nawigacja TomTom GO 5200 WiFi Świat 5'' GrandSALE (6999812370)

zakończona
1 349,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Kurier wieczór
  nowość
  12,24 zł
 • Paczkomaty 24/7 8,60 zł
 • Paczka24 12,00 zł
 • lokalizacja: Kraków, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • aktualizacja mapy: dożywotnio
 • dostawca map: tomTom
 • przekątna ekranu (cale): 5
 • mapy w zestawie: tak
 • informacje dodatkowe: bluetooth, informacja o korkach

opis

TomTom GO 5200

Opis produktu

Nawigacja TomTom GO 5200

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą. Poznaj TomTom GO 5200 — inteligentniejsze, szybsze i lepiej połączone urządzenie nawigacyjne z wbudowaną kartą SIM. Łączność Wi-Fi umożliwia aktualizowanie bez korzystania z komputera. Sterowana głosem funkcja dzwonienia z zestawem głośnomówiącym oraz komunikaty ze smartfonu zapewniają łączność i bezpieczeństwo.

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali

Nawigacja TomTom GO 5200 wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy o przekątnej 5” i rozdzielczości 480x272 pikseli. Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Mapy TomTom

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą ponad 100 krajów świata masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę. Nawigacja TomTom GO 5200 posiada fabrycznie zainstalowaną mapę regionalną oraz opcję bezpłatnego pobrania dodatkowych map z całego świata za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi. Aby sprawdzić dostępne do pobrania mapy regionalne, odwiedź stronę internetową producenta - firmy TomTom.

Zainstalowane na urządzeniu mapy pokrywają następujące państwa:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania (z Wyspami Kanaryjskimi), Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Madera, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Włochy.

Połączenia drogowe / kraj:
Bośnia i Hercegowina, Republika Macedonii

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę. Instaluj i aktualizuj mapy obszarów z całego świata, nie ponosząc dodatkowych kosztów, przez cały okres użytkowania urządzenia*.

* Określenie „dożywotnio” oznacza cały okres korzystania z urządzenia, w którym firma TomTom zapewnia aktualizacje, usługi, zawartość i akcesoria dla posiadanego urządzenia. Okres użytkowania urządzenia kończy się, gdy powyższe staną się niedostępne. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę firmy TomTom.

System operacyjny TomTom

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.Korzystaj z regularnych i bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji. Korzystaj z regularnych bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji. Uruchamianie, wyszukiwanie miejsca docelowego, przeliczanie trasy — dzięki lepszemu procesorowi urządzenie TomTom GO robi wszystko znacznie szybciej. Każde dotknięcie, przeciągnięcie czy polecenie głosowe rejestrowane jest błyskawicznie, więc możesz cieszyć się płynną nawigacją, której potrzebujesz.

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach. Z wyprzedzeniem uzyskuj precyzyjne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania. Koniec z nagłymi zmianami pasa ruchu lub przegapionymi skrętami.

Dożywotnia Usługa Fotoradary

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.Wczesne ostrzeżenia wyświetlane przez urządzenie TomTom GO informują o zbliżaniu się do fotoradaru stacjonarnego lub przenośnego oraz przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Możesz otrzymywać dokładne ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatnie przez cały okres użytkowania urządzenia.*

*Dożywotnia usługa Fotoradary: otrzymuj aktualizacje fotoradarów przez cały okres użytkowania posiadanego produktu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę producenta - firmy TomTom.

Przewidywanie miejsca docelowego

Urządzenie TomTom GO zapamiętuje Twoje nawyki i przewiduje, kiedy najprawdopodobniej będziesz podróżować do często wybieranych miejsc docelowych zapisanych na liście Moje miejsca. Dzięki funkcji inteligentnej nauki im częściej jeździsz, tym szybciej otrzymujesz dokładne przewidywania.

Aktualizacje przez sieć Wi-Fi

Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne poinformuje Cię, jeśli dostępne będą nowe aktualizacje — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania.*

*Zalecamy korzystanie z sieci Wi-Fi o szybkości pobierania co najmniej 30 MB/s, przede wszystkim w przypadku aktualizowania map, ponieważ mogą to być duże pliki do pobrania.

Zgodność z Siri i Google Now™

Aktywuj Siri lub Google Now™ i po dotknięciu przycisku zacznij mówić do wbudowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO. Uzyskaj pełny dostęp do osobistego asystenta, mając telefon schowany w kieszeni lub torebce i wydłużając czas pracy baterii.*

*Siri jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach. Google Now™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc. Brak języka polskiego.

Połączenie ze smartfonem

Możesz bezpiecznie wysłuchać wiadomości tekstowych ze smartfonu, trzymając ręce na kierownicy, a wzrok skupiony na drodze. Pozwól, aby TomTom GO odczytywał je dla Ciebie lub za pomocą zestawu głośnomówiącego po prostu oddzwaniaj do osób, od których otrzymujesz wiadomości. Wszystko to bez wyciągania telefonu z kieszeni.*
*Brak języka polskiego.

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Głośnik i mikrofon urządzenia TomTom GO zostały zaprojektowane, aby umożliwiać wysokiej jakości dzwonienie z zestawem głośnomówiącym. Wystarczy podłączyć telefon przez Bluetooth. Na ekranie nawigacji możesz wyraźnie zobaczyć, kto dzwoni. Telefon pozostaje cały czas w kieszeni, co ogranicza zużycie baterii.*

*Nazwa i logo Bluetooth są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do firmy Bluetooth SIG, Inc. i jakiekolwiek ich użycie przez firmę TomTom odbywa się na mocy licencji. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich właścicieli. Brak języka polskiego.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic

Niezwykle dokładne informacje o ruchu drogowym umożliwiają urządzeniu TomTom GO zaplanowanie inteligentnej trasy omijającej korki. Korzystaj z aktualizacji w czasie rzeczywistym od milionów kierowców, którzy jak grono przyjaciół pomogą Ci zaplanować najlepszą trasę.*

* Określenie „dożywotnio” oznacza cały okres korzystania z urządzenia, w którym firma TomTom zapewnia aktualizacje, usługi, zawartość i akcesoria dla posiadanego urządzenia. Okres użytkowania urządzenia kończy się, gdy powyższe staną się niedostępne. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę firmy TomTom.

Funkcja MyDrive

Planowanie tras, sprawdzanie natężenia ruchu i zapisywanie ulubionych — bez względu na czas i miejsce — ze smartfonu, komputera lub tabletu. Urządzenie TomTom GO pobierze miejsca docelowe lub ulubione z aplikacji MyDrive od razu po uruchomieniu pojazdu i nawiązaniu połączenia ze smartfonem. Usługi TomTom za pośrednictwem wbudowanej karty SIM. Wbudowana w urządzenie nawigacyjne TomTom GO karta SIM ułatwia aktywację usługi TomTom Traffic i innych usług działających w czasie rzeczywistym, zaraz po wyjęciu urządzenia z pudełka. Zachowasz łączność nawet zagranicą — i to bezpłatnie. Dane są dołączone do pakietu, więc nie musisz się martwić o opłaty roamingowe.*

* Usługi TomTom, dostępne za pomocą wbudowanej karty SIM, obejmują wyłącznie kraje, których mapy są dostępne na mapie w momencie zakupu.

Specyfikacja i Galeria

Nazwa produktu TomTom GO 5200
Mapy Cały Świat
Pamięć 16 GB
Typ wyświetlacza Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza 5"
Rozdzielczość wyświetlacza 480 x 272 px
Moduł Bluetooth Wbudowany
Rodzaje wyjść / wejść Mini USB - 1szt. / Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Waga 270 g
Wymiary 105 mm x 165 mm x 19 mm
Dołączone akcesoria Przewód USB / Ładowarka samochodowa / Uchwyt do montowania na szybie
Cechy dodatkowe Informacje o fotoradarach
Asystent pasa ruchu
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Wyznaczanie trasy
Widok skrzyżowań w 3D
Informacje o korkach
Znajdź mój samochód
Komunikaty głosowe
Obsługa nawigacji za pomocą głosu (brak języka polskiego)
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Gwarancja 24 miesiące

* Dokładamy wszelkich starań by opis produktu był maksymalnie wyczerpujący i wolny od błędów, jednakże zastrzegamy sobie prawo do pomyłki. Zdjęcia produktów mogą różnić się w zależności od posiadanych ustawień monitora. Towary sprzedawane przez nas są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane i posiadają pisemną gwarancję producenta.

WYSYŁKA I PŁATNOŚĆ

Większość zamówień złożonych do godziny 13:00 realizujemy w ten sam dzień roboczy! Wszystkie produkty, które sprzedajemy znajdują się w naszych magazynach fizycznie, dzięki czemu nie musisz obawiać się iż Twoje zamówienie z przyczyn "niezależnych" nie zostanie zrealizowane. Dodatkowo, dzięki systemowi powiadomień - jesteś na bieżąco informowany o statusie Twojego zamówienia. Korzystamy ze spedycji firmy UPS, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoje zamówienie trafi do Ciebie nawet w 24h od momentu wysłania. Każdą przesyłkę dodatkowo ubezpieczamy na kwotę 50.000 zł co tylko potwierdza jak bardzo przykładamy się do tego by Twoja przesyłka dotarła do Ciebie bezpiecznie. W przypadku zakupu na kilku aukcjach - wszystko wysyłamy jedną paczką (do 30 kg), a za wysyłkę płacisz tylko raz!

Szanujemy Twój czas oraz wygodę, dlatego umożliwiamy rozmaite opcje płatności. Zakupiony towar, możesz również odebrać u nas osobiście (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym). Namawiamy do finalizowania zamówień wykorzystując system PayU, który umożliwia szybką i bezpieczną płatność. W przypadku wyboru tej formy, prosimy o poprawne wypełnienie formularza opcji dostawy (adres do wysyłki) i danych do faktury (jeśli jest potrzebna). Poprawne wypełnienie tych danych zdecydowanie ułatwi nam pracę, dzięki czemu spowoduje szybszą realizację zamówienia, a w konsekwencji zadowolenie dla obu stron.

PAYU (PŁACĘ Z ALLEGRO)

Preferujemy płatność wykorzystując system PayU, umożliwia nam to szybsze potwierdzenie Twojej wpłaty

16,00zł 10,00zł 10,00zł
PRZELEW BANKOWY

W przypadku płatności na rachunek bankowy, wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty numer rachunku do wpłaty: 10 2490 0005 0000 4530 7538 0639

16,00zł 10,00zł 10,00zł
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

W momencie dostarczenia przesyłki, płatność należy uiścić kurierowi doręczającemu paczkę.

22,00zł 13,00zł 13,00zł
ODBIÓR OSOBISTY

Płatność przy odbiorze w siedzibie naszej firmy w Krakowie - wyłącznie gotówką lub PayU.

WYBIERZ KURIERA

 • Doręczenie nawet do 24h od nadania.
 • Ubezpieczenie przesyłki.
 • Darmowy tracking paczki.

* umożliwiamy wysyłkę zakupionych towarów Twoim kurierem - poinformuj nas wcześniej!

ODBIÓR OSOBISTY

 • Szybkie i wygodne nadanie towaru.
 • Płatność gotówką lub PayU.
 • Brak kosztów związanych z dostawą.

* po zakupie wybierzesz poprawną opcję dostawy i skontaktujesz się z nami telefonicznie.

GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO

DOSTĘPNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

 • Oferowane przez nas produkty posiadamy fizycznie na naszym magazynie.
 • Nie sprzedajemy towarów refabrykowanych, powystawowych, poleasingowych i poserwisowych.
 • Wszystkie towary oferowane przez nas na aukcjach są fabrycznie nowe.

GWARANCJA

 • Wszystkie produkty posiadają pełną gwarancję jakiej udziela producent danego sprzętu.
 • Wystawiamy Faktury VAT, które później są podstawą do uwzględnienia gwarancji.
 • Naprawy gwarancyjne są całkowicie bezpłatne.

Legalne pochodzenie

Faktura VAT

Gwarancja udanych zakupów

CO NAS WYRÓŻNIA

STANDARD ALLEGRO

Dzięki wzorowej obsłudze i terminowej wysyłce spełniamy kryteria Standardu Allegro.

BEZPIECZNE ZAKUPY

Kupuj bez obaw. U nas Twoje zakupy ubezpieczone są do 50,000 zł. Zobacz szczegóły.

SZYBKA PŁATNOŚĆ

Teraz możesz w prosty, szybki i łatwy sposób zapłacić za swoje zakupy. Więcej o usłudze PayU.

PEŁNA GWARANCJA

Wszystkie sprzedawane produkty objęte są gwarancją producenta oraz sprawnym serwisem.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

U nas masz pewność jakości oferowanego towaru jak i profesjonalnego wsparcia.

RATY ALLEGRO

Kupując na naszych aukcjach masz możliwość zakupu na raty. Zobacz jakie to proste.

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
1 dzień roboczy
Kurier wieczór
pierwsza sztuka
12,24 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze
Paczka24
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Kurier wieczór pobraniowy
pierwsza sztuka
15,31 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze

Punkty odbioru

GrandSALE
T.Romanowicza 6
30-702 Kraków
woj. małopolskie
email: biuro@grandsale.pl
tel.: 690025945

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

płatność kartą i gotówką
do odbioru natychmiast
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

GrandSALE/ RMA
T.Romanowicza 6
30-702 Kraków
Dodatkowe informacje

Gwarancja na sprzedawane przez nas towary obowiązuje na podstawie dokumentu sprzedaży, który Państwo otrzymali. W razie stwierdzenia usterki należy przesłać zgłoszenie reklamacyjne na adres mailowy : rma@grandsale.pl. Dodatkowe pytania dot. gwarancji / reklamacji należy kierować również na ten adres. Jeśli produkt posiada zewnętrzną gwarancję producenta, podstawową formą realizacji gwarancji jest wtedy autoryzowany serwis producenta sprzętu. W takich przypadkach do sprzętu jest załączona informacja o gwarancji oraz blankiet takiej gwarancji albo informacja o jej rejestracji przez stronę www. 


Opis procedury reklamacyjnej: 


1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy, pod adresem rma@grandsale.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 

4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

GrandSALE/ ZWROT
ul. Romanowicza 6
30-702 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:   


W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: rma@grandsale.pl. 


Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy dostarczyć osobiście lub nadać na adres:  


GrandSALE / ZWROT 

ul. Romanowicza 6 

30-702 Kraków


W razie odstąpienia od umowy, towar podlega zwrotowi w stanie niezmienionym (art. 7 pkt 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów). Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia konsumenta od umowy. 

O sprzedającym
GrandSale_PL
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

3311

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 0048 690 025 250
 • 0048 690 025 945
poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ODBIÓR OSOBISTY POD ADRESEM:

GrandSALE

ul.T.Romanowicza 6

30-702 Kraków

Pozostałe informacje

Płatności za przedmiot należy dokonać w ciągu 7 dni (płatność z góry). W przypadku odbioru osobistego i płatności przy odbiorze, towar należy odebrać do 7 dni od daty zakupu. Po upływie tego okresu rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji.

Numer oferty:6999812370
Zgłoś naruszenie zasad