NeXtime Zegar ścienny Jump For Joy 8812 (6911145594)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
199,00 zł
z 4 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska gratis
  • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
Zakupy od 150 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Rzeszow, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • typ: ścienny

opisKontakt

Tel.: 512 254 121

E-mail.:
sklep@home-form.pl

Konto Bankowe: mBank
77 1140 2004 0000 3902 7472 3197

Wysyłka kurierem

DPD

NeXtime - Zegar ścienny - Jump For Joy - 8812

Zegar stołowy Jump For Joy oryginalny zegar wykonany ze szkła holenderskiej marki NeXtime. Zegar posiada mechanizm skokowy zasilany baterią AA. Kolorowy zegar sprawdzi się jako prezent i będzie pasował do każdego pokoju dziecięcego.

NeXtime to holenderska marka oferująca oryginalne i wysokiej jakości zegary, które poza swoją podstawową funkcją odmierzania czasu, stanowią niepowtarzalny element dekoracji biura, salonu, kuchni czy pokoju dziecięcego.Kod produktu:
8812
Producent:
NeXtime
Seria:
NeXtime Jump For Joy
Materiał:
Szkło
Kolor:
Kolorowy
Średnica:
30 cm
Grubość:
3,3 cm
Bateria:
AA
Gwarancja:
2 lata


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcjeWysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u home-form_pl za co najmniej 150 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
10

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
10

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Home-Form Zuzanna Fugas
ks. J. Sondeja 2
35-011 Rzeszów
Dodatkowe informacje

 

W  przypadku otrzymania wadliwego towaru lub niezgodnego z zamówieniem,  Klient ma prawo do złożenia reklamacji. W tym celu powinien odesłać  wadliwy towar na adres Home-Form Zuzanna Fugas, ul. ks. Sondeja 2, 35-011 Rzeszów. 

Sklep  nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego  towaru należy dołączyć fakturę lub paragon oraz opis przyczyny  reklamacji. 

Wszelkie  reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich  wpłynięcia. W przypadku gdy udzielenie odpowiedzi na reklamację w ciągu  14 dni jest niemożliwe, Sklep Home-Form.pl zastrzega sobie prawo  wydłużenia okresu rozpatrzenia reklamacji do 30 dni licząc od daty  przyjęcia reklamacji. W  przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, na koszt sklepu zostanie  wysłany nowy lub naprawiony produkt na adres wskazany przez Klienta.  Jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania  zapasów), Sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru wraz z kosztami  przesyłki lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w Sklepie towary.

Odsyłany  towar powinien być czysty i higienicznie bezpieczny. W przeciwnym razie  zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji. 

Podstaw  reklamacji nie stanowią różnice w gamie kolorystycznej między  faktycznym wyglądem towarów a towarem prezentowanym na zdjęciach.  Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, a różnice mogą wynikać z  innych ustawień czy parametrów monitora Klienta.

W  przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy  Klienta, wszelkie koszty wyżej wymienionych reklamacji pokrywa Klient.

Reklamacje  dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą  rozpatrywane tylko po sporządzeniu protokołu szkody w obecności kuriera.  W takim przypadku Klient powinien odmówić przyjęcia uszkodzonej  przesyłki.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Home-Form Zuzanna Fugas
ks. J. Sondeja 2
35-011 Rzeszów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Zgodnie z Uchwałą o  prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku Klient w ciągu 14 dni od  dnia odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupionego w sklepie  Home-Form.pl towaru bez podania przyczyny. W tym celu należy przesłać  e-mail lub listownie "Formularz odstąpienia od umowy" - załącznik nr 2. W  tym celu należy pobrać oświadczenie i go wypełnić. Jest to możliwe  tylko, gdzy towar nie nosi żadnych śladów urzytkowania, jest kompletny i  nie został w żaden sposób uszkodzony oraz posiada oryginalne opakowanie  wraz ze wszystkimi elementami zabezpieczającymi produkt. Zwrot towaru  powinien nastąpić w terminie nie dłuższym niż 14 dni liczony od daty  wysłania "Formularza odstąpienia od umowy".

Zwracany  towar należy odesłać zraz z otrzymaną fakturą zakupu lub paragonem.  Sklep gwarantuje zwrot kosztów nie później niż w terminie 14 dni od dnia  otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Klienta,  że zwróci Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności przelewem  bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na  aders wskazany w zamówieniu. Koszty odesłania towaru nie podlegają  zwrotowi.