Niefiltrowana Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1L (6482162132)

zakończona
45,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 13,90 zł
 • lokalizacja: Lublin
 • kraj pochodzenia: Włochy

Oliwa z oliwek Extra Virgin w kategorii Superiore DOP Terre di Trapani jest 100% sycylijską oliwą z oliwek klasyfikowaną w najwyższej kategorii jakości pochodzącą z wyłącznie z pierwszego tłoczenia na zimno w temperaturze 22st. C, co gwarantuje najwyższą jakość przy najniższej wydajności ekstrakcji ze 1 ha uprawy. Wyłącznie ręczny zbiór zapobiegający uszkodzeniu owoców oliwkowca, selekcja wyłącznie najwyższej jakości oliwek, najniższa kwasowość wytłoczonej oliwy wynosząca zaledwie 0,12% gwarantują jak najwyższą jakość oliwy przy zachowaniu najwyższej zawartości polifenoli, tak ważnych dla naszego życia i zdrowia.

Cechuje się niezwykle naturalnie-mętnym zielono-złotym kolorem, zapachem zielonych liści, niedojrzałych owoców, nutą karczocha. W smaku niezwykle przyjemna, korzenno-owocowa z idealną harmonią pomiędzy nutami roślinno-owocowymi a delikatnym, lekko pikantnym smakiem i niezwykle przyjemną konsystencją.

Idealna do spożywania na surowo jako dodatkek do sałatek, przyprawiania dań na bazie mięsa czy tez makaronu, zup, sosów lub krewetek. Wspaniały kompan bruschetty.

Główne zdrowotne zalety stosowania oliwy z oliwek niefiltrowanych sycylijskich oliw z oliwek:

- zwalcza wolne rodniki w organizmie, powodując m.in redukcję procesu starzenia,

- chroni serce i tętnice,

- spowalnia starzenie mózgu i układu nerwowego,

- ochrania przed miażdżyca tętnic (arteriosklerozą) oraz redukuje poziom cholesterolu we krwi

- świeża oliwa z oliwek tj. o jak najkrótszym czasie od tłoczenia posiada największą zawartość polifenoli chroniących nas przez chorobami nowotworowymi i miażdżycą.

Gatunki oliwek: Nocellara dell Belice, Biacolilla, Cerasuola

Temp. ekstrakcji: 22 st. C

Kwasowość: 0,12%

Data ważności: 21-09-2017

Appelacja: DOP Terre di Trapani (Sycylia - Włochy)

Opakowanie: butelka szklana 1 L (1000 ml)

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • VOLKSWAGEN BANK POLSKA S.A. 58 2130 0004 3001 0242 7797 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Przesyłka kurierska 13,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 81-4634658
  infolinia czynna od poniedzaiłaku do piątku 9:00 -17:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
Klientowi będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego, przysługuje na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu towaru, realizowane poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie w terminie 14 dni i wysłanie go na adres korespondencyjny Sklepu podany w niniejszym Regulaminie.Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru. Aby odstąpić od umowy należy złożyć na piśmie oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres: MAGIA del VINO Enoteka Włoska, ul. Franciszka Stefczyka 40, 20-151 Lublin. Wzór oświadczenia znajduje się TUTAJ.W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony Towar należy zwrócić na poniższy adres: MAGIA del VINO Enoteka Włoska, ul. Franciszka Stefczyka 40, 20-151 Lublin.Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.Zwrot zapłaconej ceny oraz wszelkich poniesionych w związku z zawarciem umowy kosztów zostanie dokonany niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy, przy czym Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wstrzymania się ze zwrotem otrzymanych płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania.

reklamacje

Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres allegro@magiadelvino.pl. Właściciel Sklepu zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.Warunkiem zgłoszenia reklamacji jest dostarczenie reklamowanego produktu wraz z dowodem zakupu (w przypadku reklamacji z tytułu rękojmi bądź niezgodności towaru z umową) bądź dowodem zakupu lub kartą gwarancyjną z pieczątką Sprzedawcy (w przypadku reklamacji gwarancyjnej) na adres Właściciela Sklepu, podanego w niniejszym regulaminie.Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń reklamacyjnych Klienta z tytułu uszkodzenia lub braków nawet jeśli przesyłka wygląda na nieuszkodzoną. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie i jego zawartość nie uległy uszkodzeniu w transporcie.

pozostałe informacje

„Oświadczam, że prowadzę sprzedaż napojów alkoholowych o zawartości powyżej 4,5 % do 18% alkoholu, z wyjątkiem piwa, na podstawie aktualnego i ważnego zezwolenia. Miejscem zawarcia umowy będącej wynikiem złożenia oferty na Aukcji jest adres punktu sprzedaży alkoholu. Warunkiem wydania Towaru jest weryfikacja przez dostawcę pełnoletniości kupującego oraz stanu jego trzeźwości.” Punkt sprzedaży: Magia del Vino Enoteka Włoska ul. Franciszka Stefczyka 40 20-151 Lublin tel. 81 4634658 (poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00) Pamiętaj, aby móc nabyć alkohol, musisz być pełnoletni i trzeźwy! Osoba dostarczająca alkohol, ma prawo i obowiązek sprawdzić, czy osoba odbierająca przesyłkę jest pełnoletnia (patrz: art 15 pkt 2 ustawy z dnia 26 października 1982 r. ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi).” Wysyłka: Wszystkie produkty dostępne na naszych aukcjach możemy wysyłać razem, a za przesyłkę zapłacisz tylko raz, o ile waga i wymiary paczki nie przekroczą 30kg. Towar wysyłamy najpóźniej w 24 godziny od momentu otrzymania zapłaty (przelew tradycyjny lub powiadomienie z PayU). Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską Delta City. Paczki są odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone, a kurier wie, że przewozi m.in. wino.