Nity zrywalne A2/A2 4x10 z łbem płaskim 500 szt. (6950739998)

zakończona
73,80 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
  • List polecony priorytetowy 8,50 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 11,50 zł
  • lokalizacja: Górki /Garwolin, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Przedmiotem aukcji są nity zrywalne ze stali nierdzewnej A2 z łbem płaskim 4 x 10 mm

500 sztuk

Nity są przeznaczone do łączenia dwóch elementów bez względu na to, z jakiego materiału są wykonane. 

Ich zastosowanie pozwala na szybkie i precyzyjne łączenie materiałów oraz zapewnia długotrwałe utrzymanie.

Dane techniczne:

- Nity zrywalne z łbem płaskim

- Materiał: stal nierdzewna A2

- Powłoka cynkowa w pasywacji białej

- Odporny na czynniki atmosferyczne

- Wymiary: d: 4 mm

                  L: 10 mm

                  D: 8.0 mm

                  K: 1.00 mm

                  s: 5.0-6.5 mm

- Produkt najwyższej jakości.

Podana cena dotyczy kompletu 500 sztuk.

Koniecznie zobacz inne nasze aukcje.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

KorykCase Leszek Korycki
Górki, ul. Sosnowa 29
08-400 Garwolin
Dodatkowe informacje

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ nie wycofujemy ofert złożonych zarówno w licytacjach, jak i przez format "Kup teraz".

Reklamacje towaru są uwzględniane tylko i wyłącznie po odesłaniu towaru wraz z dowodem zakupu (paragon, faktura) oraz opisem usterki. 

Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych za pobraniem lub wysłanych bez wcześniejszej konsultacji. 

W przypadku uznania reklamacji gwarantujemy wymianę towaru na wolny od wad, a jeśli nie ma takiej możliwości (np. z powodu wyczerpania zapasów) - zwrot należności lub wymianę na inny, uzgodniony z klientem, towar. Reklamacji nie podlegają towary uszkodzone z winy użytkownika. 

W przypadku, gdy zwrot lub wymiana towaru nie zostanie uznana (odesłany po wyznaczonym terminie, bez dowodu zakupu, pisma reklamacyjnego, zabrudzony, uszkodzony itp.) towar będzie odesłany na koszt Klienta. Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni od chwili otrzymania uszkodzonego towaru.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

KorykCase Leszek Korycki
Ruda Talubska, ul. Brzozowa 6
08-400 Garwolin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zarówno akcesoria, jak i cases są objęte gwarancją naszej firmy i producenta. Klient ma prawo odesłać nieużywany osprzęt lub cases w nienaruszonym stanie, jeśli uzna, że towar nie spełnia jego oczekiwań. 

Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (tekst jedn. Dz.U. 2017 r. poz. 683) klient, zawierając umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając jednoznaczne oświadczenie (pismo, e-mail) lub skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia - który zawiera załącznik nr 2 do ustawy -  w terminie 14 dni od zawarcia umowy. 

Towar powinien wrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony (bez śladów użytkowania, eksploatacji, montażu itp.) wraz z paragonem, fakturą lub kserokopią dowodu zapłaty (w przypadku przesyłki płatnej przy odbiorze). 

Klient ma obowiązek zwrócić towar nie później niż 14 dni od dnia,  w którym odstąpił od umowy. 

Zwrotu można dokonać tylko wtedy, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Koszty odesłania towaru pokrywa Klient. Po otrzymaniu towaru gwarantujemy zwrot otrzymanej od Państwa płatności, w tym kosztów dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). 

UWAGA! Umowa jest uważana za niezawartą, a klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Prawo odstąpienia od umowy (art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta) nie przysługuje klientowi w odniesieniu do umów: 

- o świadczenie usług, jeśli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźna zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

- w której cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którym przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczona w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

- w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

O sprzedającym
Lenio28

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Firma KorykCase Leszek Korycki powstała w 2010 r. Została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Urząd Gminy Garwolin.

Zajmujemy się sprzedażą osprzętu oraz wykonaniem profesjonalnych opakowań transportowych w technologii "flight cases".

Pozostałe informacje

Wpłaty należy dokonać na konto: Getin Bank S.A. 78 1560 0013 2533 1202 5901 0002

Leszek Korycki 

Górki, ul. Sosnowa 29 

08-400 Garwolin

Wysyłka jest realizowana zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.    

Dokładamy wszelkich starań, żeby paczka dotarła we wskazane miejsce w jak najkrótszym czasie. Zobowiązujemy się dostarczać rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 

Do każdego zakupionego towaru wystawiamy paragon lub Fakturę Vat. Na dokumencie sprzedaży są ujęte również koszty przesyłki. 

Wszystkie ceny podane na naszych aukcjach są cenami brutto. Kupując na kilku naszych aukcjach za przesyłkę płaci się tylko raz. 

W zależności od liczby oraz wagi zakupionych towarów wybieramy najtańszą ofertę przewoźników (Poczta, Kurier). 

UWAGA! Przesyłka listowa ekonomiczna i priorytetowa zwykła to przesyłki nierejestrowane, tzn. ani Poczta Polska ani nasza firma nie bierze odpowiedzialności w przypadku zaginięcia!! 

Ważne! Zgodnie z regulaminem allegro oraz ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jedn. Dz.U. 2017 r. poz. 459 ze zm.) zalicytowanie jest prawnie wiążące, tzn. że dokonując zakupów w naszym sklepie akceptujesz powyższy regulamin i warunki zawarte w zakładce "Informacje od Sprzedającego".  

Wszelkie dane osobowe, podane przez Klienta, nie będą udostępniane innym firmom ani osobom trzecim. Za zgodą Klienta zastrzegamy sobie prawo do przetwarzania danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia dla potrzeb realizacji działań marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. 2016 r. poz. 922 ze zm.). Jednocześnie informujemy, że - na podstawie ustawy - klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania. 

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służymy radą i pomocą.       

Zapraszamy na nasze aukcje i życzymy udanych zakupów!