NETFLIX 30 DNI PREMIUM ULTRA HD 4K AUTOMAT (7078641561)

347 osób kupiło 364 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
8,90 zł
z 98136 sztuk
Dostawa
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

Opis

Netflix Premium 30 DNI Ultra HD 4K

Opis produktu:

Przedmiotem aukcji jest indywidualne konto Netflix premium ultra HD 4K na okres 30 dni.

Konto nie jest współdzielone. Można dokonać zamiany danych (maila oraz hasła). Na produkt udzielamy gwarancji oraz służymy pomocą w razie problemów.

Szczegóły:

  • Wysyłka: ~ 3 minuty / Automat 24/7
  • Jakość Ultra HD 4K
  • Możliwość zmiany danych
  • Konto należy tylko do Ciebie
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

O sprzedającym
etimbro
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

1712

 

8

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

  • 533****** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
10:00 - 20:00

Pozostałe informacje

REGULAMIN

  

§ 1 Postanowienia ogólne Niniejszy regulamin, zwany dalej ”Regulaminem”, dotyczy aukcji internetowych na portalu Allegro prowadzonej w ramach konta o Nicku eTimbro. Regulamin znajduje zastosowanie w przypadkach nieuregulowanych w Regulaminie Allegro. Dane Sprzedawcy: Tomasz Sipak Ul.Modlińska 329 03-151 Warszawa  Każda osoba przystępując do aukcji oświadcza, iż zapoznała się z Regulaminem Allegro i niniejszym Regulaminem. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za  opóźnienia w księgowaniu wpłat, przerwy techniczne, awarie banków w tym  również pośrednika płatności PayU, jak również za inne opóźnienia, które nie wynikają z winy sprzedającego. 


§ 2 Rodzaje i zakres świadczonych usług Za pośrednictwem aukcji Allegro w ramach konta o Nicku eTimbro prowadzona jest sprzedaż produktów cyfrowych. 


§ 3 Realizacja Klient po dokonaniu zamówienia i opłaceniu go przez Payu otrzymuje cyfrowy produkt w formie kodu na swój adres email podany na allegro. Kody wysyła automat, który pracuje 24/7/365. Sprzedający zastrzega sobie prawo wysyłki produktu w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty, w przypadku awarii automatu lub urządzeń i serwisów pośredniczących. Wyjątek stanowią sytuacje ustalone po kontakcie z klientem. Czas wysyłki  5 min. podany w aukcji jest średnim czasem z jakim automat wysyła kod. 


§ 4 Sprzedawane klucze, kody i linki aktywacyjne nie są produktem, który można zwrócić (Zgodnie z art. 10 ust. 3 ustawy „o ochronie niektórych praw konsumentów” - Dz. U. Nr 22, poz. 271 ze zm.) 


§ 5 Postępowanie reklamacyjne: Jeśli kod nie działa konsumentowi przysługuje prawo do reklamacji. Reklamację proszę składać na adres mailowy: timbrocsgo@gmail.com. Sklep zobowiązuję się do rozpatrzenia wszelkich reklamacji w terminie 10 dni roboczych.

Wyświetlenia:12391
Numer oferty:7078641561
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry