Nowe kalosze Mel by MELISSA * 35/36 (6483881908)

zakończona
120,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • lokalizacja: Kościelisko
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • bohater: brak
 • płeć: dziewczynki
 • dostawa z Polski: tak
 • stan: nowy
 • rozmiar: 36.00
 • marka: Mel by Melissa
 • materiał: guma
 • kolor: odcienie żółtego i złota, odcienie czerwieni

*** ORYGINALNE KALOSZE MEL by MELISSA ***

*** Nowe ***

***

Rozmiar na bucie to 37, ale ten model ma zaniżoną numerację, będzie pasował na stopę w rozmiarze 35/36, dlatego wystawiam jako rozmiar 36.

Wkładka ma 21,5- 21,9cm.

Bardzo wygodne, wykonane ze specjalnego tworzywa mel-flex.

Stan produktu:

nowe

Zdjęcia:

***
***

W związku z wyjazdem na wakacje wysyłka 29 sierpnia!

***
***

Odbiór osobisty mile widziany.

W przypadku pytań proszę pisać lub dzwonić.

Możliwość rezygnacji z zakupu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Do każdego zakupu dołączam paragon fiskalny. Na życzenie mogę wystawić rachunek.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 28,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Dorota Oleś prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ROK PO ROKU, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacja o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki. NIP: 734-271-05-30, REGON: 491986839 Siedziba firmy / adres korespondencyjny / adres składania reklamacji: ul. Strzelców Podhalańskich 2a/7, 34-511 Kościelisko e-mail: rokporoku@interia.pl, strona internetowa: www.rok-po-roku.pl,

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
ROK po ROKU, Dorota Oleś
ul. Strzelców Podhalańskich 2a/7
34-511 Kościelisko
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: rokporoku@interia.pl. Wzór oświadczenia wysyłam na maila. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Kupującemu koszt odesłania Towaru do wysokości najniższego oferowanego kosztu wysyłki dla danego przedmiotu. W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący jest odpowiedzialny za zmniejszenie wartości zwracanego towaru będącą wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy w jaki byłoby to możliwe w przypadku osobistego odbioru towaru. Kupujący odpowiada także za bezpieczny transport towaru do momentu odbioru jej przez Sprzedającego lub osobę upoważnioną.

reklamacje

Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną. Odpowiedzialność Sprzedawcy za niezgodność towaru z opisem trwa zgodnie z zasadami rękojmi kodeksu cywilnego przez okres 24 miesięcy od daty zakupu w przypadku rzeczy nowych oraz 12 miesięcy w przypadku rzeczy używanych. Zgodnie z art. 557 §1 kodeksu cywilnego Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy. Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem: rokporoku@interia.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.