*niegelgallery * NOKTURN* obraz olejny 61x46 bcm (6483841478)

zakończona
78,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • lokalizacja: Olkusz
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • temat: scena rodzajowa
 • rodzaj podobrazia: podobrazie płócienne
 • waga (z opakowaniem): 4.00 [kg]
 • czas powstania: po 2000
 • wysokość (cm): 46.00 [см]
 • szerokość (cm): 61.00 [см]
Sztuka jest wyrazem tęsknoty człowieka za pięknem i prawdą.

D

Witam Państwa Serdecznie

na aukcji obrazu

tytuł :

N O K T U R N

duży obraz olejny ,ręcznie malowany na płótnie
płótno naciągnięte na krosno
wymiary: 61 x 46 cm
sygnatura na rewersie
zabezpieczony werniksem
zamalowane boki
Certyfikat Autentyczności

kontakt

Tel: 697 243 900

e-mail:

niegelgallery@gmail.­com

wysyłka

Na naszych aukcjach wysyłka

KURIEREM na terenie Polski

!!!! GRATIS !!!!

Wysyłka za granicę wg cennika

poczty polskiej

cennik.poczta-polska­.pl

płatność

Wpłata PayU

przelew bezpośredni na konto

41 1950 0001 2006 8381 2526 0001

DETAL

Autor: Małgorzata Niegel ur. w 1974 r. Absolwentka Liceum Plastycznego i Carolinum w Nysie. Maluje od dziecka,pisała również scenariusze szkolnych przedstawień,wiersze­,należała do Dziecięcej Akademii Prasowej,reżyserował­a spektakle szkolne.Prace artystki znajdują się w wielu galeriach i kolekcjach prywatnych na całym świecie.Wystawiane m.in. w Mediolanie.
 • Do każdego obrazu dołączony jest certyfikat potwierdzający jego autentyczność
 • Gwarancja najwyższej jakości i estetyki.
 • Odwzorowanie kolorów może nieznacznie różnić się od oryginału - w zależności od ustawień Państwa monitorów.
 • OBRAZY W RZECZYWISTOŚCI PREZENTUJĄ SIĘ KORZYSTNIEJ NIŻ NA FOTOGRAFIACH
 • Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu są własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
 • PROSZĘ O ROZWAŻNĄ LICYTACJĘ PONIEWAŻ NIE ODWOŁUJĘ OFERT !!!
 • Osoby bez pełnej aktywacji konta proszę o potwierdzenie swoich ofert.
ZAPRASZAM DO LICYTACJI
niegelgallery.com
realizujemy indywidualne zamówienia na obrazy
wykonujemy portrety ze zdjęć na zamówienie

niegelgallery © 2016 All Rights Reserved

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Idea Bank S.A. 41195000012006838125260001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwrotom podlegają przedmioty zakupione w opcji 'Kup teraz' Przedmioty nabyte drogą licytacji nie podlegają zwrotom ani wymianie, zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz.U.Nr 22 poz 271 z późniejszymi zmianami)

reklamacje

Reklamacje dotyczące sprzedawanych obrazów zostaną uwzględnione,w przypadku gdy wada,usterka wynika z naszej strony (niezgodność towaru z opisem,jeśli dotyczą uszkodzenia malatury obrazu -jeśli jest to możliwe uszkodzenia zostaną naprawione-w innym przypadku zwracamy koszty).Zaznaczamy iż sprzedawane przez nas obrazy są starannie wykończone i wykonane,kilkakrotnie werniksowane,dzięki czemu zachowują na długie lata pierwotną kolorystykę..Reklamowany towar wraz z pisemną reklamacją Klient odsyła na własny koszt.W przypadku ,gdy uznamy zasadność reklamacji zwracamy poniesioną kwotę przesyłki. Jeśli reklamacja będzie bezzasadna-za ponowne przesłanie paczki płaci Kupujący.

pozostałe informacje

DZIĘKUJEMY PAŃSTWU ZA ZAUFANIE PAŃSTWA SATYSFAKCJA JEST NASZĄ Koszt wysyłki i bezpiecznego opakowania (tektura,folia bąbelkowa ,styropian) GRATIS Obrazy wysyłane są kurierem,wymagany nr tel Państwa Koszt wysyłki poza granice Polski wg aktualnego cennika Poczty Polskiej dostępnego na stronie cennik.poczta-polska.pl Obrazy wysyłane są w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.(Wysyłkę mogą opóźnić przypadające akurat niedziele i święta) Termin uiszczenia opłaty za wylicytowany,zakupiony obraz,to 7 dni od daty zakończenia aukcji.Chyba ,że wynikły inne okoliczności ( czekają Państwo na zakończenie kolejnej aukcji- nie dłużej niż 1 miesiąc;wypadek losowy,inne) ,w takiej sytuacji koniecznie prosimy o powiadomienie drogą mailową bądź tel. Po upływie terminu ,w przypadku braku kontaktu z Kupującym,zostaje wszczęta Procedura Zwrotu Prowizji Allegro.Państwo otrzymują ostrzeżenie od serwisu Allegro,trzy kolejne skutkują zawieszeniem Państwa konta. Za transakcję,która nie doszła do skutku,nie z naszej winy,wystawiamy komentarz negatywny,w przypadku otrzymania bezzasadnego komentarza negatywnego od Państwa,w odwecie,wszczynamy 'Spór allegro' co skutkuje skreśleniem takiego komentarza,jeśli racja jest po naszej stronie, a Państwo zostają wpisani na tzw 'Czarną listę Kupujących' co automatycznie blokuje możliwość udziału w innych naszych aukcjach Osoby bez pełnej aktywacji konta ( 0 komentarzy) ,proszone są o potwierdzenie chęci zakupu obrazu, drogą mailową. W przypadku braku potwierdzenia oferty będą usuwane. Prosimy o przemyślany udział w licytacji,ponieważ nie odwołujemy ofert !!! nasz nr rachunku Idea Bank SA 41 1950 0001 2006 8381 2526 0001 W tytule przelewu prosimy o podać login allegro i nr aukcji POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ WIELU POZYTYWNYCH WRAŻEŃ I PRZYJEMNOŚCI OBCOWANIA ZE SZTUKĄ