Niszczyciel Sowriemiennyj 956A, skala 1:275 RC (6482747252)

zakończona
240,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy powyżej 400 zł
 • lokalizacja: Rybnik
 • stan: nowy
 • bohater: brak
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 14 lat +
 • materiał: plastik
 • certyfikaty i opinie: CE
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

Niszczyciel Sowriemiennyj zdalnie sterowany

Skład zestawu:

• Niszczyciel Sowriemiennyj 956A w skali 1:275 RC
• Nadajnik
• Akumulator 7.2V 800mAh
• ładowarka sieciowa
• Bateria 9V do nadajnika
• Podstawka

Dane techniczne :

- Długość: 78 cm
- Szerokość: 10 cm
- Wysokość: 21 cm
- Czas pracy: 15min
- Zasięg: 30m
- Akumulator: 7.2V 800mAh
- Czas ładowania 6 h
- Dwa silniki elektryczne
- Prędkość maksymalna: 6km/h


Opis przedmiotu:


Model rosyjskiego niszczyciela Sowriemiennyj 956A, sterowany radiowo. Jest to wspaniała replika łodzi w skali 1:275. W parze z wiernością odwzorowania idzie również solidna jakość wykonania. Jest przeznaczona do spokojnego pływania, idealna dla tych, którzy rozpoczynają swoja przygodę z łodziami sterowanymi radiowo. Okręt może płynąć we wszystkich kierunkach: przód, tył, lewo, prawo. Po podłączeniu akumulatora, na wieży radarowej zapala się dioda, dzięki czemu realizm modelu jest jeszcze większy. Aby zapobiec przypadkowemu włączeniu silników, łódź jest wyposażona w specjalny system bezpieczeństwa. Model RTR – gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania.


wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u RCstery za co najmniej 400 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

1. Wstęp - kto jest właścicielem sklepu i gdzie jest prowadzona działalność Internetowy sklep modelarski RCstery prowadzi sprzedaż detaliczną oferowanych towarów za pośrednictwem sieci internet. Sprzedaż prowadzona jest również bezpośrednio w sklepach stacjonarnych: RC Stery ul. Obwiednia Południowa 30 44-200 Rybnik tel. 32 440 21 20 kontakt@rcstery.pl Sklep RCstery jest własnością firmy: RCSTERY Sp. z o.o. ul. Obwiednia Południowa 30 44-200 Rybnik NIP: 6423188511 tel. 32 440 21 20 kontakt@rcstery.pl Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym jest osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych lub przedsiębiorca. Stroną dokonującą sprzedaży poprzez Sklep Internetowy jest firma RCSTERY Sp. z o.o.

kontakt

 • 32 440 21 20
  Infolinia poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Jesteśmy przekonani o najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów, jednak w trosce o pełną satysfakcję z zakupów w naszym sklepie oferujemy pełną pomoc w przypadku chęci zwrotu zakupionego towaru, pojawienia się konieczności zapewnienia serwisu lub zgłoszenia reklamacji. Odstąpienie od umowy przy zakupie poza lokalem przedsiębiorstwa: Zgodnie z Ustawą o ochronie praw konsumenta z dnia 30 maja 2014r., w przypadku zawarcia umowy kupna/sprzedaży poza lokalem przedsiębiorstwa, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni kalendarzowych począwszy od dnia zawarcia umowy. W takim przypadku, Towar należy dostarczyć do Sklepu wraz z dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) oraz oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, w którym muszą również zostać zawarte: Imię i Nazwisko Klienta Adres Klienta Numer Zamówienia Dane niezbędne do wykonania przelewu bankowego (numer konta, dane posiadacza rachunku) Dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) Warunki zwrotu towaru: Odsyłany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, powinien być opakowany w fabrycznym, nienaruszonym opakowaniu (jeśli takowe występuje) oraz zawierać wszelkie występujące w zestawie akcesoria i dodatki. Sklep zobowiązuje się do zwrotu wartości zwracanego zamówienia na podane konto bankowe. Przelew zwrotny, pod warunkiem spełnienia powyższych warunków zostanie wykonany na wskazane konto bankowe maksymalnie w ciągu 14 dni. W przypadku naruszenia któregoś z powyższych warunków odstąpienia od umowy przesyłka zostanie odesłana z powrotem do Klienta na jego koszt. W przypadku odstąpienia od umowy przy zakupie poza lokalem przedsiębiorstwa, Klient ponosi całkowite koszty odsyłki towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysyłanych "za pobraniem".

reklamacje

W przypadku wykrycia nieprawidłowości w działaniu lub defektu zakupionego przedmiotu, Klientowi przysługuje prawo do zgłoszenia reklamacji. W celu wszczęcia przez Sklep procedur reklamacyjnych, towar należy dostarczyć do sklepu w którym został on zakupiony, okazując przy tym dowód zakupu oraz dokładny opis wady lub defektu wraz z okolicznościami w jakich je wykryto. Ponadto do produktu powinny zostać dołączone dane teleadresowe klienta (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy), a także wyrażone roszczenie względem reklamowanego produktu. Od chwili przyjęcia produktu w trybie reklamacyjnym w ciągu 14 dni sklep zobowiązuje się do udzielenia Klientowi odpowiedzi wraz z odpowiednim uzasadnieniem w kwestii uznania lub odrzucenia roszczeń reklamacyjnych. W przypadku uznania zasadności reklamacji Klient zostaje poinformowany o trybie rozwiązania oraz czasie potrzebnym na zakończenie procesu reklamacji. Koszty odesłania produktu do Klienta w tym przypadku ponosi Sklep. W przypadku odrzucenia roszczeń reklamacyjnych, Klientowi zostają zaproponowane możliwe rozwiązania oraz skorzystanie z usług serwisu pogwarancyjnego. W przypadku uzasadnionego odrzucenia reklamacji, koszty odesłania produktu do klienta ponosi Klient. Przedmioty w których dokonano ingerencji w konstrukcję, modyfikacji własnych lub zerwano plombę zabezpieczającą, jak również przedmioty zużyte w sposób naturalny, uszkodzone mechanicznie lub w których defekt powstał na skutek niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nadmiernego zabrudzenia nie podlegają reklamacji.

pozostałe informacje

Serwis gwarancyjny i usługi serwisowe pogwarancyjne. Sklep RCstery prowadzi modelarski serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W przypadku zaistnienia konieczności skorzystania z usług serwisu gwarancyjnego, Klient proszony jest o dostarczenie do sklepu produktu wraz z dokładnym opisem uszkodzenia. Ponadto, do produktu powinny zostać dołączone dane teleadresowe klienta (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy) Serwis pogwarancyjny w możliwie najkrótszym czasie potrzebnym na zdiagnozowanie uszkodzenia skontaktuje się z Klientem w celu przedstawienia propozycji sposobu naprawy, czasu potrzebnego na prace serwisowe oraz spodziewanych kosztów. W przypadku wyrażenia przez klienta zgody na zaproponowane warunki serwisu strony postępują dalej zgodnie z przyjętymi ustaleniami. W przypadku nie udzielenia przez klienta zgody na zaproponowane przez serwis warunki naprawy pogwarancyjnej serwis nie podejmie się naprawy, a produkt zostanie odesłany do Klienta na jego koszt.