NOWY PROJECT 2013 PROFESSIONAL PL (H30-03729) (6861198258)

20 monet
do wyczerpania przedmiotów
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • lokalizacja: Żyrardów, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • platforma:: tylko dla platformy PC
 • rodzaj:: BOX, klucz

opis

Lesz-kom

Satysfakcja Gwarantowana !!!

Wysyłka

Kontakt

Płatność

Poczta Polska:

priorytetowa - 0 zł

Przesyłka kurierska:

płatna z góry - 0
za pobraniem - 0


Wysyłka w ciągu 24H od momentu

zaksięgowania wpłaty na koncie.

Lesz-kom


tel. 732 998 450
email: lesz-kom@wp.pl


Godziny otwarcia:
Pon-Pt : 10.00 - 18.00

Płatności PayU lub

przelewem na konto BZWBK


Numer konta:
34 1090 2590 0000 0001 3396 8122

W tytule przelewu proszę wpisać swój nick na Allegro.

Witamy na naszej aukcji

Przedmiotem naszej aukcji jest:

MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL PL

WYSYŁKA KURIEREM GRATIS!!!

-Do każdego zakupionego produktu wystawiamy paragon lub Fakturę Vat.

-Po zakupie otrzymują Państwo produkt w pudełku zafoliowany.Łatwo zaplanuj i zarządzaj projektami z elastycznych narzędzi zespołu i intuicyjnym sterowaniem,
aby osiągnąć zamierzoną wartość biznesową w Twojej organizacji.
 • Skup się na tym, co ma znaczenie. Łatwo wybierz czynności do podjęcia i płynnie przeglądaj funkcje z rozszerzonymi funkcjami wizualnymi.
 • Otwórz najnowsze szablony przykładowe dostępne na witrynie Office.com wprost z poziomu systemu MS Project.
 • Bądź zorganizowany poprzez szybki dostęp do ostatnio otwieranych plików i lokalizacji sieciowych.
Bądź skuteczny i ustawiaj priorytety, sumując codzienną pracę, zadania projektu, istotne szczegóły i kalendarze w bogatym interfejsie wizualnym i kontekstowym.
 • Kontroluj plany projektu bez względu na ich rozmiar.
 • Dostępne bez dodatkowych kosztów, bogate narzędzia raportowania pomogą szybko i łatwo mierzyć postęp zadań i alokację zasobów.
 • Ze ścieżki zadań podświetlanych na wykresie Gantta, zawsze wiesz w jaki sposób Twoje zadania łączą się z innymi i łatwo określasz, które są najbardziej krytyczne dla powodzenia projektu.
 • Skoncentruj się na tym, co najważniejsze dzięki kontekstowemu interfejsowi użytkownika, efektywnie organizujesz i łączysz zadania oraz tworzysz terminarze.
Zarządzaj z dowolnego miejsca z narzędziami pozwalacjącymi utrzymać łączność z zespołem, podczas gdy jesteś w podróży.
 • Podziel się najnowszymi informacjami o statusie, komentarzami i osią czasu projektu za pośrednictwem dedykowanej strony projektu z usprawnioną integracją pomiędzy projektem i Office 365 (lub SharePoint).
 • Stwórz swoją stronę projekt z kilku prostych kliknięć aby szybko udostępnić szczegóły projektu w zespole i umożliwić połączenie oraz organizowanie zadań.
 • Strumieniuj Project Professional for Office 365, twoją aplikację do zarządzania projektem, bezpośrednio z sieci web i uzyskuj dostęp z praktycznie dowolnego miejsca z funkcją Project on Demand.
Realizuj projekty z powodzeniem
Dostarczaj skuteczne prezentacje , które oferują natychmiastowy wgląd w planowanie zadań, alokację zasobów, efektywność kosztową, a także wiele istotnych szczegółów biznesowych Twoich projektów.
 • Widok osi czasu projektu pomaga wizualizować projekt aby dostarczać błyskotliwe prezentacje Twojemu zespołowi, kierownictwu i interesariuszom.
 • Łatwo dziel się spostrzeżeniami, które pomagają lepiej komunikować postępy i osiągane wyniki.
 • Użyj dostępnych raportów takich jak Burndown and Resource Overview lub twórz własne, korzystające z wyglądu i praktyk Excel, aby szybko zmierzyć postępy i skutecznie komunikować się z zespołem, menedżerami i interesariuszami.
 • Łatwo skopiuj i wklej z aplikacji Project do znanych aplikacji pakietu Office, takich jak Word i PowerPoint bez utraty wierności lub możliwości wprowadzania zmian w etykietach i stylach.
Przewiduj zmiany z poglądem dotyczącym przyszłości i zasobów potrzebnych do właściwego wykonania pracy.
 • Ulepszone narzędzia, takie jak Team Planner pozwolą zobaczyć i skorygować potencjalne problemy, zanim wpłyną ona na przebieg harmonogramu.
 • Z aplikacją Project, można ustawić zadania w tryb nieaktywny i szybko przeanalizować w trybie "what if" co się może stać, pozwoli to zasymulować scenariusze bez potrzeby ponownego tworzenia całego planu projektu.
 • Dzięki nowym funkcjom analizy ścieżki zadań odkryj potencjalne problemy, zanim staną się faktem.
 • Z powodzeniem realizuj projekty dzięki efektywnemu zarządzaniu szczegółami harmonogramów, planami oraz wykonaniem zadań.
Wykorzystaj Office Store aby szybko użyć innowacji i elastycznych opcji, pozwalających dostosować i rozszerzyć domyślne funkcje.
 • Nowy Office Store zapewnia aplikacje dla pakietu Office, które rozszerzają funkcjonalność Project Professional o unikalne rozwiązania, odpowiednie do Twoich potrzeb i zadań biznesowych.
 • Znajdź aplikacje na witrynie Office.com i wybierz opcje instalacji lub zapewnij dostęp do nich poprzez firmowy katalog programów.
 • Wykorzystaj solidną architekturę aplikacji, dzięki dostępnemu Software Development Kit (SDK) do programowania niestandardowych funkcji.
Udoskonal codzienną współpracę
Odnieść sukces bezproblemowo pracując dzięki narzędziom, które pozwolą aby każdy w Twoim zespole korzystał z informacji których potrzebuje.
 • Aplikacja Project 365 doskonale współdziała z pakietem Office, Office 365, SharePoint i Lync, aby dać środowisko pełnej współpracy i zarządzania projektami.
 • Łatwo kopiuj informacje projektu do aplikacji pakietu Office, takich jak PowerPoint, Word, Excel, Outlook, lub zapisz ważne plany i detale do Office 365 i SharePoint.
 • Synchronizacja listy zadań między aplikacją Project Pro 2013 a Office 365 i SharePoint jest lepsza niż kiedykolwiek i pozwala szybko dostarczać informacje o projekcie do zespołu oraz łatwo uzyskiwać dostęp do zmian praktycznie z dowolnego miejsca.
Szybko i bezpiecznie komunikuj się w czasie rzeczywistym z członkami zespołów na całym świecie, korzystając z narzędzi przeznaczonych do transmisji rozmowów
 • Wystarczy spojrzeć na status obecności członków zespołu w planie projektu aby zobaczyć, czy są dostępni do rozmowy lub przesłać wiadomość błyskawiczną z Lync.
 • Bezpośrednio z projektu wysyłaj wiadomości tekstowe w czasie rzeczywistym, rozmawiaj i twórz połączenia konferencyjne, dzięki Lync Online integrującym się z Microsoft Project i Office 365.
 • Przekazuj informacje o projekcie, efektywnie śledź status i otrzymuj zmiany praktycznie z dowolnego miejsca na świecie za pomocą ulepszonej synchronizacji między SharePoint i Project
Uproszczenie IT z Project Online
Wykorzystaj bogate funkcje Office 365 do pełnej współpracy z Project Professional.
 • Usprawnij pracę użytkownikom i umożliw im szybkie działanie z aplikacji w technologii streamingu i trybie Office 365 Project Pro on Demand.
 • Uproszczenie wdrożeń poprzez najnowsze poprawki i aktualizacje instalowane automatycznie (z opcją opóźnienia instalacji dzięki wykorzystaniu scentralizowanej polityki, aby umożliwić testowanie zgodności w razie potrzeby).
 • Umożliwia użytkownikom pracę z dowolnego komputera z opcją instalacji Project Professional na wielu urządzeniach, a nawet tymczasowo instalować go na komputerach typu kiosk podczas podróży.
 • Korzyści z integracji z innymi usługami Office 365, takich jak obecność, komunikator (IM) i wideokonferencje przez Microsoft Lync i Lync Online oraz możliwość zapisywania i udostępniania projektów w usłudze SharePoint Online i Project Online.
Microsoft Project 2013 Professional i Project Standard 2013 zapewnia nowe, zaawansowane sposoby skutecznego zarządzania ważnymi projektami. Skorzystaj z łatwych możliwości współpracy, aby szybko rozpocząć, realizować i nadzorować projekty przy jednoczesnym wykorzystaniu funkcji Office 365 lub SharePoint do pracy z dowolnego miejsca. Ułatwia komunikację natychmiastową dzięki integracji z Lync 2013 poprzez wiadomości błyskawiczne, rozmowy audio/video oraz wideokonferencje. Poszerza funkcjonalność projektu przez możliwość dostosowania do specyficznych wymagań biznesowych. Project Online to odpowiednik Projekt Serwer 2013 w chmurze Microsoft.
 • Microsoft Project Professional 2013 Daje ogromne możliwości i nowe sposoby, aby skutecznie zarządzać ważnymi projektami. Użyj efektywnych funkcji współpracy, aby szybko rozpocząć i realizować projekty, przy wykorzystaniu mocy pakietu Office 365 lub SharePoint do pracy z dowolnego miejsca. Komunikacja natychmiastowa może stać się bezproblemowa dzięki integracji z Lync 2013. Lync pozwoli zadzwonić lub wysłać wiadomości błyskawiczne do członków zespołu wprost z aplikacji Project oraz przeprowadzić wideokonferencje z klientem bądź partnerem projektu. Rozszerz funkcjonalności Projekt 2013 dzięki Apps for Office w celu zapewnienia specyficznych potrzeb biznesowych. W przeciwieństwie do Microsoft Project Pro for Office 365, Project Professional nie jest dostarczany w trybie abonamentu. Można go nabyć poprzez jednorazowy zakup licencji i pozwala na instalację aplikacji na jednym komputerze.
Zobacz inne moje aukcje
Dynamiczne panele aukcyjne - DobryPanel.pl


Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
20
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Lesz-kom Leszek Kałęcki
Grójecka 43/1a
02-031 Warszawa

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Lesz-kom Leszek Kałęcki
Grójecka 43/1a
02-031 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący

O sprzedającym

Lesz-kom
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

419

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Lesz-kom Leszek Kałęcki

11 listopada 32/14

96-300 Żyrardów

Pozostałe informacje

Zajmujemy się sprzedażą oprogramowania biurowego i graficznego.