NOWY PANTONE Formula Guide C + U 2016 - FVAT23% (6912025565)

zakończona
699,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.6 [kg]

PANTONE Plus Formula Guide - powlekany/niepowlekany - edycja 2016


Kontakt:

Sprzedaż i obsługa zamówień:
Gadu Gadu: 3416931
Telefon: 22 882 44 88
Telefon: 501 867 550
E-mail: Napisz do nas

Biuro:

Przedsiębiorstwo Handlowe WIT
Konwaliowa 7
03-194 Warszawa

Dostawa:

DPD
Przedpłata na konto: 14 zł
Za pobraniem: 20 zł
Odbiór osobisty: 0 zł

Konto bankowe:

ING Bank Śląski S.A.:
49105010541000009095­854346

O nas:

Strona o nas / Regulamin zakupów
Inne aukcje
Komentarze
Pantone Plus Formula Guide - powlekany i niepowlekany (1867 kolory) - edycja 2016

Niezbędny wzornik kolorów podstawowych PANTONE dla projektantów graficznych, drukarń oraz wszystkich pracujących z kolorem

PANTONE Plus Series Formula Guide składa się z dwóch próbników zawierających 1867 kolorów PANTONE (dla podłoża powlekanego i niepowlekanego).

PANTONE Formula Guide z nowymi kolorami oferuje chromatyczny układ barw, stworzonych na podstawie kombinacji 18 kolorów bazowych (14 dotychczasowych oraz 4 nowych, zaczerpniętych z systemu GoeGuide) wydrukowanych przy użyciu jednakowej grubości farby, ułatwiając tym samym osiągnięcie tych samych efektów w druku.


Historia aktualizacji Pantone Matching System:

 • 2010 - premiera PANTONE PLUS SERIES – dodano 224 kolory podstawowe (łącznie 1341)
 • 2012 - Pantone wprowadza nowe 336 kolory podstawowe (łącznie 1677)
 • 2013 - 50 lat PANTONE - nowa edycja
 • 2014 - 1755 kolory, nowe 84 odcienie
 • 2015 - Nowe okładki, zawartość merytoryczna bez zmian.
 • 2016 - Nowe 112 kolory, łącznie 1867 kolorów.
PANTONE Formula Guide z nowymi kolorami (powlekane i niepowlekane):
 • 1867 nowych barw podstawowych PANTONE – 112 nowych kolorów (aktualizacja z roku 2016)
 • Zawiera wszystkie dotychczasowe aktualizacje
 • Dołączone receptury mieszania barw
 • Wydrukowane na papierze powlekanym (148g/m2) i niepowlekanym(118g/m­2), zgodnym z certyfikatem FSC
 • Każdy kolor opisany jest unikalnym numerem lub nazwą PANTONE
 • ColorChecker Lighting Indicator wspomagający obiektywną ocenę i porównywanie barw poprzez test oświetlenia
 • Edycja 2016

UWAGA! Po zapłacie do godziny 15:00 w dni robocze (za pośrednictwem PayU lub w opcji "za pobraniem" towar wysyłamy jeszcze tego samego dnia.
W ofercie posiadamy również inne wzorniki PANTONE
Aukcja dotyczy wyłącznie próbnika PANTONE Plus Formula Guide powlekany/niepowleka­ny. Inne przedmioty pokazane na zdjęciach, a nie wymienione w treści aukcji, nie są przedmiotem sprzedaży.

Do każdego zakupu wystawiamy fakturę VAT23%.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 49105010541000009095854346
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni robocze
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Przedsiębiorstwo Handlowe WIT Radosław Witan
Kowaliowa 7
03-194 Warszawa
NIP: 5222797421
REGON: 146139220
Firma P.H. WIT istnieje od czerwca 2012 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem o zasięgu ogólnopolskim, z siedzibą w Warszawie, gdzie znajdują się magazyny naszej firmy oraz biuro obsługi klienta. Jesteśmy częścią grupy czterech firm, podzielonych ze względu na braże, działających niezależnie ale mający wspólny biznesowy cel. Naszym celem jest aby firma WIT oraz podległe jej marki, Piksel-Pro.pl, Wzorniki.eu, były synonimem profesjonalnego podejścia do klienta, rzetelności i uczciwości, a nasza oferta konkurencyjna i dopasowana do szczególnych oczekiwań klienta. Bezpłatne wsparcie techniczne, dostępność większości towarów w ciągu 24h oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że współpraca z nami będzie dla Państwa przyjemnością. Najwyższa jakość obsługi naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi dotyczące naszej oferty handlowej oraz obsługi. Serdecznie zapraszamy! Załoga sklepu Piksel-Pro

kontakt

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@piksel-pro.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Konto Bankowe: ING Bank Śląski S.A.: 49105010541000009095854346 --------------------------------------------------------------------------------------------- Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): (adres sprzedającego) Ja (imię, nazwisko kupującego) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: (nazwy kupionych przedmiotów), numery oferty w Allegro (numery) . Data zawarcia umowy to (data), data odbioru przedmiotów (data) . Imię i nazwisko: (imię i nazwisko kupującego) Login Allegro: (login kupującego) Adres: (adres kupującego) Data: (data odstąpienia od umowy) Podpis: (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej) ---------------------------------------------------------------------------------------------- Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy (należy wybrać jedną z wersji): W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Kupującemu koszt odesłania Towaru do wysokości 14,00 złotych polskich brutto. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8. w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; 11. o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 12. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. Przedsiębiorstwo Handlowe WIT Radosław Witan oświadcza, że zobowiązuje się do dostarczenia rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.