NOWA POMPA WODY AVANTIME ESPACE 2.2 2.5 AIRTEX (6541914746)

zakończona
117,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
  • lokalizacja: Gliwice
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • producent części: inny

Witamy na naszych aukcjach!

Firma Auto-Warwas zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Posiadamy liczne zamienniki europejskich producentów w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do zakupów!


Przedmiotem tej aukcji jest

POMPY FIRMY AIRTEX POSIADAJĄ 3 LETNIĄ GWARANCJĘ BEZ LIMITU KILOMETRÓW



POMPA WODY FIRMY AIRTEX DO:
NISSAN INTERSTAR autobus (X70)

dCI 90 (2002.07 - ???); 2188 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: G9T 722

dCi 120 (2002.07 - ???); 2463 ccm - 115 KM/84 kW; Silnik: G9U 720

NISSAN INTERSTAR nadwozie pełne (X70)

dCI 90 (2002.07 - ???); 2188 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: G9T 722

dCi 120 (2002.07 - ???); 2463 ccm - 115 KM/84 kW; Silnik: G9U 720

NISSAN PRIMASTAR autobus (X83)

dCi 140 (2003.07 - ???); 2463 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: G9U 730

NISSAN PRIMASTAR nadwozie pełne (X83)

dCi 140 (2003.07 - ???); 2463 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: G9U 730

OPEL MOVANO Combi (J9)

2.2 DTI (2000.09 - ???); 2188 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: G9T 720

2.5 DTI (2001.10 - ???); 2463 ccm - 115 KM/84 kW; Silnik: G9U 720

OPEL MOVANO nadwozie pełne (F9)

2.2 DTI (2000.09 - ???); 2188 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: G9T 720

2.5 DTI (2001.10 - ???); 2463 ccm - 115 KM/84 kW; Silnik: G9U 754; G9U 720

OPEL MOVANO platforma / podwozie (U9, E9)

2.2 DTI (2000.09 - ???); 2188 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: G9T 720

2.5 DTI (2001.10 - ???); 2463 ccm - 115 KM/84 kW; Silnik: G9U 754; G9U 720

OPEL MOVANO wywrotka (H9)

2.2 DTI (2000.09 - ???); 2188 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: G9T 720

OPEL VIVARO Combi (J7)

2.5 DTI (2003.05 - ???); 2463 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: G9U 730

OPEL VIVARO nadwozie pełne (F7)

2.5 DTI (2003.05 - ???); 2463 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: G9U 730

RENAULT AVANTIME (DE0_)

2.2 dCi (DE01) (2002.05 - 2003.05); 2188 ccm - 150 KM/110 kW; Silnik: G9T 712

RENAULT ESPACE III (JE0_)

2.2 dCi (JE0K) (2000.10 - 2002.10); 2188 ccm - 130 KM/95 kW; Silnik: G9T 710; G9T 642

RENAULT ESPACE IV (JK0/1_)

2.2 dCi (JK0HA6, JK0HC6, JK0HAB, JK0HCB) (2002.11 - ???); 2188 ccm - 150 KM/110 kW; Silnik: G9T 742; G9T 743

RENAULT LAGUNA II (BG0/1_)

2.2 dCi (BG0F) (2001.10 - ???); 2188 ccm - 150 KM/110 kW; Silnik: G9T 702; G9T 700

RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)

2.2 dCi (KG0F) (2001.10 - ???); 2188 ccm - 150 KM/110 kW; Silnik: G9T 702

RENAULT MASTER II autobus (JD/ND)

2.2 dCI 90 (2000.09 - ???); 2188 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: G9T 722; G9T 720; G9T 750

2.5 dCi 120 (2001.10 - ???); 2463 ccm - 115 KM/84 kW; Silnik: G9U 720; G9U 754

RENAULT MASTER II nadwozie pełne (FD)

2.2 dCI 90 (2000.09 - ???); 2188 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: G9T 722; G9T 720; G9T 750

2.5 dCi 120 (2001.10 - ???); 2463 ccm - 115 KM/84 kW; Silnik: G9U 720; G9U 754

RENAULT MASTER II platforma / podwozie (ED/HD/UD)

2.2 dCI 90 (2000.09 - ???); 2188 ccm - 90 KM/66 kW; Silnik: G9T 722; G9T 720; G9T 750

2.5 dCi 120 (2001.10 - ???); 2463 ccm - 115 KM/84 kW; Silnik: G9U 720; G9U 754

RENAULT MASTER III autobus (JD)

2.5 dCi 100 (JDCV) (2003.10 - ???); 2463 ccm - 99 KM/73 kW; Silnik: G9U 754

RENAULT MASTER III nadwozie pełne (HD, FD)

2.5 dCi 100 (HD0U, FD0U, HD0V, FD0V) (2003.10 - ???); 2463 ccm - 99 KM/73 kW; Silnik: G9U 754

RENAULT MASTER III platforma / podwozie (ED, UD)

2.5 dCi 100 (ED4V, ED8V) (2003.10 - ???); 2463 ccm - 99 KM/73 kW; Silnik: G9U 754

RENAULT TRAFIC II autobus (JL)

2.5 dCi 135 (JL0D) (2003.05 - ???); 2464 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: G9U 730

RENAULT TRAFIC II nadwozie pełne (FL)

2.5 dCi 135 (FL0D) (2003.05 - ???); 2464 ccm - 135 KM/99 kW; Silnik: G9U 730

RENAULT VEL SATIS (BJ0_)

2.2 dCi (BJ0E) (2002.06 - ???); 2188 ccm - 150 KM/110 kW; Silnik: G9T 702

2.2 dCi (2004.09 - ???); 2188 ccm - 140 KM/102 kW; Silnik: G9T 600; G9T 700; G9T 606

2.2 dCi (BJOH) (2004.04 - ???); 2188 ccm - 116 KM/85 kW; Silnik: G9T 600

Odpowiedniki:
NISSAN 21010-00QAD
OPEL 4401595
OPEL 4506045
RENAULT 7701472625
RENAULT 7701474190
RENAULT 8200129206
RENAULT 8201013780
Zobacz nasze inne aukcje

Kontakt

AUTO-WARWAS
Małgorzata Warwas
ul. Jana Śliwki 11, 44-100 Gliwice
REGON: 240760570
NIP: 631-102-21-42

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9.00-17.00

508 753 746
autowarwas@op.pl
3105817

Wysyłka

Wszystkie zakupione części wysyłamy firmą kurierską DPD w ciągu 48h po zakończeniu aukcji.

Płatność

Przy odbiorze (wysyłka za pobraniem, odbiór osobisty) lub przelewem na konto:

Bank Millenium
09 1160 2202 0000 0001 7602 8676

Gwarancja i reklamacje

Wszystkie części sprzedawane w naszej firmie są nowe, objęte 12 miesięczną gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest montaż w uprawnionym do tego serwisie samochodowym oraz dokument zakupu.

Reklamacja musi zostać zgłoszona w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, warunkiem jest przedłożenie dokumentu zakupu oraz zaświadczenia serwisu samochodowego lub stacji diagnostycznej o stwierdzonej wadzie towaru.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, reklamowany towar należy odesłać bez pobrania na adres firmy, w momencie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji odsyłamy nowy towar lub zwracamy pieniądze na konto bankowe.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
zwrot towaru wraz z dokumentem zakupu w terminie do 14 dni, koszt przesyłki ponosi Kupujący

reklamacje

Wszystkie części sprzedawane w naszej firmie są nowe, objęte 12 miesięczną gwarancją producenta. Warunkiem gwarancji jest montaż w uprawnionym do tego serwisie samochodowym oraz dokument zakupu. Reklamacja musi zostać zgłoszona w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, warunkiem jest przedłożenie dokumentu zakupu oraz zaświadczenia serwisu samochodowego lub stacji diagnostycznej o stwierdzonej wadzie towaru. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, reklamowany towar należy odesłać bez pobrania na adres firmy, w momencie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji odsyłamy nowy towar lub zwracamy pieniądze na konto bankowe.