Nowoczesne ćwiczenia odchudzające TBC FAT BURNING (6911011280)

zakończona
19,98 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 4,00 zł
  • List priorytetowy 6,00 zł
  • lokalizacja: Internet, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • region producenta filmu: europa

1. Na dwóch płytach VCD znajdują się dwa pełne programy ćwiczeń. Każdy trwa 55 minut i rozpoczyna się rozgrzewką, która przygotowuje organizm do zasadniczej części ćwiczeń, a kończy się rozciąganiem i „wyciszeniem” mięśni. Osoby początkujące mogą rozpocząć ćwiczenia od nauki kroków podstawowych.
Oba zestawy ćwiczeń można wykonywać w domu. Prowadzi je wykwalifikowana instruktorka fitnessu. Zajęcia są dla każdego - na płytach z instruktorką ćwiczą dziewczyny, które amatorsko chodzą na tego typu zajęcia.
TBC - TOTAL BODY CONDITIONING
ĆWICZENIA KSZTAŁTUJĄCE SYLWETKĘ
Całościowy program treningowy ciała. Ćwiczenia te są świetne na początek, kiedy dopiero zaczynasz trening. Pobudzają do pracy wszystkie mięśnie i kształtują sylwetkę. TBC daje możliwość dostosowania stopnia trudności ćwiczeń do własnych możliwości.
FAT BURNING
ĆWICZENIA SPALAJĄCE TŁUSZCZ
Jest to taneczny dynamiczny układ kroków dla tych, którzy lubią się zmęczyć. Najważniejsze w tym rodzaju ćwiczeń jest utrzymanie równego wysokiego tempa. Jeśli nie dajesz rady – maszeruj, ale nie stój. Te ćwiczenia najskuteczniej wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej.


Płyty można odtwarzać na odtwarzaczu VCD lub DVD zgodnym z odczytem płyt VCD 2.0. Działają one również na komputerze. Minimalne parametry komputera: Pentium 266, 32 MB RAM, karta dźwiękowa, system operacyjny Windows 98/2000/XP/7

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List ekonomiczny 4,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6 dni roboczych
List priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
dodatkowe informacje