Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Nóż do kosiarki Agrimotor 37 cm - ZWROT GRATIS (6912171189)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
24,00 zł
z 6 sztuk
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
 • lokalizacja: Kokotów, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Nóż do kosiarki MTD, Fevill, Agrimotor 37 cm

Wysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek Fevill, Agrimotor 37 cm. Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.

Paramenty:

Długość noża (dłuższa przekątna): 360 mm

Średnica otworu środkowego: 17 mm

Zamiennik części oryginalnej nr:  933.0800

Pasuje m. in. do modeli: FM3815

Funkcjonalność:

Cięcie i zbieranie trawy do kosza

Brak opcji mulczowania (mielenia)

Nóż gotowy do założenia. Fabrycznie naostrzony i wyważony. 

Aby prawidłowo dobrać nóż do kosiarki należy zwrócić uwagę na kilka aspektów:

1) Producent (marka) i model kosiarki.

W opisie aukcji podajemy typowe marki i modele, do których pasuje nóż jednak nie sposób wymienić ich wszystkich. Dlatego najlepszym sposobem na dobór noża jest jego pomiar.

2) Oryginalny numer części.

Możliwe, że na Twoim nożu zachował się jeszcze oryginalny nr części. Jest on bardzo pomocny w doborze noża jednak jeżeli różni się od tego, który podajemy w opisie, to wcale nie oznacza, że nasz nóż nie będzie pasował do Twojej kosiarki. Producenci często zastępują numery części, wcale ich nie modyfikując.

3) Zdjęcie noża.

Twój nóż może różnić się od zdjęcia zamieszczonego w naszym sklepie. Nie oznacza to, że nie będzie pasował do Twojej kosiarki. Od wyglądu ważniejsze są parametry techniczne podane poniżej.

4) Długość noża.

Długość noża mierzymy po dłuższej przekątnej. W opisie podajemy długość w przybliżeniu do 5 mm.

5) Średnica otworu centralnego.

Bardzo ważny element doboru noża. Różnica do 2 mm może wynikać ze sposobu pomiaru. Jeżeli pozostałe parametry się zgadzają to nóż najprawdopodobniej będzie pasował do Twojej kosiarki. Zdarzają się również otwory o niekulistym kształcie. W takim przypadku zwróć szczególną uwagę na zdjęcie.

6) Średnica otworów bocznych (jeżeli występują).

Nie wszystkie noże posiadają otwory boczne a nawet jeśli występują to w wielu przypadkach są one niewykorzystywane. Sprawdź czy w Twojej kosiarce jest element który wchodzi w te otwory. Jeżeli nie, to nie musisz sprawdzać ich średnicy.

7) Rozstaw otworów bocznych (jeżeli występują).

Rozstaw mierzy się centralnie czyli pomiędzy środkami otworów. 

8) Czy nóż posiada funkcję mulczowania?

Ostrze noża z funkcją mulczowania zazwyczaj jest wygięte.

9) Czy nóż posiada funkcję zbierania trawy do kosza?

Taką funkcje posiada 90% noży do kosiarek. Można ją poznać po charakterystycznych "skrzydełkach" lub "łopatach" na obu końcach noża.

Na rynku dostępnych jest aktualnie około 500 modeli noży do kosiarek. Większość z nich znajdziesz na naszych aukcjach. Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone noże wysokiej jakości produkowane w Europie lub Stanach Zjednoczonych. Wyjątkiem są noże do kosiarek chińskiej produkcji, do których nie są dostępne zamienniki z innego źródła.

Serdecznie zapraszamy do zakupu na naszych aukcjach. Zamówione produkty dostarczamy kurierem DPD, InPost lub do Paczkomatów. Można je również odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym:

Salon Kosiarek | Ogrodowe Centrum Techniczne

Kokotów 271, 32-002 Węgrzce Wielkie (gm. Wieliczka)

tel. 12 251 55 51, info@salonkosiarek.pl

Pon. - Pt: 9.00-18.00, Sob. 9.00-13.00

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Kokotów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2-3 dni robocze
Dodatkowe informacje

W przypadku wad lub niezgodności towaru z umową konsumentowi przysługuje prawo do reklamacji towaru z tytułu rękojmi. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Kupującego jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Zgodnie z art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za Produkt wobec Klienta nie będącego konsumentem zostaje wyłączona.

Punkty odbioru

Salon-Kosiarek.pl - Ogrodowe Centrum Techniczne
Kokotów 271
32-002 Węgrzce Wielkie
woj. małopolskie
tel.: 122515551

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Gwarancja ostrego noża

Przez 12 miesięcy od daty zakupu możesz naostrzyć oraz wyważyć nóż do kosiarki bez żadnych opłat. W miarę możliwości naprawimy również uszkodzenia mechaniczne lub w przypadku braku możliwości naprawy zaproponujemy nowy nóż w bardzo atrakcyjnej cenie. 

W celu skorzystania z usługi należy dostarczyć nóż do siedziby naszej firmy w dowolny wybrany przez siebie sposób, na własny koszt oraz na takich samych warunkach odebrać go po wykonanej usłudze.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

OFFLINIA Paweł Gwizdała
Kokotów 271
32-002 Węgrzce Wielkie
Dodatkowe informacje

 1. W przypadku wad lub niezgodności towaru z umową konsumentowi przysługuje prawo do reklamacji towaru z tytułu rękojmi poprzez zawiadomienie Sprzedającego drogą poczty elektronicznej na adres e-mail: info@salonkosiarek.pl lub pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny Serwisu: Kokotów 271, 32-002 Węgrzce Wielkie
 2. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Kupującego jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym.
 3. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać następujące dane: 

 • imię i nazwisko
 • adres do korespondencji (również adres e-mail oraz numer telefonu)
 • przedmiot reklamacji
 • przyczynę reklamacji
 • podpis (tylko w przypadku reklamacji składanej pocztą)
 1. Reklamacje rozpatrywane będą przez Sprzedającego niezwłocznie, nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia
 2. W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na koszt na adres: Kokotów 271, 32-002 Węgrzce Wielkie. Jeżeli jednak ze względu na rodzaj wady, rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby niemożliwe albo nadmiernie utrudnione, Klient poproszony zostanie o udostępnienie, po uprzednim uzgodnieniu terminu, Produktu Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.
 3. O rezultacie reklamacji Sprzedający poinformuje konsumenta na adres e-mail, wskazany w zgłoszeniu reklamacyjnym, a w przypadku korespondencji listownej – na adres do korespondencji wskazany w zgłoszeniu reklamacyjnym
 4. W razie uwzględnienia reklamacji, Sprzedający zobowiązuje się uzgodnić termin i tryb naprawy towaru lub wymiany towaru na wolny od wad – a jeżeli nie jest to możliwe - obniżenia ceny.
 5. Jeżeli wada rzeczy sprzedanej jest istotna, konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.
 6. Zgodnie z art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za Produkt wobec Klienta nie będącego konsumentem zostaje wyłączona.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

OFFLINIA Paweł Gwizdała
Kokotów 271
32-002 Węgrzce Wielkie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Kupujący może zrezygnować z towaru kupionego na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

2. Odstąpienie od umowy może nastąpić poprzez wypełnienie załączonego formularza odstąpienia od umowy oraz wysłanie go na wskazany adres: Kokotów 271, 32-002 Węgrzce Wielkie lub drogą poczty elektronicznej na adres: info@salonkosiarek.pl. 

3. Wyżej określony sposób wyrażenia oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy nie wyłącza złożenia takiego oświadczenia w inny sposób, o ile wyraża on wolę kupującego w sposób dostateczny. 

4. Sprzedający, w przypadku wykonania przez kupującego prawa do odstąpienia od umowy zwraca kupującemu niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt przesyłki produktu do kupującego z zastrzeżeniem ust. 6 niniejszego paragrafu. 

5. Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący, chyba że kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 

6. Kupujący ponosi jedynie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, przez co należy w szczególności rozumieć koszt odesłania towaru z powrotem do sprzedającego (zgodnie z zasadą wyrażoną w orzeczeniu ETS w sprawie C-511/08 oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami). 

7. Sprzedający niezwłocznie przekazuje kupującemu potwierdzenie przyjęcia oświadczenia o odstąpieniu drogą elektroniczną – przy wykorzystaniu wskazanego przez kupującego adresu poczty elektronicznej lub przy użyciu innego środka komunikowania się, jeżeli użycie poczty elektronicznej nie jest możliwe. 

8. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, odstąpienie od umowy nie dotyczy towarów, których zwrot ze względów higienicznych jest niedopuszczalny oraz towarów nieprefabrykowanych, służących zaspokojeniu indywidualnych potrzeb kupującego.

O sprzedającym
SalonKosiarek_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

809

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Paweł Gwizdała
OFFLINIA Paweł Gwizdała
Kokotów 271
32-002 Węgrzce Wielkie
REGON: 120800242
NIP: 6831909779

Kontakt

 • 12 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte
Wyświetlenia:35
Numer oferty:6912171189
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry