NORD Electro 5D 73 j.NOWY GWARANCJA + cover SKLEP (6912186616)

zakończona
6 799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • lokalizacja: Wolsztyn, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT-marża

1. Na WSZYSTKIE (również UŻYWANE) instrumenty oferowane przez nas udzielamy GWARANCJI

2. Kup NOWY - Zostaw STARY - ODKUPIMY OD CIEBIE STARY INSTRUMENT !!!

3. Jako jedyni w Polsce oferujemy możliwość przedłużenia gwarancji na sprzęt używany (Gwarancja PLUS)

 • Jesteśmy sklepem stacjonarnym.

Możesz odwiedzić nas w każdej chwili a zanim podejmiesz decyzję o zakupie wybrać właściwy model i przetestować go.

 • Wszystkie używane instrumenty znajdujące się w naszej ofercie przeszły dokładny przegląd techniczny.

Nie przyjmujemy sprzętu, który budzi nasze wątpliwości.
Sprzedajemy towar sprawdzony, zarówno pod względem technicznym jak i prawnym.
Jako jedyni możemy zaoferować gwarancje. Jej okres jest zawsze dokładnie opisany w ofercie.

Posiadamy własny serwis. Zapewniamy więc naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne.

 • Doskonałej jakości AUTENTYCZNE zdjęcia pozwolą Ci wychwycić każdy detal instrumentu, jaki Cię interesuje.

 • SOLIDNIE ZAPAKOWANA PRZESYŁKA

Do pakowania wykorzystujemy tzw. folię bąbelkową, wypełnienia styropianowe i grube kartony. Zapewnia to bezpieczeństwo w transporcie. Dokładamy dużych starań by każdy instrument dotarł do Ciebie w świetnym stanie, bez uszkodzeń. Każda przesyłka kurierska jest również ubezpieczona.

NORD Electro 5D 73

Od chwili wprowadzenia na rynek w 2001 roku, Nord Electro stanowił naturalny wybór muzyków, którzy potrzebowali autentycznie brzmiących emulacji klasycznych instrumentów elektromechanicznych i akustycznych w przenośnej i łatwej w użyciu formie.


Nord Electro 5D ze znacznie rozszerzoną pamięcią, dodaną możliwością dzielenia klawiatury i nakładania warstw oraz sekcji programów, której obsługa została skoncentrowana na występach live, jest bardzo udoskonaloną, wyspecjalizowaną, ale mimo tego elastyczną klawiaturą sceniczną.


Dane ogólne

 • Podziały klawiatury i warstwy - Piano/Organ, Piano/Sample, Sample/Organ
 • 1 GB pamięci dla Nord Piano Library
 • 256 MB pamięci dla Nord Sample Library
 • Wyświetlacz OLED, zapewniający doskonały przegląd funkcji i czytelność
 • 6 punktów podziału z diodowymi wskaźnikami
 • Przeprojektowana sekcja Program z funkcją Set List
 • Tryb Organize Mode, pozwalający na przestawianie programów i sampli w locie
 • Zakres od E do E dla 5D 73 i 5 HP

Sekcja Piano

 • Sympathetic String Resonance

Sample Synth

 • Osobna sekcja Sample Synth z regulacją Attack, Decay/Release i Dynamics

Sekcja Organ

 • Symulacja Nord C2D Tone Wheel
 • Fizyczne drawbary w 5D 61 i 5D 73
 • Model Principal Pipe Organ
 • B3 Tone Wheel Bass
 • Symulacja Leslie 122 z Nord C2D
 • Możliwość montażu Half-Moon Switch do obsługi Rotary Speaker (5D 61/73)

Efekty

 • Wszystkie efekty są stereofoniczne
 • Symulacja lampowego przesterowania
 • Efekt Vibe
 • Osobne efekty Reverb/Delay
 • Efekty Tremolo, Pan, Ring-Mod i Wah-wah mogą być sterowane przy pomocy pedału ekspresji

Sekcja Organ
Sekcja organów w Electro 5 ma nowy, dodatkowy tryb Principal Pipe Organ (organów piszczałkowych) oraz symulację Tone Wheel (organów wirnikowych) i bardzo cenioną symulację vinage'owej kolumny z wirującymi głośnikami modelu 122 z nagradzanego Norda C2D Combo Organ.

Silnik brzmieniowy C2D B3 jest efektem ponad dziesięcioletniej pracy nad udoskonalaniem naszej symulacji organów wirnikowych. Podróżą, która zaczęła się wraz z pierwszą serią Nord Electro, i była kontynuowana przez kolejne nagradzane instrumenty: Nord C1 i Nord C2. Nie tylko przeanalizowaliśmy sygnały z każdego z 91 obrotowych dysków, znajdujących się wewnątrz kilku oryginalnych instrumentów - przez lata zwracaliśmy uwagę na każdy pojedynczy i złożony szczegół, który składa się na charakterystykę prawdziwego brzmienia vintage'owych organów.

Nowa funkcja B3 Tone Wheel Bass daje Ci do lewej ręki klasyczne basowe drawbary 16' i 8', których można używać nawet z sekcją Piano i Sample w celu uzyskania grubego, mięsistego dołu.
Oba modele Electro 5D 61 i 5D 73 wyposażone są w fizyczne drawbary i są przystosowane do przełącznika Nord Half-Moon z trybami stop/slow/fast (opcjonalne akcesorium).
Modele Farfisa* i Vox* są tak samo imponujące, jak B3, symulując zachowanie i unikalną reakcję oryginalnych instrumentów. Farfisa Compact Deluxe, przez wielu uważana za matkę organów tranzystorowych, angażuje macierze kierowania ruchem i złożone kombinacje filtrów, co daje odpowiednie brzmienie o potężnej energii i najwyższej jakości.

Prosta konstrukcja organów Vox* Continental dostarcza bardziej głuche brzmienie, ale za to o bardzo głębokim charakterze. Oba te modele organów tranzystorowych mają własne, niezastąpione osobowości. Połącz je z dowolną symulacją wzmacniacza, dodaj trochę przesteru, ustaw EQ, a na pewno rewelacyjnie sprawdzą się na każdym koncercie organowym.

Sekcja Piano
Wszystkie nowe instrumenty z serii Electro 5 posiadają 1GB pamięci Piano Sample, pozwalając na dostarczenie na scenę jeszcze większej liczby naszych unikatowych zsamplowanych fortepianów akustycznych i elektrycznych. Subtelna, ale przy tym efektywna technologia Sympathetic String Resonance pochodząca z Nord Piano została teraz zaimplementowana w Electro 5, zapewniając Twoim występom z użyciem brzmień Grand lub Upright niespotykany dotąd poziom realizmu.

Sekcja Piano w Electro 5 zawiera akustyczne i elektryczne fortepiany z ciągle rozwijającej się Nord Piano Library, którą można bezpłatnie pobierać z sieci. Specjalistycznie zsamplowane i przepełnione wyjątkowym charakterem fortepiany i pianina akustyczne, legendarne fortepiany elektryczne, Clavinet i klawesyn, zapewniają oszałamiającą paletę brzmień.

Cała Nord Piano Library jest dołączona na plytach DVD, a nowe dodatki można ściągnąć za darmo ze strony Nord Piano Library. Zastępowanie brzmień jest tylko kwestią przeciągania i upuszczania plików w programie Nord Sound Manager dla Mac i Windows.
Funkcja Long Release nadaje się do grania legato, a funkcja Advanced String Resonance w barwach Grand i Upright Piano może zostać wyłączona. Dostępne są 3 krzywe dynamiki, dostosowujące reakcję klawiatury do Twojego stylu gry.

Nord Sample Library i Sample Editor
Nowy Electro 5 ma osobną sekcję Sample Synth z rozszerzoną pamięcią dla Nord Sample Library (256 MB) i dodatkową regulacją Attack, Decay/Release i Dynamics (filter/velocity). Nord Sample Library ma szeroki wybór darmowych brzmień od uznanych producentów sampli, jak również licencjonowanych na wyłączność brzmień legendarnych instrumentów: Mellotron i Chamberlin.

Dołączony Nord Sample Editor umożliwia dodawanie dowolnego brzmienia do Electro 5. Sample Editor może używać plików audio w formacie .wav i ma wspaniałe narzędzie wspierające w osiąganiu oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Mapowanie kliku sampli do różnych klawiszy lub tworzenie płynnych pętli nigdy nie było prostsze.

Nord Electro 5 ma 256 MB pamięci przeznaczonej specjalnie dla Nord Sample Library. Nasz efektywny algorytm bezstratnej kompresji umożliwia pomieszczenie sampli o 3 razy większym ogólnym rozmiarze w porównaniu do standardowych liniowych odtwarzaczy próbek.

Sekcja Effect
Sekcja Effect w Nord Electro 5 zawiera wspaniałe efekty, które można dowolnie konfigurować, dodając trochę brudu, iskry lub nastroju do brzmienia. Wszystkie efekty są teraz stereofoniczne.

Symulacja Amp/Speaker ma teraz tę samą symulację Vintage 122 Rotary Speaker, którą można znaleźć w naszych flagowych organach Nord C2D. Dostępny jest także elastyczny efekt Stereo Delay z trybami Tap-Tempo i Ping-Pong.

 • Effect 1 - Pan, Tremolo, Wah-wah i Ring Modulator. Wszystkimi efektami można sterować przy pomocy pedału ekspresji.
 • Effect 2 - Phaser, Flanger, Chorus, nowy efekt Vibe i dwa ustawienia głębi dla każdego z efektów.
 • Delay - efekt stereofonicznego delay'a z przyciskiem Tap Tempo i trybem Ping-Pong
 • Trójpasmowy EQ z przesuwanym środkiem
 • Compressor/Amp - Twin, JC, Small, Rotary i Compressor oraz nowy efekt Tube Overdrive.

Efekty Master
Reverb z pięcioma algorytmami - Room, Stage Soft, Stage, Hall, Hall Soft

Podział klawiatury i warstwy
Nord Electro 5 posiada dwa sloty brzmieniowe, które mogą być łączone w warstwy lub podzielone na klawiaturze (Organ/Piano, Piano/Sample Synth lub Sample Synth/Organ). Każdy ze slotów brzmieniowych może mieć przypisany do siebie określony efekt, pedał ekspresji lub/i pedał sustain - na przykład chorus i pedał sustain do Piano i Delay i pedał ekspresji do Sample Synth. Funkcja split zawiera 6 punktów podziału, wskazywanych przez diody.
Każdy z efektów może być dowolnie przypisany do wyższych lub niższych partii klawiatury.

Funkcja Set List
Electro 5 posiada nowy tryb Set List, który pozwala na łatwe organizowanie grup Programów dla każdego określonego utworu na liście. Każdy utwór może składać się z maksymalnie 4 różnych programów, dowolnie wyznaczanych z Twoich istniejących programów. Możesz stworzyć osobne set listy dla różnych zespołów lub sytuacji, a nazwy i kolejność mogą być łatwo dostosowywane w locie, bez podłączania do komputera.
Nowy, bardzo wyraźny wyświetlacz OLED zapewnia doskonały przegląd opcji przy wybieraniu brzmień i edycji programów.

Funkcja Organize
Nowa funkcja Organize pozwala na łatwą zmianę kolejności Programów i Sampli bez wpływania na Programy, czy jakiekolwiek Setlisty, które z nich korzystają. Funkcja ta pozwala Ci na tworzenie własnych przekładek na listach Programów i Sampli i jest idealna do grupowania różnych brzmień według własnego gustu.

Wejście Monitor
Po prostu podłącz swój odtwarzacz MP3 lub CD do wejścia na tylnym panelu, aby grać do podkładu, ćwiczyć lub jammować z wcześniej nagraną muzyką bez konieczności stosowania zewnętrznego miksera lub sprzętu nagłośnieniowego. Sygnał jest monitorowany przez wyjście słuchawkowe.

Pedał ekspresji
Ulepszono obsługę pedałów ekspresji i obecnie obsługiwane są następujące modele: Fatar, Yamaha FC7, Roland EV-7, Korg EXP2 i Korg XVP10.

Klawiatury
Każda z klawiatur Fatar została dokładnie skalibrowana w fabryce Norda, aby zapewnić jednolitą akcję w pełnym zakresie.

Hammer Action Portable (HP)
Klawiatura HP wykorzystuje zdumiewająco mobilne, ważone klawisze z mechanizmem młoteczkowym. Idealna do brzmień elektrycznych i akustycznych fortepianów, ale świetnie sprawdza się też z organami.
Zakres dźwięków od E do E

Semi Weighted Waterfall (SW)
Te klawiatury wykorzystują półważone klawisze organowe z zaokrąglonymi krawędziami „waterfall”, są doskonałe do szybkiej gry na organach i syntezatorze jak i do brzmień fortepianowych.
Zakres dźwięków od C do C w Electro 5D 61 i od E do E w Electro 5D 73.

Dane techniczne

Funkcje globalne

 • Nord Electro 5D 73: 73 - klawiszowa (6 oktaw od E do E) dynamiczna klawiatura półważona Waterfall

Sekcja Piano

 • 1 GB pamięci przeznaczonej na Nord Piano Library
 • Sekcja piano zawiera 6 kategorii - Grand, Upright, EPiano 1 (tine), EPiano 2 (reed) Clavinet i Harpsichord
 • Każda kategoria może zawierać kilka różnych modeli.
 • Wszystkie brzmienia mogą być zastępowane innymi w programie Nord Sound Manager.
 • Włączanie/wyłączanie funkcji Advanced String Resonance (druga generacja)
 • Long Release
 • 4 krzywe dynamiki
 • Stereofoniczne brzmienia fortepianów i sample mogą być odtwarzane w mono
 • Od 40 do 60 głosów polifonii d

Instrument w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

Sprawdzony gruntownie w centrum serwisowym, na potwierdzenie czego otrzymasz pisemny certyfikat sprawności oraz gwarancję na 3 miesiące.

Świetny stan wizualny, niczym nie odbiegający od nowego instrumentu. Jest jeszcze nawet folia na LCD.

W zestawie z instrumentem:

- przewód prądowy

- karta gwarancyjna

- instrukcje obsługi

- oryginalny karton gwarantujący bezpieczną dostawę

- oryginalna osłona przeciwkurzowa GRATIS

INSTRUMENT MOŻESZ ZAKUPIĆ U NAS NA KORZYSTNE RATY w Santander Consumer Bank

ODKUPIMY RÓWNIEŻ OD CIEBIE TWÓJ STARY INSTRUMENT

Informacje dodatkowe:

Przed dokonaniem zakupu koniecznie przeczytaj regulamin aukcji znajdujący się na stronie O MNIE.

Po otrzymaniu przesyłki należy sprawdzić zawartość i stan sprzętu !

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o natychmiastowy kontakt !

Przy ewentualnym uszkodzeniu sprzętu w transporcie należy spisać protokół szkody przed odjazdem kuriera!

SKLEP MUZYCZNY

WOLSZTYN

woj. wielkopolskie

DK32 między Poznaniem a Zieloną Górą

30km od zjazdu z A2 Nowy Tomyśl

sklep@klawiszowe.pl

tel. 518 600 868

(68) 400 57 3866109014630000000119­080117

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00


sobota, niedziela - po umówieniu spotkania

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT-marża

dane sprzedawcy

KLAWISZOWE_PL

SALON MUZYCZNY

Centrum Instrumentów Klawiszowych

ul. Wodna 12

64-200 Wolsztyn

kontakt

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Nasz telefon czynny jest  od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 21:00.


Sklep stacjonarny otwarty jest w innych godzinach, dlatego jeśli chcesz przyjechać osobiście, zadzwoń!

+48 518 600 868 lub (68) 400 57 38

sklep@klawiszowe.pl


Adres sklepu:   Wolsztyn, ul. Wodna 12 (woj. wielkopolskie, między Poznaniem a Zieloną Górą)REGULAMIN AUKCJI ALLEGRO:


MED-ART prowadzi sprzedaż produktów za pomocą serwisu aukcyjnego Allegro.pl.

Towary:

1. Wszystkie nowe produkty sprzedawane na naszych aukcjach posiadają gwarancję producenta lub sprzedawcy. Rodzaj i okres jej trwania jest dokładnie opisany w każdej ofercie.

2. W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon lub na życzenie klienta faktura VAT). Na towaru oznaczone statusem UŻYWANE wystawiamy fakturę VAT marżę, chyba że napisano w opisie aukcji inaczej. Na towary NOWE wystawiamy fakturę VAT 23%.

3. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach serwisu Allegro, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.Wysyłka:


4. Zwykle zakupione towary wysyłamy w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty. Deklarowany przez nas czas realizacji zamówienia to 2-14 dni roboczych.


5. Czas realizacji zamówienia futerału, torby, pokrowca trwa 5-21 dni roboczych. Towary są są szyte na zamówienie.


6.Zakupione u nas przedmioty wysyłamy w jednej paczce. Nie doliczamy dodatkowych opłat w przypadku większych zakupów. Jeśli tylko Twoje  zamówienie nie przekracza wagi 30 kg za przesyłkę płacisz RAZ! Ta zasada tyczy się firmy kurierskiej.Przesyłki realizowane przez Pocztę Polską wyceniane są indywidualnie.

7. Przesyłki kurierskie realizuje firma kurierska POCZTEX  (czas dostawy 24 godziny

od nadania, dni robocze). Status przesyłki można sprawdzić na stronie

przewoźnika. Jeśli w zamówieniu podałaś/eś numer telefonu komórkowego

otrzymasz w dniu dostawy SMS z numerem listu przewozowego. Jeśli chcesz

otrzymać numer listu przewozowego wcześniej napisz lub zadzwoń do  nas

podając login z  Allegro lub imię i nazwisko. Niestety, nie mamy

zdolności wróżenia z fusów i na  niepodpisane e-maile nie jesteśmy w

stanie odpowiedzieć...

Nie ma możliwości wyboru własnego kuriera.


8. W przypadku odbioru przesyłki w miejscu wskazanym przez Klienta, Klient w obecności osoby dostarczającej przesyłkę zobowiązany jest do sprawdzenia jej stanu pod kątem ewentualnych  uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności. W  przypadku stwierdzenia uszkodzeń, Klient zobowiązany jest poinformować o tym osobę dostarczającą przesyłkę i w obecności tej osoby spisać stosowny protokół reklamacji. Protokół reklamacji jest warunkiem niezbędnym do rozpatrzenia reklamacji ilościowej bądź jakościowej przez firmę kurierską. 


9. Koszt przesyłki obejmuje również materiały użyte do zapakowania paczki.

Przedmioty duże (długość boku powyżej 130cm) muszą być wysyłane jako przesyłka niestandardowa, stąd też wyższa cena przesyłki. Koszty przesyłek są  jasno określone w aukcjach  i nie ulegają zmianie po zakupie. Wystawienie więc negatywnej opinii na temat  kosztów dostawy, które pierwotnie zostały zaakceptowane w momencie zakupu jest  przejawem wyjątkowej złośliwości.Odbiór osobisty:

10.  Odbiór osobisty możliwy w siedzibie firmy, po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym potwierdzeniu i umówieniu spotkania.Potwierdzenia zakupu:

11. Serwis Allegro.pl wysyła potwierdzenia automatyczne. MED-ART nie  wysyła dodatkowych potwierdzeń po zaksięgowaniu wpłaty lub po wysłaniu przedmiotu.

Na e-maile odpowiadamy niemalże na bieżąco, telefon czynny jest w  godzinach pracy sklepu. Jeśli więc chcesz otrzymać informację o postępie realizacji zamówienia skontaktuj się z nami. Pamiętaj, żeby zawsze podawać swój  login z Allegro lub imię i nazwisko.Zwroty:


12. Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o  odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z 2  marca 2000 (Dz. U. z 2000 r., Nr 22, poz. 271 ze zmianami), Klient ma  prawo do odstąpienia od umowy, bez podania przyczyn, składając  oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni kalendarzowych począwszy od  dnia odbioru Produktów.

Klient w związku z odstąpieniem od umowy zobowiązany jest do zwrócenia sklepowi produktu/ów w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

Koszt przesyłki ze zwracanymi produktami ponosi Klient.

MED-ART dokonana zwrotu płatności na wskazany przez Klienta rachunek bankowy,  

po otrzymaniu od Klienta podpisanej kopii faktury korygującej. Kopia  faktury korygującej powinna zostać odesłana na adres sklepu, wskazany we wstępie niniejszego Regulaminu.Ochrona danych i polityka prywatności:

13. MED-ART jest Administratorem Danych Osobowych Klientów Sklepu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie  danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).

14. MED-ART przetwarza dane osobowe Klienta w celu realizacji zamówienia.  Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne  do realizacji zamówienia. MED-ART w celu realizacji zamówienia  udostępnia dane osobowe Klienta innym podmiotom, takim jak firmy kurierskie, ubezpieczyciele.

15. Klientowi przysługuje prawo uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania,  zaniechania przetwarzania, usunięcia danych osobowych, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z  naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego  zostały zebrane. Pozostałe prawa i obowiązki Klienta w zakresie danych  osobowych określa ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych  osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).

Zakup na naszych aukcjach oznacza PEŁNĄ AKCEPTACJĘ niniejszego Regulaminu  oraz Regulaminu Allegro.

Zapraszamy do zakupów

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
SKLEP MUZYCZNY
Wodna 12
64-200 Wolsztyn
PL
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy: 


1. Kupujący będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży towarów za pośrednictwem Sklepu Internetowego bez podania przyczyny, poprzez złożenie Sprzedawcy stosownego oświadczenia na piśmie w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru. 


2. Oświadczenie należy przesłać pocztą na adres: KLAWISZOWE.PL, ul. Wodna 12, 64-200 Wolsztyn lub drogą mailową: sklep@klawiszowe.pl


3. Do zachowania terminu na odstąpienie wystarczające jest wysłanie do Sprzedawcy oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed jego upływem. 


4. Nie później niż w ciągu 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub wraz z tym oświadczeniem, Kupujący dostarcza lub przesyła w opakowaniu zapewniającym odpowiednią ochronę podczas transportu na adres firmy zakupiony towar w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. 


5. W przypadku odstąpienia od umowy należność za zwrócony towar oraz koszty poniesione przez Kupującego związane z dostawą towarów zostaną przekazane na rachunek bankowy Kupującego lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu niezwłocznie, nie później niż w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy. 


6. Czas trwania uprawnień wynikających z gwarancji jest uzależniony od rodzaju sprzętu oraz producenta i prezentowany jest w opisie produktu. 


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): 


[adres sprzedającego] 


Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . 

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . 

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]

Login Allegro: [login kupującego] 

Adres: [adres kupującego] 

Numer konta bankowego:

Data: [data odstąpienia od umowy] 

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy: 


Konsument z tytułu wykonywania swego prawa do odstąpienia od umowy nie ponosi żadnych kosztów, poza bezpośrednimi kosztami odesłania towaru z powrotem do Sklepu. 


Brak możliwości odstąpienia od umowy: 

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku świadczenia przez Sprzedawcę: a) rzeczy nieprefabrykowanych, wyprodukowanych według specyfikacji przedstawionej przez konsumenta lub służącej zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, c) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 


Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: 

Jeżeli zwracany przez Kupującego towar jest niekompletny, bądź nosi ślady użytkowania, wykraczające poza zwykły zarząd rzeczą, Sprzedający dokonując zwrotu należności na rzecz Kupującego obniża zwracaną kwotę o łączną kwotę zmniejszenia wartości towaru bądź kosztów poniesionej przez niego naprawy.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 3 miesiące

Dodatkowe informacje

Gwarancja na instrumenty używane udzielana przez nasz serwis. Szczegółowe warunki dostępne u sprzedawcy i załączane są do produktu.