NOWY TERMOSTAT 19 21 CLIO I II 1.4 1.7 1.8 1.9 2.0 (6912079032)

13 dni do końca
cena kup teraz
31,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
  • lokalizacja: Gliwice
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: inny

Witamy na naszych aukcjach!

Firma Auto-Warwas zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Posiadamy liczne zamienniki europejskich producentów w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do zakupów!


Przedmiotem tej aukcji jest

NOWY TERMOSTAT FIRMY VERNET DO:

OPEL ARENA Combi (THB)

1.9 D (1998.03 - 2001.08); 1870 ccm - 60 KM/44 kW; Silnik: F8Q 600; F8Q 606

OPEL ARENA nadwozie pełne (TB, TF)

1.9 D (1998.03 - 2001.08); 1870 ccm - 60 KM/44 kW; Silnik: F8Q 600; F8Q 606

OPEL MOVANO Combi (J9)

1.9 DTI (2000.09 - 2001.10); 1870 ccm - 80 KM/59 kW; Silnik: F9Q 770

OPEL MOVANO nadwozie pełne (F9)

1.9 DTI (2000.09 - 2001.10); 1870 ccm - 80 KM/59 kW; Silnik: F9Q 770

RENAULT 19 I (B/C53_)

1.7 (B/C53B) (1988.09 - 1992.04); 1721 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: F3N 740; F3N 741

1.7 (B/C53C) (1988.09 - 1992.04); 1721 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3N 742; F3N 743

1.9 D (B/C534, B/C53J) (1988.09 - 1992.04); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 706; F8Q 742

1.8 16V (B/C53D) (1989.06 - 1992.04); 1764 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: F7P 704

RENAULT 19 I Cabriolet (D53_)

1.7 (1991.07 - 1992.04); 1721 ccm - 75 KM/55 kW

1.8 16V (D53D) (1991.07 - 1992.04); 1764 ccm - 137 KM/101 kW; Silnik: F7P 704

1.7 (1991.07 - 1992.04); 1721 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: F3N 742; F3N 743

RENAULT 19 I Chamade (L53_)

1.9 D (L534, L53J) (1989.10 - 1992.04); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 706; F8Q 742

1.7 (L53B) (1989.10 - 1992.04); 1721 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: F3N 740; F3N 741

1.7 (L53C) (1988.07 - 1992.04); 1721 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3N 742; F3N 743

1.8 16V (L53D) (1989.10 - 1992.04); 1764 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: F7P 704

1.7 (L53F) (1988.08 - 1992.12); 1721 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: F3N 746

1.7 (L533) (1988.09 - 1992.12); 1721 ccm - 92 KM/68 kW; Silnik: F2N 720; F2N 721

RENAULT 19 II (B/C53_)

1.9 D (B/C53J) (1992.04 - 1995.12); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 742

1.7 (B/C53B) (1992.04 - 1995.12); 1721 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: F3N 740; F3N 741

1.8 16V (B/C53D) (1992.04 - 1995.12); 1764 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: F7P 704

1.8 (B/C53Y) (1992.04 - 1995.12); 1794 ccm - 88 KM/65 kW; Silnik: F3P 706; F3P 707; F3P 708; F3P 760

1.8 (B/C538) (1992.04 - 1994.05); 1794 ccm - 110 KM/81 kW; Silnik: F3P 700

1.8 (5/353F, B/C538) (1994.05 - 1995.12); 1794 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: F3P 765; F3P 682

1.8 (5/353A) (1992.04 - 1995.12); 1794 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3P 706; F3P 760

1.9 dT (B/C53T) (1992.04 - 1995.12); 1870 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F8Q 744

1.7 (B/C53C) (1992.04 - 1995.12); 1721 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3N 743

RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_)

1.7 (D53C) (1992.04 - 1993.09); 1721 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3N 742; F3N 743

1.8 16V (D53D) (1992.04 - 1996.06); 1764 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: F7P 704

1.8 (D53Y) (1992.04 - 1996.06); 1794 ccm - 88 KM/65 kW; Silnik: F3P 704; F3P 705; F3P 706; F3P 707; F3P 708; F3P 760

1.8 (D53V, 853F, D53C) (1994.07 - 1996.06); 1794 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: F3P 764; F3P 765; F3P 682

1.8 (853A) (1993.09 - 1996.06); 1794 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3P 706; F3P 760

RENAULT 19 II Chamade (L53_)

1.9 D (L53J) (1992.04 - 1995.12); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 742

1.7 (L53B) (1992.04 - 1995.12); 1721 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: F3N 740; F3N 741

1.8 (L53Y) (1992.04 - 1995.12); 1794 ccm - 88 KM/65 kW; Silnik: F3P 704; F3P 705; F3P 706; F3P 707; F3P 708; F3P 760

1.8 (L53V, L538) (1994.05 - 1995.12); 1783 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: F3P 682

1.8 16V (L53D) (1992.04 - 1995.12); 1764 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: F7P 704

1.8 (453A/F) (1992.04 - 1995.12); 1794 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3P 706; F3P 760

1.8 (L538) (1992.04 - 1994.05); 1794 ccm - 110 KM/81 kW; Silnik: F3P 700

1.7 (L53C) (1992.04 - 1995.12); 1721 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3N 742; F3N 743

1.7 (L533) (1993.01 - 1995.08); 1721 ccm - 92 KM/68 kW; Silnik: F2N 720; F2N 721

1.9 D (1992.05 - 1995.11); 1870 ccm - 92 KM/68 kW; Silnik: F8Q 744

RENAULT 21 (B48_)

1.7 (B48F) (1989.09 - 1992.10); 1721 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: F3N 726

1.7 (B48E) (1989.09 - 1994.06); 1721 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3N 722; F3N 723

1.9 D (B48H, B48I) (1989.09 - 1993.10); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 710

RENAULT 21 kombi (K48_)

1.7 (K48F) CAT (1988.05 - 1993.06); 1721 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: F3N 726

1.7 (K/S482) (1986.10 - 1988.12); 1721 ccm - 88 KM/65 kW; Silnik: F2N 710

1.7 (K48E) (1986.06 - 1989.12); 1721 ccm - 94 KM/69 kW; Silnik: F3N 722; F3N 723

1.7 (K48E) (1989.10 - 1993.12); 1721 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3N 722; F3N 723

1.7 (K/S481) (1986.06 - 1993.03); 1721 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: F2N 712

1.7 (K48M) (1986.06 - 1989.12); 1721 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: F2N 750

1.7 (K48N) (1987.06 - 1989.04); 1721 ccm - 87 KM/64 kW; Silnik: F2N 752

1.9 D (1986.03 - 1994.08); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 710

RENAULT 21 sedan (L48_)

1.7 (L481) (1986.03 - 1987.12); 1721 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: F2N 712

1.7 (L48E) (1986.03 - 1994.02); 1721 ccm - 94 KM/69 kW; Silnik: F3N 722; F3N 723

1.7 (L482) (1986.03 - 1993.03); 1721 ccm - 88 KM/65 kW; Silnik: F2N 710

1.7 (L48M, L48F) (1986.07 - 1994.02); 1721 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: F2N 750; F3N 726

1.7 (L48E) (1989.09 - 1994.02); 1721 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3N 722; F3N 723

1.7 (L48N) (1987.06 - 1989.04); 1721 ccm - 87 KM/64 kW; Silnik: F2N 752

1.9 D (L48H, L48I) (1989.08 - 1993.10); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 710

RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_)

1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) (1991.01 - 1998.09); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 730; F8Q 732

1.8 16V (C57D) (1991.01 - 1996.03); 1764 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: F7P 722

1.8 (B/C57C, B/C57U) (1991.01 - 1998.09); 1794 ccm - 88 KM/65 kW; Silnik: F3P 710; F3P 714

1.8 (B/C578) (1994.08 - 1998.09); 1794 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3P 754; F3P 755

1.8 Rsi (B/C57H) (1995.08 - 1998.09); 1783 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: F3P 758

1.8 Rsi (B/C579) (1993.01 - 1995.08); 1794 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: F3P 712

Williams (B/C57M) (1994.01 - 1998.09); 1998 ccm - 147 KM/108 kW; Silnik: F7R 700

1.9 D (1997.01 - 1998.09); 1870 ccm - 54 KM/40 kW; Silnik: F8Q 678

RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

1.4 (B/CB0C) (1998.09 - 2005.05); 1390 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: E7J 780

1.9 D (B/CB0E) (1998.09 - 2005.05); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 630; F8Q 662

1.9 dTi (B/CB0U) (2000.02 - 2005.05); 1870 ccm - 80 KM/59 kW; Silnik: F9Q 780

1.9 D (2000.02 - 2001.05); 1870 ccm - 65 KM/48 kW; Silnik: F8Q 632

RENAULT CLIO II nadwozie pełne (SB0/1/2_)

1.9 D (SB0E) (1998.09 - ???); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 630

1.9 DTi (2000.02 - 2001.05); 1870 ccm - 80 KM/59 kW; Silnik: F9Q 780

RENAULT ESPACE III (JE0_)

2.0 (JE0A) (1996.11 - 2000.10); 1998 ccm - 114 KM/84 kW; Silnik: F3R 728; F3R 729; F3R 742; F3R 768; F3R 769

1.9 dTi (JE0M) (1999.02 - 2002.10); 1870 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: F9Q 722

RENAULT KANGOO (KC0/1_)

D 55 1.9 (KC0D) (1997.08 - ???); 1870 ccm - 54 KM/40 kW; Silnik: F8Q 662

D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) (1997.08 - ???); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 630; F8Q 632

1.9 dTi (KC0U) (2000.02 - ???); 1870 ccm - 80 KM/59 kW; Silnik: F9Q 780

RENAULT KANGOO Express (FC0/1_)

D 55 1.9 (FC0D) (1997.08 - ???); 1870 ccm - 54 KM/40 kW; Silnik: F8Q 662

D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) (1997.08 - ???); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 630; F8Q 632

1.9 dTi (FC0U) (2000.02 - ???); 1870 ccm - 80 KM/59 kW; Silnik: F9Q 780; F9Q 782

RENAULT LAGUNA (B56_, 556_)

1.8 (B56A/B) (1993.11 - 2001.03); 1794 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3P 720; F3P 724

2.0 (B56C/H/N) (1993.11 - 2001.03); 1998 ccm - 113 KM/83 kW; Silnik: F3R 722; F3R 723

1.8 (B56S/T/0) (1995.08 - 2001.03); 1783 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3P 670; F3P 678

1.8 (B56Z) (1995.08 - 2001.03); 1794 ccm - 94 KM/69 kW; Silnik: F3P 720; F3P 724

1.9 dTi (B56J) (1997.10 - 2001.03); 1870 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: F9Q 710; F9Q 716; F9Q 717

2.0 (1999.03 - 2001.03); 1998 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: F3R 611

1.9 dCi (B56W) (1999.09 - 2001.03); 1870 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: F9Q 718

RENAULT LAGUNA Grandtour (K56_)

1.8 (K56S/T/0) (1995.09 - 2001.03); 1783 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F3P 670; F3P 678

1.8 (K56Z) (1995.09 - 2001.03); 1794 ccm - 94 KM/69 kW; Silnik: F3P 720; F3P 724

2.0 (K56C/H) (1995.09 - 2001.03); 1998 ccm - 113 KM/83 kW; Silnik: F3R 722; F3R 723

1.9 dTi (K56J) (1997.10 - 2001.03); 1870 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: F9Q 710; F9Q 716; F9Q 717

1.9 dCi (K56W) (1999.09 - 2001.03); 1870 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: F9Q 718

RENAULT LAGUNA II (BG0/1_)

1.9 dCi (BG0G) (2001.03 - ???); 1870 ccm - 120 KM/88 kW; Silnik: F9Q 750; F9Q 756; F9Q 670

1.9 dCi (2001.03 - ???); 1870 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: F9Q 718; F9Q 754

RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)

1.9 dCi (KG0G) (2001.03 - ???); 1870 ccm - 120 KM/88 kW; Silnik: F9Q 750; F9Q 756; F9Q 670

1.9 dCi (2001.03 - ???); 1870 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: F9Q 718; F9Q 754

RENAULT MEGANE Cabriolet (EA0/1_)

2.0 16V (EA0H) (1996.10 - 1999.11); 1998 ccm - 147 KM/108 kW; Silnik: F7R 710; F7R 714

2.0 (EA0G) (1997.04 - ???); 1998 ccm - 114 KM/84 kW; Silnik: F3R 750

RENAULT MEGANE Classic (LA0/1_)

1.9 TDI (1996.09 - ???); 1870 ccm - 94 KM/69 kW; Silnik: F8Q 784

1.9 dT (LA0K, LA0Y) (1996.09 - ???); 1870 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F8Q 784; F8Q 786

2.0 i (LA07, LA0G) (1996.09 - ???); 1998 ccm - 114 KM/84 kW; Silnik: F3R 750; F3R 751

1.9 D (LA0A, LA0U) (1996.09 - ???); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 620; F8Q 624

1.9 dTi (LA08, LA0N) (1997.03 - 2001.02); 1870 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: F9Q 731; F9Q 730; F9Q 734; F9Q 736

RENAULT MEGANE Coach (DA0/1_)

2.0 i (DA0G) (1996.03 - 2003.08); 1998 ccm - 114 KM/84 kW; Silnik: F3R 750; F3R 751

2.0 16V (DA0H) (1996.03 - 1999.11); 1998 ccm - 147 KM/108 kW; Silnik: F7R 710; F7R 714

1.9 dTi (DA0N) (1997.03 - 2001.02); 1870 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: F9Q 731; F9Q 734; F9Q 736

1.9 dCi (DA05, DA1F) (2001.02 - 2003.08); 1870 ccm - 102 KM/75 kW; Silnik: F9Q 732; F9Q 733

RENAULT MEGANE Grandtour (KA0/1_)

1.9 D (KA0J, KA0R) (1999.04 - ???); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 622; F8Q 790

1.9 dTi (KA0N) (1999.03 - 2001.02); 1870 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: F9Q 731; F9Q 736

1.9 dCi (KA05, KA1F) (2001.02 - ???); 1870 ccm - 102 KM/75 kW; Silnik: F9Q 732; F9Q 733; F9Q 738

RENAULT MEGANE I (BA0/1_)

1.6 e (BA0F, BA0S) (1996.01 - 1999.03); 1598 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: K7M 702; K7M 703; K7M 790

2.0 i (BA0G) (1996.01 - ???); 1998 ccm - 114 KM/84 kW; Silnik: F3R 750; F3R 751

1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) (1996.01 - ???); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 620; F8Q 624

1.6 i (BA0L) (1996.01 - 1999.03); 1598 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: K7M 720

1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) (1996.01 - ???); 1870 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F8Q 784; F8Q 786

2.0 16V (BA0H) (1996.07 - ???); 1998 ccm - 147 KM/108 kW; Silnik: F7R 710; F7R 714

1.9 TDI (1996.09 - ???); 1870 ccm - 94 KM/69 kW; Silnik: F8Q 784

1.9 dTi (BA08, BA0N) (1997.03 - 2001.02); 1870 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: F9Q 731; F9Q 730; F9Q 734; F9Q 736

1.9 dCi (BA05, BA1F) (2001.02 - ???); 1870 ccm - 102 KM/75 kW; Silnik: F9Q 732; F9Q 733

RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_)

2.0 i (JA0G) (1997.01 - 1999.09); 1998 ccm - 114 KM/84 kW; Silnik: F3R 750; F3R 751

1.9 dT (JA0K, JA0Y) (1997.01 - 1999.09); 1870 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: F8Q 784; F8Q 786

1.9 D (JA0J) (1997.03 - 1999.09); 1870 ccm - 64 KM/47 kW; Silnik: F8Q 790

1.9 dTi (JA0N) (1997.04 - 1999.09); 1870 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: F9Q 730; F9Q 734

RENAULT RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_)

1.6 D (F404) (1986.03 - 1998.08); 1596 ccm - 55 KM/40 kW; Silnik: F8M 720; F8M 730; F8M 736; F8M 760

1.9 D (F40R) (1994.09 - 1998.03); 1870 ccm - 54 KM/40 kW; Silnik: F8Q 640; F8Q 682

RENAULT SCÉNIC I (JA0/1_)

1.9 dCi RX4 (2000.11 - 2003.08); 1870 ccm - 102 KM/75 kW; Silnik: F9Q 740

1.9 dTi (JA0N) (1999.09 - 2003.08); 1870 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: F9Q 731; F9Q 734; F9Q 736

2.0 16V (JA1B, JA1D) (2000.07 - 2003.08); 1998 ccm - 139 KM/102 kW; Silnik: F4R 740; F4R 741

1.9 dCi (JA05, JA1F) (2000.11 - 2003.08); 1870 ccm - 102 KM/75 kW; Silnik: F9Q 732; F9Q 733

RENAULT SPORT SPIDER (EF0_)

2.0 16V (1995.03 - 1999.10); 1998 ccm - 150 KM/110 kW; Silnik: F7R 710

RENAULT SUPER 5 (B/C40_)

1.7 i (C409) (1986.10 - 1991.08); 1721 ccm - 94 KM/69 kW; Silnik: F3N 702; F3N 722

1.7 (B/C40K, B/C40G) (1987.06 - 1995.03); 1721 ccm - 87 KM/64 kW; Silnik: F2N 740; F2N 742

1.6 D (B/C/404) (1985.08 - 1996.12); 1596 ccm - 55 KM/40 kW; Silnik: F8M 720; F8M 730

1.7 (B/C408) (1986.10 - 1995.03); 1721 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: F3N 716; F3N 717

RENAULT THALIA (LB0/1/2_)

1.4 (2000.08 - ???); 1390 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: K7J 700

1.9 D (1998.02 - 2001.05); 1870 ccm - 65 KM/48 kW; Silnik: F8Q 630

RENAULT TRAFIC autobus (T5, T6, T7)

1.7 (1986.06 - 1989.04); 1721 ccm - 68 KM/50 kW; Silnik: F1N 724

RENAULT TRAFIC autobus (TXW)

1.7 (1992.08 - 1994.08); 1721 ccm - 68 KM/50 kW; Silnik: F1N 724

1.9 D (1997.06 - 2001.03); 1870 ccm - 60 KM/44 kW; Silnik: F8Q 606

RENAULT TRAFIC nadwozie pełne (T1, T3, T4)

1.7 (1986.06 - 1989.04); 1721 ccm - 68 KM/50 kW; Silnik: F1N 724

RENAULT TRAFIC nadwozie pełne (TXX)

1.7 (1992.08 - 1994.08); 1721 ccm - 68 KM/50 kW; Silnik: F1N 720

1.9 D (1997.06 - 2001.03); 1870 ccm - 60 KM/44 kW; Silnik: F8Q 606

RENAULT TRAFIC platforma / podwozie (P6)

1.7 (1986.06 - 1989.04); 1721 ccm - 68 KM/50 kW; Silnik: F1N 722

VAUXHALL ARENA Van

1.9 D (1998.03 - 2001.08); 1870 ccm - 60 KM/44 kW; Silnik: F8Q 600; F8Q 606

2.5 D (1998.03 - 2001.08); 2499 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: S8U 758; S8U 780; S8U 782

VAUXHALL MOVANO Combi (JD)

1.9 DTI (2000.09 - 2001.10); 1870 ccm - 80 KM/59 kW; Silnik: F9Q 770

VAUXHALL MOVANO Van (FD)

1.9 DTI (2000.09 - 2001.10); 1870 ccm - 80 KM/59 kW; Silnik: F9Q 770

VOLVO 440 K (445)

1.9 Turbo-Diesel (1994.07 - 1996.12); 1870 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: D 19 T

VOLVO 460 L (464)

1.9 Turbo-Diesel (1994.07 - 1996.07); 1870 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: D 19 T


Odpowiedniki:
LANCIA 7581635
OPEL 4402719
RENAULT 7700866896
RENAULT 7700872314
RENAULT 7701348372
VAUXHALL 9110719
VOLVO 3473479
Zobacz nasze inne aukcje

Kontakt

AUTO-WARWAS
Małgorzata Warwas
ul. Jana Śliwki 11, 44-100 Gliwice
REGON: 240760570
NIP: 631-102-21-42

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9.00-17.00

508 753 746
autowarwas@op.pl
3105817

Wysyłka

Wszystkie zakupione części wysyłamy firmą kurierską DPD w ciągu 48h po zakończeniu aukcji.

Płatność

Przy odbiorze (wysyłka za pobraniem, odbiór osobisty) lub przelewem na konto:

Bank Millenium
09 1160 2202 0000 0001 7602 8676

Gwarancja i reklamacje

Wszystkie części sprzedawane w naszej firmie są nowe, objęte 12 miesięczną gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest montaż w uprawnionym do tego serwisie samochodowym oraz dokument zakupu.

Reklamacja musi zostać zgłoszona w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, warunkiem jest przedłożenie dokumentu zakupu oraz zaświadczenia serwisu samochodowego lub stacji diagnostycznej o stwierdzonej wadzie towaru.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, reklamowany towar należy odesłać bez pobrania na adres firmy, w momencie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji odsyłamy nowy towar lub zwracamy pieniądze na konto bankowe.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Auto-Warwas Małgorzata Warwas
ul. Jana Śliwki 11
44-100 Gliwice
NIP: 631-102-21-42
REGON: 240760570

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Auto-Warwas Małgorzata Warwas
ul. Jana Śliwki 11
44-100 Gliwice
 
zwrot towaru wraz z dokumentem zakupu w terminie do 14 dni, koszt przesyłki ponosi Kupujący

reklamacje

Wszystkie części sprzedawane w naszej firmie są nowe, objęte 12 miesięczną gwarancją producenta. Warunkiem gwarancji jest montaż w uprawnionym do tego serwisie samochodowym oraz dokument zakupu. Reklamacja musi zostać zgłoszona w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, warunkiem jest przedłożenie dokumentu zakupu oraz zaświadczenia serwisu samochodowego lub stacji diagnostycznej o stwierdzonej wadzie towaru. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, reklamowany towar należy odesłać bez pobrania na adres firmy, w momencie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji odsyłamy nowy towar lub zwracamy pieniądze na konto bankowe.