NOWA ATRAPA W ZDERZAKU LEWA AUDI A6 C6 2004-2008 (6542224108)

zakończona
19,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
 • lokalizacja: Jelenia Góra
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

MOJE AUKCJE | KOMENTARZE | DODAJ DO ULUBIONYCH | O MNIE

email: poczta@autoklamoty.p­l

gg: 45147437
gg: 45144088
Tel : +48 501 541 503

58-508 Jelenia Góra
Dąbrowica 56

Godziny otwarcia:
pon - pt : 8-17
sobota : 9-14

Numer konta oraz dane do przelewu otrzymają państwo w e-mail'u od Allegro.pl po złożeniu swojej oferty na wybranej aukcji.

Wszystkie przedmioty wysyłane są za pośrednictwem Firmy kurierskiej
"777"
Dzień po wysyłce pod nr infolinii możesz uzyskać informację o numerze listu przewozowego, co pozwala na bieżącą kontrolę położenia przesyłki na stronie internetowej siodemka.com Kupując na kilku moich aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz.
Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu są rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.

Przedstawione zdjęcia są podglądowe.

LEWA=STRONA KIEROWCY PRAWA=STRONA PASAZERA

Przedmiotem aukcji jest:

ATRAPA W ZDERZAKU
STRONA: LEWA
PODMODEL: BENZYNA
Z OTWOREM NA HALOGEN

OKRES ZASTOSOWANIA: 05.2004-04.2008
NUMER ORYGINAŁU: 4F0 807 681 A 01C

POTRZEBUJESZ INNYCH CZĘŚCI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI LUB ZAJRZYJ NA INNE NASZE AUKCJE


Kupione Cześci w naszym sklepie są fabrycznie nowe i nigdy nie były montowane w żadnym aucie.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 16124013011111001026290781
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Sprzedawcą zarejestrowanym na koncie AUTOKLAMOTY jest: AUTOKLAMOTY s.c. E.W. Szwed Dąbrowica 56 58-508 Jelenia Góra REGON: 021043250 NIP: 611-267-80-70 tel.: 501-541-503 adres e-mail: poczta@autoklamoty.pl Nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej gwarantuje szybką i kompleksową pomoc w zakresie doboru części motoryzacyjnych.

kontakt

 • 501541503
  Godziny pracy Sprzedawcy: poniedziałek- piątek: 8.00-17.00 sobota: 9.00-14.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
ZWROTY Zgodnie z przepisami Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać do Sprzedającego w wyżej wskazanym terminie na jego adres bądź też wysłać je Sprzedającemu drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany wyżej. Jeżeli skorzystają Państwo z tej drugiej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku - pocztą elektroniczną. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Zwracany towar należy odesłać na adres Sprzedawcy razem z dowodem zakupu (oryginalny paragon lub kopia faktury) niezwłocznie, na przykład wraz z oświadczeniem o odstąpieniu, nie później jednak niż w terminie 14 dni od wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy nadanie rzeczy przed jego upływem. Do oświadczenia o odstąpieniu warto dołączyć informację o nicku konta Allegro, z którego dokonywany był zakup, numerze zamówienia oraz ewentualnie numerem rachunku bankowego na który ma zostać zwrócona kwota, co przyspiesza procedurę zwrotu. Sprzedawca po odstąpieniu od umowy zwraca Kupującemu cenę zwracanego towaru wraz z kosztem wysyłki do Kupującego najtańszym sposobem ( bez względu na sposób wysyłki wybrany przez Kupującego). Kupujący ponosi koszt odesłania zwracanego towaru do Sprzedawcy. Sprzedawca zwraca pieniądze w sposób, w jaki Kupujący dokonał płatności,chyba że Kupujący wyrazi zgodę na zwrot pieniędzy na konto Kupującego. Zwrot pieniędzy nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu przez Sprzedawcę zwracanego towaru, nie później jednak niż w terminie 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru. Przed odesłaniem paczki do Sprzedawcy najlepiej się z nim skontaktować e-mailem w celu ustalenia szczegółów zwrotu.

reklamacje

REKLAMACJE Kupującemu przysługuje prawo reklamowania wadliwego towaru stosownie do obowiązujących przepisów. W celu skorzystania z tych uprawnień warto skontaktować się ze Sprzedawcą w celu ustalenia procedury reklamacyjnej, w szczególności ustalenia sposobu postępowania Sprzedawcy w razie uwzględnienia reklamacji (np. naprawa towaru, wymiana na nowy). Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, Kupujący może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, oświadczenia te złożyć należy na piśmie lub drogą elektroniczną za pośrednictwem maila (jeżeli skorzystają Państwo z tej drugiej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku - pocztą elektroniczną). Kupujący w przypadku reklamacji zobowiązany jest odesłać rzecz wadliwą sprzedawcy. Koszt odesłania najtańszą drogą zostanie Kupującemu zwrócony po uwzględnieniu reklamacji. Sprzedawca bez zbędnej zwłoki, po zbadaniu rzeczy, może jednak, jeżeli nie powoduje to nadmiernych niedogodności dla kupującego, zamiast uwzględnienia żądania kupującego, wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunąć. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady. Kupujący nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna. Wszelkie zwroty i przesyłki wysłane na koszt Sprzedawcy nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne pisemne ustalenia.

pozostałe informacje

WYSYŁKA TOWARU Wysyłka paczek odbywa się tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku. Towar jest wysyłany zwykle tego samego dnia, gdy do godz. 12.00 nastąpi zaksięgowanie wpłaty, dokonanie płatności w systemie PayU lub wybór opcji płatność za pobranie (przy odbiorze), nie później niż w terminie 3 dni roboczych od tych zdarzeń. Paczki wysyłane są firmą kurierską „DPD” lub „K-EX” Przy wysyłce paczki firmą kurierską niezbędny jest telefon kontaktowy do adresata. Znacznie przyspiesza to doręczenie paczki a czasami bez niego takie doręczenie jest niemożliwe. Dlatego przypominamy o aktualizacji danych w profilu Allegro a jeżeli paczka ma być wysłana na inny adres - o podanie telefonu kontaktowego adresata (najlepiej komórkowy). Jeżeli w odpowiednim polu formularza pozakupowego Kupujący nie wskaże innego adresu dostarczenia towaru - zostanie on wysłany na adres Kupującego z profilu Allegro. Dla zmiany adresu doręczenia paczki na inny niż adres Kupującego zdefiniowany w profilu Allegro nie jest wystarczające podanie go w tytule przelewu, danych do faktury albo w inny sposób. Dane osobowe Kupującego udostępnienie przez system Allegro Sprzedającemu do realizacji umowy - w tym imię i nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu nie są udostępniane innym podmiotom dla jakichkolwiek celów, w tym celów marketingowych. Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, żądania ich korekty lub uzupełnienia oraz ich usunięcia.