NOWE KLOCKI HAMULCOWE PRZÓD PRZEDNIE TRW TALENTO (6541928660)

zakończona
100,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
  • lokalizacja: Gliwice
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • strona zabudowy: przód
  • producent części: inny

Witamy na naszych aukcjach!

Firma Auto-Warwas zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Posiadamy liczne zamienniki europejskich producentów w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do zakupów!


Przedmiotem tej aukcji jest

NOWE PRZEDNIE KLOCKI HAMULCOWE FIRMY TRW AUTOMOTIV DO:

CITROËN C25 autobus (280_, 290_)

1.8 E (1987.07 - 1994.02); 1796 ccm - 69 KM/51 kW; Silnik: 169 (XM7T)

2.0 E (1981.09 - 1994.02); 1971 ccm - 79 KM/58 kW; Silnik: 170B (XN1T); 170A (XN1T)

1.9 D (1987.07 - 1994.02); 1905 ccm - 69 KM/51 kW; Silnik: D9B (XUD9A/U)

2.5 D (1985.10 - 1994.02); 2500 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: CRD93L (U25-661)

2.0 (1991.02 - 1994.02); 1971 ccm - 84 KM/62 kW; Silnik: 170C (XN1T)

2.5 D 4x4 (1987.01 - 1994.02); 2500 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: CRD93L (U25-661)

CITROËN C25 nadwozie pełne (280_, 290_)

2.0 (1991.02 - 1994.03); 1971 ccm - 84 KM/62 kW; Silnik: 170C (XN1T)

2.0 E (1981.09 - 1994.03); 1971 ccm - 79 KM/58 kW; Silnik: 170B (XN1T); 170A (XN1T)

CITROËN C25 platforma / podwozie (280_, 290_)

2.0 (1987.01 - 1994.03); 1971 ccm - 84 KM/62 kW; Silnik: 170C (XN1T)

FIAT DUCATO nadwozie pełne (280)

1.8 (1982.01 - 1988.10); 1783 ccm - 67 KM/49 kW; Silnik: 169 B

1.9 D (1988.01 - 1990.08); 1929 ccm - 71 KM/52 kW; Silnik: 149 B1.000

1.9 TD (1989.03 - 1990.08); 1929 ccm - 82 KM/60 kW; Silnik: 280 A1.000

2.0 (1985.07 - 1990.08); 1971 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 170 B

2.0 (1982.01 - 1990.08); 1971 ccm - 79 KM/58 kW; Silnik: XN 1T

2.5 D (1982.01 - 1990.08); 2500 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 8144.67; CRD93L (U25-661)

2.4 D (1982.01 - 1990.08); 2428 ccm - 72 KM/53 kW; Silnik: 8144.61

FIAT DUCATO nadwozie pełne (290)

2.0 4x4 (1990.06 - 1994.05); 1971 ccm - 86 KM/63 kW; Silnik: 170 D

FIAT DUCATO Panorama (280)

2.0 (1986.01 - 1990.08); 1971 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 170 B

1.9 TD (1989.03 - 1990.08); 1929 ccm - 82 KM/60 kW; Silnik: 280 A1.000

1.8 (1982.07 - 1988.12); 1783 ccm - 67 KM/51 kW

FIAT DUCATO Panorama (290)

2.0 (1990.07 - 1994.03); 1971 ccm - 84 KM/62 kW; Silnik: 170 D

2.5 D (1990.07 - 1994.03); 2500 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 8144.67

2.5 TD (1990.08 - 1994.03); 2500 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: 8140.27

2.5 D 4x4 (1990.07 - 1994.03); 2500 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 8144.67

1.9 D (1990.07 - 1994.03); 1929 ccm - 71 KM/52 kW; Silnik: 149 B1.000

2.0 4x4 (1990.06 - 1994.05); 1971 ccm - 86 KM/63 kW; Silnik: 170 D

FIAT DUCATO platforma / podwozie (280)

1.9 TD (1989.03 - 1990.08); 1929 ccm - 82 KM/60 kW; Silnik: 280 A1.000

FIAT DUCATO platforma / podwozie (290)

2.0 4x4 (1990.06 - 1994.05); 1971 ccm - 86 KM/63 kW; Silnik: 170 D

FIAT TALENTO autobus (290)

1.9 D (290UEHK) (1989.03 - 1994.03); 1929 ccm - 71 KM/52 kW; Silnik: 149 B1.000

2.0 (290UEH4) (1989.03 - 1994.03); 1971 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 170 B

FIAT TALENTO nadwozie pełne (290)

1.9 D (290UK) (1989.03 - 1994.03); 1929 ccm - 71 KM/52 kW; Silnik: 149 B1.000

2.0 (290U4) (1989.03 - 1994.03); 1971 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 170 B

FIAT TALENTO platforma / podwozie (290)

1.9 D (290UAK, 290UTK) (1989.03 - 1994.03); 1929 ccm - 71 KM/52 kW; Silnik: 149 B1.000

2.0 (290UA4) (1989.03 - 1994.03); 1971 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 170 B

PEUGEOT J5 autobus (280P)

2.5 D (1981.09 - 1990.09); 2498 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: CRD93 (U25/661)

2.0 (1981.09 - 1990.09); 1971 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 170B (XN1T)

PEUGEOT J5 autobus (290P)

1.9 D (1990.10 - ???); 1905 ccm - 70 KM/51 kW; Silnik: D9B (XUD9A)

2.0 (1990.10 - ???); 1971 ccm - 84 KM/62 kW; Silnik: 170D (XN1TACP)

2.5 D 4x4 (1990.10 - ???); 2500 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: CRD93 (U25/661)

2.5 D (1990.10 - ???); 2500 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: CRD93 (U25/661)

PEUGEOT J5 nadwozie pełne (280L)

1.8 (1983.01 - 1988.11); 1796 ccm - 69 KM/51 kW; Silnik: 169B (XM7T)

PEUGEOT J5 nadwozie pełne (290L)

2.5 D 4x4 (1990.10 - ???); 2500 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: CRD93 (U25/661)

1.9 D (1990.10 - ???); 1905 ccm - 70 KM/51 kW; Silnik: D9B (XUD9A)

PEUGEOT J5 platforma / podwozie (280L)

2.5 D (1981.09 - 1990.09); 2500 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: CRD93 (U25/661)

2.0 (1983.01 - 1988.11); 1971 ccm - 79 KM/58 kW; Silnik: 170 (XN1T)

2.0 (1986.01 - 1988.11); 1971 ccm - 75 KM/55 kW; Silnik: 170B (XN1T)

PEUGEOT J5 platforma / podwozie (290L)

2.5 D (1990.10 - ???); 2500 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: CRD93 (U25/661)

2.0 (1990.10 - ???); 1971 ccm - 84 KM/62 kW; Silnik: 170D (XN1TACP)

2.5 D 4x4 (1990.10 - ???); 2500 ccm - 73 KM/54 kW; Silnik: CRD93 (U25/661)

1.9 D (1990.10 - ???); 1905 ccm - 70 KM/51 kW; Silnik: D9B (XUD9A)


Odpowiedniki:
CITROËN 95624970
CITROËN 95667764
CITROËN ZF09937786
CITROËN ZF09938205
FIAT 9940092
FIAT 9941207
FIAT 9945070
PEUGEOT 424833
PEUGEOT 425054
PEUGEOT 425099
PEUGEOT 425106
Zobacz nasze inne aukcje

Kontakt

AUTO-WARWAS
Małgorzata Warwas
ul. Jana Śliwki 11, 44-100 Gliwice
REGON: 240760570
NIP: 631-102-21-42

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9.00-17.00

508 753 746
autowarwas@op.pl
3105817

Wysyłka

Wszystkie zakupione części wysyłamy firmą kurierską DPD w ciągu 48h po zakończeniu aukcji.

Płatność

Przy odbiorze (wysyłka za pobraniem, odbiór osobisty) lub przelewem na konto:

Bank Millenium
09 1160 2202 0000 0001 7602 8676

Gwarancja i reklamacje

Wszystkie części sprzedawane w naszej firmie są nowe, objęte 12 miesięczną gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest montaż w uprawnionym do tego serwisie samochodowym oraz dokument zakupu.

Reklamacja musi zostać zgłoszona w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, warunkiem jest przedłożenie dokumentu zakupu oraz zaświadczenia serwisu samochodowego lub stacji diagnostycznej o stwierdzonej wadzie towaru.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, reklamowany towar należy odesłać bez pobrania na adres firmy, w momencie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji odsyłamy nowy towar lub zwracamy pieniądze na konto bankowe.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
zwrot towaru wraz z dokumentem zakupu w terminie do 14 dni, koszt przesyłki ponosi Kupujący

reklamacje

Wszystkie części sprzedawane w naszej firmie są nowe, objęte 12 miesięczną gwarancją producenta. Warunkiem gwarancji jest montaż w uprawnionym do tego serwisie samochodowym oraz dokument zakupu. Reklamacja musi zostać zgłoszona w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, warunkiem jest przedłożenie dokumentu zakupu oraz zaświadczenia serwisu samochodowego lub stacji diagnostycznej o stwierdzonej wadzie towaru. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, reklamowany towar należy odesłać bez pobrania na adres firmy, w momencie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji odsyłamy nowy towar lub zwracamy pieniądze na konto bankowe.