NATIBABY - CHUSTA TKANA WIĄZANA L, OKAZJA !!! (6912107634)

zakończona
169,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 10,50 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 13,00 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • typ: wiązana tkana
 • rozmiar: L
 • długość: 5.2 [m]
 • szerokość: 70.0 [cm]
 • opcje noszenia: na plecach, na boku, przodem, w pozycji leżącej
 • dodatkowe informacje: chusta zimowa, chusta letnia, chusta całoroczna

Oferowane wzory kolorów:

LOA GRENLANDIA


PROWANSJA

SANTORINI

MANHATTAN


DAKARSWEDEN

MALTANAMIB

KANSAS


NORWAY - BRAK


BOSTON

MULU

LAHTI

AVOCADOTANZANIA

CHILE - BRAK

KOS


RODOS

MOROCCO
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 14,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Pocztex Kurier48 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

NATIBABY Tomasz Zimniewicz
ul. Szczepankowo 146D/2
61-313 Poznań
NIP: 766-141-60-66
REGON: 300124260

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
NATIBABY Tomasz Zimniewicz
ul. Szczepankowo 146D/2
61-313 Poznań
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY: Prawo odstąpienia od umowy: W okresie czternastu dni od dostarczenia zamówionego towaru, Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z obowiązujących w danym momencie przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Po zgłoszeniu Sprzedającemu chęci zwrotu towaru, Kupujący musi odesłać towar na adres Sprzedającego w stanie nie gorszym niż w chwili jego otrzymania. Za pogorszenie stanu towaru, które miało miejsce na skutek jego użytkowania w okresie jego testowania, Sprzedający może domagać się rekompensaty od Kupującego. Odesłanie towaru musi nastąpić w czasie nie dłuższym niż 14dni od momentu otrzymania towaru przez Kupującego. Sprzedający w ciągu pięciu dni od momentu otrzymania zwrotu towaru, lub od momentu otrzymania potwierdzenia nadania towaru przez Kupującego na adres Sprzedającego, dokona zwrotu pieniędzy na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy. BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; KOSZT ZWROTU RZECZY: 1. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 2. W przypadku, gdy towar jest niekompletny bądź uszkodzony Sprzedawca zwraca Kupującemu koszt odesłania Towaru do wysokości 20 zł brutto.

reklamacje

1. Wszystkie towary dostępne w Sklepie objęte są rękojmią. 2. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne powinien odesłać go wraz z całą zawartością przesyłki i formularzem reklamacyjnym (formularz jest do pobrania http://www.natibaby.pl/webpage/formularz-reklamacji.html) na adres firmy NATIBABY.. 3. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. 4. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia. 5. Towar uszkodzony, zostanie zgodnie z wolą klienta wymieniony na inny, pełnowartościowy lub zwrócona zostanie równowartość zapłaconej kwoty. ADRES DO REKLAMACJI: NATIBABY Tomasz Zimniewicz ul. Szczepankowo 146D/2 61-313 Poznań

pozostałe informacje

OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD: Sprzedawca oświadcza, że zobowiązujesz się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. KOSZTY ZAKUPU, WRAZ Z KOSZTAMI TRANSPORTU I INNYMI ORAZ SPOSOBEM ICH OBLICZANIA: Koszt zakupu to kwota za chustę + wybrany sposób dostawy. SPOSÓB I TERMIN ZAPŁATY ZA ZAKUPY: PayU, płatność przelewem, płatność przy odbiorze. Termin zapłaty: 1-2 dni robocze. CZAS TRWANIA UMOWY ORAZ SPOSOBY I PRZESŁANKI JEJ WYPOWIEDZENIA: 1. Zamówienie przesłane przez Klienta lub złożone za pośrednictwem strony Allegro.pl, stanowi ofertę zawarcia umowy w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. 2. Po złożeniu oferty Klient zostanie poinformowany drogą wiadomości elektronicznej e-mail o jej otrzymaniu. Informacja ta nie będzie stanowiła oświadczenia o przyjęciu oferty. 3. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieścisłości w treści przyjęcia oferty, należy skontaktować się ze sprzedawcą wysyłając maila na adres biuro@natibaby.pl w celu wyjaśnienia sprawy.