NOWY GARMIN FORERUNNER 920 XT HR +3LATA GW +GRATIS (6481395702)

zakończona
1 545,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost
 • Allegro Kurier InPost
 • Przesyłka kurierska
 • lokalizacja: Tarnów
 • czas wysyłki: natychmiast
 • rodzaj: uniwersalne
 • stan: nowy
 • kolor: biel, czerń, odcienie niebieskiego, odcienie szarości i srebra, wielokolorowy, inny kolor


Strona o nas

Inne nasze aukcje

Nasze komentarze

Dodaj nas do ulubionych

E-mail: allegro@navio.rix.plW przypadku zakupu kilku towarów pochodzących z różnych naszych aukcji za przesyłkę płacisz tylko raz (dla jednego adresu dostawy).

Możliwy jest również odbiór osobisty zakupionego sprzętu w siedzibie naszej Firmy (po wcześniejszym uzgodnieniu formy odbioru telefonicznie bądź drogą elektroniczną).
Po zalicytowaniu prosimy o kontakt e-mailowy.

W wiadomości prosimy o zawarcie następujących informacji:
- nick Allegro,
- numer aukcji,
- forma dowodu potwierdzającego zakup (Faktura VAT lub Paragon),
- potwierdzenie adresu dostawy
(jeśli adres dostawy jest inny niż dane, które mają zostać umieszczone
na dowodzie zakupu, prosimy
o poinformowanie nas o tym fakcie)


3 LATA GWARANCJI W STANDARDZIE

Teraz dla wszystkich urządzeń marki Garmin w standardzie dodatkowy rok gwarancji gratis. Pakiet stanowi rozszerzenie podstawowego 24-miesięcznego okresu gwarancyjnego zapewnianego przez firmę Garmin o kolejne 12 miesięcy usługi gwarancyjnej oferowanej przez firmę NAVIO (w tym okresie wszystkie zgłoszenia gwarancyjne obsługiwane są przez nasz wewnętrzny serwis).

BŁYSKAWICZNA i DARMOWA WYSYŁKA
Kupując na naszej aukcji masz pewność, że zamówiony towar zostanie wysłany tego samego dnia i dotrze do Ciebie w ciągu 24h (warunkiem niezbędnym jest zakończenie wszystkich formalności związanych z daną transakcją). Dodatkowo nie ponosisz żadnych kosztów związanych z transportem zamówionych towarów.

MENU i INSTRUKCJA w JĘZYKU POLSKIM
Każde urządzenie prezentowane na naszej aukcji posiada menu ekranowe w języku polskim, a także wyposażone jest w polskojęzyczną instrukcję obsługi.

Teraz wraz z urządzeniem otrzymujesz koszulkę polo wykonaną z szybkoschnącego i oddychającego materiału cool plus z reglanowanymi rękawkami oraz kolorystyczną wstawką w jednym z trzech rozmiarów do wyboru: XL, L lub M.
(przy zakupie prosimy o podanie właściwego rozmiaru).

Promocja obowiązuje do chwili całkowitego wyczerpania zapasów poszczególnych rozmiarów.

Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.
W przypadku braku wskazanego przy zakupie rozmiaru koszulki, do kupującego zostanie wysłana koszulka o rozmiarze najbardziej zbliżonym do wskazanego.

010-01174-30 + KOSZULKA POLO
Charakteryzujący się elegancką stylistyką zegarek Forerunner 920XT kryje w sobie ogromną liczbę najnowocześniejszych funkcji treningowych. Zegarek nadaje się do użytku ze strojem do nurkowania i jest o 15% lżejszy od swojego poprzednika, modelu Forerunner 910XT. Urządzenie jest wyposażone w kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości, elastyczny pasek na nadgarstek z przegubami oraz tryb zegarka, dzięki czemu można go nosić przez cały dzień, ciesząc się wygodą. Funkcja śledzenia aktywności rejestruje liczbę kroków, przebieg snu i liczbę spalonych kalorii z całego dnia, dając szerszy obraz codziennej aktywności.

Bez względu na to, czy trenujesz na basenie czy otwartym akwenie, zegarek Forerunner 920XT rejestruje szczegółowe dane dotyczące pływania, w tym dystans, tempo, liczbę i tempo ruchów i wynik SWOLF. Funkcja dziennika ćwiczeń umożliwia zapisywanie ćwiczeń i serii odbić na basenie, a 2 funkcje pomiaru czasu odpoczynku pomagają w odbijaniu się od ściany basenu na czas. Alerty czasu pomagają w utrzymaniu tempa, podczas gdy alerty dystansu informują użytkownika o ukończeniu serii. Urządzenie oferuje nawet funkcje alertów dotyczących liczby kalorii i tempa ruchów.

W połączeniu z czujnikiem tętna (ze standardowym czujnikiem firmy Garmin lub czujnikiem HRM-Run) zegarek Forerunner 920XT oferuje dodatkowe funkcje określające status odpoczynku oraz potencjał wyścigowy. W pierwszej kolejności urządzenie zapewnia kontrolę odpoczynku, która na bieżąco sygnalizuje stan regeneracji sił przez kilka pierwszych minut aktywności aerobowej. Po zakończeniu aktywności aerobowej zegarek 920XT wskazuje czas, jaki powinien upłynąć przed następnym intensywnym treningiem. W przypadku użycia zegarka w połączeniu z czujnikiem tętna model 920XT może również wyświetlić szacowany pułap tlenowy podczas biegu. Aby określić szacowany pułap tlenowy podczas jazdy na rowerze, należy użyć czujnika tętna i miernika mocy.

W przypadku użycia czujnika tętna i miernika mocy urządzenie Forerunner 920XT umożliwia określenie podczas jazdy na rowerze szacowanego pułapu tlenowego, ułatwiając tym samym monitorowanie poziomu sprawności fizycznej. Kolorowy wskaźnik pokazuje pozycję użytkownika w stosunku do innych sportowców w tym samym przedziale wiekowym. Inną funkcją umożliwiającą sprawdzenie, jak użytkownik wypada na tle innych sportowców, są segmenty serwisu Garmin Connect. Po zakończeniu jazdy na rowerze i przesłaniu danych do serwisu Garmin Connect użytkownik ma możliwość sprawdzenia swojej pozycji na tablicy wyników.

Forerunner 920XT umożliwia korzystanie z danych dynamiki biegu. Model 920XT, bazujący na technologii dostępnej również w urządzeniach Forerunner 620 i fenix 2, ułatwi Ci uzyskanie optymalnej kondycji biegowej w przypadku użycia go w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run. Sparowanie umożliwia gromadzenie w urządzeniu 920XT danych dotyczących rytmu (całkowita liczba kroków na minutę), odchylenia pionowego (wysokość odbicia podczas kroku) i czasu kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu). Urządzenie 920XT oferuje również funkcję metronomu z alertami dźwiękowymi i wibracyjnymi ułatwiającymi kierowanie rytmem treningu i zachowanie synchronizacji z docelowym tempem kroku - bez konieczności patrzenia na zegarek.

Treningi zakładkowe i wyścigi zyskają zupełnie nowe oblicze dzięki bezpłatnej społeczności online Garmin Connect, w której można zapisywać, planować i udostępniać swoje ćwiczenia. Po zakończeniu aktywności z wykorzystaniem profilu aktywności Multisport w urządzeniu, czas etapu i przejścia są zapisywane w jednym pliku w celu zapewnienia łatwiejszego wyświetlania i udostępniania. Poszczególne zakładki zapewniają dostęp do szczegółowych danych odnoszących się do każdego z etapów.

Istnieje wiele sposobów synchronizacji danych z serwisem Garmin Connect. Urządzenie 920XT może przesyłać dane z użyciem aplikacji Garmin Connect Mobile w smartfonie za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można także ustawić jeden lub kilka hotspotów Wi-Fi, przy użyciu których model 920XT będzie automatycznie synchronizować dane z serwisem Garmin Connect, gdy tylko znajdzie się w ich zasięgu. Można także zsynchronizować urządzenie z komputerem osobistym, korzystając z połączenia USB.
Po sparowaniu urządzenia 920XT ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile można korzystać z dodatkowych funkcji, które ułatwiają pozostawanie w kontakcie podczas biegu, jazdy na rowerze lub wyścigu. Funkcja śledzenia na żywo umożliwia zapraszanie innych osób za pośrednictwem poczty e-mail lub serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich statystyk i lokalizacji na mapie w czasie rzeczywistym. Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku po sparowaniu urządzenia ze zgodnym urządzeniem z systemem Android™ lub urządzeniem firmy Apple. Po sparowaniu zegarka 920XTz telefonem i aplikacją Garmin Connect Mobile możliwe jest natychmiastowe przesłanie ukończonych treningów.
Wymiary urządzenia 4,80 x 5,50 x 1,27 cm
Wymiary wyświetlacza 2,90 x 2,10 cm
Rozdzielczość wyświetlacza 205 x 148 pikseli
Podświetlenie wyświetlacza tak
Powiększenie danych na wyświetlaczu tak
Waga 61 g
Bateria zintegrowana
Czas działania baterii do 24 godz.
Wodoszczelność do 50 m
Barometr tak
Akcelerometr tak
Moduł Wi-Fi tak
Moduł Bluetooth tak
Czujnik GPS tak
Czujnik tętna tak
Czujnik kroków nie
Czujnik kadencji nie
Czujnik prędkości nie
Czujnik mocy nie
Zegarek sportowy tak
Data i dzień tygodnia tak
Budzik tak
Przypomnienia tak
Wskaźnik baterii tak
Blokada klawiszy tak
Polskie menu ekranowe tak
Automatyczne przewijanie stron z danymi tak
Alerty czasu / dystansu / kalorii tak / tak / tak
Alert biegu / chodu tak / tak
Alert wibracyjny tak
Zaawansowane alerty tętna / rytmu / mocy tak / tak / tak
Treningi w oparciu o cele do osiągnięcia tak
Trening interwałowy na podstawie czasu / tętna / tempa / dystansu tak / tak / tak / tak
Trening pływacki dystans / tempo / ruchy tak / tak / tak
Treningi na podstawie poprzednich aktywności tak
Pomiar tętna bpm / % / HRR tak / tak / tak
Pomiar spalanych kalorii tak
Indywidualne strefy tętna tak
Automatyczne strefy tętna tak
Indywidualne limity tętna tak
Automatyczne limity tętna tak
Pomiar dystansu trening / okrążenie / ogólny tak / tak / tak
Pomiar tempa biegu aktualne / średnie / maksymalne tak / tak / tak
Pomiar poziomu wydajności biegowej tak
Dynamika biegu tak
Szacunkowy pułap tlenowy tak
Pomiar ilości kroków tak
Pomiar średniej długości kroku tak
Indywidualne strefy tempa tak
Automatyczne wstrzymywanie biegu tak
Asystent odpoczynku tak
Pomiar kadencji aktualna / średnia / maksymalna tak / tak / tak
Indywidualne strefy kadencji tak
Pomiar prędkości aktualnej / średniej / maksymalnej tak / tak / tak
Indywidualne strefy prędkości tak
Automatyczny zapis międzyczasów tak
Pomiar mocy trening / okrążenie / średnia / maksymalna tak / tak / tak
Indywidualne strefy mocy tak
Automatyczne strefy mocy tak
Pomiar nachylenia terenu tak
Pomiar wysokości / wzniesień / spadków tak / tak / tak
Pomiar temperatury nie
Odwzorowanie trasy treningu na mapę tak
Bezprzewodowa wymiana danych z komputerem nie
Bezprzewodowa wmiana danych z innymi urządzeniami tak
Oprogramowanie treningowe tak
Czujnik tętna (z akcelerometrem) tak
Czujnik kroków nie
Czujnik kadencji nie
Czujnik prędkości nie
Czujnik mocy nie
Czujnik GPS (zewnętrzny)
nie
Zasilacz sieciowy
nie
Klips do ładowania/danych
tak
Klucz USB ANT+ / IrDA / FlowLink / WindLink / DataLink
nie / nie / nie / nie / nie
Uchwyt rowerowy
nie
Zapasowy pasek
nie
Szczegółowa instrukcja obsługi (PL) tak
Poglądowa instrukcja obsługi (PL) tak
Gwarancja producenta (urządzenie)
24 miesiące
Gwarancja producenta (akcesoria)
24 miesiące
Dodatkowy rok gwarancji na urządzenie
tak (12 miesięcy)
Typ gwarancji producenta
door-to-door
Typ dodatkowej gwarancji
w punkcie sprzedaży
Koszty wysyłki (gwarancja producenta)
tak (do serwisu)
Koszty wysyłki (gwarancja dodatkowa)
tak (do sprzedawcy)
Obszar obowiązywania (gw. producenta)
Europa
Obszar obowiązywania (gw. dodatkowa)
Polska
MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO
Urządzenia zakupione na naszych aukcjach możesz odebrać również osobiście:
NAVIO
33-100 Tarnów
ul. Ochronek 5

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI INNYMI AUKCJAMI

Jeśli interesuje Państwa produkt z działu nawigacji, którego nie potraficie odszukać na naszych aukcjach, prosimy o kontakt - dołożymy wszelkich starań aby przygotować i wystawić odpowiednią aukcję.


wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank BPH S.A. 62 1060 0076 0000 3260 0110 4700
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Allegro Kurier InPost
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
Paczkomaty 24/7
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem na rynek oryginalnych produktów z branży NAWIGACJI GPS niezmiennie od 2006 roku. Zapewniamy fachowe doradztwo a nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nasza wiedza poparta jest wieloma realizacjami do firm państwowych, prywatnych jak i indywidualnych odbiorców.

kontakt