Nowele Wybrane - H.Sienkiewicz (6542467073)

zakończona
2,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
  • lokalizacja: Piekary Śląskie
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: używany
  • okres: pozytywizm

Nowele Wybrane - Henryk Sienkiewicz


Opis, streszczenie, recenzje:

Zaskakująca jest reporterska wręcz pasja wyzierająca z tych nowel. Popularność Sienkiewiczowskiej Trylogii każe nam myśleć o pisarzu jako o mistrzu wielkiej formy epickiej, Tymczasem nowele dowodzą umiejętności koncentrowania zdarzeń i budowania wyrazistej linii dramatycznej aż do jednoznacznego rozwiązania. Sienkiewicz nie cofa się ani przed brutalnością opisywanych realiów, ani przed rzadką w XIX-wiecznej nowelistyce ironią i dystansem wobec opisywanego świata.

Autor: Henryk Sienkiewicz
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Rok wydania: 2000
ISBN: 83-7180-317-6
Liczba stron: 534
Okładka: Miękka
Stan: Używana, Bardzo Dobry

Rozpocznij Licytację Już Dziś -
Taka Okazja Może Się Nie Powtórzyć !

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 10 1020 2368 0000 2102 0038 5906
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

W kręgu moich zainteresowań leży elektronika, optoelektronika, sprzęt komputerowy oraz książki. W życiu codziennym kieruję się życzliwością, szczerością i solidnością. Moje aukcję zawsze będą oparte na powyższych wartościach. Dołożę także wszelkich starań by przy licytowaniu przedmiotów i finalizowaniu transakcji mieli Państwo poczucie pewności, zadowolenia i bezpieczeństwa.

pozostałe informacje

Oferty należy czytać dokładnie i uważnie. Zawsze postaram się dawać maksimum informacji o sprzedawanym przedmiocie, jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości, nim rozpocznie się licytację, radzę zadać pytanie sprzedającemu. Dlatego skargi i zażalenia wynikające z nieuwagi kupującego nie będą rozpatrywane ! Nie ponoszę konsekwencji, ani odpowiedzialności (materialnych, prawnych, moralnych, itp.), jeśli zakupiony przedmiot w sposób niewłaściwego użytkowania lub niewiedzy kupującego spowodował jakiekolwiek straty lub uszkodzenia ! Jeżeli sprzedawany przedmiot jest uszkodzony (niesprawny) lub nie mam możliwości sprawdzenia go, to zostanie to w danej aukcji mocno zaakcentowane i podkreślone, co oznacza że tym silniejszy jest wydźwięk poprzednich dwóch podpunktów ! Oferty złożone przez osoby nie posiadające pełnej aktywacji konta automatycznie będą wycofywane ! Osoby mające małą ilość komentarzy pozytywnych lub małą skuteczność procentową komentarzy oraz początkujący Allegrowicze (bez komentarzy), proszeni są o potwierdzenie drogą elektroniczną lub telefoniczną chęci zakupu przedmiotu, jak również korzystania z przelewu jako formy płatności (nawet jeśli istnieje możliwość opłaty za pobraniem) ! Nie wysyłam przedmiotów na podstawie skanów lub kser wpłat, jedynym potwierdzeniem wpłaty jest jej zaksięgowanie na moim koncie ! Przedmioty wysyłane są poprzez Pocztę Polską. To oznacza, że koszty wysyłki obliczane są według cennika Poczty Polskiej, aktualnego, w dniu zawarcia transakcji (kupna przedmiotu lub zwycięstwa w licytacji). W wyjątkowych sytuacjach zastrzegam sobie prawo do wycofania przedmiotu lub wcześniejszego zakończenia licytacji. Po zakończeniu aukcji wyślę do kupującego informację o kosztach i sposobie realizacji przesyłki. Kupującego, z kolei proszę o potwierdzenie (ewentualnie podanie) numeru telefonu i adresu nadania przesyłki. To pozwoli na szybką i sprawną finalizację transakcji. Po otrzymaniu zakupionego przedmiotu, proszę kupującego o wystawienie komentarza, co pozwoli mi uzyskać pewność, że przesyłka dotarła bezproblemowo - cała i zdrowa. W przypadku nie otrzymania przesyłki lub wątpliwości związanych z zakupionym przedmiotem, proszę o kontakt, jestem otwarty na dialog i o ile nie pojawią się dodatkowe zastrzeżenia, nie będzie problemu z uzyskaniem ewentualnego zwrotu pieniędzy. Za wszelkie uwagi i pomoc merytoryczną dotyczącą wystawianych przeze mnie przedmiotów oraz za informację o zauważonych błędach i pomyłkach będę bardzo wdzięczny.