NOWOCZESNY ZEGAR ŚCIENNY LUSTRO MIRROR - CZARNY (6910595186)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
39,99 zł
z 100 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
 • List polecony ekonomiczny darmowa
 • Niemcy 7,00 zł
 • Czechy 7,00 zł
 • lokalizacja: Wysyłka z zagranicy, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • typ: ścienny
 • zasilanie: bateryjne

opis

Nowoczesny zegar - Lustro czarne

 • Materiał: akrylowe lustro
 • Grubość: 1mm
 • Bateria: 1szt AA (brak w zestawie)
 • Wymiary: 45x45 cm
 • Montaż: dwustronna taśma samoprzylepne (w zestawie)
 • Dostępne w kolorach: czarny, złoty, srebrny

Kolor na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości ponieważ jest on uzależniony od indywidualnych ustawień monitora.

DOSTAWA

Proces zamówieniowo-wysyłko­wy zostaje rozpoczęty po zaksięgowaniu wpłaty.

W 95% paczka dochodzi w ciągu 30 dni

W skrajnych przypadkach jest to 60 dni, jeżeli po tym czasie przesyłka nie zostanie dostarczona gwarantuje całkowity zwrot kosztów.

PŁATNOŚĆ

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.
Numer konta:45 1950 0001 2006 0014 8563 0001 W tytule proszę podać login z allegro

KONTAKT

Masz pytania? Chętnie na wszystkie odpowiem od Pon - Pt
Odpowiadam na zapytania jak najszybciej to możliwe.
biuro@marc4u.pl

REGULAMIN

Klikając "Kup teraz" na tej aukcji akceptujesz warunki regulaminu znajdującego się z zakładce "informacje od sprzedającego".
Oferta przeznaczona wyłącznie dla klientów indywidualnych. Towar wysyłany jest bezpośrednio od sprzedawców mających swoją siedzibę poza obszarem Unii Europejskiej. Ze względu na charakter wysyłki szacunkowy czas dostawy wynosi 14 - 35 dni. Brak możliwości anulowania zakupu jeżeli towar został przez nas zamówiony u dostawcy,należy poczekać aż towar zostanie dostarczony i wtedy dokonać zwrotu towaru w terminie do 14dni. Marc4u prowadzi działalność gospodarczą w ramach, której świadczy usługę pośrednictwa w zakupach przedmiotów wymienionych na aukcji.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Wysyłka z zagranicy, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
10

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Niemcy
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Czechy
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Słowacja
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Szwecja
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Holandia
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Białoruś
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Norwegia
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Ukraina
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Marc4u
K. Napierskiego 65/7
70-783 Szczecin
Dodatkowe informacje

 1. Marc4u odpowiada za należyte wykonanie umowy pośrednictwa czyli za zamówienia na rzecz kupującego przedmiotu zamówienia opisanego na stronie przedmiotu, zgodnie z ustaleniami dokonanymi z kupującym, przekazanie sprzedawcy zapłaty za towar oraz podanie sprzedawcy danych do wysyłki podanych przez kupującego. 
 2. W przypadku nie otrzymania towaru w opisanym na stronie przedmiotu czasie wysyłki lub gdy otrzymany przedmiot zamówienia jest niezgody z opisem zamieszczonym na stronie przedmiotu, kupujący może go reklamować. 
 3. Marc4u zobowiązuje się do pośrednictwa w procedurze reklamacyjnej pomiędzy kupującym a sprzedawcą. 
 4. Zgłoszenia reklamacyjne należy zgłaszać poprzez pocztę e-mail.  Zgłoszenie powinno zawierać nazwę użytkownika kupującego z portalu allegro.pl, numer aukcji oraz nazwę reklamowanego przedmiotu zamówienia oraz opis reklamacji. 
 5. W przypadku chęci zwrotu towaru kupujący proszony jest o kontakt drogą e-mailową w terminie 14 dni od otrzymania zakupionego towaru. 
 6. Marc4u zobowiązuję się do rozpatrzenia reklamacji w terminie nie dłuższym niż 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia od kupującego lub przesyłki zwrotnej (w przypadku odesłania towaru) od kupującego.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Marc4u
K. Napierskiego 65/7
70-783 Szczecin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 1. W związku z tym że większość sprzedawców ma siedzibę w państwach spoza UE (głównie w Chinach), w których obowiązują inne przepisy dotyczące praw konsumenckich niż w Polsce, w szczególności prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny, obowiązki związane z odstąpieniem od umowy, które obciążałyby sprzedawcę przy odstąpieniu od umowy zobowiązuje się przejąć Marc4u. 
 2. Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej ze sprzedawcą w ciągu 14 dni, bez podawania przyczyny. Termin (14 dni) ten liczy się od dnia odebrania przesyłki z przedmiotem zamówienia. Dla zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia  do Marc4u o odstąpieniu od umowy poprzez pocztę email lub pocztą tradycyjną na adres podany w zakładce "dane sprzedawcy" przed jego upływem 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z przedmiotem zamówienia. 
 3. Przedmiot zamówienia oraz oryginalne opakowanie, w którym dostarczono przedmiot zamówienia, należy odesłać na adres Marc4u podany w zakładce "dane sprzedawcy", chyba że zostało to ustalone inaczej z Marc4u. 
 4. Po otrzymaniu zwrotu przedmiotu zamówienia Marc4u dokona zwrotu wszystkich środków pobranych od kupującego (prowizja , oraz kwota przekazana do sprzedającego).

O sprzedającym
marc4u
92,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

270

 

21

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

3,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,7

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Firma Marc4u prowadzi działalność gospodarczą w zakresie obsługi zamówień na zasadzie pośrednictwa pomiędzy Kupującym a Dostawcą. Firma Marc4u Marcin Kuśmierek nie jest importerem Przedmiotu Zamówienia. Firma Marc4u nie jest wprowadzającym sprzęt w myśl ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. 2005 nr 180 poz. 1495).  W związku charakterem działalności oraz obowiązującymi przepisami prawa, przychodem Marc4u w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz podstawą opodatkowania w rozumieniu ustawy o podatku od towarów i usług, jest różnica pomiędzy kwotą środków pieniężnych niezbędnych do zrealizowania zamówienia a kwotą środków pieniężnych przekazanych przez Marc4u do Dostawcy celem opłacenia ceny przedmiotu określonego na aukcji oraz wysyłki przedmiotu na podany przez Kupującego adres.  Firma Marc4u nie jest płatnikiem VAT w związku z tym nie wystawia faktur VAT

Pozostałe informacje

Regulamin Marc4u:

1. Oferta – opis usługi

1.1 Marc4u prowadzi działalność gospodarczą w ramach, której świadczy usługę organizowania (pośrednictwa w sprzedaży detalicznej) zakupów towarów od sprzedawców mających swoją siedzibę poza terytorium Unii Europejskiej.

1.2 Zakres oferowanych usług jest następujący:a) złożenie zamówienia u sprzedawcy na opisany na stronie przedmiotu przedmiot zamówienia w imieniu kupującego,b) przekazanie w imieniu kupującego do sprzedawcy płatności za opisany na stronie przedmiotu, przedmiot zamówienia oraz za wysyłkę na podany przez kupującego adres,c) pomoc w monitorowaniu statusu zamówienia oraz przesyłki,d) pomoc w procedurze reklamacyjnej.

1.3 Usługa skierowana jest do klientów indywidualnych.

1.4 Obsługa zamówienia odbywa się na zasadzie pośrednictwa handlowego między kupującym a sprzedawcą.

1.5 Marc4u zobowiązuje się do zamówienia towaru na rzecz kupującego, który to staje się importerem towaru.

1.6 Marc4u nie dokonuje importu przedmiotu zamówienia.

1.7 Kwota środków pieniężnych niezbędnych do zrealizowania zamówienia podana jest na stronie przedmiotu(cena przedmiotu zamówienia oraz koszt wysyłki). Na kwotę tę składa się koszt towaru, koszt wysyłki podane przez sprzedawcę oraz prowizja za usługę zamówienia towaru na rzecz kupującego pobieraną przez Marc4u.

1.8 Za wykonaną usługę Marc4u pobiera prowizję, która stanowi wynagrodzenie za wykonaną usługę. Prowizja, to różnica między środkami pobranymi od kupującego a przekazanymi sprzedawcy. Środki pieniężne przekazane przez kupującego nie stanowią przychodu dla Marc4u. Pomniejszone o koszt usługi zostają przekazane sprzedawcy.

1.9 W świetle obowiązujących przepisów przychód (podstawa opodatkowania) Marc4u stanowi prowizja za wykonaną usługę.

1.10 Marc4u zobowiązuje się przeprowadzić transakcję z należytą starannością mając na uwadze zadowolenie kupującego.

1.11 Marc4u ponosi odpowiedzialność za wszelkie niezgodności pomiędzy opisem przedmiotu zamówienia zawartym na stronie przedmiotu a ofertą sprzedawcy, w tym za błędy powstałe w wyniku tłumaczeniu z języka obcego na język polski.

1.12 Marc4u nie jest płatnikiem VAT.  Na życzenie kupującego Marc4u wystawia rachunek za wykonaną usługę. Rachunek opiewa każdorazowo na różnicę o której mowa w pkt. 1.8.

2. Pełnomocnictwo

W celu realizacji zamówienia kupujący udziela Marc4u pełnomocnictwa o następującej treści:Niniejszym udzielam firmie  Marc4u - Marcin Kuśmierek, Aleksandra Kostki Napierskiego 65/7 70-783 Szczecin, Nip:955-216-18-23, Regon: 366522410 zwanej dalej Marc4u, pełnomocnictwa do zakupu w moim imieniu i na moją rzecz oraz opłacenia w moim imieniu ceny i kosztów przesyłki przedmiotu zamówienia, opisanego na stronie przedmiotu. Upoważniam także Marc4u do odbierania w moim imieniu ewentualnych zwrotów środków pieniężnych od sprzedawcy, przy czym wszelkie zwracane od sprzedawcy środki pieniężne muszą być następnie przekazane na podany przeze mnie rachunek bankowy. Udzielam tego pełnomocnictwa w momencie skorzystania przeze mnie z opcji Kup teraz, tj. kliknięcia Kup teraz na stronie przedmiotu, a następnie potwierdzam tą czynność na stronie poprzez kliknięcie "Potwierdź zakup".

3. Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marc4u - Marcin Kuśmierek, Aleksandra Kostki Napierskiego 65/7 70-783 Szczecin, Nip:955-216-18-23, Regon: 366522410 w celach związanych z realizacją zawartej umowy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych osobowych innym podmiotom, przez których posiadanie tych danych jest niezbędne, aby umowa mogła zostać należycie wykonana.

4 Umowa

4.1 Skorzystanie z opcji „kup teraz” na stronie przedmiotu jest jednoznaczne z udzieleniem pełnomocnictwa (pkt 2) Marc4u przez kupującego oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (pkt 3).

4.2 Marc4u automatycznie przyjmuje pełnomocnictwo kupującego w chwili skorzystanie przez niego z opcji „kup teraz”.

4.3 Kupujący powinien wypełnić formularz dostawy i płatności, udostępniony przez serwis Allegro.pl, w którym powinien wskazać adres dostawy przedmiotu zamówienia. Marc4u dopuszcza także podanie adresu dostawy za pomocą wiadomości e-mail.

4.4 W ciągu 7 dni od chwili skorzystania z opcji „kup teraz” powinien uregulować należność, o której mowa na stronie przedmiotu poprzez system PayU lub na wskazany rachunek bankowy.

4.5 W przypadku przelewu bankowego w tytule przelewu powinien znajdować się nazwa użytkownika z portalu allegro.pl.

4.6 Marc4u nie może przystąpić do realizacji zamówienia jeśli nie zostaną spełnione warunki opisane w pkt 4.3, 4.4, 4.5.

4.7 Marc4u zobowiązuje się wykonać zamówienie przedmiotu zamówienia w imieniu kupującego u sprzedawcy w ciągu 3 dni od otrzymania należności za przedmiot zamówienia oraz podania przez kupującego adresu do wysyłki przedmiotu zamówienia.

4.8  Wysyłka może zostać zrealizowana w kilku różnych przesyłkach, w szczególności gdy jeden kupujący zamówi kilka przedmiotów od różnych sprzedawców.

4.9 Czas realizacji zamówienia podawany jest każdorazowo na stronie przedmiotu.

5. Podatki i cło

5.1 Dokonanie zakupu przedmiotu zamówienia na zasadach opisanych na stronie przedmiotu oraz w niniejszym regulaminie (tj. dokonanie zakupu przedmiotu poza granicami Unii Europejskiej oraz odebranie przesyłki, w której znajduje się przedmiot zamówienia, nadanej spoza Unii Europejskiej), tożsame jest z dokonaniem przez Kupującego importu towaru. W przypadku wystąpienia dodatkowych opłat celnych i podatku VAT, obowiązek ich uiszczenia spoczywa na kupującym.

5.2 Informacje odnośnie opłat celnych, podatków oraz innych opłat o charakterze publicznoprawnym, związanych z dokonywanym przez Kupującego importem znajdują się w szczególności w Ustawie o podatku od towarów i usług, Wspólnotowym Kodeksie Celnym, rozporządzeniu Rady  1186/2009 ustanawiającym wspólnotowy system zwolnień celnych i ustawie Prawo celne oraz w ustawie o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004.

5.3  Osoba prywatna może zostać zwolniona z opłat celnych oraz VAT w oparciu o kryterium wartości przesyłki. Informacje odnośnie zwolnień z cła oraz podatku VAT, znajdują się w ROZPORZĄDZENIU RADY (WE) NR 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiające wspólnotowy system zwolnień celnych, art. 23 oraz ustawie z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, art. 51.

5.4 Zgodnie z postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości (wysyłki komercyjne, np. rzeczy zamówione przez internet - zamówienie wysyłkowe) wysyłane bezpośrednio z państwa trzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie. Za „towary o niewielkiej wartości” uważa się towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EUR na przesyłkę. Zwolnienia nie stosuje się do wyrobów alkoholowych, perfum i wód toaletowych, tytoniu i wyrobów tytoniowych. Na podstawie art. 51 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. Nr 54, poz.535 - z 2004 r.; z późniejszymi zmianami.) zwalnia się od podatku import towarów umieszczonych w przesyłkach wysyłanych z terytorium państwa trzeciego bezpośrednio do odbiorcy przebywającego na terytorium kraju, pod warunkiem , że łączna wartość towarów w przesyłce nie przekracza kwoty wyrażonej w złotych odpowiadającej równowartości 22 euro. Zwolnienia od podatku, o którym mowa wyżej nie stosuje się do: napojów alkoholowych; tytoniu i wyrobów tytoniowych; perfum i wód toaletowych. Zwolnienia od podatku, o którym mowa wyżej, nie stosuje się do towarów importowanych w drodze zamówienia wysyłkowego. Należy zatem zauważyć, że jeśli towary zawarte w przesyłce wysyłane bezpośrednio z państwa trzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie nie przekraczają równowartości 22 euro, to mogą być zwolnione z cła i podatku od towarów i usług ( VAT).

5.5 Rzeczy przesyłane są jako prezenty (Gift) zgodnie z przepisami Unii Europejskiej (art. 23 i 25 Rozp. Rady Europy Nr 1186/2009 ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych) i przepisami dotyczącymi podatku VAT (art. 52 ustawy o podatku VAT) oraz przepisami art. 37 ustawy z dnia 6 grudnia 2008 o podatku akcyzowym (Dz. U. Nr 3, poz.11 – 2009 r.), są zwolnione z należności, jeżeli: - wartość prezentu nie przekracza 45 EUR; - deklaracja celna paczki jest kompletna i prawidłowa; - prezent był wysłany od prywatnej osoby, spoza UE do prywatnej osoby w Polsce; - prezent przeznaczony jest do użytku własnego lub rodziny; - rzeczy nie mają charakteru handlowego i odbiorca otrzymuje je bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów; - alkohol, wyroby tytoniowe itp. są zwolnione w dozwolonej ilości określonej szczegółowo w części dotyczącej alkoholii i perfum; - prezent ma charakter okazjonalny np. urodzinowy lub jubileuszowy.

6. Postanowienia końcowe

6.1 Wybierając opcję „Kup teraz” na stronie przedmiotu akceptuję postanowienia niniejszego regulaminu.

6.2 Kwestie nieuregulowane niniejszym regulaminem zostaną rozwiązane polubownie.

6.3 W przypadku zastrzeżeń co do należytego wykonania usługi przez Marc4u w pierwszej kolejności należy kontaktować się korespondencyjnie (poprzez email, pocztę tradycyjna lub telefon) z Marc4u w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla wszystkich stron umowy.

Numer oferty:6910595186
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii