Nelly Furtado - The best of ORYGINALNE CD BCM ! (6910644628)

zakończona
13,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 10,00 zł
  • List priorytetowy 15,00 zł
  • List polecony ekonomiczny 16,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • liczba płyt w wydaniu: jedna
  • opakowanie: bez folii

PŁYTY ODSŁUCHIWANE BYŁY TYLKO RAZ, ABY ZGRAĆ JE NA DYSK DO PLIKÓW FLAC! PŁYTA W STANIE IDEALNYM

Do sprzedania płyta The best of Nelly Furtado. Najtaniej na allegro w idealnym stanie!!!!

Lista utworów:

  1. I'm Like a Bird - 4:04
  2. Turn Off the Light - 4:36
  3. ...on the Radio (Remember the Days) - 3:55
  4. Fotografía feat. Juanes - 4:00
  5. Powerless (Say What You Want) - 3:53
  6. Try - 4:38
  7. Força - 3:41
  8. Promiscuous feat. Timbaland - 4:02
  9. Maneater - 4:18
  10. Say It Right - 3:43
  11. All Good Things (Come to an End) - 5:09
  12. In God's Hands - 4:12
  13. Broken Strings feat. James Morrison - 4:10
  14. Girlfriend in this City - 4:41
  15. Night Is Young - 3:32
  16. Stars - 4:28
  17. Manos al Aire - 3:28

Inne aukcje gdzie sprzedaje płyty bez ceny minimalnej. Wszystkie płyty w stanie idealnym słuchane tylko raz:

Phill Collins - HITS http://allegro.pl/phil-collins-hits-oryginalne-cd-bcm-od-5zl-i6882014954.html 

Diana Krall - The look of love http://allegro.pl/diana-krall-look-of-love-oryginalne-cd-bcm-i6882018804.html

Sting LIVE in Berlin CD/DVD http://allegro.pl/sting-live-in-berlin-cd-dvd-oryg-bcm-od-15zl-i6882031048.html

Sade - Soldier of love http://allegro.pl/sade-soldier-of-love-oryginalne-cd-bcm-od-1-zl-i6882047327.html

Indila - Mini World http://allegro.pl/indila-mini-world-oryginalne-cd-bcm-od-1zl-i6882050485.html 

Alicia Keys - Platinium Collection 3CD http://allegro.pl/alicia-keys-the-platinium-collection-oryg-bcm-i6882054020.html

2Cellos - Celloverse http://allegro.pl/2cellos-celloverse-oryginalne-cd-bcm-i6882067023.html

The Dali CD vol 3. Audiofilska płyta do testowania sprzętów Hi-FI http://allegro.pl/the-dali-cd-vol-3-oryg-plyta-audiofilska-bcm-i6882091698.html 

Edyta Geppert - Wierzę Piosence http://allegro.pl/edyta-geppert-wierze-piosence-oryginalne-cd-bcm-i6886307085.html

De Mono - Przeboje na wagę złota http://allegro.pl/de-mono-przeboje-na-wage-zlota-oryginalne-cd-bcm-i6886310096.html

Myslovitz - Z rozmyślań przy śniadaniu & Sun Machine http://allegro.pl/myslovitz-sun-machine-z-rozmyslan-przy-sniadaniu-i6886314043.html

Marcin Wyrostek - For Alice: http://allegro.pl/marcin-wyrostek-for-alice-oryginalne-cd-bcm-i6886336991.html

Lady Pank - Bursztynowa Kolekcja http://allegro.pl/lady-pank-bursztynowa-kolekcja-oryginalne-cd-bcm-i6886338736.html

Varius Manx - Elf & Emu http://allegro.pl/varius-manx-elf-emu-oryginalne-cd-bcm-i6886341773.html

Elvis Presley - The real…Elvis http://allegro.pl/elvis-presley-the-real-oryginalne-cd-bcm-i6886356982.html

Perfect - Nagrania koncertowe z 1981 r. http://allegro.pl/perfect-nagrania-koncertowe-z-1981-r-org-cd-bcm-i6886359465.html

Miles Davis The Very best of (empik jazz club) http://allegro.pl/miles-davis-the-very-best-of-oryginalne-cd-bcm-i6886362358.html

playlist: the very best of Miles Davis (lepsze wydanie) http://allegro.pl/playlist-the-very-best-of-miles-davis-org-cd-bcm-i6886384329.html 

U218 Singles http://allegro.pl/u2-18-singles-oryginalne-cd-bcm-i6886386363.html

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 77 2490 0005 0000 4004 9728 0504
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 30,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony priorytetowy 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony ekonomiczny 16,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 6,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 6,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
List priorytetowy 15,00 zł
kolejna sztuka: 7,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
dodatkowe informacje