NEO 84-222 WÓZEK SZAFKA NARZĘDZIOWA 7 SZUFLAD (6999668532)

12 monet
zakończona
795,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 53,00 zł
 • lokalizacja: cała Polska, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • wyposażenie: nie

opis

Dlaczego My?

17 latdoświadczenia 150 000zadowolonych Klientów
100%oryginalne produkty Ekspresowa wysyłkaz magazynu w 24h
Spółka Giełdowanotowana na GPW Magazyn 10 000 m2Gwarancja dostępności

Kontakt

503 810 92652 323 68 19 Rotopino.pl S.A.ul. Towarowa 3685-746 Bydgoszcz
8:00 - 16:00od poniedziałku do piątku
allegro@pronarzedzia­.pl

Dostawa

Ekspresowa wysyłkaz magazynu w 24h
Bezpieczeństwo paczekWszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone!
Za wysyłkę płacisz TYLKO RAZNiezależnie ile przedmiotów zakupisz

NEO 84-222 WÓZEK SZAFKA NARZĘDZIOWA 7 SZUFLAD

 • Wymiary: 68x46x103cm
 • Ilość szuflad: 7
 • Max. nośność: 280kg
 • Średnica kół: 5"
TOWAR ORYGINALNY
FABRYCZNI­E NOWY!!!
Symbol: 84-222 Nr katalogowy: 84-222 Ean: 5907558422245

Opis przedmiotu

NEO 84-222 WÓZEK SZAFKA NARZĘDZIOWA 7 SZUFLAD

Szczegóły

Szafka narzędziowa NEO o wymiarach 680 x 460 x 1030 mm. Szafka posiada 7 praktycznych szuflad na narzędzia, zamykanych za pomocą zamka centralnego. Wszystkie szuflady są w pełni otwierane, posiadają prowadnice kulkowe, zapewniające długoletnie, płynne i niezawodne działanie. Szuflady zabespieczone są blokadą zapadkową, która zapewnia ochronę otoczenia w czasie transportu. Powierzchnia blatu roboczego pokryta jest gumową wykładziną, odporną na działanie oleju i smarów. Pięciocalowe, ciche, skrętne koła ułatwiają manewrowanie szafką dodatkowo wyposażone są w hamulec. Nośność szafki 280 kg. Szafka wyposażona jest w uchwyt, który ułatwia prowadzenie. Niezawodność produktu potwierdza 25-letnia gwarancja.

Dane techniczne:

 • Wymiary: 68x46x103cm
 • Ilość szuflad: 7
 • Max. nośność: 280kg
 • Średnica kół: 5"


Wyposażenie podstawowe:

 • 2 klucze do zamka centralnego
Gwarancja: 25 lat

W przesyłce otrzymujesz

 • NEO 84-222 WÓZEK SZAFKA NARZĘDZIOWA 7 SZUFLAD
 • 2 klucze do zamka centralnego

Dostawa i Płatność

 • Pobranie - Paczkę wysyłamy zaraz po otrzymaniu potwierdzenia. Tę formę polecamy w przypadku, gdy zależy Państwu na czasie.
 • Przedpłata - Jeżeli chcą Państwo wykonać przedpłatę na konto, po potwierdzeniu zakupu otrzymają Państwo numer konta bankowego, na który należy wpłacać należności. Ważne! W tytule przelewu proszę podać TYLKO nr aukcji oraz nick Allegro
Faktura VAT - Na każdy zakupiony u nas produkt wystawiamy fakturę elektroniczną na osobę fizyczną lub fakturę na firmę. Dane do faktury należy wysłać niezwłocznie po zakupie.

100% Bezpieczne zakupy

Istnieje możliwość zwrotu tylko nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od daty odbioru, na koszt nabywcy. Sprzedawca zwraca klientowi koszt zakupionego towaru oraz najtańszy koszt wysyłki danego produktu.

Zdjęcia przedmiotuPrzykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 25,00 zł

Lokalizacja: cała Polska, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
53,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Koszty wysyłki za granicę ustalane są indywidualnie!

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
300 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

300 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Dział Zwrotów i Reklamacji TIM S.A
Kwiatkowskiego 24
55-011 Siechnice
Dodatkowe informacje

Reklamacje prosimy zgłaszać na adres e-mailowy: reklamacje@rotopino.pl 

W tytule wiadomości proszę o podanie loginu z allegro oraz numer faktury.Wszystkie produkty na naszych aukcjach są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta. Gwarancji udzielają producenci towarów  lub ich autoryzowani przedstawiciele na terenie Polski w przypadku  dołączenia do danego towaru karty gwarancyjnej określającej warunki  gwarancji. W związku z powyższym uprawnienia z tytułu gwarancji należy  wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej oraz we wskazanej w niej sieci serwisowej. 

Udzielenie gwarancji przez  producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela nie pozbawia Klienta prawa do dochodzenia wobec Rotopino.pl S.A. roszczeń z tytułu rękojmi  lub z tytułu niezgodności towaru z umową.NIEZGODNOŚĆ TOWARU Z UMOWĄ 


Niezgodność  towaru z umową to tryb odpowiedzialności sprzedawcy regulowany przez  Ustawę z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży  konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego, przysługujący Klientom  będącym osobą fizyczną, dokonującym zakupu w celu niezwiązanym z  działalnością zawodową lub gospodarczą. 

W przypadku stwierdzenia  niezgodności towaru z umową przysługuje Państwu prawo do złożenia  reklamacji w Rotopino.pl S.A. Uprawnienie to przysługuje w ciągu 2  (dwóch) lat od daty doręczenia towaru, pod warunkiem zawiadomienia  sklepu o niezgodności w ciągu 2 (dwóch) miesięcy od jej wykrycia.


RĘKOJMIA ZA WADY 


Rękojmia  za wady to tryb odpowiedzialności sprzedawcy uregulowany w Ustawie z  dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny. Z tego trybu mogą  skorzystać Klienci, którzy dokonali zakupu w związku z prowadzoną przez  siebie działalnością gospodarczą. 


WAŻNE:  Odbierając przesyłkę z zamówieniem, prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub uszkodzenia  opakowania sugerujemy rozpakowanie przesyłki w obecności kuriera i  sprawdzenie, czy towar jest nieuszkodzony oraz kompletny. W przypadku  stwierdzenia uszkodzenia towaru lub niekompletności przesyłki sugerujemy  sporządzenie, w obecności kuriera protokołu szkody, co może ułatwić  ustalenie przyczyny uszkodzenia towaru lub niekompletności dostawy.Reklamacje składamy na poniższy adres:


TIM S.A.

Dział Zwrotów i Reklamacji TIM S.A

ul. Kwiatkowskiego 24 55-011 SiechnicePoniżej link do protokołu reklamacyjnego


http://www.narzedzia.pl/doc/Rotopino_protokol_reklamacyjny.pdf


Przed wysyłką prosimy o właściwe spakowanie towaru odpowiednio do rodzaju i gabarytów towaru.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

TIM S.A. Dział Zwrotów i Reklamacji
Kwiatkowskiego 24
55-011 Siechnice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Szanowni Klienci


Mają Państwo prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.


Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Rotopino.pl S.A. o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia od umowy.


Skutki odstąpienia od umowy


W przypadku odstąpienia od umowy Rotopino.pl S.A. zwróci Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy właściwy dla danego typu rzeczy sposób dostawy oferowany przez Rotopino.pl S.A.), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Rotopino.pl S.A. zostało poinformowane o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności zostanie dokonany w tej samej formie, jaka została przez Państwa użyta w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Z tytułu zwrotu środków nie poniosą Państwo żadnych opłat.


Rotopino.pl zastrzega, że koszty zwrotu rzeczy ponosi Klient.


Odstąpienie od umowy przysługuje jedynie konsumentowi.

O sprzedającym
PROnarzedzia_pl
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

2273

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 52-323-68-19
 • 503-810-926
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Rotopino.pl Spółka Akcyjna to firma z dużym doświadczeniem w zakresie sprzedaży narzędzi przez internet. Rozwój naszej firmy w ciągu ostatnich 10 lat umożliwił nam na zajęcie pozycji lidera na rynku krajowym. Nasza profesjonalna wiedza, konkurencyjne ceny oraz nieustanna niezawodność znajduje swoje odzwierciedlenie w rozbudowanym sklepie internetowym. Zaopatrujemy naszych klientów w narzędzia najwyżej jakości, które dostarczamy w możliwie najkrótszym czasie (najczęściej jest to jeden dzień roboczy). W połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego zamówienia oraz fachową obsługą, możemy sprostać wymaganiom naszej misji bycia najlepszym sklepem internetowym z narzędziami w Polsce. Oprócz tego firma Rotopino.pl S.A. prowadzi regularną sprzedaż na terenie wielu europejskich krajów.

Pozostałe informacje

Jesteśmy Spółką Akcyjną z wieloletnim doświadczeniem w internetowej sprzedaży szerokiej gamy narzędzi. Dynamiczny rozwój naszej firmy na przestrzeni 10 ostatnich lat umożliwił Spółce zajęcie pozycji lidera na rynku. Wszystko to powoduje, że firma cieszy się dużym zaufaniem inwestorów. Jej silna i stabilna pozycja rynkowa wynika z dbałości o realizację strategii firmy, planowe inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania IT oraz dynamiczny rozwój na rynkach UE.