NEONY Uniform ZNAKOMITY POLSKI ZESPÓŁ Folia 24h (6542231238)

zakończona
24,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List priorytetowy 5,50 zł
 • List polecony ekonomiczny 6,90 zł
 • List polecony priorytetowy 7,90 zł
 • lokalizacja: Wrocław
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • liczba płyt w wydaniu: jedna
 • opakowanie: w folii

Płyta CD zupełnie nowa, oryginalna, nieużywana, zafoliowana.
Porządn­e, pełnowartościowe wydanie.
Dostępna od ręki.

Edycja – plastikowe pudełko.
Folia fabryczna lub dystrybutora. Gwarancja uczciwej, bezzwłocznej, solidnie i bezpiecznie zapakowanej przesyłki.


Swoim debiutanckim albumem sprzed czterech Neony nie zamieszały zanadto na krajowej indie scenie. Drugi album może jednak tę sytuację radykalnie zmienić.

Nie tylko dlatego, że wroc­ławska grupa otrzyma teraz wsparcie ze strony wydaw­niczego giganta, Sony. Bar­dziej liczy się to, że Uniform jest pod każdym wzglę­dem lepszy od Niewolników weekendu. To wielki krok naprzód w kwestiach wyko­nawczych, kompozytorskich, tekstowych, ogólnie pojętej dojrzałości i artystycznej wizji. Debiut trochę raził surowością brzmienia, zbyt ostentacyjnym wyluzowaniem i byciem „cool”, nie przyniósł też aż tak wielu zapadających w pamięć melodii. Na nowym albumie mamy nowoczesną produkcję, czytelny miks, ciekawsze i bardziej pomy­słowe aranżacje (klawisze, czy takie smaczki, jak dodatkowe instrumenty perkusyjne – cho­ciażby w Placu zabaw). Przede wszystkim jednak zdecydowanie lepsze piosenki z lepszymi tekstami. Zamiast balangi i alkoholu – gorzkie obserwacje na temat otaczającego nas świata, zamiast imprezowego chaosu – przemyślane kompo­zycje. Wreszcie zaś naprawdę nośne, chwytliwe refreny. Przykłady można mnożyć. Na czele naprawdę znakomity (i w istocie trochę „stadionowy”) Pierwszy krok w chmurach, który powinien nieźle sobie poradzić na listach przebojów. Potem dyskotekowy (są falsety), ale dyskotekowy na rockowo, w elegancki sposób utwór tytułowy. Dalej intensywnie zryt­mizowany Plac zabaw, ekspresją przypominający propozycje Hurtu. Czy wreszcie finałowa Legalna Moskwa, z pięknym, nostalgicznym tekstem i akor­deonem, mająca w sobie coś ze swojskich klimatów, w jakich specjalizuje się Happysad.

Neony oczywiście nie zrezyg­nowały z „tanecznego” aspektu swojego grania, wciąż jest on centralnym punktem ich stylu. Nauczyły się jednak każdej kom­pozycji nadawać indywidualny charakter. A wokalista Dawid Zając jako tekściarz przestał, jak na debiucie, przez szklaną lufkę patrzeć na świat, przyznaje natomiast, że wciąż nie wie jeszcze, na którym piętrze ten upragniony widok (Winda). I że chętnie wybierze się na turniej z przeszkodami, zawody z prob­lemami, konkurs przeciwności, spotkanie z niedopasowaniem (Ostatni). I naprawdę jest przekonujący.

Skład
Dawid Zając – wokal, gitara, klawisze
Grzegorz Sawa-Borysławski – bas
Tomasz Garbera – perkusja

Lista utworów
01. Niebieskie światło
02. Mydlane bańki
03. Plac zabaw
04. Uniform
05. Pierwszy krok w chmurach
06. Winda
07. Głuchy telefon
08. Ostatni
09. Trudne tematy
10. Legalna Moskwa

Paczki wysyłam bezzwłocznie w dniu otrzymania wpłaty ( szczegóły na stronie : O MNIE )

Koszty wysyłki na moich aukcjach są następujące :

Przesyłka nierejestrowana ( zwykła !, nie polecona !, bez gwarancji dostarczenia przez Pocztę !!! oraz bez możliwości reklamacji w razie zaginięcia - zalecana tylko w przypadku uczciwego listonosza rejonowego i bezpiecznej skrzynki pocztowej ). 1-2 płyty : 5,50 ( tylko priorytet ) ( UWAGA - w tej opcji całe ryzyko nie otrzymania przesyłki ponosi Kupujący - proszę to wziąć pod uwagę ).

Przesyłka rejestrowana, polecona, z pełną gwarancją dostarczenia
1-2 płyty : 6,90 / 7,90 ( w zależności od opcji : ekonomiczna / priorytet )
3-7 płyt : 9,90 / 12,90 PLN
8 płyt i powyżej : 19,90 PLN ( paczka priorytetowa )

Płatność jest możliwa zarówno przez przelew bankowy jak i system PayU ( pobranie nie wchodzi w rachubę ).
Dane do przelewu - na stronie : O MNIE.
Warunki odbioru osobistego znajdują się również na stronie : O MNIE.

[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QZHEByCysmnF+KeqROnv­GjP2sEcAUAB5dyXZq+bD­OTvzqhJRYbTlAqxy3BI5­yD3f4[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 37 1140 2004 0000 3902 6514 4100
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 9,90 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 7
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 12,90 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 7
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List priorytetowy 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony ekonomiczny 6,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 7,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Paczka24 18,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Paczka48 19,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

LuckyM GbR Numer rachunku : 37 1140 2004 0000 3902 6514 4100 ( dokładne dane poznasz kupując dowolny przedmiot )

kontakt

 • 13011953@wp.pl
  Kontakt ze mną - tylko i wyłącznie mailowy. Odpowiadam szybko i komunikatywnie.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Żadnych problemów ze zwrotami. Warunek : fonogramy nie mogły być użytkowane. Koszty wysyłek ponosi Kupujący.

reklamacje

Nie powinno być większych problemów z ewentualną reklamacją fonogramu. Trudno jednak o szczegółowe deklaracje, bez dokładnego poznania istoty konkretnego problemu. W przypadku uzasadnionej reklamacji zwracam wpłatę lub ma zastosowanie kompromisowe zadośćuczynienie. Ponieważ sprzedaję fonogramy bardzo wysokiej jakości i stosuję uczciwe, wysokie standardy - reklamacja to w moim przypadku coś absolutnie wyjątkowego.

pozostałe informacje

Sprzedawane przeze mnie płyty CD są wyłącznie oryginalne !!! Nie sprzedaję podrób ukraińskich, chińskich ani jakichkolwiek innych !!! Opis stanu technicznego płyt jest wyjątkowo precyzyjny. Przesyłki pakuję bardzo starannie. Dołożę wszelkich starań, by Kupujący z czystym sumieniem, mógł wystawić po transakcji pozytywny komentarz. Paczki wysyłam w dniu otrzymania wpłaty ( jeśli wpłata wpłynie do godziny 12.00 ) Jeśli wpłata wpłynie po godzinie 12.00 - wysyłka ma miejsce następnego dnia roboczego. Koszt wysyłki ( obowiązujący na prawie wszystkich moich aukcjach ) : Przesyłka nierejestrowana ( zwykła, nie polecona, bez gwarancji dostarczenia przez Pocztę oraz bez możliwości reklamacji w razie zaginięcia - zalecana tylko w przypadku uczciwego listonosza rejonowego i bezpiecznej skrzynki pocztowej ) 1 płyta CD : 5,50 ( tylko priorytet )( UWAGA - w tej opcji, całe ryzyko nie otrzymania przesyłki ponosi Kupujący - proszę to wziąć pod uwagę ). Przesyłka rejestrowana, polecona, z pełną gwarancją dostarczenia lub zwrotu pełnej wpłaty w przypadku zaginięcia. 1-2 płyty : 6,90 / 7,90 ( w zależności od opcji : ekonomiczna / priorytet ) 3-7 płyt : 9,90 / 12,90 PLN ( w zależności od opcji : ekonomiczna / priorytet ) 8 płyt i powyżej : 18,90 PLN / 19,90 PLN Dane do przelewu : LuckyM GbR 53-212 Wrocław Numer rachunku : 37 1140 2004 0000 3902 6514 4100 Warunki odbioru osobistego ( w okolicach nowego stadionu ) : 1. Wcześniejsza przedpłata na konto 2. Zakup co najmniej trzech płyt ( jakichkolwiek ) lub ogólny zakup na kwotę co najmniej 50 złotych.