Nord Stage 2 EX 88 Stage Piano PASJA, od ręki! (6669612216)

zakończona
14 275,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

Nord Stage 2 EX 88 Stage Piano

Klawiszowy instrument sceniczny

Nord Stage 2EX
to kontynuacja flagowej serii instrumentów scenicznych firmy Clavia.

Na przednim panelu użytkownik ma do dyspozycji 4 sekcje: fortepianową, organową, syntezatorową oraz efektową. Bezpośredni dostęp do wszystkich istotnych kontrolerów w każdej z 4 sekcji umożliwia kształtowanie brzmienia wykonywanych partii instrumentalnych na żywo. Przejrzysty interfejs użytkownika, rewelacyjna klawiatura młoteczkowa oraz obsesyjna wręcz jakość dźwięku generowanego przez instrumenty z serii NORD Stage 2EX sprawiają, że instrumenty te "grają" na największych scenach całego świata i są również wykorzystywane w studiach nagraniowych.

NOWOŚCI W NORD STAGE 2EX:
Zwiększona ilość pamięci na barwy fortepianowe 1GB,
Możliwość podłączenia potrójnego kontrolera nożnego,
Nowe modelowanie brzmienia organów, 3 generacja [ta sama co C2 Combo Organ],
Ulepszone algorytmy modelowania efektu wirujących głośników Leslie,
Rozszerzona synteza subtraktywna, FM, Wavetable, sampling,
Możliwość ładowania sampli,
Pamięć na sample w sekcji syntezatora 380 MB,
Arpeggiator z możliwością synchronizacji przez Master Clock,
Polifonia syntezatora zwiększona do 18 głosów,
Modulator LFO z możliwością synchronizacji przez Master Clock,
Nowy efekt Vibe w sekcji efektów,
Możliwość synchronizacji efektów przez Master Clock,
3 zakresowy equalizer z przestrajanym pasmem środkowym,
Bardziej rozbudowana sekcja pogłosów,
Klawiatura z akcją młoteczkową w Stage 2 EX HP76 / 88,
Doważona klawiatura w Stage 2 EX Compact [odpowiednik Stage2 Compact],
Wejście monitorowe do podłączania zewnętrznych źródeł dźwięku,
Komunikacja MIDI za pomocą USB,
Zwiększona ilość barw [do 400 lokacji],
Zwiększona ilość programów Live [do 5 lokacji],
Transpozycja globalna i na pojedynczym presecie.

TRZY MODELE
W skład serii Nord Stage EX 2 wchodzą trzy modele różniące się od siebie tylko zastosowaną klawiaturą:
Nord Stage 2 EX88
z pełnowymiarową klawiaturą fortepianową z mechanizmem młoteczkowym
Nord Stage 2 EX HP76
z pełnowymiarową klawiaturą fortepianową z mechanizmem młoteczkowym, ale przy tym jest mocno odciążona
Nord Stage 2 EX COmpac
t (73-klawiszowa doważona klawiatura syntezatorowa).

Pozostałe funkcje są identyczne.

NORD Stage 2EX - FORTEPIAN
Wszystko co najlepsze w nagradzanym NORD PIANO jest również w Nord Stage 2. Imponujące kolekcje barw fortepianów, pianin oraz ponadczasowych pian elektromechanicznych są stworzone na bazie wielowarstwowych próbek, a realizm poszczególnych instrumentów przekracza wszelkie dotychczasowe standardy. Znajdziemy tu takie perełki jak: Clavinet D6, Wurlitzer 200A, Rhodes Mark I, II i V, akustyczne fortepiany Yamaha C7 oraz Steinway D, modele pianin Svenska Pianofabriken oraz Yamaha M5J i Yamaha CP80 Electric Grand. Obszerna biblioteka hi-endowej jakości próbek NORD Piano Library jest stale uaktualniana o nowe barwy, które za darmo są dostępne na stronie producenta.

Rezonans strun to nowa funkcja w NORD Stage 2EX. Jest to akustyczny fenomen polegający na wybrzmiewaniu strun [ich podstawowych lub harmonicznych częstotliwości] w momencie gdy inne struny są grane. Po włączeniu tej funkcji pomiędzy granymi dźwiękami oraz sąsiednimi strunami zachodzi interakcja przepięknie oddająca to zjawisko akustyczne występujące w fortepianie lub pianinie.

Potrójny kontroler nożny [opcja] umożliwia całkowitą kontrolę nad brzmieniem fortepianu, a funkcja Dynamic Pedal Noise sprawia, że wszelkie niuanse brzmieniowe podczas używania są również realistycznie reprodukowane.

Kolejna nowa funkcja w sekcji fortepianowej Nord Stage 2 to Selectable Piano Release. Gdy jest aktywna, poszczególne dźwięki wybrzmiewają dłużej tworząc miły dla ucha efekt przy grze legato. Jest ona odzwierciedleniem zmiany napięcia dampera w klasycznych instrumentach akustycznych i elektromechanicznych­.

NORD Stage 2 - ORGANY
W NORD Stage 2EX zastosowano ten sam silnik co w NORD C2 Combo Organ. Jest to już trzecia generacja modułu organowego od Clavii. Sekcja organowa zawiera 3 klasyczne modele organów: Hammond B3, Vox Continental oraz Farfisa.
Oryginalne instrumenty zostały bardzo dokładnie odwzorowane, włączając najdrobniejsze szczegóły, które są składowymi “żywego” brzmienia charakterystycznego dla tych instrumentów.

NORD Stage 2 - SYNTEZATOR
Sekcja syntezatora skonstruowana w oparciu o DNA instrumentu NORD Wave, doskonale naśladuje stare analogowe brzmienie. Umożliwia tworzenie różnych barw, dla których punktem wyjścia może być oscylator lub próbka dźwiękowa. Mimo zaawansowanych możliwości jest prosty w obsłudze, a wszystkie kluczowe funkcje są dostępne na panelu przednim. Stworzenie oryginalnej barwy nie wymaga zagłębiania się w menu instrumentu.

Jedną z kluczowych funkcji jest możliwość ładowania sampli do pamięci instrumentu [podobnie jak w NORD WAVE]. Opisywany instrument jest kompatybilny z Nord Sample Library, w skład której wchodzą między innymi legendarne instrumenty Mellotron i Chamberlin.

SEKCJA EFEKTOWA
Sekcja efektowa to ważny element każdego instrumentu. NORD Stage 2 zawiera komplet efektów które sprawdzą się w każdej sytuacji. Wszystkie trzy sekcje [Organ, Piano, Synth] mogą być indywidualnie przepuszczone przez procesor efektów.
Włączanie i wyłączanie efektu, kontrola przepływu sygnału poszczególnych sekcji mogą być w prosty sposób kontrolowane za pomocą dedykowanych przycisków.

Nowa funkcja Master Clock w prosty sposób umożliwia synchronizację efektów, przebiegów arpeggiatora, modulacji LFO z tempem projektu. Master Clock może być również synchronizowany do zewnętrznego zegara MIDI.
SEKCJA EFEKTOWA ZAWIERA EFEKTY:
Effect 1 - Tremolo, Wah, Auto-Wah, AutoPan. Ring Modulator,
Effect 2 – Phaser, Choruse, Flanger, Vibe, Phaser, Chorus.
Delay – idealny do tworzenia efektów przestrzennych lub „slap bass”. Zawiera również tryb ping-pong a tempo może być zsynchronizowane do zegara Master Clock lub na żywo za pomocą przycisku „tap tempo”.
Amp Simulation & Equalizer – ta sekcja łączy w sobie 3 pasmowy equalizer, wyrafinowany wzmacniacz oraz emulator właściwości akustycznych legendarnych konstrukcji głośnikowych.

Klasyczne wzmacniacze i głośniki są decydującym elementem brzmienia vintage'owych pian elektrycznych. Znajdują się tu emulacje głośników takich legendarnych urządzeń jak: Twin Reverb, Jazz Chorus 120, Wurlitzer. Przy włączonym „Amp Model” efekt dostarcza neutralny, 3 pasmowy equalizer z przestrajanym środkiem oraz efekt overdrive.
Rotary Speaker – nowa, udoskonalona symulacja wirujących głośników nie tylko nadaje unikalny charakter barwom organowym podczas występów, ale może być również zastosowana z dowolnym brzmieniem akustycznego lub elektrycznego pianina oraz syntezatora.
Master Effects – na samym końcu łańcucha dźwiękowego znajdują się efekty pogłosowe oraz kompresor. Efekt Reverb zawiera 6 różnych algorytmów Hall, Stage, Room. Kompresor umożliwia pełną kontrolę nad głównym miksem.

SEKCJA EXTERN
Nord Stage 2 EX może pracować jako master keyboard sterując zewnętrznym sprzętem MIDI w studio lub na scenie. Teraz możesz pracować ze swoim ulubionym modułem brzmieniowym sterując nim poprzez kontrolery Nord Stage 2 lub łączyć oba urządzenia, tworząc dowolne sekcje na klawiaturze [split], nakładać brzmienia [layers], jak i sterować parametrami brzmień z obu źródeł.

KLAWIATURA
Klawiatura jest bardzo ważnym elementem instrumentu. Wpływa ona nie tylko na dźwięk ale także na feeling wykonawcy. NORD Stage 2 EX 88 wyposażony jest w najwyższej jakości klawiaturę z akcją młoteczkową – Hammer Action, NORD Stage 2 EX HP76 również posiada taka klawiaturę ale jest ona dużo lżejsza, co na pewno docenią muzycy, którzy sami noszą swój instrument z różnych powodów. NORD Stage 2 Compact posiada pół ważoną klawiaturę syntezatorową. Podczas produkcji instrumentów każda klawiatura jest indywidualnie i dokładnie kalibrowana pod kątem reakcji i dynamiki.

Instrumenty NORD są projektowane przez muzyków - dla muzyków. Nie ma mowy o żadnych kompromisach jakościowych. Najważniejsze jest brzmienie i pełna interakcja instrumentu z muzykiem. Wszystkie kontrolery są pod ręką i w żaden sposób nie ograniczają ekspresji muzyka. Realistyczne brzmienie, prosta obsługa i żadnych wodotrysków – to dlatego tak wiele gwiazd światowej sceny muzycznej wybiera te instrumenty.

Legendarne instrumenty ubiegłego wieku, hi-endowe brzmienia typu Piano, nowoczesna synteza i sampling oraz doskonała klawiatura...

AKCESORIA ZAWARTE W ZESTAWIE:

instrukcja użytkownika,
osłona na klawiaturę [tylko w wersji 88 i 76 klawiszy],
pedał sustain [tylko w wersji 88 i 76 klawiszy],
kabel zasilający,
DVD z biblioteką dodatkowych barw,
kabel USB.

AKCESORIA OPCJONALNE:
statyw na keyboard "Keyboard Stand EX",
futerał usztywniany "Soft Case",
potrójny pedał Nord Triple Pedal,
pulpit na nuty.

Dane techniczne

SPECYFIKACJA OGÓLNA:
Główny kontroler głośności,
Stylowy, drewniany kontroler "pitch",
Kontroler modulacji,
400 barw, 4 banki z 20 stronami, każda strona ma 5 lokacji,
możliwość podziału klawiatury na strefy,
Kategorie barw w celu sprawniejszego ich wyszukiwania,
Sortowanie barw: numerycznie, alfabetycznie lub kategoriami,
5 trybów LIVE,
3 źródła (Modulation Wheel, Control Pedal, Aftertouch),
Globalne wyjście mono,
Transpozycja +/- 6 półtonów,
Zegar główny [Master Clock] z możliwością synchronizacji ręcznej, typu "tap tempo" oraz zewnętrznej,
Możliwość synchronizacji przez MIDI Clock,
MIDI przesyłane przez złącze USB.

SEKCJA ORGANOWA:
Trzy kultowe instrumenty w jednym:
B3 Tone wheel Organ [pełna polifonia] - uznana za najlepszą na świecie emulacja organ Hammonda wraz z symulacją wirujących głośników Leslie,
Vox Continental [pełna polifonia] - pierwsze tranzystorowe organy [początek lat 60-tych],
Farfisa [pełna polifonia] - kolejny legendarny instrument lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych,
Pełna kontrola - jak w oryginale,
9 cyfrowo kontrolowanych drawbarów,
kontrolery perkusyjne,
pełna kontrola efektów Vibrato i Chorus,
możliwość zapamiętanie 2 kombinacji drawbarów,
2 partowy multitimbral [2 manuały].

SEKCJA FORTEPIANOWA:
500 Mb pamięci na barwy fortepianowe,
barwy typu: fortepian, pianino, elektryczne piana [Wurlitzer A200], klawesyny, Clavinet D6, elektryczne fortepiany [CP-80] i wiele innych,
polifonia 60 głosów,
4 tryby czułości klawiatury,
Clavinet - kontrola equalizacji,
algorytm String Resonance w akustycznych fortepianach i pianinach,
regulowany czas wybrzmiewania dla barw fortepianowych i pianin,
reprodukcja pracy pedału Pedal Noise w wybranych akustycznych i elektrycznych pianach [wymagany opcjonalny Nord Triple Pedal],
2 partowy multitimbral.

SEKCJA SYNTEZATOROWA:
synteza FM: 2 i 3 operator syntezy FM,
synteza Wavetable: 62 wzorów przebiegu fal,
sampling: 380 MB na sample, do 999 sampli instrumentalnych,
synteza analogowa: złożone przebiegi "waveforms" min. Dual Saw, Hard Sync i PWM,
18 głosowa polifonia,
kontroler Unison: nie wpływa na ograniczenie polifonii,
obwiednia amplitudy brzmienia,
obwiednia modulacji,
filtr górnoprzepustowy, dolnoprzepustowy, 12 & 24 dB na oktawę, pasmowy, Notch Filter z rezonansem,
modulacja LFO z 4 przebiegami: square, triangle, ramp i sample & hold,
300 lokacji na presety,
arpeggiator: Up-Down, Down, Run i Random; zakres: 2, 3 lub 4 oktawy,
LFO i arpeggiator mogą być synchronizowane fo zegara wewnętrznego [Master Clock],
2 częściowy multitimbral.

SEKCJA EFEKTÓW:
Efekt 1 zawiera: Ring Modulator, Tremolo, Pan, Wah 1, Wah 2, AutoWah,
Efekt 2 zawiera: Flanger, Vibe, 2 Phasers, 2 Choruses,
Delay - możliwość "nabicia" tempa, algorytm Ping Pong,
3 typy symulacji głośników: JC, Twin, Small,
Symulacja wzmacniacza lampowego z regulowanym przesterem "overdrive",
3 zakresowy equalizer z przestrajanym pasmem środkowym: 100 Hz, 200 Hz - 8 kHz i 4 kHz,
efekt wirujących głośników Leslie: regulowana szybkość [wolna, szybka, zatrzymanie],efekt overdrive,
wszelkie rytmiczne elementy efektów mogę być synchronizowane z zegarem Master Clock.

EFEKTY NA WYJŚCIU GŁÓWNYM:
kompresor,
reverb [6 algorytmów].

KLAWIATURA:
modele HA88/HA76: ważona, mechanizm młoteczkowy, zakres: HA88: A-C, HA76: E-G,
model HP76: ważona, mechanizm młoteczkowy, lekka waga, zakres:E-G
model SW73: 73 klawisze, klawiatura pół ważona, zakres: E-E,
kontrola przez "aftertouch",
trzy strefy podziału klawiatury z sygnalizacją diodową.

ZŁĄCZA:
4 wyjścia audio - 1", 6,35 mm, duży jack,
stereofoniczne wyjście słuchawkowe - 1", 6,35 mm, stereo jack,
jedno wejście monitorowe - 1/8", 3,5 mm, stereo mini-jack,
pedał sustain - 1", 6,35 mm, duży jack,
wejście sustain jest kompatybilne z potrójnym pedałem "Nord Triple Pedal",
wejście kontroli parametru "Rotor" [wirujące głośniki - symulacja efektu Leslie] - 1", 6,35 mm, duży jack,
złącze kontrolera "Organ Swell" - 1", 6,35 mm TRS, stereo jack
Control Pedal - 1", 6,35 mm TRS stereo jack. Yamaha FC-7, Roland EV-5 etc.,
MIDI In - 5 pin DIN,
MIDI Out - 5 pin DIN,
złącze USB,
kabel zasilający.

WYMIARY:
Nord Stage 2 EX88: 1287 mm, 118 mm, 334 mm,
Nord Stage 2 EX76: 1122 mm, 127 mm, 337 mm,
Nord Stage 2 EX Compact: 1070 mm, 104 mm, 302 mm.

WAGA:
Nord Stage 2 EX88: 18,5 kg,
Nord Stage 2 EX HP76: 12,4 kg,
Nord Stage 2 EX Compact: 9,7 kg.

Informacje dodatkowe:
Wszystkie dane techniczne pochodzą od producenta. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają błędów lub uchybień. W przypadku wysyłki paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej, uprzejmie prosimy o otworzenie jej w obecności kuriera. W przypadku jej widocznego uszkodzenia należy niezwłocznie sporządzić protokół uszkodzenia i przesłać nam pocztą e-mail lub fax-em, dzięki temu będziemy mogli domagać się odszkodowania od firmy kurierskiej, a uszkodzony przedmiot bez problemu wymienimy na nowy.

Adres i siedziba firmy:
Sklep Muzyczny Pasja
ul. Wiktorska 7/11
02-587 Warszawa

Kontakt:
Tel./Fax: (22) 880 00 00
email: sklep@sklep-muzyczny­.com.pl

Konto bankowe:
08 1140 2004 0000 3102 4903 0792
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 11:00 - 19:00
sobota 10:00 - 14:00

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u pasjamusic za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 22 880 00 00
  Infolinia (czynna od poniedziałku do piątku 11:00 - 19:00 oraz w soboty 10:00 - 14:00)
 • 22 845 45 80
  Salon Pro Audio

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy – np. zlecenie zainstalowania anteny satelitarnej; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy – np. zakup złota na giełdzie; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb – np. zakup garnituru szytego na miarę; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia – np. zakup jogurtu w sklepie internetowym; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu – np. zakup i otwarcie opakowania soczewek kontaktowych; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami – np. zakup urządzenia z dołączonym do niego komercyjnym oprogramowaniem, aktywowanym unikalnym kodem lub numerem seryjnym urządzenia; 7) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy – np. wezwanie informatyka do uszkodzonego laptopa; 8) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu – np. otwarcie zafoliowanego filmu DVD; 9) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 10) o świadczenie usług hotelarskich, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi – np. zakup biletu na koncert; 11) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy – np. zakup na stronie internetowej dostępu do bazy piosenek. Zwrot kosztów przesyłki Koszt odesłania towaru do przedsiębiorcy w sytuacji odstąpienia od umowy zawartej na odległość ponosi konsument, chyba że przedsiębiorca zgodził się go ponieść lub przed zawarciem umowy nie poinformował konsumenta o tej konieczności. Należy przy tym pamiętać, że konsumentowi odstępującemu od umowy, należy się nie tylko zwrot ceny towaru, ale także kosztu jego wysyłki poniesionego przy zakupie (wysyłka rzeczy od sprzedawcy do kupującego) – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie. Jeżeli klient wybierze droższy środek transportu, nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem transportu. Uwaga – nie należy tu uwzględniać odbioru osobistego (0 zł), gdyż nie jest to sposób dostarczenia towaru. Formularz Zwrotu (przykład) Dokument zwrotu/reklamacji* towaru Nabywca (Imię i nazwisko): .......................................................... ....................................................... (Miejscowość i data) Adres:....................................................................... ...................................................................... Email: ...................................................................... Telefon kontaktowy: ................................................ Reklamowany towar: ............................................... Przyczyna zwrotu: (właściwe zaznaczyć) - towar posiada wadę - dostawa niezgodna z zamówieniem - zwrot towaru bez podania przyczyny (przysługuje w ciągu 10 dni od dnia otrzymania towaru, towar należy zwrócić w oryginalnym opakowaniu bez śladów użytkowania wraz z paragonem/fakturą) - inne Proszę opisać wadę: ............................................................................................................................................... ............................................................................................................................................... Proszę o: (właściwe zaznaczyć) - wymianę towaru na wolny od wad - wymianę towaru na inny towar (proszę podać nazwę towaru): ............................................................................... - zwrot gotówki na konto: ............................................................................................................................... Uwagi: ............................................................................................................................................... .............................................................................................................................................. ................................................. (czytelny podpis) *niepotrzebne skreślić

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@sklep-muzyczny.com.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.