Noga, stelaż hamaka - 1 szt. hamak, uchwyt (6922319084)

zakończona
38,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 22,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 27,00 zł
 • lokalizacja: Tuszyma, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 3.5 [kg]
 • materiał stelażu: metal
 • materiał wykonania: inny
 • kolor: czarny
 • długość (dłuższy bok) w cm: 40
 • szerokość (krótszy bok) w cm: 35
 • wytrzymałość w kg: 200

opis

O NAS KOMENTARZE INNE AUKCJE NAPISZ DO NAS

MODEL: DRU-000401-01

UCHWYT NOGI STELAŻA DO HAMAKA

Opis:

Przedmiotem tej aukcji jest uchwyt do wykonania stelaża hamaka wyprodukowany ze stali konstrukcyjnej. Zastosowany materiał gwarantuje olbrzymią wytrzymałość zapewniającą bezpieczeństwo osób korzystających z produktu. Profil główny jest wymiarów 70x70x2.0 mm co pozwala na zastosowanie kantówki drewnianej o rozmiarze 65×65 mm. Profile boczne do umieszczenia nóg stelaża są przygotowane pod kantówki 55×55 mm.

Cena dotyczy 1 nogi stelaża metalowego. Cena nie zawiera elementów drewnianych, śrub mocujących ani hamaka z materiału.

Wypoczywaj bezpiecznie

Najważniejsze
cechy i technologia produkcji


Stalowa konstrukcja

Do produkcji użyto stali konstrukcyjnej. Jest to materiał powszechnie stosowany do budowy wszelkiego rodzaju wyrobów metalowych przeznaczonych do stosowania w warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Całość została pospawana tak aby zapewnić stabilność konstrukcji dodatkowo gwarantując wytrzymałość na duże obciążenia, jakie pojawiają się przy tego typu rozwiązaniach. Na życzenie klienta, bez dodatkowych kosztów, możemy w profilach wykonać otwory, które mogą posłużyć jako miejsce do skręcenia stelaża w całość. Elementy pod nogi zostały przyspawane pod delikatnym kątem, aby stelaż był nieco podniesiony do góry. Dzięki temu całość stoi na podłożu dużo stabilniej.

Malowanie natryskowe

Proces pokrywania konstrukcji odbywa się metodą natryskową. Polega to na rozpylaniu drobinek farby pod wpływem sprężonego powietrza, które docierają do wszystkich zakamarków i bardzo szczelnie pokrywają powierzchnię metalową. Przed malowaniem metal jest dokładnie umyty i odtłuszczony zwiększając tym samym przyczepność podłoża. Dzięki tej metodzie malowania poprawiamy estetykę wykonania poprzez brak widocznych zacieków, jednocześnie zapewniając skuteczną ochronę przez korozją na długie lata.

Zaplanuj przestrzeń już wcześniej

Parametry techniczneWYMIARY:

Długość profili: 20 cm

Kąt profili grubych: 135°

Kąt profili cienkich: 5°

Masa: 3,5 kg

Wszystkie są ładne

Dostępne
warianty kolorystyczne


Kolor stelaża

Stelaż hamaka dostępny jest tylko w kolorze CZARNYM od producenta ŚNIEŻKA. Jeżeli jednak interesuje Cię inny kolor napisz do nas. Zazwyczaj mamy możliwość pomalowania stelaża na inny kolor.

Możesz nam zaufać

Warunki zakupu i dostawy

Jeżeli masz jakieś wątpliwości zadzwoń lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
e-mail: allegro@drudom.pl tel: 578 601 912
DOSTAWA

Wysyłka następuje do 3 dni od zalicytowania produktu. Korzystamy z firmy kurierskiej DPD oraz Poczty Polskiej. Zawsze dbamy o to, aby towar był bezpiecznie dostarczony do klienta, dlatego wszystkie produkty owijane są folią ochronną i starannie pakowane.

ZWROT

Każdy nasz klient posiada prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od jego otrzymania. My natomiast mamy obowiązek zwrócić pieniądze klientowi do 14 dni od momentu otrzymania zwracanego towaru. Koszt wysyłki pokrywa klient.

PŁATNOŚĆ

W swojej ofercie posiadamy wiele moted zapłaty. Dla wygody klienta dostępna jest zapłata poprzez system PayU lub zwykły przelew na konto. Klient moża także zapłacić kurierowi za przesyłkę lub odbierając zakup osobiście do czego również serdecznie zachęcamy.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
22,00 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
6
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
27,00 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
6
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

W wypadku towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji oraz czasu na jaki została udzielona jest każdorazowo prezentowana w opisie Towaru.


W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących gwarancji naszych produktów prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi na internetowej stronie producenta lub skontaktowanie się z nami na adres reklamacje@drudom.pl.

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

DRUDOM Mateusz Król
129
39-321 Tuszyma
Dodatkowe informacje

OKRES GWARANCJI


Na stronie każdego produktu powinna znajdować się informacja o okresie gwarancji. W razie potrzeby prosimy o kontakt.


ZGŁOSZENIE

 

W celu zgłoszenia reklamacji, należy skopiować i uzupełnić pola znajdujące się poniżej. Wypełniony wniosek może zostać wysłany na adres: reklamacje@drudom.pl lub w tradycyjny sposób do siedziby firmy: DRUDOM Mateusz Król Tuszyma 129, 39-321 Tuszyma. Po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszych czynności.


     

Imię i nazwisko konsumenta (-ów):


...................................................................................................................

 

Adres konsumenta (-ów)


...................................................................................................................

 
 

Reklamacja towaru

Niniejszym zawiadamiam, iż zakupiony przeze mnie w dniu ..................................... produkt ……………………………………………………......................................................................................................................................................................................................................................................................................... jest wadliwy.

Wada polega na:

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
 

Wada została stwierdzona w dniu .......................................................................... .

Z uwagi na powyższe, na podstawie ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny żądam:


 • wymiany towaru na nowy na podstawie art. 561 § 1 Kodeksu      Cywilnego *)
 • nieodpłatną naprawę towaru na podstawie art. 561 § 1 Kodeksu      Cywilnego *)
 • obniżenia ceny towaru o kwotę .....................................      (słownie: .............................................................. 

............................................................................................................) zł. Proszę o zwrot podanej kwoty na konto ............................................................................................................... / przekazem pocztowym na mój adres na podstawie art. 560 § 1 Kodeksu Cywilnego *)


 • odstępuję od umowy i proszę o zwrot ceny towaru na konto 

............................................................................................................... / przekazem pocztowym na mój adres na podstawie art. 560 § 1 Kodeksu Cywilnego *

 

Z poważaniem,

.....................................
 

*niepotrzebne skreślić


WARUNKI GWARANCJI

 

W przypadku podejrzenia uszkodzenia przesyłki przez przewoźnika, należy sporządzić protokół szkody w obecności kuriera. Dodatkowo, jeżeli jest to możliwe do zwrotu należy dołączyć dowód zakupu towaru. Po pozytywnym rozpatrzeniu warunków gwarancji zostanie ustalony termin odbioru przesyłki u Państwa. Gdy warunki gwarancji nie zostaną naruszone klient nie ponosi żadnych opłat.


BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW


Pozytywne rozpatrzenie warunków gwarancji daje klientowi wiele możliwości rekompensaty. Do nich należy wymiana produktu na nowy, zwrot pieniędzy lub naprawa.

W przypadku uzyskania dodatkowych informacji, prośba o inne metody zwrotu pieniędzy lub pytanie o gwarancję produktu prosimy o kontakt pod adresem: reklamacje@drudom.pl.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DRUDOM Mateusz Król
Tuszyma 129
39-321 Tuszyma

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY


Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:


 1. w którym weszli      Państwo w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli      umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno      lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła      przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części,
 2. w którym osoba      trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie      rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła      przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie      ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia      własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Drudom Mateusz Król, Tuszyma 129, 39-321 Tuszyma, email: sklep@drudom.pl, tel.: +48 578 601 912 o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną). Można skorzystać z poniższego szablonu:


     

Imię   i nazwisko konsumenta (-ów):


..........................................................................................................

 

Adres   konsumenta (-ów)


..........................................................................................................

 
 

Formularz odstąpienia od umowy

(należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

Niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży następującego produktu:

Nazwa produktu:

...................................................................................................................................................................................
 

...................................................................................................................................................................................

Data zawarcia umowy:

...................................................................................................................................................................................
 

Z poważaniem
 

..................................... 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej w przypadku, gdy umowa dotyczyła sprzedaży rzeczy.
 

W przypadku, gdy umowa dotyczyła zakupu rzeczy proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Drudom Mateusz Król, Tuszyma 129, 39-321 Tuszyma niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.