NASIONA CHIA - SZAŁWIA HISZPAŃSKA 5 KG HURT (6483103687)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 14,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
  • lokalizacja: Białystok
  • czas wysyłki: do 2 dni

NASIONA CHIA 5 kg

SZAŁWIA HISZPAŃSKA

Chia, czyli szałwia hiszpańska jest rośliną pochodzącą z Ameryki Południowej. Nasiona szałwii hiszpańskiej używano jako pożywienia wysokoenergetycznego już za czasów Azteków. Obecnie jest chętnie spożywana przez osoby prowadzące zdrowy styl życia. "Chia" w języku starożytnych Majów to "siła". Nasiona chia posiadają wysoką zawartość błonnika pokarmowego oraz są źródłem białka.

Jak spożywać nasiona chia?

Zalecana dawka to 3 łyżeczki nasion dziennie. Można nimi posypywać sałatki czy dodawać do deserów. Spożywając nasiona chia należy pić 2 litry wody dziennie.

Najlepsze efekty otrzymamy spożywając pianko-galaretkę, którą sporządza się w stosunku 9:1 . Na 9 części wody dajemy 1 część nasion. Pianko-galaretkę możemy przechowywać w lodówce, jednak najpożywniejsza jest gdy jest świeża.

Można ją dodawać do jogurtów, owsianek, dżemów w stosunku pół na pół. Otrzymamy wówczas danie o łagodnej teksturze.

Pianka jest naturalnym emulgatorem, można ją dodawać do dań zamiast tłuszczu, wtedy najlepiej ją wykonać w stosunku 8:1

Jak sporządzić pianko-galaretkę?

Aby otrzymać pianko-galaretkę należy wlać do naczynia 9 łyżek wody i wsypać płaską łyżeczkę nasion, wymieszać trzepaczką, aby nie było grudek i odstawić na 10 min . Ponownie wymieszać. Po tym czasie spożyć powstałą pianko-galaretkę. Popijając szklanką wody.

Tabela wartości energetycznej

Wartość energetyczna lub składnik odżywczy Zawartość w 100 g
Wartość energetyczna 400 kcal
Białko 19,2 g
Węglowodany 17 g
Tłuszcze 21 g

Miejsce pochodzenia: Paragwaj/Peru/Boliwi­a/Argentyna ( w zależności od dostępnej partii)

Sprawdzona jakość w hurtowych cenach!

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 95 1240 5211 1111 0010 5607 1349
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości produktów możliwa jest wysyłka na palecie. Koszt wysyłki paletowej do ustalenia.
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W okresie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, według zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość (art. 9 ust. 1 i 2 dyrektywy 2011/83), składając sprzedawcy oświadczenie o swojej decyzji odstąpienia od umowy. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. W takim przypadku Zamawiający odsyła towar na adres: Agnex, ul. Hotelowa 38 15-659 Białystok Hurtownia gwarantuje zwrot wartości produktu, niezwłocznie w ciągu 14 dni od dnia otrzymania od Klienta oświadczenia odstąpienia od umowy. Hurtownia zwróci koszt dostarczenia produktu, w wysokości najtańszego oferowanego przez Hurtownia sposobu dostawy. Klient ponosi koszt wysyłki zwracanego towaru.

reklamacje

Wszystkie produkty w trakcie przygotowania do wysyłki są sprawdzane przez pracownika Hurtowni pod względem zgodności z zamówieniem oraz stanem produktu. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient wykryje w nim wady lub uszkodzenia mechaniczne (zewnętrzne) powstałe podczas dostawy, ma prawo odesłać przesyłkę. W tym celu Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z Hurtownią i poinformować o zaistniałym fakcie. Zgłoszenie reklamacji powinno nastąpić nie później niż przed upływem daty minimalnej trwałości towaru lub terminu jego przydatności do spożycia. W przypadku wystąpienia niezgodności w produkcie paczkowanym reklamację należy złożyć w ciągu 3 dni od dnia otwarcia opakowania (DzU z 2003 r. nr 31, poz. 258). Klient powinien odesłać towar na adres : Agnex ul. Hotelowa 38 15-659 Białystok Do towaru reklamowanego należy dołączyć dowód zawarcia transakcji, np. paragon, fakturę, wyciąg z konta. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na wolny od wad, pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe (wyczerpanie zapasów), Hurtownia zwróci Kupującemu równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inny produkt, o podobnych cechach użytkowych, zgodnie z żądaniami Kupującego. Hurtownia pokrywa wszelkie koszty dostawy związane z reklamacją. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Hurtownia zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.