nowosć NINJAGO NINJA SMOK 3 GŁOWY zielony Piraci (6482372646)

1 osoba kupiła 1 komplet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
89,99 zł
z 9 kompletów
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
  • lokalizacja: Częstochowa
  • czas wysyłki: do 21 dni
  • stan: nowy
  • bohater: inny
  • marka: inna
  • wiek dziecka: 2 lata +
  • materiał: plastik
  • certyfikaty i opinie: CE
  • płeć: chłopcy, dziewczynki

PG REINBOW

towar prosto od producenta

najniższe ceny

PG ReinBow

ul.Jasnorzewskiej-Pa­wlikowskiej 1/15

42-207 Częstochowa

Nip:573-249-08-97 Reg:241985443

Tel:534777397

(od 10 do 18)

Zlecenie wysyłki w 24H od zrealizowanej wpłaty

Wysyłka jest realizowana bezpośrednio od producenta

czas dostawy średnio od 7-30 dni roboczych (zazwyczaj jest to 10-14 dni roboczych )

Płatność przez Pay-U lub na konto

Idea Bank

10 1950 0001 2006 0252 4540 0003

14 Dni na zwrot towaru

Zwrot 100% pieniędzy w razie braku przesyłki

PROMOCJA

NOWOŚĆ 2016

3-głowy SMOK ZIELONY
kontra latający Piraci
315 SZTUK KLOCKÓW

KLOCKI FIGURKI NINJAGO! MISTRZOWIE SPINJITSU!KOMPLET PRAWDZIWEGO NINJA!
MUSISZ MIEĆ JE WSZYSTKIE!


KOMPATYBILNE Z LEGO


cena dotyczy 1 zestawu


Figurki te są wykonane z tworzywa ABS.

Całkowicie przyjazne dla środowiska i dla bezpiecznej zabawy.

100% nowy w plastikowej torbie

towar prosto od producenta

SUPER NA PREZENT

PRZED ZAKUPEM CZYTAJ STRONĘ "O MNIE"

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 24 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 2 dni

adres do zwrotu:
 
6. Odstąpienie od umowy. 6.1. Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży towaru zakupionego w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w ust. 6 poniżej. 6.2. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się : 6.2.1. od daty otrzymania zrealizowanego zamówienia przez Dostawcę, 6.2.2. od daty otrzymania przez Klienta ostatniej części zrealizowanego zamówienia – jeżeli zamówienie jest realizowane w częściach. 6.3. Odstąpienie od umowy wymaga złożenia oświadczenia na piśmie w terminie wskazanym w w/w. terminie. 6.4. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest do zwrotu Dostawcy towaru w stanie niewykraczającym poza konieczny do stwierdzenia charakter produktu, a także jej cechy i funkcjonowanie. Dostawca za pośrednictwem PG ReinBow zwróci Kupującemu uiszczoną przez Kupującego należność. 6.5. Bezpośredni koszt zwrotu produktu w wyniku odstąpienia ponosi Kupujący. Jednocześnie Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakter produktu, jego cechy lub funkcjonowanie. 6.6. Celem minimalizacji kosztów związanych z odstąpieniem od umowy (a w szczególności kosztów przesyłki międzynarodowej) przez Kupującego PG ReinBow dopuszcza możliwość przyjęcia w imieniu Dostawcy towaru. W takim przypadku Kupujący informuje PG ReinBow drogą elektroniczną o zwrocie towaru i wysyłce na adres siedziby PG ReinBow . 6.7. Dostawca i PG ReinBow nie odbierają kierowanych do nich przesyłek odesłanych za pobraniem i nie odpowiada za koszty związane z takimi przesyłkami. 7. Zwrot należności Kupującym

pozostałe informacje

3. ZAMÓWIENIA ORAZ DOSTAWA (WYSYŁKA) TOWARU 3.1. Składanie zamówień odbywać się może każdorazowo za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro.pl przy wykorzystaniu przez kupującego przypisanego do niego konta. 3.2. PG ReinBow zobowiązuje się do przekazania zamówienia do realizacji przez dostawcę w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności od kupującego. 3.3. Czas realizacji zamówienia przez dostawcę wynosi od 14 do 45 dni roboczych od daty nadania paczki Czas dostawy może się wydłużyć do 60 dni z przyczyn niezależnych od sprzedającego .PG ReinBow zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia oraz zwrotu wpłaconej płatności bez podania przyczyny. W przypadku zwrotu pełnej płatności przez PG ReinBow w terminie 14 dni od daty anulowania zamówienia kupującemu nie będzie przysługiwać prawo dochodzenia żadnych roszczeń wobec PG ReinBow . 3.4. Zamawiający podaje adres dostawy towaru (jeśli jest inny niż ten podany w portalu Allegro.pl), objętego zamówieniem. W jednym zamówieniu można wskazać wyłącznie jeden adres dostawy Klienta detalicznego. 3.5. Po dokonaniu płatności przez Kupującego nie będzie mu przysługiwać prawo do anulowania lub zmodyfikowania złożonego zamówienia. 3.6. Dostawca odpowiada za uszkodzenia, zniszczenia lub utratę towarów powstałe z powodu nienależytego opakowania albo oznaczenia. 3.7. Dostawy realizowane są w sposób i za pośrednictwem sposobów dostawy wybranej przez dostawcę m.in. międzynarodową pocztę lotniczą, międzynarodowe kurierskie przesyłki lotnicze oraz inne nie wskazane w niniejszym regulaminie. 3.8. W przypadku nieodebrania przesyłki, bądź odmowy jej przyjęcia przez Kupującego zostanie ona przesłana do siedziby Dostawcy na koszt Kupującego. Kupujący wyraża zgodę na pomniejszenie zwrotu kosztów wysyłki z kwot zainkasowanych przez PG ReinBow.