NOWY COREL DRAW X6 DOMOWY Z ROKU 2014 PL 3 PC 24h (7112780220)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI

CorelDRAW 2014 HOME & STUDENT PL na 3 PC

PRODUKT NOWY

POLSKA WERSJA JĘZYKOWA ESD

Kupując wersje elektroniczną otrzymujesz :

- klucz do aktywacji programu

- link do pobrania programu

SZYBKI KONTAKT :

itexpert@onet.pl

tel: 795-799-736

O SAMYM PROGRAMIE

Niezależnie od tego, czy chcesz wykonywać proste prace graficzne, czy przygotowywać atrakcyjne projekty, pakiet CorelDRAW® Home & Student Suite 2014 Wersja dla użytkowników domowych udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia w postaci jednego, kompletnego zestawu do projektowania graficznego. Dzięki obszernym bibliotekom oraz zaawansowanym narzędziom do projektowania grafik, ilustracji, układów stron, grafik internetowych i edycji zdjęć możesz łatwo wyrazić swój wyjątkowy styl i kreatywność. Niezależnie od poziomu umiejętności masz do dyspozycji wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe, które umożliwiają swobodną pracę twórczą: wbudowaną pomoc, szkoleniowe nagrania wideo i profesjonalnie zaprojektowane szablony. Za pomocą pakietu można łatwo tworzyć raporty, rysunki, ulotki, logo i inne prace. Ponadto najnowsza wersja pakietu udostępnia wszechstronny mechanizm obsługi czcionek, ulepszone narzędzia do edycji zdjęć, zaawansowaną obsługę tekstu i wiele innych funkcji. Ponadto najnowsza wersja oferuje wszechstronną obsługę czcionek i tekstu, zaawansowane narzędzia do edycji zdjęć, aplikacje, które można dostosowywać, a także zgodność z najnowszymi wersjami systemu Windows. Pokaż swój potencjał projektowania!

Kompletny pakiet do projektowania graficznego Wchodzące w skład pakietu uniwersalne, przyjazne dla użytkownika aplikacje sprawiają, że praca projektanta jest niezwykle łatwa! Dzięki obszernym bibliotekom oraz zaawansowanym narzędziom do projektowania grafik, ilustracji, układów stron, grafik internetowych i edycji zdjęć można łatwo opracowywać raporty, rysunki, ulotki, logo i inne prace. Najnowsza wersja pakietu CorelDRAW Home & Student Suite Wersja dla użytkowników domowych obsługuje procesory wielordzeniowe i jest zgodna z najnowszymi 32- i 64-bitowymi wersjami systemu Windows, w tym Windows 8.
Zaawansowana edycja zdjęć
Program Corel® PHOTO-PAINT™ w wersji dla użytkowników domowych udostępnia profesjonalne narzędzia i efekty, za pomocą których można udoskonalić dowolne zdjęcie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić popularne funkcje fotograficzne, takie jak retuszowanie i korygowanie skaz, tworzenie map bitowych, malowanie cyfrowe, czy łatwiej wyeksportować prace do Internetu. Uniwersalne narzędzia do projektowania układów stron i rysowania dla użytkowników o różnym stopniu zaawansowania Pakiet CorelDRAW® udostępnia kompletny zestaw narzędzi do rysowania, trasowania, tworzenia ilustracji, układów stron i grafik internetowych. Dzięki niemu można stworzyć dowolny rodzaj projektu przeznaczonego do druku lub opublikowania w Internecie. Ponadto dzięki różnorodnym funkcjom projektowania układu strony można tworzyć unikatowe projekty graficzne na poszczególnych stronach dokumentów wielostronicowych. Przydatne materiały szkoleniowe Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite 2014 Wersja dla użytkowników domowych pozwala na łatwe rozpoczęcie pracy. Znajdziesz w nim wszelkie pomoce edukacyjne ułatwiające pierwsze kroki z pakietem i opanowanie obsługi narzędzi graficznych, w tym wartościowe samouczki wideo, przydatne wskazówki, porady ekspertów oraz pełen inspirujących pomysłów elektroniczny przewodnik. Wartościowa biblioteka materiałów Dzięki różnorodnym materiałom każdy użytkownik znajdzie coś do swojego projektu. Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite 2014 Wersja dla użytkowników domowych zawiera 1000 wysokiej jakości obrazków clipart i obrazków cyfrowych, 100 zdjęć o wysokiej rozdzielczości, 100 czcionek, 100 profesjonalnych szablonów oraz 400 ramek i deseni. Ponadto dzięki programowi Corel® CONNECT™ można natychmiast wyszukać potrzebne materiały na komputerze lub w wybranych witrynach internetowych.

Kod Producenta CDHS2014CZPLMBEU
Zastosowanie DO UŻYTKU NIEKOMERCYJNEGO, DO 3 INSTALACJI W DOMU
Wersja LICENCJA ELEKTRONICZNA ESD

Liczba użytkowników 1 szt
Liczba stanowisk 3 szt

Wersja językowa polska

Wymagania systemowe jest zgodna z najnowszymi 32- i 64-bitowymi wersjami systemu Windows, w tym Windows 8.
Wymagania sprzętowe obsługuje procesory wielordzeniowe

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
dożywotnia

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

dożywotnia
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

IT_softexpert
KONARSKA 2/3
26-600 RADOM
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

O sprzedającym
IT_softexpert
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

345

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

  • 795******** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
09:00 - 21:00
Numer oferty:7112780220
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry