Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

NÓŻ MYŚLIWSKI ORYGINALNY SZWEDZKI INOX BAHCO FVAT (6911999547)

1 moneta
zakończona
35,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,00 zł
 • Pocztex Kurier48 10,00 zł
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,50 zł
Zakupy od 299 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Lublin, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.2 [kg]

Opis

NÓZ FINKA WIELOFUNKCYJNY RENOMOWANEJ SZWEDZKIEJ FIRMY BAHCO-SWEDEN MODEL 860. PORĘCZNE ETUI.

Dane techniczne:

 • długość ostrza 100mm, długość całkowita 220mm,

 • ostrze z wysokogatunkowej stali ,

 • kabura,

 • waga 105g, MADE IN SWEDEN !!!
Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Lublin, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u JURIMP za co najmniej 299.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
10,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

PRZESYŁKI KURIERSKIE (NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI KUPIONYCH PRZEDMIOTÓW) DO 30kg: PRZEDPŁATA - 15PLN, POBRANIE - 19PLN ZAPŁATA W OPCJI "PayU" ZNACZNIE PRZYŚPIESZA CZAS WYSYŁKI! W PRZYPADKU WYSYŁKI POCZTĄ POLSKĄ: KOSZTY TRANSPORTU ZALEŻNE SĄ OD WAGI I GABARYTÓW KUPOWANYCH PRZEDMIOTÓW - ZACHĘCAMY DO ŁĄCZNIA ZAKUPÓW - PYTAJ O ŁĄCZNE KOSZTA - CENNIK NA AUKCJACH NIE ZAWSZE ODZWIERCIEDLA FAKTYCZNE KOSZTY DOSTAWY POCZTĄ POLSKĄ

Punkty odbioru

Jurimp LUBLIN
Anny Walentynowicz 20
20-328 Lublin
woj. lubelskie
email: allegro@jurimp.pl
tel.: 817445819

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Produkty objęte są gwarancją na okres 24-miesięcy od daty zakupu, chyba, że innaczej oznaczono w opisie przedmiotu

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Jurimp Sp. z o.o. - REKLAMACJE
Anny Walentynowicz 20
20-328 Lublin
Dodatkowe informacje

+Opis procedury reklamacji Jurimp sp. z o.o. odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, Wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym. 


Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej na adres e-mail: allegro@jurimp.pl, lub w formie pisemnej na adres Jurimp sp. z o.o. 


Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nick allegro oraz nr telefonu - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 


Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że Jurimp sp. z o.o. niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Jurimp sp. z o.o. albo Jurimp sp. z o.o. nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. 


Jurimp sp.z o.o.rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni Jurimp sp. z o.o. nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione.


 Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi Jurimp sp. z o.o. 


Adres do reklamacji Jurimp Sp. z o.o., Anny Walentynowicz 20, 20-328 Lublin tel.: 81-744-58-19 e-mail: allegro@jurimp.pl

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Jurimp Sp. z o.o. - ZWROT
Anny Walentynowicz 20
20-328 Lublin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1.0 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Definicja konsumenta: KONSUMENTEM jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, dokonująca zakupu niezwiązanego bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową 


2.0 

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 


3.0

 Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 


4.0 

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. ZWROT TOWARU (PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY PRZEZ KUPUJĄCEGO) ODBYWA SIĘ NA KOSZT KUPUJĄCEGO I NASTĘPUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE W POSTACI PRZESYŁKI Z MOŻLIWOŚCIĄ SPRAWDZENIA ZAWARTOŚCI PRZEZ JURIMP SP. Z O.O. PRZED POTWIERDZENIEM PRZYJĘCIA PRZESYŁKI Z ODSYŁANYM PRZEDMIOTEM POWINIEN BYĆ DOSTARCZONY ORYGINAŁ DOWODU ZAKUPU CZYLI PARAGON 


FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY 


(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Jurimp sp. z o.o.

 ul. Anny Walentynowicz 20

20-328 Lublin 


Ja ______ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy______, numer oferty _______, login Allegro______ . Data zawarcia umowy to_____, data odbioru_______ Imię i nazwisko________________ Adres______________ Data_______________ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 5.0 

Brak możliwości odstąpienia od umowy Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: - o świadczenie usług, jeżeli Jurimp Sp. z o. o. wykonało w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta; - w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Jurimp Sp. z o. o nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; - w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie Jurimp Sp. z o. o nie ma kontroli; - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą klienta, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
JURIMP
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1160

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Jurimp Sp. z o.o.
Anny Walentynowicz 20
20-328 Lublin
REGON: 430002641
NIP: 946-233-23-85

Kontakt

 • 817****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:20 - 16:20
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

UWAGA!!! JEŻELI NIE ODPOWIADAJĄ CI KOSZTA DOSTAWY NATYCHMIAST ZREZYGNUJ Z ZAKUPU - A NIE WYSTAWIASZ NISKIE OCENY PO ZAKUPIE!!!


Przedsiębiorstwo JURIMP powstało w 1991 roku jako firma świadcząca usługi w zakresie doradztwa technicznego oraz zaopatrzenia przemysłu w narzędzia i oprzyrządowanie do obrabiarek. W kolejnych latach nabyte doświadczenie skłoniło nas do poszerzenia oferty o narzędzia skrawające, ręczne, pomiarowe, ścierne, elektronarzędzia, urządzenia i materiały spawalnicze oraz, ostatnimi czasy zawiesia i wciągniki.

   W 1997r. firma JURIMP w ogólnopolskim programie promocyjnym organizowanym przez Business Fundation uzyskała honorowy tytuł "SOLIDNY PARTNER W BIZNESIE"za rzetelność, uczciwość i terminowość.  

   W 1998 roku firma JURIMP, jako pierwsza w branży narzędziowej, skutecznie wdrożyła System Zarządzania Jakością w zakresie hurtowego handlu narzędziami. Fakt ten poświadcza certyfikat nr NC-075/98 zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2000 nadany przez Biuro Polskiego Rejestru Statków S.A.

Pozostałe informacje

UWAGA!!! JEŻELI NIE ODPOWIADAJĄ CI KOSZTA DOSTAWY NATYCHMIAST ZREZYGNUJ Z ZAKUPU - A NIE WYSTAWIASZ NISKIE OCENY PO ZAKUPIE!!!


Przesyłki są  nadawane w dni robocze do godziny:


- Poczta Polska w tym kurier POCZTEX do 13:00

- Kurier DPD do 14:20


Wyświetlenia:135
Numer oferty:6911999547
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry