NOVEMBERS DOOM - AMID ITS HALLOWED MIRTH (CD) (7062276333)

zakończona
53,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony priorytetowy 10,00 zł
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Dane do przelewu:
  • Numer: 87 1030 0019 0109 8530 0024 9205
  • Bank: Bank Handlowy w Warszawie S.A.

NOVEMBERS DOOM - AMID ITS HALLOWED MIRTH (CD)

Płyta nowa, oryginalna, zafoliowana.

THE END RECORDS

kraj: USA
gatunek: DEATH/DOOM METAL
Tracklist:
01. Aurora's Garden
02. Amour Of The Harp
03. Tears Of The Beautiful
04. My Agony, My Ecstasy
05. Bestow My Demise
06. Chorus Of Jasmine
07. Dance Of The Leaves
08. Sadness Rains
09. A Dirge Of Sorrow
BONUS TRACKS:
10. Nothing Earthly To Save The Thrill
11. Seasons Of Frost
12. Scarification
13. Winter Solstice
14. Mammaliferous Earth
15. Crown Of Thorns


NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM. TYLKO WPŁATA NA KONTO PRZEZ PAYU LUB ZWYKŁYM PRZELEWEM.

NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO.

Do zakupionych przedmiotów doliczony zostanie koszt pakowania i przesyłki, określony w cenniku dostaw w zakładce "Dostawa i płatność".

UWAGA ! W związku z dużymi opóźnieniami w dostarczaniu przesyłek przez pocztę zdecydowanie rekomendujmy wybór przesyłki kurierskiej. Nie odpowiadamy za opóźnienia Poczty Polskiej !

Sprawdź inne moje aukcje !

Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Do każdego zakupu wystawiam paragon fiskalny lub fakturę VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT proszę o podanie danych firmy wraz z numerem NIP po zakończonej aukcji. Przesyłki wysyłam max w 48h od otrzymania przelewu. NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM. ODBIÓR OSOBISTY NIE JEST MOŻLIWY. WSZYSTKIE AUKCJE MAJĄ CHARAKTER WYŁĄCZNIE WYSYŁKOWY.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Wielka Płyta
Pasaż Ursynowski 1/60A
02-784 Warszawa
Dodatkowe informacje

 Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod  adresem allegro@wielkaplyta.pl , lub w formie pisemnej na adres  Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:  imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy  stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem  żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający  rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w  prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany  przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.  Reklamacje przyjmujemy na adres: Wielka Płyta, ul. Pasaż Ursynowski 1/60A, 02-784 Warszawa.  Wraz z reklamowanym produktem prosimy dołączyć: dowód zakupu , opis usterki , dane kontaktowe wraz z adresem email oraz numerem  telefonu .

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Wielka Płyta
Ul. Pasaż Ursynowski 1/60A
02-784 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Sprzedawca umożliwia zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni od daty zakupu. W tym terminie Kupujący powinien zgłosić (poprzez e-mail, list polecony) chęć dokonania zwrotu i w terminie 14 dni od tego zgłoszenia powinien zwracany towar odesłać lub dostarczyć w inny sposób do siedziby Sprzedawcy. Koszty związane ze zwrotem produktu ponosi Kupujący. Sprzedawca niezwłocznie (w terminie nie późniejszym niż 14 dni) dokona sprawdzenia zwracanego towaru i - w przypadku zwrotu spełniającego ustawowe kryteria - dokona zwrotu należności zgodnie z podanymi przez Kupującego danymi (rachunek bankowy, zwrot gotówką, inne metody zwrotu środków). 


Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; - w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; - w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; - w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; - zawartej w drodze aukcji publicznej; - o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
WielkaPlytaPL
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1178

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Internetowa sprzedaż płyt vinylowych, cd oraz dvd i blu-ray z muzyką Heavy-Metal. Oferta obejmuje tylko produkty nowe i oryginalne. Wszystkie pochodzą z oficjalnej dystrybucji krajowej lub zagranicznej i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Nie oferuję żadnych eco-packów, ani produktów typu "oryginalne" ukraińskie wydania. 

DANE DO PRZELEWU: 

Wielka Płyta 

Numer konta: 87 1030 0019 0109 8530 0024 9205 

Bank: Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Pozostałe informacje

WITAJ !

OTO INFORMACJE I KILKA PROSTYCH ZASAD KTÓRE UŁATWIĄ NAM WSPÓŁPRACĘ :)

Sprzedaję  tylko produkty nowe i oryginalne. Wszystkie pochodzą z oficjalnej dystrybucji krajowej lub zagranicznej i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Nie oferuję żadnych eco-packów, ani produktów typu "oryginalne" ukraińskie wydania.

WYSYŁKA TOWARU:

Towar wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Poczta -  wyłącznie przesyłkami poleconymi priorytetowymi. Przesyłki wysyłam wyłącznie w dni robocze, max w ciągu 48h od otrzymania przelewu.

NIE  WYSYŁAM ZA POBRANIEM. TYLKO WPŁATA NA KONTO ZWYKŁYM PRZELEWEM LUB PRZEZ PAYU. NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO.

Wysyłany  towar jest dokładnie zabezpieczony przed uszkodzeniami. Płyty CD i DVD zabezpieczam folią bąbelkową oraz dodatkową warstwą tektury.

Płyty winylowe pakowane są w twardy karton i ew. dodatkowo zabezpieczone mocnymi tekturowymi wkładkami.

Do  każdego zamówienia dołączony jest paragon fiskalny, na życzenie klienta wystawiam fakturę VAT - w tym przypadku proszę o podanie danych po zakończonej aukcji.

Każda  reklamację rozpatruję indywidualnie, jeśli otrzymany towar nie zgadza się z opisem proszę o niezwłoczny kontakt - na pewno znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony.  

DANE DO PRZELEWU: 

Wielka Płyta Numer konta: 87 1030 0019 0109 8530 0024 9205 

Bank: Bank Handlowy w Warszawie S.A.

KONTAKT:

Allegro@wielkaplyta.pl

PŁATNOŚCI:

Proszę  o dokonanie wpłaty max w ciągu 5 dni. Jeśli nie możesz wpłacić w tym terminie - proszę o wcześniejszy kontakt. Jeśli po upływie 5 dni nie otrzymam wpłaty ani informacji o ew. opóźnieniu - występuję do Allegro o zwrot prowizji.

Akceptowane płatności to:

1. Płacę z Allegro (PayU)

2. Wpłata przelewem na konto bankowe

ODBIÓR OSOBISTY NIE JEST MOŻLIWY. WSZYSTKIE AUKCJE MAJĄ CHARAKTER WYŁĄCZNIE WYSYŁKOWY.

KOSZTY PRZESYŁEK:

Koszt przesyłki na terenie Polski wynosi:

POCZTA POLSKA:

- PŁYTY CD, DVD i BU-RAY: koszt 10 zł za 1 sztukę + 1 zł za każdy dodatkowo kupiony CD, DVD lub BLU-RAY

- PŁYTY VINYLOWE: koszt 15 zł za 1 sztukę + 2 zł za każdy dodatkowo kupiony vinyl

PRZESYŁKI KURIERSKIE:

- PŁYTY CD, DVD i BU-RAY: koszt 16 zł za 1 sztukę + 1 zł za każdy dodatkowo kupiony CD, DVD lub BLU-RAY

- PŁYTY VINYLOWE: koszt 16 zł za 1 sztukę + 2 zł za każdy dodatkowo kupiony vinyl

WYSYŁKA NA INNY ADRES:

Przesyłki wysyłam na adres podany w Allegro. W razie życzenia wysyłki na adres inny niż podany, proszę o wysłanie informacji ze wskazaniem adresu do wysyłki, KONIECZNIE z podanym nickiem z Allegro. Inaczej przesyłka

wysłana będzie na adres z Allegro.

DANE DO PRZELEWU:

Wielka Płyta

Numer konta: 87 1030 0019 0109 8530 0024 9205

Bank: Bank Handlowy w Warszawie S.A.

KOMENTARZE:

Po zakończeniu transakcji proszę o wystawienie komentarza. Jest to dla mnie sygnałem, że przesyłka dotarła do miejsca przeznaczenia i transakcja zakończyła się pomyślnie.  

Pozdrawiam i zapraszam na moje aukcje !

Numer oferty:7062276333
Zgłoś naruszenie zasad