NETFLIX 30 DNI PREMIUM POLSKIE 4K ULTRA HD AUTOMAT (6948796608)

2205 osób kupiło 2295 sztuk
do wyczerpania przedmiotów

Kup w zestawie

Opis

Dziś na naszej aukcji oferujemy indywidualne konto premium Netflix na okres 30 dni.

Transakcję realizuje firma TrafficFast - gwarancja zadowolenia z transakcji.

Wysyłka w 3 minuty - automat Jakość 4K i Ultra HD Tylko Twoje, możliwość zmiany danych

Konto jest POLSKIE Możliwość oglądania na 4 urządzeniach na raz

Jesteśmy polską firmą odprowadzającą podatki w POLSCE.Kontakt:

E-mail: bok.trafficfast@gmail.com lub przez formularz Allegro

Informacja o usłudze:

Z zakupionej usługi należy korzystać zgodnie z regulaminem Netflix.

Postanowienia regulaminu Netflix mają zastosowanie do niniejszej usługi.

Nazwy i znaki towarowe należą do firm właściwych i użyto ich tylko w celach informacyjnych.

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Dobczyce, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
2 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

2 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

TrafficFast Agnieszka Maniecka
Stojowice 113
32-410 Dobczyce
Dodatkowe informacje

 

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad. Za ewentualne wady odpowiadamy na zasadach określonych w przepisach Kodeksu cywilnego (w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)–556(3) KC.). 

Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić: - pisząc na adres email: bok.trafficfast@gmail.com bądź w formie pisemnej kierując reklamację na adres: TrafficFast Agnieszka Maniecka, Stojowice 113, 32-410 Dobczyce

Poprawnie składana przez Ciebie reklamacja, powinna zawierać co najmniej: - Twoje imię i nazwisko oraz adres, - numer oferty na Allegro i datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem Twojego żądania, Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji możemy zwrócić się do Ciebie o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 3 dni od daty jej otrzymania. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Ciebie adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Zadbaj o bezpieczne zapakowanie produktu, tak aby dotarł do nas nieuszkodzony. UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym. 

Jeśli sprzedawany przez nas produkt objęty jest gwarancją producenta lub importera, jej zakres potwierdza dokument gwarancyjny. W przypadku produktów objętych gwarancją, w opisie naszej Oferty umieszczamy informacje o treści i sposobie gwarancji, którą objęty jest sprzedawany produkt. Jeżeli chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień dotyczących reklamacji produktu z tytułu gwarancji, możesz zgłosić reklamację powołując się na nią w treści zgłoszenia reklamacyjnego lub skontaktować się bezpośrednio z gwarantem (co w określonych sytuacjach może przyspieszyć proces reklamacji).

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

TrafficFast Agnieszka Maniecka
Stojowice 113
32-410 Dobczyce

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

czas na zwrot: 14 dni

koszt zwrotu: pokrywa sprzedający

formularz zwrotu (najszybszy sposób) 

adres do zwrotu: e-mail bok.trafficfast@gmail.com lub Adres zwrotu podany po lewo

Dążąc  do zapewnienia Ci jak największej satysfakcji z dokonywanych u nas  zakupów, jeśli jesteś kupującym - konsumentem ( nie dotyczy podmiotów gospodarczych), dajemy Ci możliwość  odstąpienia od umowy sprzedaży, bez podawania przyczyny  zwrotu zakupionego u nas produktu w ciągu 14 dni od otrzymania  przesyłki.

Chcąc zwrócić zakupiony produkt, najprościej będzie, jeśli  złożysz oświadczenie o odstąpieniu od umowy, pisząc do nas na nasz adres. Jednocześnie możesz przy tej czynności, skorzystać z załączonego formularza

Powinieneś  odesłać produkt w ciągu 14 dni od dnia przesłania nam oświadczenia o  odstąpieniu od umowy sprzedaży. Gdy otrzymamy od Ciebie zakupiony  produkt, zwrócimy niezwłocznie (najpóźniej w ciągu 14 dni) wszystkie  otrzymane od Ciebie płatności.

Ponadto, zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży ponosi  odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli  korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia  jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy  odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt.

Pamiętaj również, że zgodnie z prawem konsumenckim niektóre produkty nie  są objęte prawem odstąpienia od umowy bez podania przyczyny  (możliwością zwrotu). Dotyczy to między innymi następujących produktów:

produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu  opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze  względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po  dostarczeniu, np. bielizna, szczoteczki do zębów, depilatory, kremy,  podkłady itp.;

nagrania dźwiękowe, wizualne jak również gry i  programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli  opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

produkty nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta  lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

produkty ulegające szybkiemu zepsuciu lub mające krótki termin przydatności do użycia;

produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

 

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Opolu Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. 

O sprzedającym
FastTraffic
98,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

7683

 

100

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Agnieszka Maniecka
TraficFast
Stojowice 113
32-410 Dobczyce
REGON: 122496400
NIP: 681-198-62-80

Kontakt

poniedziałek - sobota
09:00 - 22:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Istnieje możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń wystarczy napisać do nas maila na adres podany na aukcji.

Wyświetlenia:171625
Numer oferty:6948796608
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry