NAWILŻACZ POWIETRZA TECLIME TH 307 7L/24 H (6541868759)

zakończona
189,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 11,00 zł
 • lokalizacja: Polska
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 3.00 [kg]
Klimatyzatory | Osuszacze powietrza | Części | Piecyki Naftowe

tel. 604-258-239

mail: michalkee@wp.pl

* Przelew na konto
* Za pobraniem

Kurier DHL

Kurier FedEx

Nawilżacz powietrza TecLime TH 307 duża wydajność 7l/24h

Niezwykle cichy nawilżacz powietrza z obrotową dyszą 270°, antybakteryjnym zbiornikiem na wodę o pojemności 3 litrów oraz funkcją demineralizacji.
 • Idealny do pomieszczeń o powierzchni 14–23 m².
 • Wyłącza się automatycznie przy niskim poziomie wody.
 • Wskaźnik LED trybu pracy i niskiego poziomu wody.
 • Maksymalny poziom dźwięku: 40 dB.
 • Moc: 35 W.
 • Napięcie: 230 V.
 • Kolor: Biały/srebrny
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Ilość odparowywanej wody litrów/24h 7
Zużycie prądu W 30
System nawilżania ultradźwiękowy (zimna mgiełka)
Kubatura nawilżana m3 56
Pojemność zbiornika wody litrów 3
Praca w zakresie temperatur st.C 5-42
Maksymalna głośność pracy dB < 40
Sygnalizacja niedoboru wody/energii Tak
Automatyczne wyłączanie Tak
Filtr zmiękczający wodę
Tak
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) mm 370 x 210 x 245
Waga kg
Gwarancja lata 2lata
Nasza cena:
Wystawiamy fakturę lub paragon.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

 • michalkee@wp.pl
  Wszystkie zapytania na temat naszej oferty proszę kierować na ten adres mailowy.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
PHU MIRAD
Żeromskiego 41/11
26-800 Białobrzegi
Polska
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY Niniejszy punkt dotyczy jedynie Kupujących będących konsumentami. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: a) pisemnie na adres: PHU MIRAD, Żeromskiego 41/11 26-800 Białobrzegi b) w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: michalkee@wp.pl Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy stanowi załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta oraz podany jest poniżej. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wzór formularza odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) – Adresat: PHU MIRAD Żeromskiego 41/11 26-800 Białobrzegi adres do doręczeń: PHU MIRAD Żeromskiego 41/11 26-800 Białobrzegi Przed wysyłką proszę o kontakt w tej sprawie! michalkee@wp.pl *Ja niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*) *Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) *Imię i nazwisko konsumenta(-ów) * Adres konsumenta(-ów) *Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) * Data (*) Niepotrzebne skreślić.

reklamacje

Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady Towaru z tytułu rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego, a dla umów sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dziennik Ustaw z 2002 roku o numerze 141, poz. 1176 ze zm.). Mamy obowiązek dostarczyć Towar bez wad. Odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna Towaru zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia jego wydania Kupującemu. Ważne! Jesteśmy odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili. Reklamację możesz złożyć na przykład: a) pisemnie na adres: PHU MIRAD, Żeromskiego 41/11 26-800 Białobrzegi b) w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: michalkee@wp.pl