem lub bez a także papiery przekładkowe i podkładowe oraz folie do katerów.


Kupując na naszych aukcjach płacicie Państwo tylko za wysyłkę pierwszego przedmiotu, wysyłka pozostałych GRATIS !

W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów w naszym sklepie (również z kilku różnych aukcji) płacicie państwo tylko za wysyłkę pierwszego z nich. W takim przypadku prosimy wybrać sposób transportu tylko w pierwszym zakupionym przedmiocie. Przy kolejnych kupionych przedmiotach prosimy wybrać koszt dostawy 0 zł. , np. jako odbiór osobisty. Wszystkie zakupione przedmioty zostaną oczywiście wysłane jedną przesyłką pod wskazany adres. Koszt wysyłki drugiego i kolejnych przedmiotów ponosi DULEDO.

Jako dowód zakupu wystawiamy paragon lub fakturę zakupu - według Państwa życzenia.

Na Państwa życzenie istnieje możliwość wysłania zakupionych przedmiotów jako przesyłki listowej z zadeklarowaną wartością, koszt przesłania w tym przypadku będzie różny w zależności od wartości zakupionych przedmiotów - będzie on ustalony indywidualnie wg. cennika Poczty Polskiej . Jeśli chcecie Państwo otrzymać taką przesyłkę to prosimy o kontakt e-mail w celu ustalenia kosztów przesyłki . W przypadku wyboru sposobu wysyłki za pomocą poczty koszt dostawy zostanie ustalony w oparciu o cennik poczty .

RABATY NA KOSZTY DOSTAWY I TRANSPORTU :

Przy zakupach na kwotę przewyższającą 150 zł. udzielamy rabatu na koszt transportu . Jak kształtują się zniżki w zależności od sumy zakupów i sposobu transportu pokazuje cennik kosztów transportu w "KOSZTY DOSTAWY" .

W przypadku zamówień przekraczających 150 zł. prosimy kierować się cennikiem .

PRZESYŁKI ZA POBRANIEM :

W przypadku zamówień przekraczających 150 zł. prosimy kierować się cennikiem kosztów transportu dla przesyłek z pobraniem przy odbiorze .

Rabat na koszty transportu dotyczy także zakupów z wybraną opcją przesyłki z pobraniem i zależy od sumy za zakupy .

REGULAMIN ZAKUPU

(więcej o firmie DULEDO i pełny regulamin na stronie O nas)

WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godziny 12.00 są realizowane tego samego dnia , zamówienia złożone po godzinie 12.00 są wysyłane następnego dnia roboczego . W wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć , o takich nietypowych sytuacjach klienci będą informowani drogą mailową .

Staramy się zawsze informować nabywców poprzez e-mail lub telefon o wysyłaniu zamówienia - podając jednocześnie numer przesyłki jednak może się zdarzyć ( np. z powodu dużej ilości wysyłek w danym dniu ) że tę informację wyślemy do Państwa dopiero następnego dnia . Priorytetem jest dla nas zawsze aby wszyscy kupujący otrzymali swój towar jak najszybciej po wpłacie dlatego w wysyłaniu informacji mogą się zdarzyć niewielkie opóźnienia - wysyłka zamówień ma zawsze pierwszeństwo .

Na wpłatę za zakupione przedmioty oczekujemy do siedmiu dni roboczych , w przypadku jej braku po tym czasie występujemy do allegro o zwrot prowizji i wystawiamy komentarz negatywny .

WPŁATA

Wpłaty za zakupione przedmioty prosimy kierować :

Bank Millenium numer rachunku : 93 1160 2202 0000 0000 9269 8344

W celu ułatwienia wysyłki prosimy w tytule przelewu podać swój nick z Allegro i numer aukcji .

KOSZTY DOSTAWY

Koszt dostawy może się różnić w zależności od wielkości zamówienia i wybranego sposobu dostarczenia zakupionych przedmiotów . Przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy DULEDO koszt wynosi 0 zł. Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu płacicie Państwo tylko za wysyłkę pierwszego z nich .Koszt dostawy kolejnych wynosi 0 zł. .

CENNIK KOSZTÓW TRANSPORTU

Koszt przesyłania zakupionych przedmiotów będzie różny w zależności od : wybranej firmy dostarczającej ( Poczta Polska , kurier ) , sposobu dostawy ( polecony-ekonomiczny , polecony-priorytet ) i kwoty za zakupione przedmioty .

kwota List polecony-ekonomiczny List polecony-priorytet kurier

od 1 do 150 zł.: 7,50 zł. 10,50 zł. 11,00 zł.

od 151 - do 200 zł.: 0 zł. 10,50 zł. 8,00 zł.

od 201 - do 500 zł. : 0 zł. 0 zł. 5,00 zł.

Zakupy na kwotę powyżej 501 zł. - koszt wysyłki zawsze 0 zł. - niezależnie od wybranego sposobu dostarczenia ( dotyczy także przesyłek pobraniowych ) i ilości zakupionych przedmiotów na całym terytorium Polski .

Rabaty na koszty transportu przy przesyłce kurierskiej z pobraniem przy odbiorze :

zamówienie od 1 do 150 zł. : koszt wysyłki 20,0 zł.

zamówienie od 151 do 200 zł. : koszt wysyłki 17,0 zł.

zamówienie od 201 do 500 zł. : koszt wysyłki 8,0 zł.

Odbiór osobisty w siedzibie firmy DULEDO - 0 zł. - niezależnie od kwoty zakupów .


Koszt wysłania zamówienia poza granice Polski wymaga indywidualnego ustalenia kosztów przesyłki - będzie on inny w zależności od kraju dostawy i wielkości oraz ciężaru przesyłki .

Kontakt

W razie pytań lub gdyby interesowały Państwa inne przedmioty niż wystawione w aukcji prosimy o kontakt :

Firma Duledo sp. z o.o.

95-070 Aleksandrów Łódzki

ul. Piotrkowska 6c

TEL. 004842 712 17 40

FAX. 004842 712 17 56

FAX. 004842 278 22 29

Nip: 732-19-07-233

Regon: 472847392

KRS: 0000185777

Biuro czynne w godzinach 7-17 od poniedziałku do piątku .

Sklep czynny w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku .

Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości i wystawić przedmioty które Państwa zainteresują .

KOMENTARZE

Jako sprzedający komentarz wystawiamy jako drudzy po otrzymaniu komentarza o kupującego , jednocześnie jest to informacja dla nas że dostawa przebiegła pomyślnie .

O firmie DULEDO

DULEDO® jest właścicielem 2.100 m² powierzchni magazynowej, 6.800 m² gruntu, dojazd 15 minut od A2. Firma zatrudnia 12 osób i posiada 6 samochodów dostawczych .

DULEDO® jest największym , niezależnym , europejskim dostawcą papieru z przeznaczeniem dla przemysłu tekstylnego DULEDO® sprzedaje 3.000 ton papieru, z obrotem w 2011 roku 4,2 mln euro .

DULEDO® eksportuje do: Ukrainy, Holandii ,Białorusi, Litwy, Austrii, Belgii, Czech, Danii, Niemiec, Rumunii, Słowacji .

DULEDO® dostarcza również :filce podkołnierzowe, włókniny, siatki oraz termoklejące taśmy, kieszeniówkę, akcesoria do krojowni, tusze i tonery do ploterów .

DULEDO® dostarcza w przeciągu 48 godzin na terytorium Polski i 72 godzin do wszystkich krajów EWG .

DULEDO® jest właścicielem 2.100 m2 powierzchni magazynowej, 6.800 m2 gruntu, dojazd 15 minut od A2.

DULEDO® zatrudnia 12 osób i posiada 6 samochodów dostawczych .

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 84 1240 3073 1111 0000 3465 1513
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony priorytetowy 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wysyłka zakupionych przedmiotów - od poniedziałku do piątku do godziny 12.00 - natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty . Wpłaty dokonywane w soboty , niedziele i święta oraz po godzinie 12.00 - wysyłka rano w pierwszym przypadającym dniu roboczym .
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.