NOWOŚĆ! Pinnacle Studio 21 BOX PL F-Vat (6999456726)

zakończona
235,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczka pocztowa priorytetowa 13,00 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,00 zł
  • lokalizacja: Katowice, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Pn-Pt 9-17

32 220 35 21

801 011 033

biuro@omegasoft.pl

ESD szybka
dostawa mailem
Trusted
Shops
Ponad 10 tys. opinii
w Opineo
10 lat
doświadczenia
Pinnacle Studio 21 PL Box
Wersja: BOX (pudełkowa) 32 i 64 bit
Dostawa: Wysyłka kurierem od 13 zł
Ilość stanowisk: 1
Okres licencji: bezterminowa
Typ licencji: można stosować w firmie lub domu
Wersja językowa: Polska
Systemy operacyjne: Windows 10 32-bity/64-bity, Windows 8.1 32-bity/64-bity,
Windows 8 32-bity/64-bity, Windows 7 32-bity/64-bity
Stara cena: 255,00 zł
Nowa cena: 235,00 zł

Gwarantujemy
Kupując na tej aukcji masz gwarancję:
zakupu legalnego oprogramowania,
w polskiej wersji językowej,
skorzystania z polskiej pomocy technicznej (dostępna tylko dla Klientów kupujących u autoryzowanych partnerów Corel),
Wykorzystaj wydajne rozwiązania do edycji wideo w Pinnacle Studio 21!

Stwórz imponujące i zaskakujące filmy za pomocą zaawansowanego, lecz łatwego w obsłudze oprogramowania do edycji wideo - Pinnacle Studio 21. Najnowsza wersja tego sprawdzonego zestawu narzędzi pozwala na błyskawiczną pracę nad dowolnym projektem za pomocą dostępnych, gotowych do użycia szablonów tematycznych oraz osiągnięcie precyzyjnych efektów pracy dzięki edycji na wielościeżkowej osi czasu.

Zastosuj nadające filmowi oryginalności funkcje - możliwość edytowania nagrań z dwóch kamer wideo, dzielenia ekranu, a także skorzystaj z bogatej gamy ponad 1500 filtrów, efektów i tytułów. Zadbaj także o nastrojową ścieżkę dźwiękową.

Gotowy film zaprezentuj swoim odbiorcom, udostępniając go online, eksportując do popularnych urządzeńlub nagrywając na płycie DVD

Elastyczne możliwości edycji
Edytuj filmy na sześciościeżkowej osi czasu lub skorzystaj z uproszczonej edycji dzięki funkcji Storyboard.
Realizacja kreatywnych projektów
Twórz profesjonalne animacje poklatkowe lub filmy z podzielonym ekranem, prezentujące najważniejsze sceny w jednym ujęciu.
Udoskonalanie i korygowanie
Skorzystaj z ponad 1500 gotowych do użycia efektów, tytułów i szablonów tematycznych i wzbogać swoje projekty.
Łatwa edycja wideo
Twórz sprawnie filmy korzystając z metody przeciągnij-upuść oraz błyskawicznie rozpocznij pracę z dostępnymi szablonami.
Dzielenie efektami pracy
Uzyskaj profesjonalne efekty dzięki zaawansowanym narzędziom audio. Dodaj najlepiej dopasowaną ścieżkę dźwiękową, wykorzystując darmowe materiały z biblioteki ScoreFitter. Automatycznie wycisz dźwięki tła, aby lepiej było słychać dialogi.
NOWOŚĆ! Intuicyjny interfejs i przestrzeń robocza
Nowy, przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika w Pinnacle Studio 21 ułatwia i usprawnia pracę podczas edycji wideo i zapewnia wygodny dostęp do potrzebnych narzędzi, a także pozwala łatwo dopasować przestrzeń roboczą do indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z możliwości pracy na dwóch monitorach oraz precyzyjnej edycji nagrań wideo na osi czasu na sześciu ścieżkach w Pinnacle Studio 21. Wybierz obszar przycinania w klipie źródłowym i przenieś wybrany fragment na oś czasu. Nieograniczona liczba ścieżek pozwoli stworzyć wyrafinowane i profesjonalne obrazy-w-obrazie i wielowarstwowe efekty HD z dokładnością co do klatki. Wypróbuj też funkcję Storyboard, aby zaplanować i śledzić rozwój swojej historii oraz ułatwić kolejne etapy pracy.
NOWOŚĆ! Dzielenie ekranu
Funkcja Split Screen umożliwia prezentowanie wielu strumieni wideo jednocześnie, korzystając z łatwej w obsłudze metodzie Przeciągnij-Upuść. Zawrzyj w jednym obrazie najważniejsze sceny – niezbędne elementy w filmie promocyjnym lub najciekawsze wspomnienia w wideo z podróży. Podczas edycji z funkcją Split Screen skorzystaj z dostępnych szablonów tematycznych lub stwórz własny.
Edycja nagrań z dwóch kamer
Pracuj z nagraniami pochodzącymi z dwóch kamer, aby stworzyć bardziej dynamiczne filmy. Dzięki funkcji edytowania nagrań z wielu kamer Pinnacle Studio 21 każdą scenę możesz zaprezentować z dwóch ujęć, przełączać między nimi, wycinać lub usuwać zbędne elementy oraz dodawać przejścia. Automatycznie połączysz klipy dzięki Synchronizacji Audio lub wykorzystaniu znaczników, daty/godziny lub ręcznego dopasowywania. Rezultaty swojej pracy możesz również wykorzystać do stworzenia efektu Picture-in-Picture.
Animacja poklatkowa
Wyróżnij i skup uwagę na wybranych osobach i obiektach w filmie za pomocą nowej niezastąpionej funkcji śledzenia ruchu. Dodaj tekst lub grafikę, która będzie podążała za poruszającymi się sportowcami lub najważniejszymi uczestnikami zarejestrowanych wydarzeń. Zaznacz interesujący Cię obiekt i uruchom śledzenie, dodając tekst lub grafikę.
Biblioteka ScoreFitter
Żaden film nie może obejść się bez odpowiedniej ścieżki dźwiękowej. Dodaj wybraną muzykę spośród dźwięków i utworów dostępnych za darmo w bibliotece ScoreFitter, które automatycznie dopasują się do długości Twojego filmu.
Dynamiczne efekty
Zmień statyczne obrazy w atrakcyjniejsze i bardziej emocjonujące, używając uproszczonych funkcji panoramowania i powiększania. Zainteresuj odbiorców dzięki łatwemu do przygotowania efektowi Picture-in-Picture. Koryguj dźwięk jeszcze szybciej niż do tej pory, stosując wygodne suwaki.
NOWOŚĆ! Tworzenie szablonów
Korzystaj nie tylko z udostępnionych szablonów ze zdefiniowanymi motywami (sportowymi, ślubnymi, wakacyjnymi itp.). Gotowe projekty stworzone według Twojego pomysłu mogą stanowić doskonały szablon kolejnych filmów. Zapisz je i błyskawicznie wykorzystaj w przyszłości do przygotowania podobnych materiałów.
Pokazy slajdów
Wykorzystaj edytor wideo do stworzenia niezwykłych pokazów slajdów z dopracowanymi przejściami, tytułami i efektami lub połącz zdjęcia i wideo. Rozpocznij pracę z tematycznymi szablonami montażu lub stwórz swój projekt od początku na wielościeżkowej osi czasu.
Efekty specjalne, przejścia i szablony
Dodaj emocje i udoskonalaj swoje filmy, stosując wybrane spośród ponad 1500 efektów 2D/3D, filtrów, animowanych tytułów i przejść. Uatrakcyjnij je używając tematycznych szablonów montażu – ślubnych, sportowych, wakacyjnych, sci-fi, komiksowych i wielu innych. Dzięki nim osiągniesz profesjonalne efekty za pomocą kilku kliknięć i nadasz filmom wymarzony wygląd.
Szybkie rozwiązania najpopularniejszych problemów
Obrócenie obrazu lub skorygowanie kolorów nie będzie już żadnym problemem. Pinnacle Studio 21 zapewnia wszystkie potrzebne narzędzia do dokonania drobnych poprawek – obracania, przycinania, powiększania, eliminowania efektu czerwonych oczu, ulepszenia kolorów czy stabilizacji chwiejnego obrazu.
NOWOŚĆ! Trójwymiarowe tytuły
Dopracuj swoje filmy nie tylko za pomocą klasycznych, ale również profesjonalnych ruchomych trójwymiarowych tytułów. Bogaty wybór animacji pozwoli perfekcyjnie dobrać napisy do tworzonego projektu.
Dzielenie się efektami pracy
Z Pinnacle Studio 21 bez trudu podzielisz się z odbiorcami efektami swojej pracy w popularnych serwisach internetowych (Facebook, YouTube, Vimeo). Z łatwością przygotujesz też płytę DVD i wyeksportujesz film do popularnych formatów (np. Adobe Flash FLV, MPEG-4 czy DivX) lub urządzeń (np. Microsoft Xbox, Sony PlayStation, Nintendo Wii, Apple TV czy Apple iPad).
Pinnacle MyDVD
Wypróbuj nowy, łatwiejszy sposób przygotowywania płyt DVD i AVCHD oraz Blu-ray*. Uzyskaj stylowy wygląd dzięki ponad 20 tematycznym szablonom oraz dodaj efektowne menu i rozdziały do swojego filmu. Zarejestruj swoje wideo na najwyższej jakości multimedialnym dysku z bogatym w obrazy menu i dopasowaną muzyką.
Najwyższa wydajność
Zobacz wyniki swojej pracy szybciej niż do tej pory dzięki wydajności architektury 64-bitowej, umożliwiającej wykorzystanie pełnej mocy obliczeniowej komputera i pamięci. Ciesz się szybszym renderowaniem i lepszą obsługą plików. Pinnacle Studio 21 został również zoptymalizowany pod kątem procesorów Intel szóstej generacji (Skylake).
Darmowe szkolenia
Skorzystaj z bezpłatnego 21-dniowego pełnego dostępu** do serwisu StudioBacklot.tv, zasobów szkoleniowych Discovery Center, przydatnych zarówno dla poczatkujących, jak i zaawansowanych twórców. Dowiedz się jak szybko rozpocząć pracę z Pinnacle Studio 21, stosować nowe narzędzia oraz poznaj triki doświadczonych ekspertów.
Dodatkowe wtyczki i efekty***
Poszerz możliwości swojego oprogramowania do edycji wideo dzięki dodatkowym wtyczkom i efektom oferowanym przez Pinnacle Studio. Wypróbuj i rozwiń pakiet kupując wysokiej jakości utwory audio Triple Scoop Music, efekty dźwiękowe Muserk, efekty premium NewBlue czy wtyczkę do nagrywania płyt Blu-Ray.
Praca w dowolnym miejscu***
Pracuj nad swoimi projektami gdziekolwiek jesteś z Pinnacle Studio dla iOS***, a następnie przenieś je do Pinnacle Studio i dopracuj szczegóły. Zapewnij swoim wczesnym filmom drugie życie z Dazzle DVD i konwertuj nagrania VHS na DVD. Twórz filmy z rejestrowanych jednocześnie nagrań z wielu kamer z MultiCam Capture.

* Dodatkowa wtyczka do nagrywania dysków Blu-ray sprzedawana jest oddzielnie.

** Oferta skierowana wyłącznie do nowych użytkowników portalu StudioBacklot.tv.

***Dostępne w sprzedaży oddzielnie.

Wymagania techniczne:

Wymagania
systemowe
System operacyjny: System operacyjny Windows 10, Windows 8.x, Windows 7 (zalecany system 64-bit)
Procesor: Intel Core i3 or AMD A4 3.0 GHz lub wyższy
Intel Core i5 or i7 1.06 GHz lub wyższy do obsługi AVCHD & funkcji Intel Quick Sync Video
Intel Core i7 lub AMD Athlon A10 lub lepszy do edycji nagrań z wielu kamer
Pamięć RAM: 4 GB RAM lub więcej, 8+GB zalecane do edycji UHD i Multi-camera
Urządzenie graficzne z obsługą DirectX zalecane: NVIDIA GeForce 4xx lub wyższa (zalecane karty z obsługą CUDA)
ATI 4xxx lub wyższa
Intel GMA X3000 lub wyższa
HEVC: HEVC (H.265) wymaga systemu Windows 10 i wsparcia sprzętu PC lub karty graficznej
VGA: Minimum 256 MB VGA VRAM, zalecane 512 MB lub więcej
Rozdzielczość ekranu: 1024 px x 768 px lub wyższa
Karta dźwiękowa: Kompatybilna z systemem Windows (wyjście wielokanałowe wymagane dla podglądu w systemie surround)
Dysk twardy: 8 GB przestrzeni na dysku twardym do instalacji
Instalacja: Możliwość pobrania programu celem instalacji (w przypadku braku napędu DVD-ROM)

Akcesoria i
opcje wejścia
Nagrywarka DVD do tworzenia dysków DVD i AVCHD

Formaty
importu
Audio: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
Grafika: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K
Wideo: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DivX, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, niezaszyfrowane tytuły DVD (łącznie z DVD-VR/+VR), QuickTime (DV, MJPEG, MPEG-4, H.264), DivX Plus MKV, XAVC, MXF, DVCPRO HD

Formaty
eksportu
AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R lub DVD+RW, dwuwarstwowe)
Formaty zgodne z Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox
DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, QuickTime, H.264, DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP, XAVC S
DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP, XAVC S
Dolby Digital 5.1-kanałowe

Obsługa
Blu-ray
Wymaga napędu i/lub nagrywarki obsługującej dyski Blu-ray
Wymaga zakupu odrębnej wtyczki za pośrednictwem programu.

Obsługiwane
języki
Czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, japoński, polski, rosyjski, hiszpański i szwedzki
Gdzie nas znajdziesz?
Odbiór osobisty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.
OMEGASOFT s.c.
ul. ks. bpa Bednorza 2a-6,
Budynek C
40-384 Katowice
NIP: 643-174-74-16
REGON: 241516576
Jesteśmy zarejestrowaną firmą działającą na terenie Polski. Kupując u nas:
- masz pewność legalności i oryginalności zakupionego oprogramowania
- otrzymujesz dokument zakupu
Dostawa i płatność
od 13,00 zł

Lokalizacja: Katowice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

OMEGASOFT s.c. Bartosz Tomala i Krzysztof Żak
ul. ks. bpa Bednorza 2a-6, Budynek C
40-384 Katowice
Dodatkowe informacje

 

Omegasoft odpowiada wobec Kupujących za wady fizyczne lub prawne sprzedanych Towarów w ramach rękojmi za wady, na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym.


Reklamacje należy składać w formie pisemnej (na adres Omegasoft lub poczty elektronicznej).


Omegasoft zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie do 14 dni od jej złożenia.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

OMEGASOFT s.c. Bartosz Tomala i Krzysztof Żak
ul. ks. bpa Bednorza 2a-6, Budynek C 40-384 Katowice
40-384 Katowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Prawo odstąpienia od Umowy nie przysługuje Kupującemu w przypadku Umów:


- w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;


-w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;


- o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
omegasoft-pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

220

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Specjalizujemy się w sprzedaży oprogramowania komputerowego, w tym w dostarczaniu rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo małym firmom oraz użytkownikom domowym.

Oferujemy niezawodne programy antywirusowe, biurowe oraz systemy operacyjne, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i cieszących się zaufaniem producentów.

W naszym asortymencie nie brakuje też programów graficznych i wideo, pozwalających na tworzenie profesjonalnych projektów oraz realizowanie swoich pasji i zainteresowań.
Pozostałe informacje

REGULAMIN Właścicielami konta omegasoft-pl w serwisie Allegro są Bartosz Tomala i Krzysztof Żak, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą OMEGASOFT s.c, zarejestrowaną w CEiDG prowadzonej przez ministra właściwego ds gospodarki z siedzibą w Katowicach przy ul.Ks.bpa Bednorza 2a-6, NIP: 643-174-74-16 §1 DEFINICJE 1.Kupujący - użytkownik Allegro, podejmujący działania zmierzające do nabycia Towarów lub nabywający Towary oferowane przez Omegasoft za pośrednictwem konta omegasoft-pl; 2.Omegasoft – właściciel konta omegasoft-pl, oferujący za jego pośrednictwem Towary; 3.Towar – przedmiot aukcji; 4.Umowa sprzedaży – umowa sprzedaży Towarów w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, zawarta w trybie ofertowym lub licytacji pomiędzy Omegasoft a Kupującym, z wykorzystaniem serwisu Allegro; 5.Czas realizacji zamówienia – okres od momentu zawarcia Umowy sprzedaży (w przypadku płatności gotówką przy odbiorze Towaru), od momentu wpłynięcia należności na rachunek bankowy Omegasoft (w przypadku przedpłaty przelewem) lub od momentu poprawnego zakończenia płatności w elektronicznym systemie płatności (w przypadku skorzystania z systemu PayU) do momentu wysyłki Towaru do Kupującego. §2 INFORMACJE PODSTAWOWE 1.Regulamin określa warunki dokonywania zakupów (zawierania Umów sprzedaży pomiędzy Kupującym a Omegasoft) z wykorzystaniem konta omegasoft-pl w ramach serwisu Allegro. 2.Wszystkie produkty oferowane przez Omegasoft są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, wolne od wad fizycznych i prawnych, dopuszczone do obrotu na terenie RP. 3.Wszelkie nazwy i znaki handlowe umieszczone w opisach aukcji są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. 4.Do każdego zakupu wystawiana jest faktura VAT. §3 ZAWARCIE UMOWY SPRZEDAŻY 1.Kupujący przed dokonaniem zakupu powinien zapoznać się z treścią Regulaminu. 2.Do zawarcia Umowy sprzedaży pomiędzy Omegasoft a: a.zwycięzcą licytacji (Kupującym) - dochodzi w chwili przybicia b.Kupującym korzystającym z opcji „Kup Teraz” - dochodzi w chwili potwierdzenia przez Kupującego skorzystania z tej opcji podczas procedury zakupu. §4 REALIZACJA ZAMÓWIEŃ I DOSTAWA TOWARÓW 1.Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych od momentu: a.zawarcia Umowy sprzedaży (w przypadku płatności gotówką przy odbiorze Towaru); b.wpłynięcia należności na rachunek bankowy Omegasoft (w przypadku przedpłaty przelewem); c.poprawnego zakończenia płatności w elektronicznym systemie płatności (w przypadku skorzystania z systemu PayU). 2.W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w podanym terminie, Kupującemu zostanie zaproponowany nowy termin lub możliwość odstąpienia od Umowy sprzedaży. 3.Zamówienia realizowane są wyłącznie na obszarze Polski. 4.Dostawa Towarów odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. 5.Koszty dostawy zostają wskazane Kupującemu w opisie aukcji. 6.Odbierając przesyłkę Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art 22 1 Kodeksu Cywilnego ma prawo do sprawdzenia czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu i czy jest kompletne. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia można sporządzić Protokół Szkody w obecności pracownika firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Protokół powinien wówczas być przygotowany w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, podpisanych przez Kupującego oraz pracownika firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. 7.Odbierając przesyłkę Kupujący niebędący konsumentem w rozumieniu art 22 1 Kodeksu Cywilnego zobowiązany jest do sprawdzenia czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu mechanicznemu i czy jest kompletne. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia obligatoryjne jest sporządzenie Protokołu Szkody, spełniającego warunki opisane w §4 pkt.6. Sporządzony Protokół Szkody jest podstawą reklamacji. §5 CENY I METODY PŁATNOŚCI 1.Wszystkie ceny Towarów zostały wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. 2.Kupujący może dokonać płatności za zakupione Towary w następujący sposób: a.gotówką przy odbiorze Towaru (dla zamówień do kwoty 5000 zł brutto); b.przelewem na rachunek bankowy Omegasoft; c.korzystając z elektronicznego systemu płatności PayU. §6 ZAMÓWIENIA TOWARÓW W WERSJI ELEKTRONICZNEJ (ESD) 1.Do zamówień Towarów w wersji ESD nie mają zastosowania §4 pkt.1, 4-7 oraz §5 pkt.2. 2.W przypadku zamówień Towarów w wersji ESD oraz mieszanych (obejmujących Towary w wersji tradycyjnej i ESD), dostępnymi formami płatności są: a.przelew na rachunek bankowy Omegasoft; b.skorzystanie z elektronicznego systemu płatności PayU. 3.Dostawa Towarów w wersji ESD jest bezpłatna. 4.Dostawa Towarów w wersji ESD odbywa się pocztą elektroniczną niezwłocznie po wpłynięciu należności na rachunek Omegasoft lub po poprawnym zakończeniu płatności elektronicznej (o ile Kupujący wyrazi zgodę na wysłanie Towaru w wersji ESD przed upływem terminu odstąpienia od Umowy). Realizacja zamówień mieszanych w zakresie dostawy Towarów w wersji tradycyjnej odbywa się na zasadach określonych w §4. §7 ODSTĄPIENIE OD UMOWY SPRZEDAŻY 1.Kupującemu będącemu konsumentem w rozumieniu art 22 1 Kodeksu Cywilnego przysługuje prawo odstąpienia od Umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od momentu dostarczenia Towaru Kupującemu lub wskazanej przez Niego osobie trzeciej. W przypadku Towarów w wersji ESD termin liczony jest od dnia zawarcia Umowy. 2.Warunkiem odstąpienia od Umowy jest złozenie przez Kupującego oświadczenia o odstąpieniu od Umowy (na adres Omegasoft s.c, ul.ks.bpa Bednorza 2a-6, 40-384 Katowice, tel. 322203521, email biuro@omegasoft.pl) przed upływem terminu określonego w §7 pkt.1. 3.Kupujący może odstąpić od Umowy korzystając z formularza odstąpienia od umowy. 4.Prawo odstąpienia od Umowy nie przysługuje Kupującemu w przypadku Umów: a.w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; b.w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; c.o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 5.W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży Towarów w wersji tradycyjnej Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu Towaru (w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia, o którym mowa w §6 pkt.2). Termin jest zachowany, jeśli Kupujący odeśle Towar przed upływem tego terminu. 6.Dołączenie do zwracanego Towaru kompletu dokumentów ułatwi i przyspieszy procedurę odstąpienia od Umowy. 7.Koszty opakowania i zwrotu Towaru ponosi Kupujący. 8.Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanego Towaru, jeżeli jest ono wynikiem korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. 9.Omegasoft dokona zwrotu wszystkich otrzymanych od Kupującego płatności niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy. Omegasoft może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwracanego Towaru lub dowodu jego odesłania. 10.Jeżeli Kupujący w trakcie składania Zamówienia wybrał inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia Towarów, Omegasoft nie zwraca Kupującemu poniesionych przez Niego dodatkowych kosztów dostawy. 11.Zwrot należności nastąpi przy użyciu takiej samej metody z jakiej korzystał Kupujący w pierwotnej transakcji, chyba że zgodzi się on na inny sposób zwrotu. Kupujący nie ponosi żadnych opłat w związku ze zwrotem należności. §8 REKLAMACJE 1.Omegasoft odpowiada wobec Kupujących za wady fizyczne lub prawne sprzedanych Towarów w ramach rękojmi za wady, na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym. 2.Reklamacje należy składać w formie pisemnej (na adres Omegasoft lub poczty elektronicznej). 3.Omegasoft zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie do 14 dni od jej złożenia. §9 GWARANCJA 1.Omegasoft nie jest producentem Towarów i nie udziela na nie gwarancji. 2.Warunki gwarancji udzielanej przez producentów Towarów określone są w opisach oraz umowach licencyjnych poszczególnych Towarów. §10 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 1.Dokonanie zakupu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez Kupującego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Omegasoft w celu realizacji Umowy sprzedaży, a co za tym idzie mogą być one przekazane podmiotom takim jak firmy kurierskie, operatorzy płatności. 2.Kupujący ma prawo do dostępu, uzupełnienia oraz żądania zaprzestania przetwarzania, a także usunięcia swoich danych osobowych. 3.Omegasoft dokłada wszelkich możliwych starań, aby zapewnić ochronę przekazanym danym osobowym. 4.Zbiór danych osobowych przetwarzanych przez Omegasoft jest zarejestrowany w rejestrze prowadzonym przez GIODO-nr księgi 117542. §11 POSTANOWIENIA KOŃCOWE 1.Rozstrzyganie sporów pomiędzy Omegasoft a Kupującym będącym konsumentem w rozumieniu art 22 1 Kc, zostaje poddane sądowi właściwemu miejscowo zgodnie z przepisami Kodeksu postępowania cywilnego 2.W razie zaistnienia sporu pomiędzy Omegasoft a Kupującym będącym konsumentem w rozumieniu art 22 1 Kodeksu Cywilnego, może On skorzystać również z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń (m.in.mediacji przy WIIH, stałych polubownych sądów konsumenckich lub postępowania za pośrednictwem unijnej platformy ODR: http://ec.europa.eu/consumers/odr/ 3.Sądem właściwym do rozstrzygania sporów pomiędzy Omegasoft a Kupującym niebędącym konsumentem w rozumieniu art 22 1 Kc, jest sąd właściwy dla siedziby Omegasoft. 4.W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Ustawy o prawach konsumenta i inne właściwe przepisy prawa polskiego.