NAWIGACJA GPS DVD DAB OCTAVIA 3 III MONTAŻ GRATIS (6541261654)

zakończona
1 799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 19,00 zł
Zakupy powyżej 4 000 zł
  • lokalizacja: Katowice
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 10.00 [kg]
  • aktualizacja mapy: do 1 roku
  • dostawca map: autoMapa
  • przekątna ekranu (cale): 8.00
  • mapy w zestawie: nie
  • informacje dodatkowe: bluetooth, rejestrator Video

Skoda Octavia III ADAYO CE4M1A

( DO WERSJI BAZOWYCH )

!!! MONTAŻ GRATIS !!!

Nowy model łączy w sobie rozwiązania najlepszych urządzeń na rynku, jednostka bazuje na nowej generacji szybkim procesorze MULTICORE. Platforma otrzymała też nowy szybki Bluetooth oraz 36-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy, którego cechą szczególną są znakomite parametry akustyczne i dynamiczne basowe brzmienie . Zastosowano też nowoczesny PLAYER z aktywnym paskiem stanu. Moduł nawigacji działa jeszcze szybciej dzięki dużej mocy obliczeniowej ekonomicznego procesora MULTICORE, który samoczynnie zmniejsza lub zwiększa swoją moc zapewniając tym samym najniższy pobór prądu. W opcji jest też możliwość sterowania z ekranu dotykowego zewnętrznym tunerem cyfrowymDAB+ ( typ DAB 303 ).
Urządzenie wyposażono w unikalną funkcję iMODE: iPhone Siri & iPod/ Music APP control, SAMSUNG Goole Now & Music Control, która pozwala na wybieranie głosowe kontaktów telefonicznych oraz utworów muzycznych etc.

Cechy kluczowe :

Cechy Szczegółowe:

Bluetooth A2DP 4.0 :Nowy moduł umożliwia szybkie połączenie z telefonem, doskonale łączy się z najnowszym Bluetooth 4.0 wyświetla historiie połaczeń. Nowy moduł pozwala na wybieranie kontaktów z książki adresowej, i przesyłanie bezprzewodowe plików muzycznych o rozdzielczości 256kbps z niskimi stratami jakości, zewnętrzny mikrofon zapewnia dobrą jakość dźwięku.

Nawigacja GPS: Wbudowany moduł SIRFprima IV w połączeniu z nowym wydajnym procesorem oraz zwiększoną ilością pamięci RAM zapewnia szybką precyzyjną pracę z mapami. Zaawansowany system wyciszania komunikatów nawigacji prowadzi kierowcę do celu, także w trakcie rozmowy przez Bluetooth.

Window Player : Nowy PLAYER systemu Windows z aktywnym paskiem stanu dla wszystkich odtwarzanych nośników DVD, CD, USB1/ USB2, SD zapewnia komfortowe szybkie korzystanie z ulubionych kolekcji muzycznych i video.


X-Touch: zupełnie nowy system odpowiadający za dotyk ekranu LCD, zwiększyła się prędkość reakcji oraz czułość reakcji na dotyk i sterowanie funkcjami poprzez dotykowy panel. W konsekwencji obsługa ekranu jest szybsza i dokładniejsza.

Tuner Radiowy: Firmy Phillips otrzymał nowe nastawy oraz zmienione oprogramowanie AF, zmianie uległ także system wyszukiwania stacji którego nastawy zostały wprowadzone na podstawie pomiarów na terenie Polski .


24 Bit przetwornik D/A: Nowy przetwornik posiada lepszą jakość dźwięku, szczególnie odczuwalną w paśmie niskich częstotliwości 3-drożny korektor parametryczny, wbudowane filtry LPF/MPF/HPF pozwolą jeszcze lepiej dopasować profil brzmienia. Pełną kontrolę niskich częstotliwości zapewnia wyjście na subwoofer z regulowanym filtrem dolnoprzepustowym 80-120-160Hz oraz wzmocnieniem sygnału wyjściowego.


iPod-iPhone : Licencja Apple pozwala w pełni sterować cyfrowymi multimediami i ulubioną kolekcją plików muzycznych lub wideo, menadżer plików jpg. umożliwia szybkie przeglądanie zdjęc.

Odtwarzacz Audio-Video : dostęp do kolekcji użytkownika, selekcja plików numerycznych, folderów, obrazów jpg to wszystko jednym dotykiem w czytelnym oknie odtwarzacza plików multimedialnych z płyt DVD, CD, VCD pamięci przenośnej flash lub kart SD/SDHC.

Matryca: LCD TFT WVGA o rozdzielczości 800x480 pixeli z podświetleniem LED. Zastosowano nowy model matryc o większej jasności oraz kontraście poprawie uległy także kąty widzenia oraz widoczność. Regulację natężenia matrycy obsługuje nowy interfejs, po przytrzymaniu przycisku MENU przez 2sek. wyświetla się płynna regulacja jasności matrycy.

Personalizacja: Urządzenie posiada możliwość zmiany tapet tła menu oraz dowolne rozmieszczenie ikon na pulpicie. Interfejs posiada pełne tłumaczenie w języku polskim.

Nowy Interfejs Graficzny: zaprojektowany tak aby w dzień był dobrze widoczny i zapewniał szybki dostęp do wybranych funkcji, kontarstowe zestawienie zapewnia duży komfort w nocy a płynna regulacja jasności pozwala precyzyjnie dopasować natężenie.


Rejestrator trasy DVR (opcja) : GMS-CD200C - Profesjonalny miniaturowy videorejestrator . Wyposażony w czujnik przeciążeń oraz wysokiej jakości matrycę C-MOS z automatyczną regulacją balansu bieli i czułości matrycy ISO. Zaawansowany czujnik C-MOS pozwala na rejestrowanie obrazu w słabych warunkach oświetleniowych w jakości HD.

External Mic : Urządzenie pozwala na używanie zewnętrznego mikrofonu do prowadzenia rozmów przez bluetooth, który dołączony jest w zestawie.

Przedmiotem aukcji jest:

- Stacja GMS ADAYO CE 4M1A

- Kable przyłaczeniowe

- Interface CAN-bus ( sterowanie z kierownicy )

- Kable AV

- Antena GPS

- Gwarancja 24 mies.

- Faktura VAT / paragon

- Montaż podstawowy

(cena nie zawiera opcjonalnych adapterów, ramek, przejściówek bądź nietypowych modyfikacji instalacji samochodu)

Zapraszamy do naszej firmy:
Parrot Certified Installer
Auto-Radio-Alarm-Ser­wis
Marek Meszyński
ul. Kępowa 22
40-583 Katowice
tel. (32) 2052798


Dodano 2016-10-19 09:30

!! UWAGA !!

Wszystkie stacje GMS i ADAYO posiadają dopuszczenie do sprzedaży na rynku europejskim CE i E20.

Brak certyfikatu E uniemożliwia sprzedaż i montaż tego typu sprzętu w samochodzie - zapytaj konkurencje czy ma taki certyfikat.


wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Meszynski-Serwis za co najmniej 4 000 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

- Zajmujemy się serwisem GPS i CB od prawie 30-u lat.- Mamy bogate doświadczenie w serwisowaniu radiotelefonów jak i instalacji antenowych.- Nie zlecamy napraw zewnętrznym firmom.- Nasz personel to jedynie wykwalifikowani specjaliści.- Nie oferujemy gotowych zestawów – sprzęt zawsze dobieramy indywidualnie dla klienta.- Nasz montaż cechuje bardzo wysoka estetyka i dbałość o własność klienta.- Działamy na terenie Śląska (Katowice, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Gliwice, Mikołów, Sosnowiec, Dąbrowa górnicza, Czeladź, Tychy itd )

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem meszynskiserwis@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Nie dotyczy to rzeczy na specjalne zamówienie. Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość (art. 16 dyrektywy 2011/83): - umowy o świadczenie usług, w ramach których usługa została w pełni wykonana, jeśli rozpoczęto spełnianie świadczenia za wyraźną uprzednią zgodą konsumenta oraz po przyjęciu przez niego do wiadomości, że utraci przysługujące mu prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez przedsiębiorcę. - dostarczanie zapieczętowanych nagrań dźwiękowych lub zapieczętowanych nagrań wizualnych, lub zapieczętowanego oprogramowania komputerowego, których opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy : W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.