NOWA POMPA WODY SCENIC LAGUNA 1.4 1.6 AIRTEX (6541885697)

zakończona
114,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
  • lokalizacja: Gliwice
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowe
  • producent części: inny

Witamy na naszych aukcjach!

Firma Auto-Warwas zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Posiadamy liczne zamienniki europejskich producentów w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do zakupów!


Przedmiotem tej aukcji jest

POMPY FIRMY AIRTEX POSIADAJĄ 3 LETNIĄ GWARANCJĘ BEZ LIMITU KILOMETRÓW

POMPA WODY FIRMY AIRTEX DO:

DACIA LOGAN

1.6 16V (LS0M) (2006.02 - ???); 1598 ccm - 105 KM/77 kW; Silnik: K4M 690

DACIA LOGAN MCV

1.6 16V (2007.02 - ???); 1598 ccm - 105 KM/77 kW; Silnik: K7M 690

NISSAN KUBISTAR (X76)

1.6 16V (2003.08 - ???); 1598 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4M 752

RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_)

1.6 16V (KR0B) (2008.02 - ???); 1598 ccm - 112 KM/82 kW; Silnik: K4M 800

RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

1.6 16V (CB0T, CB0H) (1998.09 - ???); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 708; K4M 748

1.4 16V (B/CB0L) (1999.10 - 2000.08); 1390 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4J 712; K4J 713

1.4 16V (B/CB0P) (2000.08 - ???); 1390 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: K4J 700; K4J 712; K4J 713

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1)

1.6 16V (2005.06 - ???); 1598 ccm - 88 KM/65 kW; Silnik: K4M 804

1.6 16V (2005.06 - ???); 1598 ccm - 112 KM/82 kW; Silnik: K4M 800; K4M 801

1.4 16V (2005.06 - ???); 1390 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: K4J 780

RENAULT GRAND SCÉNIC (JM0/1_)

1.6 (2004.04 - ???); 1598 ccm - 113 KM/83 kW; Silnik: K4M 761; K4M 782

RENAULT KANGOO

1.6 16V (2008.02 - ???); 1598 ccm - 106 KM/78 kW

RENAULT KANGOO (KC0/1_)

1.6 16V (2001.06 - ???); 1598 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4M 752; K4M 750; K4M 753

1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) (2001.10 - ???); 1598 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4M 750; K4M 752; K4M 753

RENAULT KANGOO Express

1.6 16V (2008.02 - ???); 1598 ccm - 106 KM/78 kW

RENAULT KANGOO Express (FC0/1_)

1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) (2001.10 - ???); 1598 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4M 750; K4M 752; K4M 753

1.6 16V (2001.10 - ???); 1598 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4M 752

RENAULT LAGUNA (B56_, 556_)

1.6 16V (B568, B561) (1997.11 - 2001.03); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 720; K4M 724

RENAULT LAGUNA Grandtour (K56_)

1.6 16V (K568) (1997.11 - 2001.03); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 724; K4M 720

RENAULT LAGUNA II (BG0/1_)

1.6 16V (BG0A, BG0L) (2001.03 - ???); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 710; K4M 711; K4M 714

RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)

1.6 16V (KG0A, KG0L) (2001.03 - ???); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 710; K4M 711; K4M 714

RENAULT MEGANE Cabriolet (EA0/1_)

1.6 16V (EA0B, EA04, EA11) (1999.03 - ???); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 700; K4M 701; K4M 708

1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) (1999.03 - ???); 1390 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4J 714; K4J 750

RENAULT MEGANE Classic (LA0/1_)

1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) (1999.03 - ???); 1390 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4J 714; K4J 750

1.6 16V (La04, LA11, LA0B, LA1C, LA1J) (1999.03 - ???); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 700; K4M 701; K4M 708

RENAULT MEGANE Coach (DA0/1_)

1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) (1999.03 - 2003.08); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 700; K4M 701; K4M 708

1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) (1999.03 - 2003.08); 1390 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4J 714; K4J 750

RENAULT MEGANE Grandtour (KA0/1_)

1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) (1999.03 - ???); 1390 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4J 714; K4J 750

1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) (1999.03 - ???); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 700; K4M 701; K4M 704; K4M 708

RENAULT MEGANE I (BA0/1_)

1.6 16V (BA11, BA04, BA0B, BA1J) (1999.03 - ???); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 700; K4M 701; K4M 704; K4M 708

1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) (1999.03 - ???); 1390 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4J 714; K4J 750

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)

1.4 16V (BM0B, CM0B) (2002.11 - ???); 1390 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: K4J 730; K4J 740

1.6 16V (BM0C, CM0C) (2002.11 - ???); 1598 ccm - 113 KM/83 kW; Silnik: K4M 760

1.4 16V (2003.10 - ???); 1390 ccm - 82 KM/60 kW; Silnik: K4J 732

RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)

1.6 (2003.09 - ???); 1598 ccm - 113 KM/83 kW; Silnik: K4M 760; K4M 761

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_)

1.4 (2003.08 - ???); 1390 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: K4J 730; K4J 740

1.6 (2003.08 - ???); 1598 ccm - 113 KM/83 kW; Silnik: K4M 760; K4M 761

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_)

1.4 (2003.09 - ???); 1390 ccm - 82 KM/60 kW; Silnik: K4J 732

1.4 (2003.09 - ???); 1390 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: K4J 730; K4J 740

1.6 (2003.09 - ???); 1598 ccm - 113 KM/83 kW; Silnik: K4M 760; K4M 761

RENAULT MODUS (F/JP0_)

1.6 (2004.12 - ???); 1598 ccm - 88 KM/65 kW; Silnik: K4M 792; K4M 794

1.6 (JP0B) (2004.12 - ???); 1598 ccm - 112 KM/82 kW; Silnik: K4M 790; K4M 791

1.4 (JP01, JP0J) (2004.12 - ???); 1390 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: K4J 770

RENAULT SCÉNIC I (JA0/1_)

1.6 16V (JA0B, JA04, JA11) (1999.09 - 2003.08); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 700; K4M 701; K4M 704; K4M 708

1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) (1999.09 - 2003.08); 1390 ccm - 95 KM/70 kW; Silnik: K4J 714; K4J 750

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_)

1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) (2003.06 - ???); 1598 ccm - 113 KM/83 kW; Silnik: K4M 761; K4M 782

1.4 (2003.06 - ???); 1390 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: K4J 730

1.6 16V (2007.01 - ???); 1598 ccm - 112 KM/82 kW; Silnik: K4M 812

RENAULT THALIA (LB0/1/2_)

1.4 16V (2000.08 - ???); 1390 ccm - 98 KM/72 kW; Silnik: K4J 712

1.6 16V (2002.04 - ???); 1598 ccm - 107 KM/79 kW; Silnik: K4M 740


Odpowiedniki:
DACIA 8200428447
DACIA 8200582675
NISSAN 21010-00QAA
NISSAN 21010-46001
RENAULT 7700105176
RENAULT 7700105378
RENAULT 7700274330
RENAULT 8200146297
RENAULT 8200428447
RENAULT 8200582675
Zobacz nasze inne aukcje

Kontakt

AUTO-WARWAS
Małgorzata Warwas
ul. Jana Śliwki 11, 44-100 Gliwice
REGON: 240760570
NIP: 631-102-21-42

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9.00-17.00

508 753 746
autowarwas@op.pl
3105817

Wysyłka

Wszystkie zakupione części wysyłamy firmą kurierską DPD w ciągu 48h po zakończeniu aukcji.

Płatność

Przy odbiorze (wysyłka za pobraniem, odbiór osobisty) lub przelewem na konto:

Bank Millenium
09 1160 2202 0000 0001 7602 8676

Gwarancja i reklamacje

Wszystkie części sprzedawane w naszej firmie są nowe, objęte 12 miesięczną gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest montaż w uprawnionym do tego serwisie samochodowym oraz dokument zakupu.

Reklamacja musi zostać zgłoszona w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, warunkiem jest przedłożenie dokumentu zakupu oraz zaświadczenia serwisu samochodowego lub stacji diagnostycznej o stwierdzonej wadzie towaru.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, reklamowany towar należy odesłać bez pobrania na adres firmy, w momencie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji odsyłamy nowy towar lub zwracamy pieniądze na konto bankowe.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
zwrot towaru wraz z dokumentem zakupu w terminie do 14 dni, koszt przesyłki ponosi Kupujący

reklamacje

Wszystkie części sprzedawane w naszej firmie są nowe, objęte 12 miesięczną gwarancją producenta. Warunkiem gwarancji jest montaż w uprawnionym do tego serwisie samochodowym oraz dokument zakupu. Reklamacja musi zostać zgłoszona w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, warunkiem jest przedłożenie dokumentu zakupu oraz zaświadczenia serwisu samochodowego lub stacji diagnostycznej o stwierdzonej wadzie towaru. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, reklamowany towar należy odesłać bez pobrania na adres firmy, w momencie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji odsyłamy nowy towar lub zwracamy pieniądze na konto bankowe.