NOWY FILTR PALIWA C2 C3 C4 C5 206 1.4 1.6 HDI ORYG (6912080080)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
  • lokalizacja: Gliwice, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: inny

Witamy na naszych aukcjach!

Firma Auto-Warwas zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Posiadamy liczne zamienniki europejskich producentów w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do zakupów!


Przedmiotem tej aukcji jest

NOWY ORYGINALNY FILTR PALIWA FIRMY DELPHI DO:

CITROËN BERLINGO

1.6 HDi 75 (2008.04 - ???); 1560 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 9HT (DV6BTED4)

1.6 HDi 90 (2008.04 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

1.6 HDi 110 (2008.04 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ-DV6TED4

CITROËN BERLINGO (MF)

1.6 HDI 75 (2005.07 - ???); 1560 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: DV6B

1.6 HDI 90 (2005.07 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: DV6ATED4

1.6 HDI 110 (2005.08 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: DV6TED4

CITROËN BERLINGO nadwozie pełne

1.6 HDi 75 (2008.04 - ???); 1560 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 9HT (DV6BUTED4)

1.6 HDi 90 (2008.04 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

1.6 HDi 110 (2008.04 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ-DV6TED4

CITROËN BERLINGO nadwozie pełne (M_)

1.6 HDI 75 (2005.07 - ???); 1560 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: DV6B

1.6 HDI 90 (2005.07 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: DV6ATED4

CITROËN C2 (JM_)

1.6 HDi (2005.09 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ-DV6TED4

CITROËN C3 (FC_)

1.4 16V HDi (2002.02 - ???); 1398 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 8HY (DV4TED4)

1.6 16V HDi (2005.09 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: DV6TED4

1.6 16V HDi (2005.10 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

CITROËN C3 Picasso

1.6 HDi (2009.02 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ-DV6TED4

1.6 HDi (2005.10 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

CITROËN C4 (LC_)

1.6 HDi (2004.11 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

1.6 HDi (2004.11 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: DV6TED4; 9HZ-DV6TED4; 9HY (DV6TED4)

CITROËN C4 coupe (LA_)

1.6 HDi (2004.11 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

1.6 HDi (2004.11 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: DV6TED4; 9HZ-DV6TED4; 9HY (DV6TED4)

CITROËN C4 Grand Picasso (UA_)

1.6 HDi (2006.10 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ-DV6TED4; 9HY (DV6TED4)

CITROËN C4 Picasso (UD_)

1.6 HDi (2007.02 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ-DV6TED4; 9HY (DV6TED4)

CITROËN C5 (RC_)

1.6 HDi (RC8HZB) (2004.09 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: DV6TED4

CITROËN C5 Break (RE_)

1.6 HDi (RE8HZB) (2004.09 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HY (DV6TED4)

CITROËN JUMPY

1.6 HDi 90 (2007.01 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

CITROËN JUMPY nadwozie pełne

1.6 HDi 90 (2007.01 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

CITROËN XSARA (N1)

1.4 HDi (2003.01 - 2005.03); 1398 ccm - 68 KM/50 kW; Silnik: 8HX (DV4TD)

CITROËN XSARA Break (N2)

1.4 HDi (2003.01 - 2005.08); 1398 ccm - 68 KM/50 kW; Silnik: 8HX (DV4TD)

CITROËN XSARA coupe (N0)

1.4 HDi (2003.01 - 2005.03); 1398 ccm - 68 KM/50 kW; Silnik: 8HX (DV4TD)

CITROËN XSARA PICASSO (N68)

1.6 HDi (2004.05 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: DV6TED4

1.6 HDi (2005.09 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

FIAT SCUDO

1.6 D Multijet (2007.01 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

FIAT SCUDO nadwozie pełne

1.6 D Multijet (2007.01 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

FIAT SCUDO platforma / podwozie

1.6 D Multijet (2007.01 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

FORD FIESTA V (JH_, JD_)

1.6 TDCi (2004.11 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: HHJA; HHJB

FORD FIESTA VI

1.6 TDCi (2008.10 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

1.6 TDCi (2008.10 - ???); 1560 ccm - 75 KM/55 kW

FORD FOCUS C-MAX

1.6 TDCi (2003.10 - 2007.03); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: G8DA; G8DB

1.6 TDCi (2005.02 - 2007.03); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: HHDA; HHDB

FORD FOCUS II (DA_)

1.6 TDCi (2004.11 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: G8DA; G8DB

1.6 TDCi (2005.01 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: HHDA; HHDB

FORD FOCUS II sedan (DA_)

1.6 TDCi (2005.04 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: HHDA; HHDB

1.6 TDCi (2005.04 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: G8DA; G8DB

FORD FOCUS II Turnier (DAW_)

1.6 TDCi (2004.11 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: G8DA; G8DB

1.6 TDCi (2004.11 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: HHDA; HHDB

FORD FUSION (JU_)

1.6 TDCi (2004.11 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: HHJA; HHJB

MAZDA 3 (BK14)

1.6 DI Turbo (2004.06 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: Y601

MAZDA 3 sedan (BK12)

1.6 DI Turbo (2004.06 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: Y601

MINI MINI (R56)

Cooper D (2007.03 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ (DV6TED4)

MINI MINI CLUBMAN (R55)

1.6 D (2007.10 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ (DV6TED4)

PEUGEOT 1007 (KM_)

1.6 HDi (2007.06 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ (DV6TED4)

PEUGEOT 206 CC (2D)

1.6 HDi 110 (2005.04 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ (DV6TED4)

PEUGEOT 206 hatchback (2A/C)

1.6 HDi 110 (2004.05 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HY (DV6TED4); 9HZ (DV6TED4)

PEUGEOT 206 SW (2E/K)

1.6 HDi 110 (2004.05 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ (DV6TED4)

PEUGEOT 207 (WA_, WC_)

1.6 HDi (2006.02 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

1.6 HDi (2006.02 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HY (DV6TED4); 9HZ (DV6TED4)

PEUGEOT 207 CC (WD_)

1.6 HDi (2007.02 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ (DV6TED4)

PEUGEOT 207 SW (WK_)

1.6 HDi (2007.06 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

1.6 HDi (2007.06 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ (DV6TED4)

PEUGEOT 3008

1.6 HDi (2009.06 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW

PEUGEOT 307 (3A/C)

1.6 HDi 110 (2004.02 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HY (DV6TED4); 9HZ (DV6TED4)

1.6 HDi (2005.04 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

PEUGEOT 307 Break (3E)

1.6 HDi 110 (2004.02 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HY (DV6TED4); 9HZ (DV6TED4)

1.6 HDi (2005.04 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

PEUGEOT 307 SW (3H)

1.6 HDi 110 (2004.02 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HY (DV6TED4); 9HZ (DV6TED4)

PEUGEOT 308 (4A_, 4C_)

1.6 HDi (2007.09 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

1.6 HDi (2007.09 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HZ (DV6TED4)

PEUGEOT 308 CC

1.6 HDi (2009.06 - ???); 1560 ccm - 112 KM/82 kW

PEUGEOT 308 SW

1.6 HDi (2007.09 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

1.6 HDi (2007.09 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW

PEUGEOT 407 (6D_)

1.6 HDi 110 (2004.05 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HY (DV6TED4)

PEUGEOT 407 SW (6E_)

1.6 HDi 110 (2004.05 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW; Silnik: 9HY (DV6TED4)

PEUGEOT 5008

1.6 HDi (2009.09 - ???); 1560 ccm - 112 KM/82 kW

PEUGEOT EXPERT nadwozie pełne (VF3A_, VF3U_, VF3X_)

1.6 HDi 90 (2007.01 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

PEUGEOT EXPERT platforma / podwozie

1.6 HDi 90 (2007.01 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_)

1.6 HDi 90 (2007.01 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW

PEUGEOT PARTNER Combispace (5F)

1.6 HDi 90 (2006.02 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

1.6 HDi 75 (2006.02 - ???); 1560 ccm - 75 KM/55 kW

PEUGEOT PARTNER nadwozie pełne

1.6 HDi (2008.04 - ???); 1560 ccm - 75 KM/55 kW

1.6 HDi (2008.04 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

1.6 HDi (2008.04 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW

PEUGEOT PARTNER nadwozie pełne (5)

1.6 HDi 75 (2006.02 - ???); 1560 ccm - 75 KM/55 kW

1.6 HDi 90 (2006.02 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

PEUGEOT PARTNER Tepee

1.6 HDi (2008.04 - ???); 1560 ccm - 75 KM/55 kW

1.6 HDi (2008.04 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX (DV6ATED4)

1.6 HDi (2008.04 - ???); 1560 ccm - 109 KM/80 kW

SUZUKI LIANA (ER)

1.4 DDiS (2005.03 - ???); 1398 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 8HY

SUZUKI LIANA kombi (ER)

1.4 DDiS (2005.03 - ???); 1398 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 8HY

SUZUKI SX4

1.6 DDIS (2007.04 - ???); 1560 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: 9HX

VOLVO S40 II (MS)

1.6 D (2005.01 - ???); 1560 ccm - 110 KM/81 kW; Silnik: D 4164 T

VOLVO V50 (MW)

1.6 D (2005.01 - ???); 1560 ccm - 110 KM/81 kW; Silnik: D 4164 T


Odpowiedniki:
BMW 13327804958
CITROËN 190178
CITROËN 9642940480
CITROËN 9649448880
FIAT 9401901788
FORD 1232325
FORD 1254391
FORD 1340105
FORD 1458065
FORD 1543178
FORD 3M5Q9155CA
MAZDA Y60113480
MAZDA Y60213480
MAZDA Y60213480A
PEUGEOT 190167
PEUGEOT 190181
PEUGEOT 190195
SUZUKI 1541073J00
SUZUKI 1541073J00000
VOLVO 30750085
Zobacz nasze inne aukcje

Kontakt

AUTO-WARWAS
Małgorzata Warwas
ul. Jana Śliwki 11, 44-100 Gliwice
REGON: 240760570
NIP: 631-102-21-42

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9.00-17.00

508 753 746
autowarwas@op.pl
3105817

Wysyłka

Wszystkie zakupione części wysyłamy firmą kurierską DPD w ciągu 48h po zakończeniu aukcji.

Płatność

Przy odbiorze (wysyłka za pobraniem, odbiór osobisty) lub przelewem na konto:

Bank Millenium
09 1160 2202 0000 0001 7602 8676

Gwarancja i reklamacje

Wszystkie części sprzedawane w naszej firmie są nowe, objęte 12 miesięczną gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest montaż w uprawnionym do tego serwisie samochodowym oraz dokument zakupu.

Reklamacja musi zostać zgłoszona w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, warunkiem jest przedłożenie dokumentu zakupu oraz zaświadczenia serwisu samochodowego lub stacji diagnostycznej o stwierdzonej wadzie towaru.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, reklamowany towar należy odesłać bez pobrania na adres firmy, w momencie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji odsyłamy nowy towar lub zwracamy pieniądze na konto bankowe.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Auto-Warwas Małgorzata Warwas
ul. Jana Śliwki 11
44-100 Gliwice
NIP: 631-102-21-42
REGON: 240760570