NOWY ORYGINALNY SAMSUNG GT-C3350 SOLID GW 12MC PL (6541696968)

zakończona
204,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 55,00 zł
 • lokalizacja: Wysyłka z zagranicy
 • pamięć: poniżej 0,5GB
 • dostawa z Polski: nie
 • stan: nowy
 • kolor: odcienie czarnego
 • blokada simlock: brak blokady
 • budowa: standardowa
 • gwarancja: serwisowa
 • informacje dodatkowe: odtwarzacz MP3, obsługa video, slot kart pamięci, przeglądarka WWW, e-mail, dyktafon, GPS

O mnie

Komentarze

Inne aukcje

Kontakt

Gwarancja bezpiecznych i udanych zakupów !

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku
8:00 - 17:00
Soboty
8:00 - 13:00

Adres

PAK Przemysław Buczel
Bożnów 79
68-100 Żagań
NIP 924 17 38 137

Kontakt

537 - 744 - 004
top01sell@gmail.com

Zamawiasz produkty

Wszystkie nasze produkty objęte są 2-letnią gwarancją realizowaną na terenie Polski. Oferowane produkty są w 100% oryginalne. Kupują u nas masz pewność 100% zadowolenia z otrzymanego towaru.

Dokonujesz wpłaty

Na zapłatę zakupionego towaru czekamy 14dni. Po tym czasie w przypadku braku kontaktu, Państwa zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

Cieszysz się z transakcji

Jeżeli otrzymany przedmiot nie spełnia Państwa oczekiwań, w ciągu 14dni od jego otrzymania można go zwrócić do naszej firmy. Wspieramy program Ochrony Kupujących.

NOWY SAMSUNG GT-C3350 SOLID

BEZ SIMLOCKA --- POLSKIE MENU --- 12 MIESIĘCY GWARANCJI


DOSTĘPNY W KOLORZE: SZARYM

W ZESTAWIE: TELEFON, ŁADOWARKA, SŁUCHAWKI, KABEL USB, PUDEŁKO

Tel: 537-744-004

Email: top01sell@gmail.com

GaduGadu: 1499991

Napisz do nas

Przelew Bankowy

Należy dokonać przelewu na konto:
82249010440000420024­534801

Płatność kartą płatniczą

Możliwość dokonania przelewu kartami:
Visa oraz MasterCard

Płatność przez PayU

Wpłata pieniędzy za pośrednictwem
PayU

Poczta Polska

Paczka pocztowa priorytetowa - 55 zł

Szczegóły Oferty:

- Skąd wysyłane są telefony? - telefony wysyłane są z zagranicznych magazynów

- Czy mogę zapłacić przy odbiorze? - nie ma możliwości nadania przesyłek międzynarodowych za pobraniem

- Ile trwa przesyłka? - średni czas dostawy to 15-20 dni roboczych, zdarzają są także przesyłki które z przyczyn losowych mogą iść maksymalnie 45 dni roboczych. Każda przesyłka posiada swój unikatowy nr nadania dzięki któremu można ją odnaleźć

- Ile trwa gwarancja? - czas gwarancji serwisowej podany jest na aukcji

- Czy muszę zapłacić cło i VAT? - towar wysyłany jest z zagranicy, w związku z powyższym na odbiorcy spoczywa obowiązek celno-podatkowy. Kupujący staje się importerem. Opłata z tego tytułu wynosi 23% wartości towaru z tytułu opłaty VAT plus 2% wartości towaru z tytułu opłaty CŁO

Najwyższa jakość produktów i usług.

Dokładamy wszelkich starań aby otrzymany towar spełniał w 100% Państwa oczekiwania. Oferowany towar jest w 100% oryginalny, a wysyłane przesyłki są ubezpieczone. Dodatkowo zapewniamy 14 dni na zwrot lub wymianę towaru.

Jasne i przejrzyste warunki dostawy.

Informujemy, że średni czas realizacji zamówienia wynosi od 14 do 20 dni roboczych. W rzadszych przypadkach maksymalnie 45 dni roboczych. Towar musi przejść przez kontrolę oraz odprawę w kraju nadawcy. Wszelkie procedury wliczone są w czas realizacji zamówienia. Termin realizacji proszę liczyć od daty zaksięgowania przelewu.

Stały monitoring przesyłki.

Każda przesyłka otrzymuje swój indywidualny numer śledzenia. Aktualizacja numeru może być możliwa w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Udostępniamy i monitorujemy serwisy, dzięki którym możemy śledzić losy Twojej przesyłki.

Jesteśmy uczestnikiem Programu Ochrony Kupujących.

Program zapewnia Ci rekompensatę do 10.000 zł w przypadku, gdy: zapłaciłeś za towar, ale go nie otrzymałeś, otrzymałeś towar który znacznie różni się od opisanego w ofercie.

"

TRANSAKCJA PRZEBIEGŁA POMYŚLNIE. SUPER TELEFONIK. 100% ZGODNY Z OPISEM. BARDZO DOBRY KONTAKT. GORĄCO POLECAM !!

Nick Allegro

ale-ff (15) (Kupujący)

"

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. SmartWatch zdał test?:-D Świetna komunikacja ze sprzedającym.

Nick Allegro

Mruczek2205 (158) (Kupujący)

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 55,00 zł
kolejna sztuka: 55,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

 • 537744004
  Od poniedziałku do piątku 8:00 - 17:00 Soboty 8:00 13:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: top01sell@gmail.com. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

reklamacje

W przypadku zastrzeżeń co do towaru uprasza się o przesyłania reklamacji na adres mailowy top01sell@gmail.com lub listownie na adres siedziby. W wiadomości reklamacyjnej niezbędne jest podanie następujących danych: imię i nazwisko Kupującego oraz nicku Użytkownika serwisu Allegro oraz opisanie zastrzeżeń. top01sell ustosunkuje się do otrzymanej wiadomości w terminie nie przekraczającym 14 dni. Jeśli otrzymany Przedmiot zamówienia jest np. niezgody z opisem zamieszczonym na Stronie Przedmiotu, ma wady techniczne, wady ukryte - nie z winy użytkownika - Kupujący może go reklamować. Przewiduje się dwa sposoby realizacji procedury reklamacyjnej - wybór sposobu przeprowadzenia reklamacji należy do Kupującego: a) poprzez odesłanie przez Kupującego Przedmiotu zamówienia na adres Sprzedawcy - Przedmiot zamówienia powinien być wysłany za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka rejestrowana (paczka pocztowa, list polecony) w celu możliwości śledzenia jej postępów oraz potwierdzenia jej otrzymania przez Dostawcę (jednakże nie jest to warunkiem prawidłowego złożenia reklamacji). b) poprzez odesłanie przez Kupującego Przedmiotu zamówienia na adres top01sell po to, aby top01sell odesłał Przedmiot zamówienia na adres Sprzedawcy. Jeśli niezgodność towaru z opisem wynika z błędnego tłumaczenia oferty Sprzedawcy, dokonanego przez top01sell, bądź też wynika z innej przyczyny za którą top01sell odpowiada (na przykład złożenie zamówienia u Dostawcy na inny niż zamieszczony na Stronie przedmiotu Przedmiot zamówienia) odpowiedzialność z tego tytułu ponosi top01sell. Po dokonaniu zwrotu środków przez Dostawcę na rachunek top01sell, środki te zostają niezwłocznie przekazane Kupującemu. Środki zwracane są wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, na wskazane przez Kupującego konto bankowe, średnio w ciągu 5 dni roboczych. Informujemy, że top01sell nie odbiera przesyłek pobraniowych oraz przesyłek poleconych bez wcześniejszego uzgodnienia z Kupującym.

pozostałe informacje

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z oferty świadczonej przez: "PAK" Przemysław Buczel, Bożnów 79, 68-100 Żagań NIP: 9241738137 REGON: 081066929 W związku, że każda aukcja odsyła do postanowień Regulaminu, jest on udostępniany w taki sposób, aby każdy Kupujący mógł zapoznać się z jego treścią przed skorzystaniem z oferty prezentowanej przez top01sell. Regulamin dostępny jest na stronie „Informacje od Sprzedącego” w serwisie należącym do Grupy Allegro.pl Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych - klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych, o następującej treści: Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: "PAK" Przemysław Buczel, Bożnów 79, 68-100 Żagań, NIP: 9241738137, REGON: 081066929 w celach związanych z realizacją zawartej umowy, w tym także wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych innym podmiotom, przez których posiadanie tych danych jest niezbędne, aby umowa mogła zostać należycie wykonana. Konto top01sell należące do "PAK" Przemysław Buczel ponosi odpowiedzialność za wszelkie niezgodności pomiędzy opisem Przedmiotu Zamówienia zawartym na Stronie Przedmiotu a ofertą Dostawcy, w tym za błędy powstałe w wyniku tłumaczeniu z języka obcego na język polski. Opis oferty 1. top01sell wystawia i przesyła rachunki dokumentujące sprzedaż (w rozumieniu art. 2 pkt. 22 ustawy o podatku od towarów i usług) drogą elektroniczną. Skorzystanie z oferty top01sell oznacza akceptację (stosownie do art. 106n ustawy o podatku od towarów i usług) otrzymania rachunku w formie elektronicznej. Rachunek jest wystawiany na kwotę opisaną w paragrafie pkt. 8. b) top01sell jest podmiotem zwolnionym z podatku od towarów i usług na podstawie art. 113 ust.1 ustawy o podatku od towarów i usług. 2. Czynniki wchodzące w skład oferty top01sell: a) złożenie w imieniu Kupującego zamówienia u Sprzedawcy na opisany na Stronie przedmiotu Przedmiot zamówienia, b) przekazanie w imieniu Kupującego do Sprzedawcy płatności za opisany Przedmiot zamówienia oraz za wysyłkę na podany przez Kupującego adres, c) odbieranie od Sprzedawcy, w imieniu Kupującego ewentualnych zwrotów środków pieniężnych, przy czym środki te są następnie zwracane Kupującemu, na rachunek bankowy podany przez Kupującego, 3. top01sell nie jest: a) importerem Przedmiotu zamówienia, b) wprowadzającym sprzęt w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. 2005 nr 180 poz. 1495), c) producentem Przedmiotu zamówienia. 4. top01sell ponosi odpowiedzialność za wszelkie niezgodności pomiędzy opisem Przedmiotu Zamówienia zawartym na Stronie Przedmiotu, a ofertą Sprzedawcy, w tym za błędy powstałe w wyniku tłumaczeniu z języka obcego na język polski. 5. Powyższy zapis nie wyłącza odpowiedzialności top01sell wynikającej z powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie przedmiotu działalności top01sell. 6. Jeżeli na Stronie przedmiotu mowa jest o gwarancji, dotyczy ona każdorazowo gwarancji udzielanej i realizowanej przez Sprzedawcę, nie zaś przez top01sell. 7. Kwota środków pieniężnych niezbędnych do zrealizowania zamówienia (określona na Stronie przedmiotu jako jednostkowa cena Przedmiotu zamówienia wraz z kosztem dostawy podanym na Stronie przedmiotu) zawiera cenę towaru wyznaczoną przez Sprzedawcę, koszt wysyłki na podany przez Kupującego adres oraz cenę top01sell. 8. W związku charakterem działalności oraz obowiązującymi przepisami prawa, przychodem top01sell w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz podstawą opodatkowania w rozumieniu ustawy o podatku od towarów i usług, jest różnica pomiędzy kwotą środków pieniężnych niezbędnych do zrealizowania zamówienia, a kwotą środków pieniężnych przekazanych przez top01sell do Sprzedawcy celem opłacenia ceny Przedmiotu zamówienia oraz wysyłki Przedmiotu zamówienia na podany przez Kupującego adres. Zawarcie umowy i jej realizacja 1. Korzystając z opcji "Kup Teraz" w sposób opisany w paragrafie 1. Użytkownik serwisu Allegro lub Użytkownik bez rejestracji staje się Kupującym. 2. W przypadku złożenia przez Kupującego kilku różnych Przedmiotów zamówienia, ich wysyłka może zostać zrealizowana w kilku różnych przesyłkach, przez różnych Dostawców. 3. Adres na który ma zostać dostarczony Przedmiot zamówienia, Kupujący powinien wskazać za pomocą Formularza Dostawy i Płatności, udostępnianego mu automatyczne po dokonaniu czynności opisanych w paragrafie 1 lub podać go top01sell drogą mailową w terminie nie przekraczającym 24 godziny od momentu opłacenia Przedmiotu zamówienia. 4. Kupujący w ciągu siedmiu dni od momentu skorzystania z opcji ,,Kup teraz”, powinien dokonać przelewu środków pieniężnych. 5. Kupujący zgadza się na wysyłkę Przedmiotu zamówienia z zagranicy oraz akceptuje czas oczekiwania na Przedmiot zamówienia wynoszący przeważnie od 14 do 20 dni roboczych, w rzadszych przypadkach do 45 dni roboczych. 6. Przedmiot zamówienia zostanie wysłany do Kupującego w terminie nie przekraczającym 10 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania płatności. top01sell po otrzymaniu numeru trackingowego (numer umożliwiający śledzenie przesyłki) od Dostawcy przekaże na życzenie Kupującego otrzymany numer trackingowy. 7. Kupujący zobowiązany jest odebrać paczkę (Przedmiot zamówienia) - jeśli nie odbierze jej w termie 14 dni licząc od pierwszego awizowania zostaje ona zwrócona do Dostawcy. 8. Przedmiotu zamówienia nie wysyłamy za pobraniem oraz nie ma możliwości odbioru osobistego w siedzibie firmy. 9. W przypadku nie opłacenia Przedmiotu zamówienia przez Kupującego w ciągu 14 dni występujemy do serwisu Allegro.pl o zwrot naliczonej prowizji. Sprawy celne i podatki 1. Mając na uwadze przepisy prawa podatkowego i celnego, informuje się, iż dokonanie zakupu Przedmiotu zamówienia na zasadach opisanych na Stronie przedmiotu i w Regulaminie (tj. dokonanie zakupu poza granicami Unii Europejskiej oraz odebranie przesyłki, w której znajduje się Przedmiot zamówienia, nadanej spoza Unii Europejskiej) , tożsame jest z dokonaniem przez Kupującego importu towaru. 2. Jeśli przepisy prawa podatkowego i celnego przewidują w związku z dokonanym importem konieczność uiszczenia cła, podatków (w szczególności podatku od towarów i usług w wysokości 23%) lub innych należności o charakterze publicznoprawnym, obowiązek ich uiszczenia spoczywa na Kupującym jako na importerze towaru. 3. Informacje odnośnie opłat celnych, podatków oraz innych opłat o charakterze publicznoprawnym, związanych z dokonywanym przez Kupującego importem znajdują się w szczególności w Ustawie o podatku od towarów i usług, Wspólnotowym Kodeksie Celnym, rozporządzeniu Rady EWG 1186/2009 ustanawiającym wspólnotowy system zwolnień celnych i ustawie Prawo celne. 4. Informacje odnośnie zwolnień z cła oraz podatku VAT w oparciu o kryterium wartości przesyłki, znajdują się w: a) Zwolnienie z cła - Rozporządzenie Rady EWG 1186/2009 ustanawiające wspólnotowy system zwolnień celnych: Artykuł 23 1. Z zastrzeżeniem art. 24 zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości wysyłane bezpośrednio z państwa trzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie. 2. Do celów ust. 1 "towary o niewielkiej wartości" oznaczają towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EUR na przesyłkę. Artykuł 24 Zwolnienia nie stosuje się do: 1. wyrobów alkoholowych; 2. perfum i wód toaletowych; 3. tytoniu i wyrobów tytoniowych. b ) Zwolnienia z podatku VAT - Ustawa o podatku od towarów i usług Art. 51 1. Zwalnia się od podatku import towarów umieszczonych w przesyłkach wysyłanych z terytorium państwa trzeciego bezpośrednio do odbiorcy przebywającego na terytorium kraju, pod warunkiem że łączna wartość towarów w przesyłce nie przekracza kwoty wyrażonej w złotych odpowiadającej równowartości 22 euro. 2. Zwolnienia od podatku, o którym mowa w ust. 1, nie stosuje się do: napojów alkoholowych; tytoniu i wyrobów tytoniowych; perfum i wód toaletowych. 3. Zwolnienia od podatku, o którym mowa w ust. 1, nie stosuje się do towarów importowanych w drodze zamówienia wysyłkowego.