NÓŻ DO CIĘCIA POD KĄTEM 45/90 STOPNI +LINIAŁ ACRYL (6950720782)

14 dni do końca
cena kup teraz
47,10 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
 • List polecony priorytetowy 10,50 zł
 • Przesyłka kurierska 11,00 zł
 • lokalizacja: Aleksandrów Łódzki, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.5 [kg]

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST ZESTAW : NÓŻ - WYCINARKA

TYP 45/90 DO PASSE-PARTOUT WRAZ Z AKRYLOWYM LINIAŁEM I ZAPASOWYMI OSTRZAMI - FIRMY DAFA MODEL 2072 .

INFORMACJE O PRODUKCIE:

Produkcja firma DAFA - Tajwan .

Produkt jest nowy , nieużywany fabrycznie zapakowany przez producenta .

Zestaw składa się z noża 4590 oraz 5 ostrzy wymiennych wraz z pojemnikiem na ostrza oraz liniału z wytrzymałego tworzywa sztucznego długości 46 cm. przystosowanego do współpracy z nożem .


Kupując jeden zestaw nabywacie Państwo nóż wraz z pięcioma ostrzami wymiennymi i liniałem .

Nóż 4590 jest to specjalny przyrząd do wycinania np. z kartonów różnej grubości ozdobnych-ramek służących do oprawy grafik , fotografii itp. Nóż ten jest również przydatny w innych zastosowaniach m.in. pozwala szybko i dokładnie wykonywać najróżniejsze prace plastyczne i artystyczne oraz hobbystyczne z zakresu patchworku , scrapbookingu czy modelarskich dlatego cenią go również modelarze , witrażyści i dekoratorzy .

Praca tym narzędziem jest naprawdę łatwa już po kilku próbach można za jego pomocą uzyskać efekty pracy identyczne jak osoby zajmujące tym zawodowo .

Nóż 4590 z racji kształtu jest dostępny jednakowo wygodnie dla osób prawo i lewo ręcznych .

Podstawową zaletą w porównaniu z konkurencją jest jednak to że w jednym nożu umieszczono dwa ostrza pozwalające na cięcie pod dwoma różnymi kątami - 45 i 90 ° .

Ostrza te są umieszczone po dwu stronach noża . Przy ostrzu 90 ° jest zaznaczona na transparentnej obudowie linia cięcia ułatwiająca planowanie nacięć . Przy ostrzu 45 ° nie jest to możliwe gdyż w zależności od grubości przecinanego podłoża linia ta znajdzie się w różnych miejscach . Ostrze wysuwa się maksymalnie na 7 mm. i takie najgrubsze materiały można nim przecinać . Aby ograniczyć ryzyko skaleczenia nóż został wyposażony w ruchome ( wysuwane ) ostrza , kiedy nóż nie jest używany należy koniecznie je wsunąć . Jest to konieczne ponieważ są one niezwykle ostre .

Uchwyt noża jest rowkowany aby zapewnić pewniejszy chwyt i dokładniejsze cięcie . Oczywiście podstawa jest przystosowana do pracy przy liniałach .

Przeznaczenie noża:

Najlepiej sprawdza się przy cięciu kartonów , papieru , korka , skaju czy miękkich tworzyw sztucznych i grubej folii. Szczególnie polecany dla zaawansowanych amatorów i profesjonalistów.

Do pracy nożem 4590 polecane jest używanie miękkiej podkładki na stół roboczy np. z tektury falistej lub styropianu przedłuży to znacznie żywotność ostrza i zabezpieczy blat przed uszkodzeniami . Podkładka ta podczas cięcia zostanie zniszczona dlatego nie należy stosować w tym przypadku mat samogojących .

Zalety noża :

Cięty materiał leży płasko i nieruchomo można więc na nim położyć linijkę , szablon czy wykrój i ciąć dokładnie wzdłuż nich uzyskując precyzyjnie żądany wymiar.

Cięcie nożem jest znacznie szybsze i dokładniejsze niż nożyczkami lub nożem do tapet .

Wymiana zużytych ostrzy jest bardzo szybka , Ponieważ ostrza te są dwustronne w przypadku stępienia wystarczy je obrócić i można kontynuować pracę .W zestawie znajdują się również ostrza zapasowe wraz z pojemnikiem do przechowywania .

Ostrza wykonano ze stali wolframowej , dzięki temu są bardzo trwałe i tępią się wyjątkowo wolno .

Liniał ma długość całkowitą 460 mm. , długość skali (podziałki naniesionej na powierzchni ) wynosi 40 cm. . Aby zapobiec ślizganiu się liniału po powierzchni przecinanej liniał ma dwie gumowe nakładki na spodniej stronie wzdłuż całej swojej długości . Na jednej z krawędzi wykonano wyfrezowanie pozwalające sprzęgać liniał z nożem 45/90 . Nóż posiada występy do łączenia z liniałem wzdłuż obydwu krawędzi z ostrzami . Sposób połączenia pokazany jest na zdjęciu . Połączenie umożliwia ruch nożem wyłącznie wzdłuż krawędzi liniału - bez luzów co pozwala na precyzyjne cięcie . Na jednym z końców liniału jest otwór umożliwiający odwieszenie nieużywanego liniału np. na uchwycie . Ponieważ liniał został wykonany z transparentnego materiału umożliwia łatwiejszą pracę i kontrolę nad cięciem . Dzięki wykonaniu z trwałych materiałów i zaopatrzeniu w zapasowe ostrza uzyskano wyjątkowo trwałe narzędzie o wszechstronnym zastosowaniu .

Jeśli interesuje Państwa większa ilość zestawów niż wystawione w tej aukcji to prosimy o kontakt z firmą DULEDO . Wystawimy je dla Państwa jako osobną aukcję Allegro .

DULEDO posiada w swojej ofercie również m.in. dodatkowe ostrza wymienne do tego noża . Są one dostępne m.in. na jednej z naszych aukcji .

W ofercie firmy DULEDO znajdują się również inne artykuły przeznaczone m.in. dla modelarzy , krojowni ale także dla małych zakładów krawieckich i amatorów .

Firma DULEDO posiada w ciągłej sprzedaży więcej modeli narzędzi m.in. nożyce i nożyczki w tym również specjalizowane do cięcia skór czy aramidy (kevlaru) lub włókna szklanego , noże segmentowe i krążkowe oraz ostrza wymienne do nich , centymetry , maty samogojące , ostrza wymienne taśmowe ( proste i faliste ) i pionowe ( m.in. firm Wilson , Kuris , Wolf , B+S ) , sznurki i paski ostrzące ( m.in. firmy Eastman : C2-2, C2-1, C2-5, C2-6 ) o zróżnicowanych gradacjach, olej do maszyn , taśmy termo w wielu szerokościach i rodzajach a także inne rodzaje klejów , preszpany rozmaitych grubości , bogatą ofertę filców i fizelin , zszywacze Tacker , zszywki różnych typów i rozmiarów m.in. : 16G, 18G, 20G, 43/6 i 43/8 a także bardzo bogaty wybór papierów do plotera i kreślarskich o zróżnicowanej gramaturze i szerokościach z klejem lub bez a także papiery przekładkowe i podkładowe oraz folie do katerów .


Kupując na naszych aukcjach płacicie Państwo tylko za wysyłkę pierwszego przedmiotu , wysyłka pozostałych GRATIS !

W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów w naszym sklepie ( również z kilku różnych aukcji ) płacicie państwo tylko za wysyłkę pierwszego z nich . W takim przypadku prosimy wybrać sposób transportu tylko w pierwszym zakupionym przedmiocie . Przy kolejnych kupionych przedmiotach prosimy wybrać koszt dostawy 0 zł. , np. jako odbiór osobisty . Wszystkie zakupione przedmioty zostaną oczywiście wysłane jedną przesyłką pod wskazany adres . Koszt wysyłki drugiego i kolejnych przedmiotów ponosi DULEDO .

Jako dowód zakupu wystawiamy paragon lub fakturę zakupu - według Państwa życzenia .

Na Państwa życzenie istnieje możliwość wysłania zakupionych przedmiotów jako przesyłki listowej z zadeklarowaną wartością, koszt przesłania w tym przypadku będzie różny w zależności od wartości zakupionych przedmiotów - będzie on ustalony indywidualnie wg. cennika Poczty Polskiej . Jeśli chcecie Państwo otrzymać taką przesyłkę to prosimy o kontakt e-mail w celu ustalenia kosztów przesyłki .

Jest również możliwość wysyłki zakupionych przedmiotów jako przesyłki z pobraniem - w przypadku wyboru tej opcji opłatę za przedmioty zakupione oraz transport uiszcza się przy odbiorze przesyłki . Możliwe jest wysłanie przedmiotów zarówno za pomocą Poczty Polskiej jak również firmy kurierskiej .

Przesyłka ta jest droższa od zwykłej gdyż firmy te naliczają opłatę za odbiór pieniędzy . W przypadku gdyby Państwo byli zainteresowani takim sposobem wysyłki prosimy o kontakt z DULEDO w celu ustalenia kosztów transportu zakupionych przedmiotów .

Jest również możliwość wysyłki zakupionych przedmiotów jako przesyłki pobraniowej - w przypadku wyboru tej opcji opłatę za przedmioty zakupione oraz transport uiszcza się przy odbiorze przesyłki . Możliwe jest wysłanie przedmiotów zarówno za pomocą Poczty Polskiej jak również firmy kurierskiej .

Przesyłka ta jest droższa od zwykłej gdyż firmy te naliczają opłatę za odbiór pieniędzy . W przypadku gdyby Państwo byli zainteresowani takim sposobem wysyłki prosimy o kontakt z DULEDO w celu ustalenia kosztów transportu zakupionych przedmiotów . W przypadku wyboru sposobu wysyłki za pomocą poczty koszt dostawy zostanie ustalony w oparciu o cennik poczty .

RABATY NA KOSZTY DOSTAWY I TRANSPORTU :

Przy zakupach na kwotę przewyższającą 150 zł. udzielamy rabatu na koszt transportu . Jak kształtują się zniżki w zależności od sumy zakupów i sposobu transportu pokazuje cennik kosztów transportu w "KOSZTY DOSTAWY" .

W przypadku zamówień przekraczających 150 zł. prosimy kierować się cennikiem .

PRZESYŁKI ZA POBRANIEM :

W przypadku zamówień przekraczających 150 zł. prosimy kierować się cennikiem kosztów transportu dla przesyłek z pobraniem przy odbiorze .

Rabat na koszty transportu dotyczy także zakupów z wybraną opcją przesyłki z pobraniem i zależy od sumy za zakupy .

REGULAMIN ZAKUPU

(więcej o firmie DULEDO i pełny regulamin na stronie O nas)

WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godziny 12.00 są realizowane tego samego dnia , zamówienia złożone po godzinie 12.00 są wysyłane następnego dnia roboczego . W wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć , o takich nietypowych sytuacjach klienci będą informowani drogą mailową .

Staramy się zawsze informować nabywców poprzez e-mail lub telefon o wysyłaniu zamówienia - podając jednocześnie numer przesyłki jednak może się zdarzyć ( np. z powodu dużej ilości wysyłek w danym dniu ) że tę informację wyślemy do Państwa dopiero następnego dnia . Priorytetem jest dla nas zawsze aby wszyscy kupujący otrzymali swój towar jak najszybciej po wpłacie dlatego w wysyłaniu informacji mogą się zdarzyć niewielkie opóźnienia - wysyłka zamówień ma zawsze pierwszeństwo .

Na wpłatę za zakupione przedmioty oczekujemy do siedmiu dni roboczych , w przypadku jej braku po tym czasie występujemy do allegro o zwrot prowizji i wystawiamy komentarz negatywny .

WPŁATA

Wpłaty za zakupione przedmioty prosimy kierować :

Bank Millenium numer rachunku: 93 1160 2202 0000 0000 9269 8344

W celu ułatwienia wysyłki prosimy w tytule przelewu podać swój nick z Allegro i numer aukcji .

KOSZTY DOSTAWY

Koszt dostawy może się różnić w zależności od wielkości zamówienia i wybranego sposobu dostarczenia zakupionych przedmiotów . Przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy DULEDO koszt wynosi 0 zł. Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu płacicie Państwo tylko za wysyłkę pierwszego z nich .Koszt dostawy kolejnych wynosi 0 zł. .

CENNIK KOSZTÓW TRANSPORTU

Koszt przesyłania zakupionych przedmiotów będzie różny w zależności od : wybranej firmy dostarczającej ( Poczta Polska , kurier ) , sposobu dostawy ( polecony-ekonomiczny , polecony-priorytet ) i kwoty za zakupione przedmioty .

kwota List polecony-ekonomiczny List polecony-priorytet kurier

od 1 do 150 zł.: 7,50 zł. 10,50 zł. 11,00 zł.

od 151 - do 200 zł.: 0 zł. 10,50 zł. 8,00 zł.

od 201 - do 500 zł. : 0 zł. 0 zł. 5,00 zł.

Zakupy na kwotę powyżej 501 zł. - koszt wysyłki zawsze 0 zł. - niezależnie od wybranego sposobu dostarczenia ( dotyczy także przesyłek pobraniowych ) i ilości zakupionych przedmiotów na całym terytorium Polski .

Rabaty na koszty transportu przy przesyłce kurierskiej z pobraniem przy odbiorze :

zamówienie od 1 do 150 zł. : koszt wysyłki 20,0 zł.

zamówienie od 151 do 200 zł. : koszt wysyłki 17,0 zł.

zamówienie od 201 do 500 zł. : koszt wysyłki 8,0 zł.

Odbiór osobisty w siedzibie firmy DULEDO - 0 zł. - niezależnie od kwoty zakupów .


Koszt wysłania zamówienia poza granice Polski wymaga indywidualnego ustalenia kosztów przesyłki - będzie on inny w zależności od kraju dostawy i wielkości oraz ciężaru przesyłki .

Kontakt

W razie pytań lub gdyby interesowały Państwa inne przedmioty niż wystawione w aukcji prosimy o kontakt :

Firma Duledo sp. z o.o.

95-070 Aleksandrów Łódzki

ul. Piotrkowska 6c

TEL. 004842 712 17 40

FAX. 004842 712 17 56

FAX. 004842 278 22 29

Nip: 732-19-07-233

Regon: 472847392

KRS: 0000185777

Biuro czynne w godzinach 7-17 od poniedziałku do piątku .

Sklep czynny w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku .

Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości i wystawić przedmioty które Państwa zainteresują .

KOMENTARZE

Jako sprzedający komentarz wystawiamy jako drudzy po otrzymaniu komentarza o kupującego , jednocześnie jest to informacja dla nas że dostawa przebiegła pomyślnie .

O firmie DULEDO

DULEDO® jest właścicielem 2.100 m² powierzchni magazynowej, 6.800 m² gruntu, dojazd 15 minut od A2. Firma zatrudnia 12 osób i posiada 6 samochodów dostawczych .

DULEDO® jest największym , niezależnym , europejskim dostawcą papieru z przeznaczeniem dla przemysłu tekstylnego DULEDO® sprzedaje 3.000 ton papieru, z obrotem w 2011 roku 4,2 mln euro .

DULEDO® eksportuje do: Ukrainy, Holandii ,Białorusi, Litwy, Austrii, Belgii, Czech, Danii, Niemiec, Rumunii, Słowacji .

DULEDO® dostarcza również :filce podkołnierzowe, włókniny, siatki oraz termoklejące taśmy, kieszeniówkę, akcesoria do krojowni, tusze i tonery do ploterów .

DULEDO® dostarcza w przeciągu 48 godzin na terytorium Polski i 72 godzin do wszystkich krajów EWG .

DULEDO® jest właścicielem 2.100 m2 powierzchni magazynowej, 6.800 m2 gruntu, dojazd 15 minut od A2.

DULEDO® zatrudnia 12 osób i posiada 6 samochodów dostawczych .

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 93 1160 2202 0000 0000 9269 8344
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
List polecony priorytetowy 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wysyłka zakupionych przedmiotów - od poniedziałku do piątku do godziny 12.00 - natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty . Wpłaty dokonywane w soboty , niedziele i święta oraz po godzinie 12.00 - wysyłka rano w pierwszym przypadającym dniu roboczym .
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

"Duledo" sp. z o.o.
Piotrkowska 6c
95-070 Aleksandrów Łódzki
NIP: 732-190-72-33
REGON: 472847392
KRS: 0000185777

DULEDO SP. Z O.O.

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:30
 • sobota - niedziela zamknięte

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
DULEDO SP. Z O.O.
UL. PIOTRKOWSKA 6 C
95-070 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
PL
Dodatkowe informacje

KONTAKT TEL. 42 712-17-40 . Pracujemy od pon. do piątku w godzinach 8:00 -16:00