NETFLIX 30 DNI | ULTRA HD | PL | NIE WSPÓŁDZIELONE (6912020234)

zakończona

opis

W naszym sklepie znajdziesz klucze, pre-paidy oraz
dane dostępowe do serwisów, gier i programów,
a to wszystko w najniższych cenach!

PREMIUM 30 DNI | ULTRA HD | PL | NIE WSPÓŁDZIELONE

Oferujemy Ci nowe POLSKIE KONTO - ULTRA HD Z 30 DNIOWĄ SUBSKRYPCJĄ PREMIUM.
(oglądaj jednocześnie na 4 ekranach!).

Otrzymasz dane premium z pełną subskrypcją 30 dniową, na cały okres trwania subskrypcji dajemy gwarancję. Dane nie są współdzielone z innymi użytkownikami, możesz na nich stworzyć własne profile, zmienić e-mail, hasło i wszystko inne! Dane stają się Twoją własnością.
Oglądaj na laptopie, telewizorze, telefonie i tablecie!

Kupując na naszej aukcji masz pewność i gwarancję na cały okres trwania subskrypcji.

Płacisz za usługę stworzenia konta. Nie pobieramy żadnych opłat za dostęp i korzystanie z serwisu. Tworzone konto jest kontem z aktywowanym 30 dniowym okresem próbnym. Używając konta zgadzasz się i akceptujesz wszystkie regulaminy serwisu. Po upływie 30 dni możesz przedłużyć swoją subskrypcje aktualizując metodę płatności.

Zapraszamy do zakupu!
Szablon podlega ochronie zgodnie z prawem autorskim. Szablon przypisany może być tylko do jednego konta Allegro. Zabrania się kopiowania, powielania i rozpowszechniania szablonu, grafik, tekstów, kodu html, kodu css (w całości jak również we fragmentach). W przypadku naruszenia praw autorskich zostaną podjęte czynności prawne. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm).

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury

Gwarancja

1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje w przypadku problemu z zakupionymi danymi pod adresem e-mail: kontakt@premium4you.pl.


Reklamacje zakańczane są tylko i wyłacznie poprzez naprawę problemu, wymianę danych na nowe, bądź zwrot środków za transkację (decyzję podejmuje Sprzedający).


Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:  

- imię, nazwisko, adres e-mail Kupującego,  

- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.   


Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o ich uzupełnienie we wskazanym zakresie.


Reklamację będą rozpatrzone w ciągu 24 godzin w DNI ROBOCZE od chwili dostarczenia wszystkich potrzebnych infromacji. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.