NIEPOWTARZALNA SOSNOWA WITRYNA BIAŁA (6541280296)

zakończona
999,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 80,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 88,00 zł
  • lokalizacja: Żywiec
  • stan: nowe
  • waga (z opakowaniem): 47.00 [kg]
  • kolor mebla: biały
  • szerokość mebla: 83.00 [cm]
  • wysokość mebla: 186.00 [cm]
  • głębokość mebla: 38.00 [cm]

Kontakt

609 789 285
meble.sosna@op.pl

Wysyłka


W aukcji zawsze podawany jest termin realizacji zamówienia w przypadku mebli gotowych termin wysyłki do 3 dni roboczych.

Witryna z drewna sosnowego

Witryna ekologicznie malowana spełnia certyfikat FSC i ISO 9001:2013

Szuflady montowane na prowadnicach metalowych rolkowych

Wymiary 1860x830x380

Mebelek jest bardzo solidny

Wystawiamy Fakturę vat lub paragon

Pakowany w dwa kartony


Poprzez ekologiczne lakierowanie drewno zachowuje swój naturalny wygląd oraz podlega naturalnym procesom starzenia. Naturalny proces starzenie się sosny sprawia, że struktura drewna , słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne ,może również wystąpić efekt żółknięcia w przypadku dużego wpływu światła.
Jak wiadomo należy wtedy ponownie zakonserwować mebel białą farbą

Wysyłka do 3 dni roboczych Jesteśmy zakładem założonym w 1985r., wyspecjalizowanym w produkcji solidnych mebli z litej sosny, które mogą być w zależności od potrzeb odbiorców lakierowane, bejcowane lub naturalne.

W ofercie znajdują się komody, witryny, stoły, łóżka, regały, garderoby będące praktycznym wyposażeniem każdego wnętrza.

Przedmiotem działalności firmy od początku jej istnienia jest produkcja mebli wykonanych z drzew iglastych, sosny lub świerku.

Odbiorcami naszych wyrobów są znane firmy handlowe prawie wszystkich krajów unijnych: Francji, Niemiec, Holandii, Włoch, Hiszpanii oraz Austrii.

Nasza Firma przez lata wypracowała taki system produkcji aby zapewnić klientom najwyższą jakośćwysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 80,00 zł
kolejna sztuka: 60,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 88,00 zł
kolejna sztuka: 68,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

F.H.U ROBERT PAWEŁEK UL STROMA 13 ŻYWIEC Po wygranej aukcji otrzymują Państwo automatycznie maila od Allegro, a w nim wszystkie dane potrzebne do wpłaty. Wypełnij formularz opcji dostawy - (link w wiadomości po zakupie i w emailu). Podaj w nim szczegóły płatności i dostawy, a także jeśli są różne kolory - zaznacz który - wysyłka na inny adres niż allegro - też zaznacz to w tym formularzu Wpłaty prosimy dokonywać na nasz rachunek bankowy lub za pośrednictwem bezpłatnej usługi płacę z allegro, gdzie pieniądze trafią do nas w ciągu kilku minut co pozwoli wysłać przesyłkę nawet tego samego dnia – w tytule przelewu prosimy o wpisanie Nick z allegro + numer aukcji. Na wpłaty czekamy 7 dni – po tym okresie przypominamy o transakcji, po 14dniach przystępujemy do procedury zwrotu prowizji od Allegro Czas wysyłki paczek liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, dokładne informacje podane w opisie aukcji.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 10 dni

adres do zwrotu:
F.H.U ROBERT PAWEŁEK
STROMA 13
34-300 ŻYWIEC
Polska
 
ZWROTY Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku ( DZ. U. z 2000 r. Nr 2 poz. 271 ) klient może odstąpić od zawartej umowy zakupu w terminie 10 dni od daty dostarczenia towaru do klienta. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi, gdy zamówił produkt o właściwościach dostosowanych do jego indywidualnie określonych potrzeb. Zwracane meble muszą być w nienaruszonym stanie, bez śladów użytkowania, każdy element musi być kompletny i w oryginalnym opakowaniu, a meble reklamowane czyste, bezpiecznie zapakowane. W przypadku nie spełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty. W obu wypadkach koszt dostawy mebli leży po stronie klienta. W przypadku zwrotu towaru jego równowartość zostanie zwrócona na podany przez klienta numer konta. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi.

reklamacje

REKLAMACJA Reklamację można składać z tytułu gwarancji lub z tytułu niezgodności towaru z umową ( Ustawa z dnia 27 lipiec 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego. Na produkty standardowe reklamację można zgłosić w ciągu 2 lat trwania gwarancji od daty zakupu mebli, natomiast na produkty niestandardowe okres reklamacji wynosi rok, jak również gwarancja. Należy pamiętać, że w przypadku stwierdzenia wady technicznej, tj. wada powstała w czasie produkcji bądź montażu, trzeba zgłosić reklamację najpóźniej w ciągu 2 miesięcy od chwili, gdy towar wykazał swoją wadliwość. Przekroczenie tego terminu spowoduje utratę uprawnień, co oznacza, że sprzedawca nie będzie ponosił odpowiedzialności. Gwarancja nie obejmuje wad naturalnych między innymi: zmiana koloru powodowana utlenieniem i nasłonecznieniem sosny, w przypadku mebli białych istnieje możliwość odbarwień powodowanych naturalną struktura drewna sosnowego, wad związanych ze złym przechowywaniem tj. zła temperatura, wilgotność bądź konserwacja, więcej w ogólnych warunkach gwarancji. Obniżenie ceny towaru z powodu promocji lub wyprzedaży nie wyklucza możliwości reklamowania go. Inaczej będzie, gdy powodem obniżenia ceny jest wada towaru, o której wiedzieliśmy w chwili zakupu. W takim przypadku nie można zgłaszać do sprzedawcy tej wady, o której nas poinformował. Niektóre meble mogą wyglądać trochę inaczej w rzeczywistości. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta ( kolor, proporcje) wpływają na to, że każde zdjęcie na innym monitorze będzie wyglądało inaczej, na różnice w barwie ma także wpływ oświetlenia podczas robienia zdjęć ( światło słoneczne, duże bądź małe zachmurzenie, światło elektryczne), co nie może być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Kolor ręcznie malowanych mebli ma prawo nieznacznie się różnić, nie ma dwóch identycznie pomalowanych mebli. Z uwagi na ograniczenia techniczne druku, kolory prezentowane w katalogu mogą różnić się od oryginalnych. Reklamacje składane z tego tytułu nie mogą być uznawane. Sęki są charakterystyczną cechą tego tworzywa naturalnego i nie są powodem do reklamacji. Naturalne „skazy” oraz sęki występujące w strukturze drewna celowo zachowane w procesie tworzenia mebli podkreślają ich autentyczność i naturalne piękno.