NISSAN 350z PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 22680-78000 (7113012458)

zakończona
380,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 25,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: tarnow, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: nissan (oryginalne OEM)

opis

KONTAKT

Godziny otwarcia:

pn-pt: 8:00-17:00

sob: 8:00-14:00

Tel.:

608 232 113

E-mail:

NIKO@OP.PL

WYSYŁKA

Płatności i wysyłka :


wpłata na konto

przesyłka pobraniowa

odbiór osobisty

PffŁATNOŚCI

Po zakupie proszę o informację o sposobie płatności i rodzaju wysyłki

nr. konta:

38 1500 1748 1217 4004 5310 0000

********************­********************­**

OFEROWANY PRZEDMIOT (ZGODNIE Z TYTUŁEM AUKCJI) JEST W BDB STANIE.


CENA WYWYOŁAWCZA JEST CENĄ ZA KTÓRĄ MOGĘ SPRZEDAĆ OFEROWANY PRZEDMIOT

PRZEBIEG SAMOCHODU TYLKO 55TYS MIL,CO GWARANTUJE NIEZAWODNOŚĆ ZAKUPIONEJ CZĘŚCI PRZEZ BARDZO GŁUGI OKRES UŻYTKOWANIA

NIE JEST TO CHINSKI BUBEL TYLKO UZYWANY ORYGINAŁ!!! WIEC PROSZE NIE PORÓWNYWAC Z NIC NIE WARTYMI CHINOLAMI

CENA ZA 1 SZT.

NIE MYJEMY

(nie mamy nic do ukrycia)

Dostawa i płatność
od 25,00 zł

Lokalizacja: tarnow, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze

Punkty odbioru

POGÓRSKA WOLA 199A (TRASA KRAJOWA E4)
33-152 POGÓRSKA WOLA
woj. małopolskie

  • poniedziałek - sobota 08:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 OPIS PROCEDURY GWARANCJI ;  Kupujący może składać Sprzedawcy gwarancję dotyczące zawartej Umowy pod adresem niko@op.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: "Niko" ul.Mała 10,33-100 Tarnów  1. Gwarancja powinna zawierać co najmniej:        a). Imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego.        b). Datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę gwarancji.        c). Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego.        d). Wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.  4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.   OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD  Sprzedawca  zobowiązuje  się dostarczać rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. W przypadku ofert sprzedaży rzeczy używanych Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności w ramach rękojmi za takie zmniejszenie wartości lub użyteczności rzeczy używanej, które jest normalnym następstwem prawidłowego korzystania z niej.  POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIE ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR  Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Tarnowie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce \"Rozstrzyganie sporów konsumenckich\". Okres gwarancji dla przedsiębiorców jest zmniejszony z 30 dni do 14 dni.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

NIKO RYSZARD SZATKO
MAŁA 10
33-100 TARNÓW
Dodatkowe informacje

Na każdy zakup udzielana jest gwarancja rozruchowa na 14 dni.Prawo do zwrotu bez podania przyczyny lub reklamacji, przysługuje do momentu usunięcia plomb zabezpieczających przed ingerencją we wnętrze/podzespoły.Prosimy nie usuwać plomb i/lub znaków cechowych! Ich usunięcie/modyfikacja jest równoznaczne z naruszeniem zapisu ustawy o szczególnych prawach konsumenta, mówiącym o tzw. "granicach zwykłego zarządu".Oznacza on że zwrot użytego przedmiotu jest możliwy. Ale traci się to prawo naruszając plomby zabezpieczające, gdyż wykracza to poza granice zwykłego zarządu.Koszt zwrotu w przypadku procedury zwrotu bez podania przyczyny, ponosi Kupujący. ADRES KORESPONDENCYJNY REKLAMACJI "Niko" Ryszard Szatko ul.Mała 10 33-100 Tarnów e-mail; niko@op.pl OPIS PROCEDURY REKLAMACJI Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem niko@op.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: "Niko" ul.Mała 10,33-100 Tarnów 1. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: a). Imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego. b). Datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji. c). Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego. d). Wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD Sprzedawca zobowiązuje się dostarczać rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. W przypadku ofert sprzedaży rzeczy używanych Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności w ramach rękojmi za takie zmniejszenie wartości lub użyteczności rzeczy używanej, które jest normalnym następstwem prawidłowego korzystania z niej. POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIE ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Tarnowie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce \"Rozstrzyganie sporów konsumenckich\".

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

4 dni

Adres do zwrotu

Niko
Mała 10
33-100 Tarnów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczony towar ze względu na swój charakter został nierozłącznie połączony z innymi rzeczami (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Na każdy zakup udzielana jest gwarancja rozruchowa na 14 dni.Prawo do zwrotu bez podania przyczyny lub reklamacji, przysługuje do momentu usunięcia plomb zabezpieczających przed ingerencją we wnętrze/podzespoły.Prosimy nie usuwać plomb i/lub znaków cechowych! Ich usunięcie/modyfikacja jest równoznaczne z naruszeniem zapisu ustawy o szczególnych prawach konsumenta, mówiącym o tzw. "granicach zwykłego zarządu".Oznacza on że zwrot użytego przedmiotu jest możliwy. Ale traci się to prawo naruszając plomby zabezpieczające, gdyż wykracza to poza granice zwykłego zarządu.Elementy ciete karoseri nie mogą być zwracane.Silnik,ktore byly zamontowane w samochodzie i palące nie  przyjmujemy do zwrotu.Koszt zwrotu w przypadku procedury zwrotu  ponosi Kupujący. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności (pomniejszone o koszty wysyłki i pakowania). Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć w terminie 14 dni od otrzymania produktu Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, na adres e-mail: niko@op.pl albo na adres pocztowy Niko Ryszard Szatko ul.Mała 10,33-100 Tarnów W związku z odstąpieniem od umowy Konsument ma obowiązek zwrócenia rzeczy niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Przesyłkę należy nadać na adres Niko Ryszard Szatko ul.Mała 10,33-100 Tarnów. Sprzedawca zwróci konsumentowi dokonanej przez niego płatności, pomniejszonej o koszty wysyłki i pakowania , nie później niż w terminie 7 dni od otrzymania zakupionego towaru. WZÓR FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY Niko. ............................. ul,Mała 10 miejscowość, data 33-100 Tarnów tel: 608 232 113 e-mail: niko@op.pl Imię i nazwisko konsumenta (-ów) ................................................................... Adres konsumenta (-ów) ................................................................................. Numer zamówienia / faktury ............................................................................ Formularz odstąpienia od umowy (należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży następującego produktu: [nazwa produktu] ............................................................................................ Data zawarcia umowy: ............................. ............................... Podpis konsumenta (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) KOSZT ZWROTU RZECZY W przypadku odstąpienia od Umowy Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.

O sprzedającym
tarnow-czesci
97,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

73

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

  • 608****** (pokaż)
  • 601****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: niko@op.pl
telefon: 608232113
telefon: 601989995
Numer oferty:7113012458
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry