NOWODVORSKI BUSH reflektorek 3401 WYSYŁKA 24H (6999460353)

zakończona
35,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Koszalin, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj lampy: podłogowe
 • kolor: czarny
 • pomieszczenie: oświetlenie zewnętrzne
 • moc: 35 [W]
 • długość/wysokość (cm): 35 [cm]
 • średnica/szerokość klosza (cm): 9 [cm]
 • ilość punktów światła: 1

opis

KONTAKT
Infolinia tel. - 660 702 102
E-mail - kontakt@lampanalampi­e.pl
Reklamacje - reklamacje@lampanala­mpie.pl
WYSYŁKA

Płatność przelewem - 15zł
Płatność za pobraniem - 22zł
PŁATNOŚCI

43 2030 0045 1110 0000 0242 5010

BUSH reflektorek ogrodowy

3401 NOWODVORSKI


DOSTAWA W 24 GODZINY

BUSH reflektorek ogrodowy

ZEWNĘTRZNE

3401
GU10
1
35W
nie zawiera
IP65
aluminium, szkło
35cm
9cm

UWAGA! Powodem obniżki cen i umieszczenia produktu w ofercie outletowej może być – uszkodzenie opakowania zewnętrznego, produkt może pochodzić z końcówek serii lub zwrotów towarów, jednakże wszystkie produkty są nowe, nigdy nieużywane, objęte są pełną gwarancję producenta.Zobacz nasze pozostałe aukcje:

GCS-AP2-R
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Koszalin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

JESTRAB
Przemysłowa 11a
75-216 Koszalin
Dodatkowe informacje

PROCEDURA REKLAMACJI RĘKOJMIA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NIENALEŻYTE WYKONANIE UMOWY Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku otrzymania towaru uszkodzonego, wadliwego, niekompletnego, niezgodnego w jakimkolwiek aspekcie z ofertą sprzedaży, stwierdzenia braku danej pozycji zamówienia i in. Klient ma prawo złożyć reklamację w dowolnej formie, jednak w celu usprawnienia procesu reklamacyjnego sugerujemy przesłanie zgłoszenia drogą pisemną oraz dołączenie wszelkiej posiadanej dokumentacji (zdjęcia, raport szkody itd.). W zgłoszeniu należy umieścić informację na temat oczekiwań, tj.: naprawa, wymiana towaru na nowy, obniżenie ceny, zwrot należności i in. oraz dokładny opis przyczyny jej złożenia. Klient może skorzystać ze wzoru formularza reklamacji dołączonego do przesyłki, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór formularza można pobrać w formacie WORD lub PDF. Każda forma złożenia reklamacji jest respektowana przez sprzedawcę – klient może wysłać zgłoszenie: e-mailem na adres: reklamacje@lampanalampie.pl, pocztą tradycyjną na adres: PHU JESTRAB, ul. Przemysłowa 11A, 75-216 Koszalin lub zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu: 660-702-102. Po otrzymaniu zgłoszenia pracownik Działu Zwrotów i Reklamacji skontaktuje się z klientem w celu przekazania szczegółów dalszego postępowania. Po ustaleniu konieczności zwrotu reklamowanego towaru do magazynu pracownik Działu Reklamacji skontaktuje się z Klientem w celu uzgodnienia działań związanych z odesłaniem produktu. Sprzedawca umożliwia zamówienie kuriera na koszt sklepu pod warunkiem spełnienia przez klienta określonych warunków, tj. zabezpieczenia towaru na czas transportu, przygotowania przesyłki do odbioru w wyznaczonym terminie oraz dostarczenia przesyłki paletowej/wielkogabarytowej na samochód kuriera. W celu jednoznacznej identyfikacji zwróconego towaru sugerujemy dołączenie do reklamowanej przesyłki kserokopii faktury zakupu.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PUH Jestrab
Ul. Przemysłowa 11A
75-216 Koszalin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Czy mogę zwrócić zakupiony towar? Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz 827). Z towaru zakupionego w naszym sklepie mogą Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w terminie i na warunkach określonych w powyższej ustawie. Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek sumy, czyli odstępnego. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jak mogę zwrócić towar? Upewnij się, że spełniasz dwa poniższe warunki zwrotu zakupionego towaru: - nie minęło 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia - zakupu dokonałeś jako osoba prywatna (nie na firmę).Pobierz i wypełnij Oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży.Wyślij zwracany produkt wraz z powyższym oświadczeniem na adres: PUH JESTRAB Ul. Przemysłowa 11A 75-216 Koszalin Zwrotu towaru możesz także dokonać oddając produkt w sklepie stacjonarnym na następujących warunkach: - towar wraz z wypełnionym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy można zwrócić po okazaniu oryginału faktury zakupu lub wystawionego i potwierdzonego przez Księgowość duplikatu, - w przypadku gdy płatność za zwracany towar była dokonywana gotówką, zwrot w tej samej formie nastąpi tylko w przypadku zgodności danych na fakturze sprzedaży z okazanym dokumentem tożsamości zawierającego zakup. W innym przypadku rozliczenie następuje w formie przelewu na konto. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Stan zwracanego towaru Zgodnie z ustawą: „towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu”. Prosimy nie odsyłać towarów uszkodzonych czy niesprawnych, muszą one być zgłoszone do działu reklamacji na podstawie gwarancji lub z tytułu rękojmii, (więcej w dziale Reklamacje). -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Podsumowanie Prawo zwrotu towaru bez podawania przyczyny przysługuje tylko konsumentom.Towar można zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odbioru towaru.Jeżeli okres 14 dni kończy się w weekend lub święto, termin przechodzi na następny.Zwrot towaru do sklepu odbywa się na koszt Klienta.Sklep zwraca wartość oraz koszt wysyłki towaru zgodnie z zamówieniem Klienta, tylko w przypadku zwrotu całego zamówienia.Rozpakowanie towaru nie powoduje wygaśnięcia prawa do zwrotu towaru.Klient otrzyma zwrot pieniędzy najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od zwrotu towaru, z reguły do 3 dni roboczych od daty dostarczenia towaru do sklepu.Przed odesłaniem towaru do sklepu należy dobrze go zabezpieczyć. Przesyłki uszkodzone i wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane.W przypadku niespełnienia, którejś z powyższych zasad towar zwrot może nie zostać przyjęty, a zwrócony towar będzie można odebrać w siedzibie firmy.

O sprzedającym
jestrab
93,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

335

 

21

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,5

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,7

Dane firmy

Kontakt

 • 660702102
poniedziałek - piątek
08:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: kontakt@lampanalampie.pl
telefon: 660702102