NISZCZARKA PAPIERU DOKUMENTÓW NA KOSZ GENIE 160 S (6998767647)

zakończona
43,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
  • lokalizacja: Gorzów wielkopolski, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

A6A2

Do sprzedania:

NISZCZARKA PAPIERU DOKUMENTÓW NA KOSZ GENIE 160 S VARIO
PRODUKT NOWY POWYSTAWOWY
SPRAWDZANY SPRAWNY
PRZETŁUMACZONY OPIS PRODUCENTA


Genie S 106 Vario mocujący z teleskopowym ramieniem każdego kosza

o Genie

Genieist znak towarowy Dieter Gerth GmbH i stoi na wiarygodnych i innowacyjnych produktów na całym biurze. Dieter Gerth GmbH to działająca na rynku międzynarodowym od 1995 importera i producenta artykułów biurowych i multimedialnych, z siedzibą w Wiesbaden (Niemcy). Przez lata doświadczeń, stałych relacji z dostawcami i produkcji, biorąc pod uwagę wszystkie oficjalne dyrektywy (EU), można mieć pewność, że geniusz daje niezawodne i bezpieczne produkty.

Genie S 106 Vario Urządzenia do usuwania

Dobry stosunek cena / wydajność i nowoczesny design

niszczarki Genie są ze względu na ich wysoką funkcjonalność i niezawodność idealnych narzędzi do ochrony danych. Zaufaj bogate doświadczenie i skorzystać z sprawdzonej jakości geniuszu. Niszczarki geniuszu są dostępne dla wszystkich skarg i wniosków. Z poręcznym urządzeniem do użytku w domu, pomocników dla małego biura, do Allesvernichter dla urzędu otwartą - Genie dostarcza rozwiązanie dla Twojej prywatności.

Dlaczego niszczyć?

Co wiele osób nie pamięta - dane osobowe są zagrożone nie tylko Internet i offline, są przestępcy, którzy chcą dokonać Użyj danych. Zastanów się, jak oryginalny podpis z was może być szablon dla oszustów / fałszerzy, aby zamknąć na swoich umów imieniu. Skradzione dane bankowe jest wielokrotnie używany do wielkiego Online powodowania szkód. Ale papiery codziennie jak niewinnie wyrzucić rachunku bankowego lub listu od rodziny, przyjaciół lub partnera mogą zawierać informacje, które sprawiają, że wrażliwy / szantaż, albo mają nosy sąsiadów „ciekawe”.

Jak mogę się bronić?

Adresy, faktury, korespondencja - go codziennie ważne informacje przez nasze ręce, w miejscu pracy, ale także w domu. Często jednak te dokumenty skończyć niewinnie w koszu. Czasami są przed lub około 1 lub 2 razy, ale rozdarta to „pewność” jest niczym więcej niż proste układanki dla złodziei danych i będą szybko zrekonstruować informacje. Nawet nośników takich jak płyty CD, DVD i wygasłych kart kredytowych często są po prostu wyrzucane do śmieci i nie są przydatne dla złodziei danych.

To proste, aby przeciwdziałać kradzieży - zniszczyć wszystkie dokumenty i dane przed ich upłynnienia. niszczarki Genie są ze względu na ich funkcjonalność i jakość doskonałe narzędzia ochrony prywatności. W połączeniu z ponadczasowym designem urządzeń, należy dopasować do każdego otoczenia i wykonywać rzetelnie gdzie usługa. Najlepszym sposobem, aby następny niszczarki do kosza, więc na swój sposób do dysponowania samo ale korzyści z niszczarki bezpieczniejsza i poufne pozostaną poufne.

Wybór niszczarki

Wybór odpowiedniej niszczarki zależy od trzech głównych czynników:

1. Zakres zastosowania -

Gdzie niszczarka będzie używana? Do użytku w domu lub w małych biurach, niszczarki są mniejsze objętości śmieci do 20 litrów. Do stosowania w dużych biur i do użytku przez kilka osób, zaleca się, że urządzenie o większej objętości silnika śmieci i leistungsstärkerem wybrać.

2. poziom -

Im wyższy poziom bezpieczeństwa, mniejsze kawałki, do którego Niszczarka niszczy rekordy są. W rezultacie, im mniejsze kawałki, tym bardziej zabezpieczyć rekordy zostały zniszczone.

Pojemność 3. Arkusz -

Zdolność arkusz wskazuje, ile arkuszy niszczarka za działania mogą zniszczyć naraz. Czy trzeba zniszczyć często większe ilości, zalecamy niszczarki o dużej pojemności z blachy. Trzeba zniszczyć tylko sporadycznie dokumentów, począwszy urządzenia o niskiej mocy.


Paragon / Faktura 23%

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
8,60 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
4-5 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
17,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

LuxRay
Myśliborska 21
66-400 Gorzów Wielkopolski
Dodatkowe informacje

W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić pracownikom obecnym przy dostawie lub kurierowi, oraz skontaktować się z firmą dostarczającą. Podstawą reklamacji jest stwierdzenie uszkodzenia przy osobach dostarczających przesyłkę. Klient ma prawo do zwrotu towaru w terminie do 14-stu dni liczonych od daty zakupu, o ile towar pozostaje w oryginalnym opakowaniu, nie był używany i nie nosi śladów użytkowania. Jeżeli produkt nie spełnił twoich oczekiwań, lub nie jest zgodny z opisem zgłoś do nas swój problem, a postaramy się go rozwiązać.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

LuxRay
Myśliborska 21
66-400 Gorzów Wielkopolski

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego produktu do 14 dni. Zwrócony towar musi być w stanie nienaruszonym. Podstawą zwrotu jest dowód zakupu (paragon fiskalny lub faktura). Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt wysyłki reklamowanego towaru podlega zwrotowi tylko w przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana.