Niemiecki podstawowy - 2 kursy SITA i urządzenie (6541362372)

zakończona
1 773,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • lokalizacja: Szczytno
 • stan: nowe
 • okładka: miękka z obwolutą
 • język: niemiecki
 • zestaw: książka + CD
 • przeznaczenie: do gimnazjum, do liceum, dla dorosłych

Wykorzystaj odkrycia naukowe prof. Roberta Wallace'a, prof. Rainera Dietericha i laureata nagrody Nobla prof. Rogera Sperry w nauce języków.
Swobodna rozmowa w zakresie najczęściej używanych słów i zwrotów gwarantowana już po 44 godzinach nauki systemem SITA.
wartości średnie zapamiętanych
słów i zwrotów

Potwierdzeniem niezwykłej skuteczności uczenia się metodą SITA z zastosowaniem stanu relaksu był eksperyment przeprowadzony w Niemczech przez prof. Rainera Dietericha na wydziale psychologii Uniwersytetu Bundeswehry w Hamburgu. Badaniom poddano grupę kilkudziesięciu osób narodowości niemieckiej w wieku od 20 do 68 lat i o różnym poziomie wykształcenia. Osoby te nie znały w ogóle języka francuskiego. Przygotowano kurs językowy zawierający 1708 słów i zwrotów. Każda z wybranych do eksperymentu osób została poddana nauczaniu języka francuskiego przy pomocy tego kursu metodą SITA. Nauka trwała 7 dni po 6 godzin dziennie. Następnie wszystkie osoby poddano testowi. Stwierdzono, że znajomość słów i zwrotów języka francuskiego w tej grupie osób to średnio 1138, czyli 66,7%. Wynikiem eksperymentu była też zgodna opinia wszystkich osób w nim uczestniczących o komforcie uczenia się. Wszyscy chwalili przyjemne, nieznane im wcześniej uczucie odprężenia towarzyszące lekcjom.
Nasze dane
SITA Sp. z o. o.
Korpele Strefa 9
12-100 Szczytno
tel. 89 624 97 17, fax 89 624 97 92
kom. 508 030 750, e-mail: sitaszczytno@sita.pl
Płatność
Przez PayU
Przedpłata na nasze konto bankowe: MBANK 69 1140 2004 0000 3602 7479 3522
Gotówką przy odbiorze paczki od kuriera lub w naszej siedzibie.

Wysyłka
Dostawa na terenie całego kraju za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej DPD.
Jeśli złożysz zamówienie do godziny 13.00, towar wyślemy tego samego dnia.
Koszt wysyłki - 0 zł
Odbiór osobisty od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 14.00.Przedmiotem aukcji jest

Pakiet SITA do nauki języka niemieckiego


+ muzyka relaksacyjna na CD „Energie Życia”


Pakiet zawiera łącznie ponad 1700 różnych słów i zwrotów,
aby przerobić i zapamiętać ten materiał - potrzebujesz tylko 50 godzin!
Uczysz się w wybranym przez Ciebie czasie i miejscu!!!
Urządzenie SITA


Urządzenie SITA pomaga w osiąganiu stanu relaksu oraz w utrzymaniu się w tym stanie podczas odsłuchiwania materiału dźwiękowego, np: lekcji języka, przeznaczonego do zapamiętywania. Instrukcja użytkowania zestawu SITA.
Urządzenie SITA może współpracować ze słuchawkami oraz z dowolnym odtwarzaczem dźwięku np. odtwarzaczem płyt CD. Zasilane jest miniaturowymi akumulatorami dającymi napięcie 4,2 V.
Urządzenie SITA jest wyprodukowane i serwisowane w Polsce.


Akcesoria Urządzenia SITA:
kabel,
rozdzielacz,
ładowarka,
etui na urządzenie,
płyta CD z muzyką relaksacyjną,
instrukcja obsługi zestawu SITA,
karta gwarancyjna na 24 miesiące z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy,
książka "Jak przygotować własne nagrania".


Decyzją Administratora Europejskiej Kapituły Jakości i Ekologii Urządzenie SITA otrzymało
”Certyfikat Bezpieczeństwa”.
2 kursy - niemiecki podstawowy

Język niemiecki - kurs podstawowy CD - poziom 1

Tematy lekcji: Dzień dobry, Mamy gości, Jak się tam dostać, Na dworcu, Przy informacji, Przy kasie, Na peronie, Moja rodzina, Rozmowa telefoniczna, W liście, W restauracji, W domu, W supermarkecie, Przy kasie, Bank i poczta, Kto nakryje do stołu, U lekarza, W rejestracji, W aptece.

Gramatyka: wskazówki dotyczące pisowni (wielkie litery, przegłos), czas teraźniejszy (kommen, wohnen), zdania pytające, szyk wyrazów w zdaniu, zdania pytające, forma grzecznościowa, czas teraźniejszy (laufen, geben, sehen), rodzajniki, czas teraźniejszy (verreisen, warten), czasowniki rozdzielnie złożone, sein, liczebniki główne 1-100, haben, liczba mnoga, jak zwracać się do kogoś w liście, podawanie czasu, liczba mnoga 2, przeczenia (nicht, nein, nichts, kein), biernik, czasowniki modalne, rzeczowniki określające wagę, pojemność i wartość, przyimki z biernikiem (für, in, an, auf), forma grzecznościowa trybu rozkazującego, liczba mnoga trybu rozkazującego, zaimek dzierżawczy, przyimek ohne, doch, liczba pojedyncza trybu rozkazującego, dürfen, gegen.

Ilość słów i zwrotów - 780 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD Audio

Język niemiecki - kurs podstawowy CD - poziom 2

Tematy lekcji: W domu, W piekarni, W sklepie mięsnym, Na targu, Na stacji benzynowej, Na miejscu wypadku, Przeprowadzka, W domu towarowym, W biurze podróży, Urodziny, Wieczorem, Przygotowania do podróży, Uczniowie, W wolnym czasie.

Gramatyka: liczebniki główne powyżej 100, czas przyszły, celownik, zaimki wskazujące, czasowniki zwrotne, przyimki, czas przeszły dokonany, przymiotnik, liczebniki porządkowe, zaimek wskazujący, daty, stopniowanie przymiotników, rodzaje porównań, przyimek zwischen, zaimek nieokreślony jeder, jede, jedes, jemand/niemand, storna bierna, czas przeszły (Imperfekt), czasownik mögen, zdania poboczne, zdanie okolicznikowe przyczyny, zdanie warunkowe, zdanie dopełnieniowe, zdanie przydawkowe, zwrot idiomatyczny - was für ein...?, zdanie okolicznikowe czasu - welcher, welche, welches.

Ilość słów i zwrotów - 995 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD Audio

Płyta „Energie Życia” gratis


Płyta „Energie Życia” z muzyką relaksacyjną stanowi doskonałe tło dla chwil odpoczynku, sprzyja pozytywnym emocjom, pobudza skojarzenia podczas twórczej pracy. Stanowi źródło relaksu dla każdego z nas.
Jest niepowtarzalną i jedyną tego typu pozycją na polskim rynku. Jest to pilotażowa płyta CD do serii płyt pod wspólnym tytułem Muzyka gwiazd - znaki zodiaku. Każdy znak to inna indywidualność. Na płycie znajduje się 12 utworów, po jednym dla każdego znaku zodiaku.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie rozpowszechnianie obrazów i kodu źródłowego bez zgody autora strony zabronione.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 69 1140 2004 0000 3602 7479 3522
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sitaszczytno@sita.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Firma SITA Sp. z o.o. Korpele Strefa 9 12-100 Szczytno tel: 89 624 97 17, 22 636 90 91 fax: 89 624 97 92 e-mail: sitaszczytno@sita.pl e-mail: sita@sita.pl NIP: 739-30-00-146 Regon: 510832600 Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr-m KRS 0000163492, Kapitał zakładowy: 485 000 zł DOSTĘPNOŚĆ I GWARANCJA Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, dostępne od ręki, produkowane i serwisowane w Polsce. Każde urządzenie SITA objęte jest dwuletnią gwarancją z możliwością przedłużenia do 3 lat! WYSYŁKA Cenimy Twój czas. Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej DPD, dzięki której dotrą do Ciebie przeważnie już następnego dnia roboczego. Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku w związku z czym towary wysłane w piątek będą doręczone od poniedziałku. Wysyłka jest bezpłatna na dowolny adres w Polsce. Chcesz odebrać osobiście? Nie ma problemu! Towar możesz odebrać w godzinach 8.00 – 14.00. PŁATNOŚĆ Przelew – przedpłata na nasze konto bankowe (wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty). Gotówka - przy odbiorze paczki od kuriera lub w naszej siedzibie. Numer konta bankowego: MBANK 69 1140 2004 0000 3602 7479 3522 W tytule przelewu prosimy wpisać Swoją nazwę użytkownika oraz numer aukcji. REKLAMACJE I ZWROTY Zakupione produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Koszt odesłania towaru pokrywa kupujący. NASZE ZALETY Nasze Produkty wysyłamy od ręki we wszystkie dni robocze. Od nas kupisz dokładnie to co widzisz na zdjęciach naszych aukcji. Zapewniamy bieżący kontakt telefoniczny i mailowy we wszystkie dni robocze w godz. 7:30 - 15:00.