#NOWOŚĆ SUPER CENA PŁYTKI CELTIS 600X175X9 CERRAD# (6483126161)

13 dni do końca
cena kup teraz
55,00 zł
z 20 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 150,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 180,00 zł
  • lokalizacja: przysucha
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • uszkodzony: nie

Tel: 500 107 520

cer-land@data.pl

Wszystkie przedmioty przewozimy za pośrednictwem firmy kurierskiejWpłata na konto:

87 1240 5729 1111 0010 4080 7176

Do każdego zakupu wystawiamy

fakturę VAT lub paragon

NIP 799 102 06 44

1. Reklamacji podlega towar niezgodny z umową, na podstawie przepisów ustawy z dnia 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (dz. u. Nr 141, poz. 1176). nie podlegają reklamacji uszkodzenia mechaniczne z winy użytkownika. dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić , czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. Masz prawo zwrócić towar w terminie 10 dni licząc od daty zawarcia umowy w stanie nienaruszonym oraz w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu z wszystkimi elementami wchodzącymi w skład zestawu. Umowa ta jest zawierana w momencie wybrania opcji "kup teraz". Warunkiem odstąpienia od umowy cywilno-prawnej jest złożenie stosownego oświadczenia w formie pisemnej.
2. Wszystkie produkty oferowane przez nasza firmę są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane przez producenta, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty posiadają gwarancje producenta.

3. Klient po otrzymaniu przesyłki sprawdza stan przesyłki (ew. uszkodzenia) i zgodność z dokumentem przewozowym (zamawiane towary i ich ilości). Wszelkie zastrzeżenia odnośnie stanu przesyłki muszą być opisane w protokole niezgodności lub na liście przewozowym w obecności kuriera i opatrzone jego podpisem - jest to warunek niezbędny przy rozpatrywaniu ewentualnych reklamacji.

4. W przypadku towarów dostarczonych na paletach należy obejrzeć je z zewnątrz, czy paleta lub pudełka nie zostały uderzone, jeśli nic na to nie wskazuje to prosimy w liście przewozowym wpisać: „Towar przyjęto warunkowo bez sprawdzenia. Nie stwierdzono zewnętrznych uszkodzeń.” Po rozpakowaniu palety prosimy o sprawdzenie i zgłoszenie wszelkich uszkodzeń w ciągu 24 godzin od daty dostawy

5. Koszty transportu nie obejmują wnoszenia towaru do mieszkania.

6. Reklamacje dotyczące niezgodności towaru z zamówieniem, prosimy składać pisemnie na nasz adres e-mail lub pocztą. Reklamacja będzie rozpatrzona w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania reklamacji przez nasza firmę.
WITAMY NA NASZEJ AUKCJI

Przedmiotem naszej aukcji są płytki firmy

CELTIS


NEW DESIGN

Płytki klinkierowe w I Gatunku, sprzedawane na całe paczki

Podana cena odnosi się do 1 m2 płytek 600X175X9

W paczce jest 8 szt (0,84 m2)


ZADZWOŃ NAPISZ !!!

WYCENIMY KAŻDY RODZAJ I ROZMIAR PŁYTKI

KOLEKCJA SKŁADA SIĘ :W razie pytań proszę pisać bądź dzwonić

Szukasz innych płytek?

NAPISZ - ZADZWOŃ

wystawimy je na aukcji !!!

POSIADAMY W OFERCIE

Znajdujące się na stronie znaki towarowe, zdjęcia i nazwy firm są ich wyłączną własnością, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 150,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 180,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy