NOWY GPS GARMIN OREGON 650 T TOPO EU 3LATA GWA 8GB (6481395639)

zakończona
1 860,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost
  • Allegro Kurier InPost
  • Przesyłka kurierska
  • lokalizacja: Tarnów
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy


Strona o nas

Inne nasze aukcje

Nasze komentarze

Dodaj nas do ulubionych

E-mail: allegro@navio.rix.plW przypadku zakupu kilku towarów pochodzących z różnych naszych aukcji za przesyłkę płacisz tylko raz (dla jednego adresu dostawy).

Możliwy jest również odbiór osobisty zakupionego sprzętu w siedzibie naszej Firmy (po wcześniejszym uzgodnieniu formy odbioru telefonicznie bądź drogą elektroniczną).
Po zalicytowaniu prosimy o kontakt e-mailowy.

W wiadomości prosimy o zawarcie następujących informacji:
- nick Allegro,
- numer aukcji,
- forma dowodu potwierdzającego zakup (Faktura VAT lub Paragon),
- potwierdzenie adresu dostawy
(jeśli adres dostawy jest inny niż dane, które mają zostać umieszczone
na dowodzie zakupu, prosimy
o poinformowanie nas o tym fakcie)


Szczegółowa mapa topograficzna i samochodowa całej EUROPY w standardzie
Razem z urządzeniem otrzymujesz szczegółową mapę topograficzną Polski, Europy zachodniej i wschodniej wzbogaconą o nakładkę UMP - Szlaki (tylko dla obszaru Polski) zawierającą zestaw szlaków turystycznych (oficjalne szlaki PTTK, nieoficjalne, rowerowe, krajobrazowe), nakładkę UMP - Pikietaż (tylko dla obszaru polski) obrazującą rozmieszczenie słupków kilometrowych dla głównych tras oraz szczegółową, routowalną (umożliwiającą wyznaczenie trasy po sieci dróg) mapę samochodową całej Europy. Wszystkie w/w mapy i nakładki zostaną zainstalowane na karcie pamięci microSD/SD 8GB, gotowe do użytkowania tuż po uruchomieniu urządzenia.

3 LATA GWARANCJI W STANDARDZIE

Teraz dla wszystkich urządzeń marki Garmin w standardzie dodatkowy rok gwarancji gratis. Pakiet stanowi rozszerzenie podstawowego 24-miesięcznego okresu gwarancyjnego zapewnianego przez firmę Garmin o kolejne 12 miesięcy usługi gwarancyjnej oferowanej przez firmę NAVIO (w tym okresie wszystkie zgłoszenia gwarancyjne obsługiwane są przez nasz wewnętrzny serwis).

BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
Kupując na naszej aukcji masz pewność, że zamówiony towar zostanie wysłany tego samego dnia i dotrze do Ciebie w ciągu 24h (warunkiem niezbędnym jest zakończenie wszystkich formalności związanych z daną transakcją).

MENU i INSTRUKCJA w JĘZYKU POLSKIM
Każde urządzenie prezentowane na naszej aukcji posiada menu ekranowe w języku polskim, a także wyposażone jest w polskojęzyczną instrukcję obsługi.

M10-PL200-24

Oregon 650t wyposażono w czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy - najdoskonalszy z zastosowanych do tej pory w urządzeniach Garmin (dzięki zastosowaniu technologii wyświetlacza refleksyjnego korzystającego ze światła zewnętrznego, na przykład słonecznego, i wbudowanego podświetlenia LED). Ponadto brak konieczności zwiększania jasności podświetlenia pozwala zaoszczędzić energię. Mimo że ekran został dodatkowo uodporniony na uderzenia, oferuje obsługę funkcji multidotykowych, pozwala wybrać jeden z dwóch układów obrazu (w zależności od położenia urządzenia mapy i dane można przeglądać na ekranie w układzie poziomym lub pionowym. Widok poziomy ułatwia ponadto wpisywanie i zwiększa komfort podczas nawigacji po drogach) i można z niego korzystać w rękawicach.

Oregon 650t posiada 8 GB wbudowanej pamięci (dostępnej w trybie pamięci masowej z poziomu PC), co w połączeniu z możliwością zastosowania kart microSDHC daje niemal nieograniczone możliwości pod kątem doboru zestawu mapowego. Fabrycznie model 650t wyposażony jest w mapę bazową odzwierciedlającą ukształtowanie terenu za pomocą cieniowania oraz turystyczną mapę Europy. Wśród obsługiwanych map dodatkowych znajdują się przede wszystkim mapy topograficzne, ale również mapy drogowe i morskie. W przypadku szczegółowych map topograficznych, zawierającyh cyfrowy model terenu DEM, możliwe jest ich wyświetlanie w widoku trójwymiarowym. Dzięki temu na ekranie urządzenia śledzić można widok zbliżony do rzeczywistego wyglądu terenu, po którym przemieszcza się użytkownik. Oprócz tego widoku, mapy oczywiście mogą być prezentowane w widoku płaskim (orientowanym wg północy lub aktualnego kierunku ruchu) oraz perspektywie, szczególnie użytecznej w przypadku pracy z mapami drogowymi. Jeśli chodzi natomiast o mapy morskie, to obsługiwane są zarówno standardowe mapy BlueChart jak i BlueChart g2 Vision (obsługa w ograniczonym zakresie - nie są wyświetlane szczegółowe, tekstowe informacje o obiektach mapy). W obu wypadkach na ekranie urządzenia wyświetlane są szczegółowe mapy zawierające informacje znane z map tradycyjnych, jak również możliwe jest wyszukiwanie obiektów tych map (znaki nawigacyjne, usługi morskie, itp) oraz informacji o pływach w wybranym rejonie świata (wyświetlane są wyłącznie informacje tekstowe - nie jest prezentowany wykres pływów).

Urządzenie Oregon 650t ma wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia z użyciem akcelerometru, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz (nowy widok pełnego śladu umożliwia wyświetlenie całego wykresu wysokości oraz szybkie przesunięcie powiększonego obrazu na dowolny punkt tego wykresu). Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych. Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z obsługą WAAS/EGNOS oraz GLONASS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix w oparciu o sygnał satelitarny, urządzenie Oregon 650t szybciej i bardziej precyzyjnie ustala pozycję użytkownika i nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i dolinach o stromych stokach.

Na tylnej ścianie umieszczono również obiektyw aparatu cyfrowego. Obiektyw ten znajduje się w zagłębieniu obudowy, co zabezpiecza go przed ewentualnym porysowaniem. Aparat cyfrowy wyposażony jest w matrycę 8 MPz autofocusem oraz lampę błyskową, która dzięki wielu poziomom jasności oraz opcji silnego i słabego światła stroboskopowego może posłużyć jako latarka, zapewniając jednocześnie oszczędność energii baterii i dobrą jakość wykonywanych zdjęć. Dodatkowo zdjęcia te, jeśli moduł GPS jest w chwili wykonywania zdjęcia aktywny, mogą być powiązane z pozycją ich wykonania, a następnie posłużyć do nawigacji. Zamiast dotychczasowego wyszukiwania waypointa czy adresu, wystarczy w przeglądarce zdjęć odszukać interesującą nas fotografię i uruchomić nawigację wykorzystując ją jako cel podróży.

Urządenie Oregon 650t wyposażone jest również w moduł łączności bezprzewodowej ANT+ oraz Bluetooth. Moduł ANT+ umożliwia wykorzystanie zewnętrznych czujników (tętna, kadencji, temperatury, Chirp) przydatnych w czasie treningów i wyświetlanie cyfrowych wartości tętna, kadencji bądź temperatury, oraz pozwala na wymianę danych bezpośrednio pomiędzy kompatybilnymi urządzeniami (ze standardową prędkością). Wśród danych, które mogą być przesyłane pomiędzy urządzeniami znajdują się waypointy, trasy, ślady oraz punkty geocache. Z kolei moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodową wymianę dużych plików w postaci zdjęć, skrzynek, przygód oraz własnych map pomiędzy urządzeniami serii Oregon 6xx. Dodatkowo, dzięki tej nowej technologii, przesyłanie tras, punktów i śladów może teraz przebiegać nawet 50 razy szybciej. Moduł Bluetooth to także możliwość łączności ze smartfonem, dzięki czemu z łatwością podzielisz się danymi o swojej aktywności (na przykład punktami, trasami i śladami) z rodziną i znajomymi, a także sprawdzisz, czy w okolicy można znaleźć przygody Garmin Adventures .

Urządzenie Oregon 650t umożliwia bardzo długi, 16-godzinny czas pracy na bateriach. Dodatkowo zostało wyposażone w system podwójnych baterii zoptymalizowany specjalnie do użycia w plenerze. Możesz korzystać z ładowanych wewnętrznie akumulatorów NiMH (w zestawie) lub tradycyjnych baterii typu AA, które przydają się, gdy nie ma możliwości ładowania. Pakiet akumulatorów NiMH ładuje się automatycznie po podłączeniu urządzenia do zewnętrznego źródła zasilania.

Wśród funkcji dodatkowych Oregon oferuje kalendarz (teraz wszystkie aktywności, punkty i skrzynki, a także ślady można śledzić w jednym miejscu w dniu ich zarejestrowania), kalkulator, budzik, stoper, a także ekrany Słońce i Księżyc, Polowania i Połowy, udoskonalony komputer podróży (dzięki nowym opcjom układu obrazu na ekranie mieści się teraz o 33% więcej danych. Można także dodawać wiele stron z polami danych, nadając każdej z nich jeden z 4 dostępnych układów: 2 duże, 1 duży i 4 małe, 6 małych lub 8 małych) oraz Menedżer punktów (dzięki któremu wszystkie dane znajdują się na jednym ekranie i mogą być na nim edytowane jednocześnie). Dostępne są także funkcje pomiaru powierzchni czy przeglądania zdjęć zapisanych na karcie pamięci. Dodatkowo Oregon 650t zapewnia pełne wsparcie dla punktów geocache z serwisu www.opencaching.com .
Wymiary urządzenia 6,1 x 11,4 x 3,3 cm
Wymiary wyświetlacza 3,8 x 6,3 cm
Przekątna wyświetlacza 3 cale
Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 400 pikseli
Wyświetlacz dotykowy tak
Typ wyświetlacza TFT
Kolorowy wyświetlacz tak
Wyświetlanie w pionie tak
Wyświetlanie w poziomie tak
Waga 209.8 g
Bateria 2 baterie AA / akumulator
Czas działania baterii do 16 godz.
Wodoszczelność IPX7
Pływający nie
Typ anteny GPS patch
Czuły odbiornik GPS tak
Dokładność GPS 5 m
WAAS/EGNOS tak
Dokładność DGPS 3-5 m
Obsługa systemu GLONASS tak
Własny głośnik nie
Aparat 8 Mpx
Elektroniczny kompas tak
Wysokościomierz tak
Czujnik temperatury nie
Wejście MCX nie
Wejście USB miniUSB
Interfejs USB USB, NMEA 0183
Moduł ANT+ tak
Bezp. wymiana danych tak
Czytnik kart pamięci tak
Pamięć wewnętrzna 8 GB
Mapa bazowa tak
Fabrycznie załadowane mapy Topo EU, Topo Europa
Obsługa map TOPO tak
Obsługa map WorldMap tak
Obsługa map CityNavigator tak
Obsługa map CityXplorer tak
Obsługa map BlueChart g2 tak
Obsługa map BlueChart g2 Vision nie
Obsługa map Lakes Vision tak
Obsługa map BirdsEye tak
Zgodnośc z CustomMaps tak
Wybór układu odniesienia tak
Trasy 200
Automatyczne wyznaczanie trasy tak
Nawigacja do zdjęć tak
Waypointy / ulubione / pozycje 4000
Własne punkty POI tak
Wykres śladu 10000 pkt.
Pomiar powierzchni tak
Pomiar prędkości tak
Współrzędne pozycji tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski tak
Ekran słońca i księżyca tak
Tabele pływów tak (opcja)
Przeglądarka zdjęć tak
Plenerowe gry GPS nie
Zgodność z Garmin Connect tak
Obsługa funkcji geocache tak
Nazwa mapy Worldwide DEM Basemap (1)
Recreational Map Europe (2)
Topo EU (3)
Typ mapy bazowa (1)
topograficzna (2)
topograficzna (3)
Szczegóły zasięgu
(1) cały Świat
(2) Europa
(3) Polska, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Słowenia, Litwa, Łotwa, Belgia, Luksemburg, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Francja, Dania, Hiszpania.
Skala odzworowania
1:50 000 (1)
1:100 000 (2)
1:50 000 (3)
Cieniowanie terenu 3D (DEM)
tak (1)
tak (2)
nie (3)
Modele budynków 2D nie (1)
nie (2)
tak (3)
Charakterystyka terenu (lasy, jeziora) nie (1)
tak (2)
tak (3)
Baza punktów POI
nie (1)
tak (2)
tak (3)
Miejsce instalacji map pamięć wewnętrzna (1)
pamięć wewnętrzna (2)
karta pamięci microsd/sd 8GB (3)
Uchwyt rowerowy nie
Uchwyt motocyklowy nie
Klips do paska nie
Karabińczyk tak
Smycz nie
Ładowarka samochodowa nie
Ładowarka sieciowa tak
Akumulator tak
Baterie AA nie
Kabel USB tak
Etui nie
Szczegółowa instrukcja obsługi (PL) tak
Poglądowa instrukcja obsługi (PL) tak
Inne mapa Topo EU
mapa Topo Europa
Gwarancja producenta (urządzenie)
24 miesiące
Gwarancja producenta (akcesoria)
24 miesiące
Dodatkowy rok gwarancji na urządzenie
tak (12 miesięcy)
Typ gwarancji producenta
door-to-door
Typ dodatkowej gwarancji
w punkcie sprzedaży
Koszty wysyłki (gwarancja producenta)
tak (do serwisu)
Koszty wysyłki (gwarancja dodatkowa)
tak (do sprzedawcy)
Obszar obowiązywania (gw. producenta)
Europa
Obszar obowiązywania (gw. dodatkowa)
Polska

MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO
Urządzenia zakupione na naszych aukcjach możesz odebrać również osobiście:
NAVIO
33-100 Tarnów
ul. Ochronek 5


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI INNYMI AUKCJAMI

Jeśli interesuje Państwa produkt z działu nawigacji, którego nie potraficie odszukać na naszych aukcjach, prosimy o kontakt - dołożymy wszelkich starań aby przygotować i wystawić odpowiednią aukcję.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank BPH S.A. 62 1060 0076 0000 3260 0110 4700
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Allegro Kurier InPost
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
Paczkomaty 24/7
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem na rynek oryginalnych produktów z branży NAWIGACJI GPS niezmiennie od 2006 roku. Zapewniamy fachowe doradztwo a nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nasza wiedza poparta jest wieloma realizacjami do firm państwowych, prywatnych jak i indywidualnych odbiorców.

kontakt