NO MAN'S SKY + INNE GRY PS4 CYFROWA (6483799304)

3 osoby kupiły 3 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
45,99 zł
z 99997 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Internet 24/7
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: używany
  • wersja: cyfrowa
  • wersja językowa gry: angielska

Przedmiotem aukcji są konta Ps4

z pełnąwersją gry

NO MAN'S SKY

Po zakupie otrzymują Państwo dostęp do konta na którym znajduje się gra .
Konto
należy zalogować na konsoli.
Gra jest w postaci cyfrowej, a nie fizycznej. Otrzymują Państwo:

- Login PSN
- Hasło PSN
- szczegółową instrukcję dodania konta i pobrania gry

Gra do pobrania jest udostępniana tylko jeden raz. Grę po ściągnięciu uruchamiamy na własnym koncie, zdobywamy na nim trofea i możemy grać online (gra online możliwa jeżeli posiada się na własnym koncie aktywną subskrypcję Playstation Plus). Aby gra działała, nie można skasować udostępnianego konta z grą z dysku.

Na konto dajemy 30 dni gwarancji ( oczywiście, nie oznacza to, że gra przestanie działać po 30 dniach ). Jeżeli w tym czasie coś stanie się z kontem to wydajemy nowe konto.

Nie można zmieniać e-maila oraz hasła przypisanego do konta
(powoduje to utratę gwarancji).

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

1. Sprzedaje dostęp do kont nie kody do gier. 2. !! Należy stosować się do podanych instrukcji !! Jeżeli nie odpowiadają tobie warunki regulaminu nie licytuj unikniemy wtedy niepotrzebnego nieporozumienia !! Po zaksięgowaniu płatności konta dostarczamy od 5 minut do 24h. Zastrzegamy czas realizacji do 72h w nagłych wypadkach. W razie pytań służymy pomocą.

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 2 dni

adres do zwrotu:
Daniel Trochonowicz
Powstańców 3/5
05-200 Wołomin
Polska
 
DOTYCZY GIER CYFROWYCH: 1. Po otrzymaniu danych do konta, jeżeli klient nie aktywuje konta na konsoli oraz nie pobierze gry może konto Nam zwrócić w ciągu 2 dni roboczych. 2. Po otrzymaniu danych do konta oraz aktywacji konta na konsoli i pobrania gry towar uznaje się za zużyty i nie podlega reklamacji ani zwrotowi.

pozostałe informacje

REGULAMIN DOTYCZĄCY ZAKUPU GIER CYFROWYCH - PLATFORMA PLAYSTATION 4: 1. Kupujący ma 24h na rozpoczęcie pobierania od momentu otrzymania danych dostępowych do konta oraz instrukcji instalacji. 2. Kupujący który uszkodzi konto nie postępując zgodnie z instrukcją traci bezpowrotnie dostęp do konta i zakupioną grę bez możliwości prawa zwrotu. 3. W przypadku uszkodzenia konta istnieję możliwość ponownego kupna po ustalonych warunkach drogą mailową lub telefoniczną. 4. Konto jest udostępnianie tylko do jednorazowego pobrania gry, konto pozostaje naszą własnością i po pobraniu gry i aktywacji konsoli zmieniamy dane dostępowe do konta. 5. Nie można zmieniać e-maila oraz hasła przypisanego do konta. 6. Nie odpowiadamy za wadliwe działanie konsoli i jej oprogramowania w przypadku automatycznego dezaktywowania konta ze statusu podstawowego czyli pojawienie się kłódki lub utratę licencję czyli utraty gry przez wadliwe działanie oprogramowanie, konsoli, lub wadliwe działanie konsoli i jej podzespołów lub działań sony nie ma możliwości zwrotu ani reklamacji. 7. Nie odpowiadamy za zmianę polityki,zasad i regulaminu sony które mogą doprowadzić do utraty zakupionych gier udostępnianych cyfrowo, nie odpowiadamy za usterki i wady playstation network które mogą powodować utratę dostępu do gry. 8. Po otrzymaniu danych do konta oraz aktywacji konta na konsoli i pobrania gry towar uznaje się za zużyty i nie podlega reklamacji ani zwrotowi. 9. Udzielamy 30 dniowej gwarancji na działanie gry ( to nie znaczy że gra przestanie działać po 30 dniach. Po prostu na taki czas dajemy gwarancję). Jeżeli konto zostanie zablokowane przed 30 dniami, dajemy nowe konto z grą. Jeżeli konto zostanie zablokowane po 30 dniach, nie przyznajemy żadnej rekompensaty. Nie gwarantujemy czasu jej działania po jej pobraniu po 30 dniach - dlatego prosimy o rozważne zakupy. 10. Nie gwarantujemy działania dodatków / dcl do gier zakupionych na innych kontach niż te z którego była pobierana gra oraz nie gwarantujemy działania importowania zapisanych stanów gier czy też postaci z tej samej lub innej platformy konsolowej. 11. Nie odpowiadamy za wadliwe działanie serwerów pocztowych które nie są w stanie odebrać naszych maili ani też nie odpowiadamy za fakt że maile trafiają do spamu oraz jeżeli klient odszuka maila w spamie lub w folderze poczty głównym po 24h od momentu wysyłki zamówienia i konto okaże się nie aktywne wówczas nie ma możliwości zwrotu ani reklamacji zgodnie z pkt 1 naszego regulaminu.