NIEBIESKA SUKIENKA 38 (6911208165)

zakończona
8,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 9,90 zł
 • List polecony priorytetowy 11,50 zł
 • Pocztex Kurier48 13,00 zł
Zakupy od 199 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Internet, Polska
 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • rozmiar: 38 (M)
 • kolor: inny kolor
 • marka: Inna marka
 • wzór dominujący: inny wzór
 • długość: inna
 • rękaw: bez rękawów
 • fason: asymetryczna
 • styl: klasyczna
 • okazja: na co dzień

NIEBIESKA SUKIENKA 38 Rozmiar: 38

___________

Stan: bardzo dobry

____________

____________

Wymiary podane są na zdjęciu poniżej

Witamy naszych drogich klientów i dziękujemy za zainteresowanie aukcją:)
___________­____________________­____________________­___
Zadowolenie klienta to wartość do której przykładamy wielką wagę dlatego rzetelnie opisujemy sprzedawaną odzież, nigdy nie zatajamy żadnych wad typu dziury, plamy etc, jeżeli takowe są zawsze informujemy o tym w opisie i/lub przedstawiamy na zdjęciu.
Wymiary w opisie podane są z dokładnością +/- 2 cm; kolor na zdjęciach może nieznacznie odbiegać od rzeczywistego.
_____­____________________­____________________­_________
Zajmujemy się sprzedażą odzieży używanej (do odświeżenia) ocenianej wg następującej skali:
Nowa – z metką
Bez śladów użytkowania
Bardzo dobry: niewielkie ślady użytkowania
Dobry: widoczne ślady użytkowania i prania
Dobry- : znaczne ślady użytkowania (widoczne zmechacenie, spranie, drobne plamki)
____________­____________________­____________________­__
Nie dokonujemy wysyłek za pobraniem ani za granicę.
___________­____________________­____________________­___
Brak możliwości odbioru osobistego.
________­____________________­____________________­______
Po wygranej aukcji prosimy o wypełnienie formularza dostawy i potwierdzenie adresu do wysyłki również przy przelewie tradycyjnym. Jeżeli adres wysyłki ma być inny niż podany w Allegro, koniecznie prosimy o zawarcie tej informacji w wiadomości do sprzedającego wypełniając formularz dostawy.
___________________­____________________­_______________
Wpła­ta: przez PayU lub przelewem tradycyjnym w Idea Bank nr konta 93 1950 0001 2006 3853 0494 0001 . W tytule przelewu prosimy podać login z Allegro oraz numer aukcji!
____________­____________________­____________________­__
Na wpłatę czekamy 7 dni. W przypadku licytacji na kilku aukcjach prosimy o jedną wspólną wpłatę pod koniec zakupów, max 14 dni od daty pierwszego zakupu.
____________­____________________­____________________­__
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu e-mailowego.

Bardzo zależy nam na miłym kontakcie z Państwem:)

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje i życzymy udanych zakupów!

[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REALrKuZ/K+Pk­oiHlP12k/ahVy6O+wQrZ­mYrr9M2hfm+1T/0W5oQe­S4bsr+lGOM9agO5+BYIW­QJNBK24vETCrQ083YVrS­FNYyawA==[/DANE_EU]
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Kangurek_ za co najmniej 199 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 93 1950 0001 2006 3853 0494 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 9,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony priorytetowy 11,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
Pocztex Kurier48 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

NAT SYSTEM Natalia Bieniek Szkolna 10/29 05-500 Piaseczno NIP: 1231142083 REGON: 363177616 NUMER KONTA w Idea Bank: 93 1950 0001 2006 3853 0494 0001

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: kangurek@interia.eu Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy podanego poniżej (należy je wypełnić jedynie w przypadku chęci odstąpienia od umowy). Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy: [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]. W takim przypadku Sprzedający zwróci niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy otrzymane od konsumenta płatności. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania zakupionych produktów. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu zakupionych produktów. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedawcy lub przekazać ją osobie upoważnionej przez sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanej rzeczy, będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zakupionych produktów/usług pod adresem: kangurek@interia.eu lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

pozostałe informacje

WAŻNE Jeżeli adres wysyłki ma być inny niż podany w Allegro, koniecznie prosimy o zawarcie tej informacji w wiadomości do sprzedającego wypełniając formularz dostawy.